אאא

ריבונו של עולם, מלך הרחמים - אוהב את עם ישראל! רוצה וְיִשְמַח שכל היהודים יעלו לארץ ישראל הקדושה! ריבונו של עולם יגן וישמור על עם ישראל - לא יעזור לאף אחד כלום!

כל ארצות עָרַב יהיו בבעיות, בבלאגן, בסיבוכים וסכסוכים קשים מאוד! עוד פעם - חרבם תבוא בליבם! הם לא יקשיבו לאף אחד, לאף מדינה ולאף מַעֲצָמָה! הם יעשו כל מה שהם רוצים וכל שיעלה על רוחם - חרבם תבוא בליבם! הם חושבים שהם החזקים ביותר בעולם, אבל הם לא יודעים שמי שנלחם בעם ישראל - נלחם נגד הקדוש-ברוך-הוא! הם לא יודעים שהקדוש-ברוך-הוא, בשנייה אחת, יכול להפוך הכל לרעתם! בשנייה אחת יהפוך הקדוש-ברוך-הוא את הקערה על פיה!

יהודים יקרים, בני ישראל,צריך להתאחד! להדבק איש ברעהו ולאהוב כל יהודי שהוא יהודי! להאמין אך ורק בריבונו של עולם שיכול לעשות הכל!

האנטישמיות בעולם גְדֵלָה ומתעצמת בכל יום יותר ויותר! אם בגלוי ואם בסתר! הגויים לא אוהבים ושונאים את היהודים כי הם חושבים שהיהודים לוקחים להם את הפרנסה, את החיים, את המוח! האנטישמיות בעולם מתפשטת כמו אש בשדה קוצים!כי עַם ישראל הוא עַם שונה מכל העמים - עם נבחר, הקדוש-ברוך-הוא אוהב מאוד את עם ישראל, לא יעזור לאף אחד כלום!כל אדם בעולם שידבר שררה בעם ישראל, יקלל, יגדף את היהודים בארץ ישראל - דמו בראשו! הוא ירגיש את כל המכות שהיו במִצרים - על בשרו! בגלל הקנאה שמכרסמת בגויים, הם רוצים להתבולל ביהודים, כדי למחוק את גזע היהודים מהעולם!

יהודים ויהודיות, לכם יש נשמה - חלק מהקדוש-ברוך-הוא ישירות! לא להתבולל! אסור להתבולל! מי שיתבולל עכשיו, בתקופה קשה זו - אין לו תקומה מההתבוללות!

ממשלת ישראל צריכה לכבד את עצמה! לדבר רקבסתר, בחדרי חדרים! לא לפרסם לאף אחד בעולם מה מתכננים לעשות! שאף אחד לא יכתיב לממשלת ישראל מה לעשות! ממשלת ישראל תכתיב לעצמה - לא אחרים יכתיבו לה!

האויבים מתכננים לחטוף חיילי צה"ל בצורה מחרידה! חיילי צה"ל הם הילדים שלנו! הם המגינים על עם ישראל! הם עומדים במקום הראשון בעם ישראל - לפני כולם! כי עם ישראל ישן בשקט בלילה, חי, אוכל ושותה בזכות חיילי צה"ל, השומרים ומגינים על ארץ ישראל הקדושה! הם עושים את העבודה למטה ולכן נעשית עבודה למעלה - להגנה על עַם ישראל! כל יהודִי בעם ישראל צריך להרגיש שחיילי צה"ל הם הילדים שלו! לא לפגוע בהם - רק לברך אותם! לא להפיל את המורל - רק לשבח ולחזק אותו! צה"ל הוא הצבא הכי חזק בעולם כי יש צה"ל בשמיים! הצבא פה בארץ הוא צִבְאות ה' בשמיים! הצבא שלנו לא יהיה בשאננות! השקט של צְבָאות עָרַב מסוכן! הם מחכים לאות מהאיראנים, על מנת לתקוף את ישראל מכל הכיוונים! עזה, לבנון, סוריה וירדן – מכיוון ירושלים! זו מטרת מנהיגי הגויים! הקדוש-ברוך-הוא יבלבל ויהפוך אותם, כמו שהפך את דור מגדל בבל! ייתן להם להתעסק עם עצמם, כדי שיַרְפו מהיהודים בארץ ישראל! עוד פעם – חרבם תבוא בליבם!

כל היהודים, שהקדוש-ברוך-הוא הטיל עליהם שליחות והפך אותם עשירים ואמידים בכסף - יעשו בו דברים חיוניים ליהודים בארץ ישראל הקדושה! יתנו תרומות ומעשרות לבתי-כנסת, מקוואות, בתי-מדרש, אברכים, נזקקים וחולים. תיזהרו עשירים ואמידים! הוזהרתם! לא לטמא את כספכם במעשי שטות – ברכת ה' בו – אתם תיפלו בגדול!מה שהיה היה, עכשיו האזהרה נכנסת לתוקף! תנסו ותראו! החל מהרגע הזה, לא ממליץ לאף יהודי עשיר להתעסק עם ריבונו של עולם! הקדוש-ברוך-הוא נתן לכם כדי לתת!

ארץ ישראל - ארץ הקודש, יש לה ברכה בכל מעשי ידיה! יש לה כסף בלי סוף! לא יודעים כמה כסף יש בארץ ישראל - עד בלי די! לא יודעים כמה עבודה יש בארץ ישראל - עד בלי די! לכולם יש עבודה - רק שירצו לעבוד! הברכה נמצאת בארץ ישראל ואתם חיים בכל העולם - בכל המובנים!

יהודים בארץ ישראל שהם יהודים- אהבת חינם תשרור בניכם!

ממשלת ישראל תשקיע כספים על מנת לסגור את כל המקומות שהנוער מִשְׁתַּכֵּר בהם ונהרס! תשקיע בחינוך!

בארץ ישראל ימשיכו להתפתח הנדל"ן ובנית הבתים בנגב, בשומרון ובגליל. בקרוב מאוד מאוד, יגיעו מאות אלפי יהודים! בתי המלון וכל הצימרים בארץ - יתמלאו עד אפס מקום! יבנו מאות אלפי דירות, יסללו כבישים וארץ ישראל תגדל ותגדל כנגד כל ה'חכמולוגים' והליצנים שלועגים! הקדוש-ברוך-הוא עושה ניסים בסתר! הכל יכול לעשות מֵאַיִן! מגרעין קטן ברא את כדור הארץ, מטיפה ברחם נברא אדם - פלאי פלאים!

אם שמתם לב, איתני הטבע הגבירו, בצורה משמעותית, את המכות על כדור הארץ! רעידות האדמה, השיטפונות, הרוחות העזות והקשות והאש! לא להיכנס לשאננות על שלא היה צונאמי, כשיזלזלו - הצונאמי יגיע! התוהו ובוהו בעולם הולך ומתפשט, הולך ומתגבר!

בורא עולם אומר: כל העולם יחזור בתשובה ויהיה עולם קדוש וטהור, עולם של אחדות ושלום! מי שלא רוצה - אין לו מה לעשות בעולם הזה!

יהודים יקרים שנמצאים בגולה, אל תתעסקו עם הקדוש-ברוך-הוא! היום טורנדו - מחר יגיעו לכל מקום דברים קשים שעוד לא דמיינתם בחיים! בורא עולם נכנס למלחמה, לניקיון של כדור הארץ!אל תתעכבו! אל תפסידו! אל תהיו ליצנים - תפסידו הכל!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יהודים בחו"ל'תרדו מהעץ'! אתם אוחזים בצמרת העץ - בורא עולם יעקור את העץ ביחד אתכם! לא לזלזל במה שעושה הקדוש -ברוך-הוא! בורא עולם מפעיל כוחות אין-סוף על מנת לרמוז ולרמוז, לכל היהודים בגולה, שצריך להגיע לארץ ישראל הקדושה! תעזבו את החומר, הרגש והעבר! הכסף ממית ומחייה! כשעוזבים את הכסף - מתחילים לחיות! תבואו ותעלו לארץ ישראל הקדושה עם גאוות ה', ללא בושה! בושה שאתם שם! בושה שיש ליצני הדור! לא בושה לבוא לארץ הקודש - זו גאוות ה' ושמחה!

יהודים, עַם ישראל בארץ הקודש, אין מה לפחד! כל האיומים של ארצות עָרַב ואיראן - מבטיח הקדוש-ברוך-הוא:חרבם תבוא בליבם! צריך להתאחד, להתלכד ולעשות הרבה חסד אהבה ושלום!

מבקש הקדוש-ברוך-הוא מעם ישראל: תקיימו את עשרת הדיברות! אני יורד לארץ - תרגישו אותי כולכם!

בורא עולם מעלה בכל רגע, במימדים ענקיים, את רף פעילות איתני הטבע ורמת האנטישמיות כנגד היהודים בעולם! משתמש בכל הכלים 'הנעימים והטובים', כדי ללחוץ על היהודים בחו"ל לעלות לארץ ישראל הקדושה! להתגלות מלך המשיח בן דוד ברחמים!