אאא

מלך מלכי המלכים, הקב"ה, מעלה כל שבוע רף, מאיץ ומגביר את נוכחותו בעולם, כדי שהעולם כולו והיהודים ידעו, שיש אבא - מנהיג בעולם הזה התחתון ובעולמות עליונים, שמדבר אל כולם בגובה העיניים וכולם מבינים את רמזיו ואת מה שהוא רוצה מהם!

צבא-הגנה-לישראל, חיסל בפורים חוליית מחבלים - שהתכוונה לעשות פיגוע המוני בשושן פורים - לפני שהספיקו לבצע את פעולתם! ישר כוח לצה"ל, על שטיפל במתיקות, בעדינות, במתינות ובהרבה סבלנות, והגן על עם ישראל כראוי, בדרך הטובה והנכונה ביותר!

ניסים גדולים קרו בשבוע של פורים שלא מובנים לבני אדם! נשלחו מעל 300 טילים שונים ומשונים וכל טיל לֻווה על ידי מלאך שכיוון אותו איפה ייפול בדיוק!

אנשים נמצאים בהיגיון גבוה ורוצים לראות ניסים שונים ומשונים. בורא עולם אומר להם: "לא אצלי, אני אעשה ניסים איך שאני רוצה!" זה לא היה מובן מאליו, לראות את כל הטילים השונים שנפלו ולראות איזה ניסים גדולים - יד הקב"ה תעתעה בהם!

בפורים של שושן הבירה, בזמן המן ואחשוורוש, רצו להשמיד אותנו! גם בפורים הזה רצו להשמיד אותנו! רצו שעם ישראל ייגרר למלחמה! מלך מלכי המלכים, הקב"ה, בלבל אותם כמו שבלבל במגדל בבל! אמר לכל הגויים "אני פה מגן על עם ישראל!" אמר לעם ישראל היהודים "תתעוררו אני פה איתכם!"

ממשלת ישראל עשתה צעד נבון, שלא הורתה על כניסה לעזה! אם היה הצבא נכנס לעזה, הייתה פורצת, חס וחלילה, מלחמה כוללת של כל מדינות ערב מול עם ישראל והיה נגרם אסון כבד בעולם! זו הייתה כוונתם של מנהיגי הפלסטינאים, הג'יהאד והחמאס - לעורר התלקחות שתגרם למלחמה כוללת עם ארצות ערב! עוד פעם - חרבם תבוא בליבם!

הקב"ה עושה את העבודה של עם ישראל ועם ישראל צריכים לעשות את עבודתם פה למטה - באחדות, באהבה ושלום בין איש לאחיו, בתפילות לקב"ה, בעבודה על תיקון המידות, בהליכה בראש זקוף ובלי פחדים - כי הקב"ה מגן עליהם, מגן על ארץ ישראל ועל היהודים שנמצאים בארץ ישראל!

חברי ממשלת ישראל לא צריכים לפרסם את מה שהם מתכננים לעשות! צריך לתכנן ולפעול בחדרי חדרים! רק מי שצריך לדעת - ידע! דבר הסמוי מהעין - שורה בו ברכה גדולה לעם ישראל! כל הגויים חרבם תבוא בליבם! הקב"ה יתעתע בהם ובכל ארצות ערב! לכל אחד מהעמים, ייתן הקב"ה מהלומה, כדי שיהיו עסוקים בה ולא במדינת ישראל! כל מטרת מנהיגי ארצות ערב - להשמיד את ארץ ישראל!

בסוריה, אחרי שיתבטל שלטון אסד, תהיה סוריה ללא מנהיג! לא יקום שם מנהיג לעולם! יאכלו זה את זה! בתורכיה ובאיראן יהיה כמו בסוריה!

בעולם כולו יימשכו כל הבלבולים והסיבוכים! האנטישמיות מול היהודים תימשך ובשבוע הבא תתגבר הרבה יותר! במְקום שהיהודים יבינו ויבואו לארץ ישראל הקדושה והטהורה – הם הולכים לשמור על ארץ זרה!

יהודים שגרים בחו"ל, כל הקהילות, בתי הכנסת ובתי המדרש בעולם כולו: אבא שבשמיים מתחנן לפניכם! הוא לא יוותר! ימשיך בתוכניותיו להשמיד את כל הרוע, הגאווה, השנאה, הקנאה מהעולם!

יהודים! בניו של ריבונו של עולם שנמצאים בחו"ל - עד מתי לא תבינו?! עד מתי תתעקשו להחזיק באדמה טמאה ובחומר?! בסופו של דבר מלך מלכי המלכים ינצח את כולם! "אז למה העקשנות בניי?!"

צריך לעלות לארץ ישראל דחוף! בשבוע הבא השנאה ליהודים תתגבר ורמת השנאה 'תקפוץ' במימדים ענקיים בכל שבוע נוסף!

אנשי החוק בכל המדינות יאבדו את השליטה! כוחות המשטרה יאבדו את השליטה! הם לא יוכלו למנוע את השנאה ליהודים בעולם! הכל יסתבך! לא יהיה במי להאמין! אף אחד לא יגן ולא ישמור על היהודים - בניו של הקב"ה - שנמצאים בחו"ל על לא דבר - לחינם!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יהודים יהיו מוגנים רק בארץ ישראל הקדושה! אנשי עסקים שיגורו בארץ ישראל הם ומשפחותיהם, ייסעו ויחזרו לצורך עסקיהם - לא יאונה להם כל רע! יהודים שיגורו בחו"ל - לא יהיו מוגנים! הנה הוזהרתם! אל תבואו בטענות לריבונו של עולם! הוא לא ישמע אתכם, כי אתם לא שומעים לו!

הכלכלה בכל העולם תמשיך לצנוח ובארץ ישראל - יכתבו בעיתונים באתרי האינטרנט ובתקשורת – "הכלכלה בארץ ישראל עולה, צומחת ופורחת"! ארץ ישראל עשירה ברוח, בקדושה ובכסף! בורא עולם מכוון הכל כדי שהכלכלה בארץ ישראל לא תיפול לעולמי עולמים - רק תעלה! הנדל"ן, המפעלים והכבישים ימשיכו להתפתח! הפלא הגדול בישראל - מדינה קטנה ויש בה עבודה כמו בכל אירופה! תהיה נהירה גדולה מאוד של יהודים לארץ ישראל הקדושה!

על כל היהודים בארץ ישראל לקיים את עשרת הדיברות דחוף! לעשות חסד, לאהוב זה את זה, לעבוד ביושר, לא לרמות יהודים ולא אף אחד! יש לפקוח עיניים בתנועה!

יהודים יקרים הגרים בארץ ישראל הקדושה! הקב"ה איתכם ואוהב אתכם מאוד! תתפללו אליו ישירות! הקב"ה רוצה לגאול אתכם ולהביא משיח ברחמים! הקב"ה רוצה שעם ישראל ישלוט ויכוון את כל העולם! כך אמר הקב"ה וכך יהיה - בדור הזה!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"