אאא

ריבונו של עולם מסביר ליהודים בעולם כולו, שכל מה שקורה בעולם הוא בהשגחתו. כל פעילות איתני הטבע, תנודות הכלכלה, התגברות האנטישמיות והסיבוכים בתוך המדינות - הכל הקדוש-ברוך-הוא עושה כדי להוציא את הטומאה והרוע מהעולם הזה. הוא אומר. הוא מקיים. והוא יקיים! יהיה עולם חדש. עולם חדש וטוב של התגלות מלך המשיח ובנין בית המקדש!

הקדוש-ברוך-הוא כואב מאוד על שהיהודים נאבקים ורבים זה עם זה - הימין והשמאל! בורא עולם אוהב גם את הימין וגם את השמאל! אוהב מאוד את כל היהודים שהם יהודים, ללא יוצא מן הכלל. מהקטן עד הגדול! שלא יחשוב אף יהודי שהוא יותר טוב מיהודי אחר. ההפגנות, המלחמות ומאבקי הכוח בין השמאל והימין לא עושים טוב בשמיים. הם נלחמים על פוליטיקה כאילו מה יש בה - בור ללא תחתית! בורא עולם רוצה שלום בין השמאל והימין לא מריבות, אסור לריב. אף אחד לא יכול לשפוט אף אחד! עם ישראל נמצא בתחרות עצומה מי ינצח הימין או השמאל ממש כמו בפעוטון - ועל כלום. חבל מאוד שכך קורה! צריך לרחם על כל חברֵי הכנסת והשרים, מסכנים, אין להם יום ואין להם לילה! כל יהודי צריך לשמור על פיסת האדמה של ארץ ישראל ולא להיות מושפע מתאווֹת הגויים. כי אם, חס ושלום, יקרה משהו - אף אחד לא יסתכל על היהודים. יכול להיות יותר גרוע ממה שקרה בשואה! היהודים צריכים להתפכח ולרחם רק על עצמם! הגויים פועלים רק מתוך האינטרס שלהם, לא מעבר לזה. מושכים ומדרדרים את היהודים מתוך אינטרס, מכוח הנחש שלהם. לא להתפתות. לא להשתכנע. לא להיכנע למילים היפות - הם יודעים איך לשכנע!

יהודים יקרים! עַם שהקדוש-ברוך-הוא בחר בו! אבא שבשמיים אומר: לא משנה שמאל או ימין, אני רוצה את עם ישראל מלוכדים, מאוחדים, אוהבים זה את זה ושומרים על ארץ ישראל!

הממשלה שלנו לא צריכה 'להתיפייף' בשביל מדינות אחרות. הממשלה שלנו צריכה לשמור על חייליה - חיילי צה"ל - בעשר אצבעות ויותר. הם עמוד התווך של מדינת ישראל. בלעדיהם לא הייתה קיימת ארץ ישראל!

הקדוש-ברוך-הוא כואב, כואב מאוד, כשמזלזלים בחיילי צה"ל ופוגעים בהם! המפקד הזה עשה קידוש ה' להגנת המולדת! במקום להגן על חיילי ומפקדי צה"ל, הלכו נגדו כדי להיות 'יפי נפש' מול העולם. לא להיות 'יפי נפש' לגויים! צריכים לחזֵק מאוד את חיילי ומפקדי צה"ל - הם המובילים והמגינים על כל ארץ ישראל הקדושה! חיילי ומפקדי צה"ל! לא לאבד, חס וחלילה, את העשתונות, לא לאבד את המורל, לא להיפגע מהדיבורים. תמשיכו להגן על המולדת, על ארץ ישראל הקדושה ומפי עליון אתם מבורכים ותבורכו!

הרבנים בארץ ישראל! תמשיכו לארגן תפילות גדולות ולהתפלל כדי שלא תהיה התבוללות וכדי לשמור ולהגן על מדינת ישראל.

השקט בארצות עָרַב הוא שקט שלפני הסערה.

ממשלת ישראל! לא תסמוך על אף מדינה, רק על בורא עולם ועל עצמה! לפעול בשקט! לבצע דברים בלי פרסום! בורא עולם סוכך בשקט כמו 'כיפה' על מדינת ישראל!

יהודים בחו"ל - אתם תאחרו את הרכבת! בורא עולם מדבר אתכם בכל לשון של בקשה: האנטישמיות הולכת להתפוצץ במימדים אדירים. אתם תברחו ברגל לארץ ישראל! הגויים מקנאים קנאה חריפה בכל יהודי. הם יודעים שהיהודים הם עם סגולה, עם שבחר בו הקדוש-ברוך-הוא לכן מצליח בכל. חבל שהיהודים לא מבינים כמו שמבינים הגויים, שהקדוש ברוך הוא בחר אותם לעם סגולה ואין להם תחליף.

כל יהודי שבוכה, שיש לו בכי פנימי - יכוון אותו לקדוש-ברוך-הוא ויבקש שישלח ויביא את משיח צדקנו ברחמים! אנחנו צריכים להרבות בחסד, לתקן ולהכין את עצמנו לגאולת העולם!

כל העולם, חוץ מארץ ישראל הקדושה - לא יציב. לא בכלכלה, לא בביטחון ולא בהתגלויות האנטישמיות. העולם כולו בתוהו ובוהו. העולם בפחד ובחרדה גדולה ולא מבינים למה זה קורה.

במצרים – הכלכלה תתמוטט עד האפס! בורא עולם ייתן להם תעסוקה עם עצמם עד אין-סוף.

בסוריה – אסד ממשיך את עבודתו! סוריה מסובכת עם עצמה עד אין-סוף.

לבנון – בדרך להתלקחות ותתלקח.

בעזה - יש התלקחות בסתר. החמאס בקנוניה גדולה עם ירדן  להפריע, חס וחלילה, דרך ירושלים.

איראן - תיבלע בתוך עצמה, תסתבך ותסתכסך!

תורכיה - תסתבך ותסתכסך. "חרבם תבוא בליבם" ועוד מעט גם המשך הפסוק יתחיל לפעול ולעבוד "וקשתותם תשברנה". בינתיים, הם משתמשים בנשק שלהם נגד עצמם. עוד מעט, הנשק שלהם יתפוצץ להם בפנים! כל מה שהם מתכננים נגד ארץ ישראל הקדושה - יתהפך עליהם!  תהיה שם התפוצצות!

הכלכלה באירופה - גם אם יביאו את כל הכסף בעולם - תלך ותִשקע עד אין-סוף. תלך ותִשקע עם השיטפונות שיהיו שם. גם השמש בשמיים רוצה לזכך את כדור הארץ גם היא בפעולה! היהודים שהם יהודים - כולם ללא יוצא מן הכלל - יברחו מאירופה! מי שלא יהודי לא כדאי לו להגיע לארץ ישראל!

הכלכלה באמריקה הדרומית והצפונית וסביבותיה - תלך ותדעך חזק מאוד. היהודים יברחו משם! כל מיליוני היהודים שגרים בניו יורק, במקומות פאר, יבואו לגור בנגב. באדמה קדושה, אוויר צח, מקום נקי, המקום האהוב ביותר של הקדוש-ברוך-הוא! יבואו לגור בחברון, בירושלים, בטבריה, אילת, קרית-שמונה ומטולה. זה נשמע הזוי שמיליונים יגורו בנגב, אבל כולם יגורו בנגב והנגב יצמח ויפרח! גם השומרון והצפון יתאכלסו ביהודים רבים! תל אביב תתרוקן מיהודים שיתפזרו בכל הארץ! כל דבר שהוא בלתי אפשרי בעולם הזה - אצל בורא עולם אפשרי וְיֵעשה!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הכלכלה בארץ ישראל תִצמח ותִגדל עד בלי די! בורא עולם מבטיח: ארץ ישראל יש בה ברכה. הכלכלה תִפרח ותִצמח! חתום וסגור על ידי מלך מלכי המלכים הקדוש-ברוך-הוא. כל הליצנים שלועגים - יגמר להם הכסף הפרטי שלהם. הנדל"ן בארץ ישראל יגדל עד בלי די. יתפתחו כבישים והכל יצמח ויפרח נגד השכל האנושי, נגד ההבנה האנושית - פלא פלאים של הקדוש-ברוך-הוא!

יימשכו רעידות האדמה, השיטפונות, הרוחות העזות, התפרצויות הרי הגעש והסערות - חזק מאוד. בכל שבוע ירגישו שינוי עצום ומשמעותי! בכל מקום שהיו בו רעידות אדמה ו'כאילו' לא קרה כלום - בורא עולם מזהיר, ושוב מזהיר, בפעם השלישית בום גדול כדי שהיהודים יבואו לארץ.

חיילי צה"ל - להיזהר מנסיעה בטרמפים! יש כנופיות שרוצות לחטוף חיילים – תיזהרו! גלעד שליט הוא אחד ויחיד במינו. חיילי צה"ל לא להסתבך. יהודים שנוסעים לירדן ומדבר סיני - זהירות. הכל 'חם'. הכל בשנאה מול היהודים. לברוח מכל המקומות האלה ולבוא לארץ ישראל! לסבול שנה ולחיות כל החיים!

עם ישראל! לקיים את עשרת הדיברות! זה לא צחוק ולא מִשחק.

בורא עולם אומר: אני מקווה שעד עכשיו התחלתם להתעורר ולהבין את כוונותיי ומה אני רוצה. שמאל וימין יהיו ביחד לב אחד. אני מנהל את ממשלת ישראל. חיילי צה"ל מקבלים גיבוי מצה"ל שבשמיים. כל חיילי צה"ל שהם יהודים - קדושים וצדיקים! אורו של משיח מזכך ומטהר את העולם. ומשיח - סבלנות סבלנות. עוד מעט יתגלה מלך המשיח בן דוד ברחמים!