אאא

ריבונו של עולם מדבר באמצעות איתני הטבע, אותות, סימנים וניסים, עם כל היהודים בעולם!

יש אנטישמיות קשה מאוד בעולם. הגויים רוצים לפגוע קשות ביהודים שגרים ומטיילים מחוץ לארץ ישראל. כל יהודי שעיניו בראשו, ירוץ ויעלה לארץ ישראל דחוף! עד מתי יהודים הגרים מחוץ לארץ ישראל לא יבינו מה רוצה מהם בורא עולם?! הגויים בשנאתם פוגעים בבתי כנסת, ביהודים, בעסקים של יהודים ובכל מיני מקומות השייכים ליהודים. זה ימשיך ויתגבר עד שהיהודים יעלו לארץ ישראל, כי הגיע הזמן לגאולת עם ישראל! זה התחיל בשנת תש"ח והגיע הזמן שכל היהודים בעולם יעלו לארץ ישראל בזמן הקרוב - כי בקרוב המלכת מלך המשיח!!!

שבעה מיליארד אנשים בעולם שונאים את היהודים, וזה לא מהיום. בורא עולם מסבך ומסכסך בין מדינות ובתוך עצמן, כדי שיגרשו ויבריחו את היהודים מתוכן, כמו שקורה באירופה, אוקראינה ועוד.

כל בני ישראל היהודים, שהם יהודים אמתיים, להיות מאוחדים ומלוכדים ולעשות השתדלות לקיים את עשרת הדיברות מכל הלב.

אסור לוותר לחמאס כי הם לא יוותרו. הפתרון איתם הוא דרך האוויר, הים והטנקים שישמרו על עוטף עזה. בקרוב יהיו מכשירים מיוחדים לגלות מנהרות.

החמאס ממשיך לחפור מנהרות ביחד עם הפלסטינאים, לא הפסיק. בכל הפסקת אש שישראל עושה עם החמאס - הם מתחמשים עוד. הם מתכננים לפגוע במקום המוני.

ממשלת ישראל יש לה עסק עם זרע עמלק - החמאס, הם אכזריים. אבו מאזן 'משחק אותה' יפה נפש, הוא נפגש איתם במסתרים.

הצפיפות הגדולה ברצועת עזה נוצרה מאנשי חמאס שבאו ממצרים והכפילו את מספר התושבים ברצועה. גם מירדן הגיעו לרצועת עזה.

מצרים נהנית ושמחה שצבא-הגנה-לישראל מטפל בחמאס, כי גם הם סובלים מהחמאס קשות. בסוריה ממשיכים להילחם זה בזה ואוכלים זה את זה - זה לא ייפסק. החיזבאללה ולבנון מסובכים עם הסורים ועם עצמם. ירדן מחכה בשקט ובפחד מהחמאס, הם מחכים שתקום, חס ושלום, מדינה פלסטינאית. עיראק תמשיך להסתבך, פליטים ימשיכו לברוח מסוריה לירדן, מסוריה לתורכיה ומעיראק לירדן.

איראן כביכול שמחה וצוהלת שארצות הברית לא מפריעה לה - יבוא היום של האיראנים. ממשלת ישראל מדברת בעדינות ובנעימות עם ארצות הברית, גם כדי לא לפגוע בארצות הברית וגם כדי לא לפגוע בארץ ישראל.
לא להתרגש מאף מדינה וארץ בעולם, כי בערך 50% מהאוכלוסייה בהן - הם מוסלמים.

כל העולם שונאים את החמאס, אף אחד לא תומך בו. כל טיל ששולחים מרצועת עזה - לשלוח ארבעה טילים חזרה.
לא להתרגש מכל הפגישות של החמאס עם הפלסטינאים והג'יהאד, אף אחד לא יכול לתקן את רצועת עזה. החמאס אוכלים זה את זה, את הג'יהאד ואת הפלסטינאים, מלחמת כבוד ביניהם, רוע ושנאה.

החמאס שולט בגדה המערבית, חודרים מחבלים למדינת ישראל וגורמים להפגנות ובעיות בתוך מדינת ישראל. החמאס רוצה לגרום להפגנות לא רק בירושלים, גם ברוב הערים בארץ. צריך לנהוג איתם ביד קשה.

ממשלת ישראל וכל היהודים בארץ ובעולם, להתאחד ולהתלכד, אין שמאל ואין ימין, צריך לתמוך ולחזק את צבא-הגנה-לישראל!

צבא-הגנה-לישראל כולם טהורים וצדיקים. כל מי שמגן ושומר בגופו, רוחו ונפשו, על אדמת הקודש ועל היהודים בארץ ישראל, נקרא בשמיים צדיק! כל תלמידי החכמים שלומדים תורה ומתפללים, גם הם מגנים על אדמת הקודש!
יהודים אסור להם לדבר לשון הרע על יהודים ועל חיילי צבא-הגנה-לישראל. אם הם יהודים אמתיים - ידברו רק טוב על חיילי צה"ל ועל היהודים בארץ ישראל הקדושה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יימשכו אסונות הטבע מהים ומהיבשה, רעידות אדמה, רוחות, סופות, אש והרבה מכות למדינות בעולם שמפריעות לארץ ישראל הקדושה. בורא עולם מטהר ומזכך ממדינת ישראל, מדינת הקודש, את העולם כולו בשלבים.

עוברים בבטן אימם, תינוקות שרק נולדו, בני שלוש, בני שמונה, בני עשרים וזקנים, כולם מבינים פה אחד: זה זמן הגאולה וקרובה המלכת מלך המשיח! יש סימנים להבין וכתוב בספרים הקדושים על התקופה הזאת, התקופה של הגאולה וזמן המלכת מלך המשיח!

יבואו מאות אלפי יהודים ויעלו למדינת ישראל הקדושה. כלכלת ישראל בידי בורא עולם.

כל מה שעושה הקדוש-ברוך-הוא בארץ ישראל ובעולם כולו, אם פעילות איתני הטבע, אם סכסוכים בין מדינות, הכל מכוון וכולם מבינים את כוונותיו, מה רוצה בורא עולם מהעם היהודי! כולם מבינים שזה זמן המלכת מלך המשיח בזמן הקרוב, כי העולם נמצא בתוהו ובוהו.

משיח נמצא בכל דור ודור, לא משנה מי הוא, העיקר שפועל, מגן ושומר על כל ארץ ישראל!!!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"