אאא

אבא שבשמיים, ריבונו של עולם, לא יכול לראות עוד את ילדיו היהודים שגרים בארץ ישראל, סובלים. ממשיך ריבונו של עולם לקרב ולחזק את הגאולה ולקרב את המלכת מלך המשיח. בורא עולם רוצה שעם ישראל יפסיק לסבול ויחיה לנצח נצחים. זה לא הזוי!

על ממשלת ישראל להפסיק להתנהג ברוגז, פגיעות ותחרות. צריך להגיע להחלטות נבונות ואסור לאיים בפירוק הממשלה, זה עוול גדול לעם ישראל הגרים בארץ ישראל, בושה לכנסת ישראל וכל מי שמשרת אותה. לא לשכוח את הטוב שעושים השרים, ראש הממשלה וכל מי שעוזר לביטחון המדינה. אי אפשר לפרק את החבילה, אסור לעודד פירוק ממשלה, זה לא מתאים. צריך לבדוק איך לטפל ולחזק את הממשלה.

צבא-הגנה-לישראל, חיילים יקרים שלנו בחיל-המודיעין, תעריכו את מדינת ישראל, את אדמת הקודש, לא להקשיב לאף אדם מבחוץ שרוצה לזרוע הרס ולפגוע בצה"ל ובממשלת ישראל. צריך דחוף לעקור את התופעה הזאת, לחפש את המסיתים. אסור להיות יפי-נפש, אף אחד בעולם לא תומך בישראל. כל זה תוצאה של כמה אזרחים שהשפיעו על חיילי צבא-הגנה-לישראל. צה"ל צריך להיות ערני ולבדוק את החיילים, לאיזה חיל הם מתאימים.

ממשלת ישראל וצבא-הגנה-לישראל צריכים להיות ערניים בכל גבולות ישראל.

דאע"ש הם אנשים ממזרים, יש להם תאוות דם בדיוק כמו שהיו אנשי דור המבול. בעיניהם בני האדם הם כמו בעלי חיים, לערוף את ראשם ולשחוט אותם.

ארצות הברית לא תוכל לבטל אותם לבדה. מדינות ערב, שיש להן צרות משלהן, משתפות פעולה עם דאע"ש כדי שלא יפגעו בהם.

ברצועת בעזה לא נגמר החמאס, צה"ל העדיף שיישארו חמאס ופתח ברצועה, על פני דאע"ש שישלטו ברצועה.

דאע"ש הם אנשים שנפלטו מכל מיני מקומות. הרוע ותאוות הבצע זורמים בדמם והם סוחפים אחריהם אלפי אנשים צעירים שמגיעים ומצטרפים אליהם מתוך שעמום וסמים.

כל המדינות והארצות בעולם, צריכות הן עצמן למחוק את דאע"ש. קשה לגלות את דאע"ש במדינות אירופה. באירופה חושבים שהמוסלמים הם נקיים, זכים וטהורים. את אלה שמבלבלים אותם, הם שולחים לטורקיה ולעוד מדינות כדי להתפשט בעולם.

כל מה שקורה בעולם עושה הקב"ה בכדי שעמי העולם יתנערו ויעזבו את ארץ הקודש! כשיפסיקו להפריע לארץ ישראל הקדושה - יהיה טוב לכולם!

בגדה המערבית ובירושלים המזרחית צריך להיות ערניים, החמאס והפליטים מסוריה ועיראק, מגיעים מירדן לעשות מהפכה בירושלים, לפגוע ולהרוס. על צבא-הגנה-לישראל להיות ערני! לעקור מהשורש את כל אלה המתסיסים במזרח ירושלים ובגדה המערבית!

רוסיה מחכה שיבקשו את עזרתה נגד דאע"ש ואח"כ כולם יהיו תחתיה, רוסיה עובדת בשקט. באירופה יזהרו שלא תהיה מהפכה בכל רחבי אירופה. כל היהודים שראשיהם על כתפיהם, שיעלו לישראל דחוף לפני שיהיו מטרה קשה ביותר.

איראן נחש מתחת לקש, היא עושה הכל בשקט, אומרת שהיא נגד דאע"ש ולא עושה כלום. היא הולכת עם ארצות הברית כדי שיעזבו אותה לייצר אטום.

המנהרות בצפון רק בהתחלה, החמאס מחמם את הגזרה בצפון.

מצרים מתה מפחד מפני החמאס, דאע"ש והמוסלמים הקיצוניים שרוצים להפוך את מצרים, ממשלת מצרים וצבא מצרים.

תורכיה, דאע"ש יגמור ויהרוס את כולה, הם מתרבים בתורכיה ויעשו חגיגה.

הכלכלה בישראל הכי טובה בעולם, יש מומחים שמטפלים והקדוש-ברוך-הוא עוזר.

צריך לצאת מבועת תל אביב ולהקים יישובים חדשים בנגב, בגליל המערבי ובשומרון.

יש עבודה לכל היהודים בישראל, גם כשיבואו עוד מיליון.

יימשכו השיטפונות, התפרצויות הרי הגעש, האש והחום, הסופות והרוחות הקשות, רעידות האדמה ואסונות הטבע.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הקדוש-ברוך-הוא שם לפני ראש-השנה את פרשת "כי תבוא", בה חוזר משה רבינו על כל האזהרות, כדי שעם ישראל יתעורר ויזהר במה שכתוב, כדי לעורר את עם ישראל לקראת יום הדין. בין ראש-השנה לכיפור יש עוד עשרה ימים, עשרת ימי תשובה, לעורר את עם ישראל לתשובה. מיום הכיפורים ועד שמיני עצרת – עוד אחד-עשר יום, עוד הזדמנות לחזרה בתשובה, אחר כך, יהיו כל עם ישראל מוגנים ושמורים.

בזמנים כאלה צריך להרבות בצדקה ומעשרות, נתינה וחסד, מתן בסתר ומעשים טובים - זו הברכה!

עם ישראל יקשיבו לרצונו של בורא עולם - יבואו ימים יפים, יגיעו ימים טובים ויפים!

בראש-השנה, יום כיפור וסוכות, יהיה שקט!

צבא-הגנה-לישראל: לא יהיה בשאננות ויבליט את עצמו בעוטף עזה.

יש גאולה, משיח מגן ושומר על עם ישראל והמלוכה והכתר בדרך!!!