אאא

בורא עולם אומר לעם ישראל: העולם בשליטתי ובשליטה. העולם לא השתגע וכדור-הארץ לא השתגע. כדור-הארץ הוא הכוכב היפה ביותר מכל הכוכבים בעולם והקדוש-ברוך-הוא רוצה להפוך את הכוכב הזה לכוכב טהור וקדוש! בורא עולם לא ברא רק בני אדם, חיות, עצים ומים, ברא גם את הכוכבים וביניהם את כוכב 'ארץ' שהוא 'כאילו' דומם, אבל הוא חי! יש לו פה, אוזניים, לב ונשמה, יש בו הכל! זה כוכב שבנוי מכל הכוכבים העיקריים שבשמיים, מהשמש, הירח, כוכב זהב, כוכב יהלום, כוכב נחושת וכן הלאה - זה כוכב חי, מְדַבר ונושם.

ברא ריבונו של עולם את בני האדם ואת כל החי על כדור-הארץ, כי אי אפשר לחיות על כוכב כמו הירח - שהוא כוכב לא חי, כוכב שהכל יבש בו, או כוכב כמו השמש - שהיא לבה. אנשים חיים מהכוכב הזה, עובדים ונושמים באמצעות הכוכב הזה, נולדים ממנו וחוזרים אליו. מאדמה יצא אדם הראשון ולאדמה חזר, עד שיתגלה מלך המשיח בקרוב וייפסק המוות בעולם - ליהודים.

כל הפעילות המוגברת של איתני הטבע, היא הכנה לגאולת עם ישראל. איתני הטבע מכינים תשתית להתחברות ה"יחידה" לנשמתו של המשיח, וכשמשיח עליון מתחבר למשיח תחתון - מתגלה מלך המשיח ומוכתר.

כל אדם שיעשה מעשים רעים ושטויות - יתגלה במערומיו, מהקטן ביותר עד הגדול ביותר, לא משנה מה תפקידו, הקדוש-ברוך-הוא בחר בו. אדם שגוזל וגונב לא תהיה לו ברכה, ידיו יהיו ריקות, המינוס בבנק יתפח והוא יפסיד הכל. בני ישראל אמרו 'נעשה ונשמע', זהו נדר שאי אפשר לבטל, חוזה בין הקדוש-ברוך-הוא לעם ישראל ומי שרוצה לבטל אותו - יתבטל מהעולם!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

רצוי מאוד שכל עם ישראל יקיימו את עשרת הדיברות, כל אחד כפי יכולתו.

לא צריך להאמין לאף מדינה ערבית, הן יכולות להשפיע על הבחירות בארץ ישראל.

כל חברי המפלגות בכנסת ישראל, צריכים להפסיק להלבין פני חבריהם ברבים! תאמינו או לא, הקדוש-ברוך-הוא מבטיח, שמפלגה שלא תלבין פנים ברבים ולא 'תלשין' על מפלגות אחרות, תשב בשקט ותאמר לעם ישראל מה היא מסוגלת ויכולה לעשות, בלי לפגוע באף מפלגה אחרת - היא תעלה ותצליח במאה אחוז! תקראו טוב את הכתוב ותיראו מה יהיה.

בורא עולם מבקש מהמפלגות הדתיות שמטרתן באמת לשם-שמיים, שיתאחדו, יתלכדו, ירדו לענווה ויהיו בלב אחד. בורא עולם מחכה - אל תתנו לו לחכות, אם תתנו לו לחכות - לא יחכה לכם.

הימין והשמאל יפסיקו להכפיש זה את זה ולהלבין פנים זה לזה, זה כולל את כל המפלגות! להתאחד ולהיות כולם בלב אחד, כי בסופו של דבר, הקדוש-ברוך-הוא, הוא היחידי הבוחר את ממשלת ישראל. אז לְמָה כל המאמץ, ההכפשות והלבנת הפנים? מפלגה המצניעה את עצמה, בענווה ודרך ארץ - בורא עולם יכבד אותה, והיהודים בארץ ישראל - בטח ובטח יכבדו אותה.

חיילי צבא-הגנה-לישראל, לא לעלות על טרמפים, יש מחבלים בצפון, בדרום ובאזור ירושלים, הם נוסעים במכוניות חדשות עם מספרים ישראליים ורוצים לחטוף חיילים. יש רכבות ואוטובוסים - להשתמש בהם.

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערוך, דרוך ולעסוק במלאכתו - שהבחירות לא יטרידו אותו.

כלכלת ארץ ישראל הקדושה נמצאת בדרך הטובה והנכונה ביותר ולא תיפול לעולם! הנדל"ן ימשיך לעבוד - זהו מהלך אלוקי לקבלת מיליוני היהודים שיגיעו בקרוב מאוד מאוד. בורא עולם לא מכשיל יהודים שבונים בתים באדמת הקודש - אין טעויות.

ערוצי הטלוויזיה 1 ו-2,במקום להשקיע בבישול, ספורט וכל מיני תוכניות אחרות, מבקשים משמיים: אם כבר יהודים רואים טלוויזיה (לא שמותר...), לפחות תצילו אותם באמצעות המכשיר הזה ותעשו תוכניות המלמדות כל בית ובית בעם ישראל, איך לעשות חישוב כלכלי נכון. זה נכון לגבי כל כלי התקשורת, ללמד את עם ישראל - שווה את הכל!

במצרים יימשך הבלאגן ויתפתח לַגרוע מִכל. הם רעבים ללחם, האבטלה עצומה ואין להם מה להפסיד. למורסי לא יעזור כלום, תהיה שם המהפכה הקשה ביותר, יותר גרועה מסוריה.

סוריה תמשיך להשמיד את עצמה - זו מלחמת התאבדות בין הצבא למורדים. מהלך אלוקי מדריך את אסאד, שלא יפחד, כשבורא עולם יחליט לקחת אותו, ייקח - בינתיים הוא 'עובד'. ריבונו של עולם אומר: 'מי שפוגע בעם ישראל, אני מושיט את ידי ופוגע בו ישירות - כמו במגדל בבל'.

כל הדיבורים על הטילים המסוכנים בסוריה, זה בינם לבין עצמם, בישראל לא צריכים להתרגש מזה.

ישראל לא צריכה לדבר עם אף מדינה עוינת, ישראל היא המדינה החזקה ביותר בעולם ויכולה להגן על אזרחיה!

מלך ירדן פוחד מהטילים הכימיים ומהחמאס והפלסטינאים הנמצאים בסוריה ורוצים לקחת לו את השלטון.

טורקיה בפחד שהמורדים מסוריה יפלשו אליה - במוקדם או במאוחר הם יפלשו.

בלבנון אין דין ואין דיין, הכל נמצא בערבוביה. הם חיים על חרבם, מבולבלים ורועדים מפחד, כי רואים שהקדוש-ברוך-הוא 'עורף ראשים' בסוריה. בחיזבאללה יודעים שזה מהלך אלוקי - לא מהלך אדם.

באיראן, אחמדינג'אד 'מגרד את המצח' כל היום, הוא נכנס לפאניקה ופיק-ברכיים, מחפש ובודק איפה ה'שתולים' במפעלי האטום. החלקים מהם בנויים הכורים האטומים באיראן - לא תקניים, אין להם אישור של 'מכון התקנים העולמי' כי הכל שם טלאי על טלאי, אבל העובדים - לבושים בחליפות. גם שם יקבלו את המכה שלהם בקרוב - וכואבת! אזרחי איראן תתעוררו - זה יתפוצץ לכם בפנים!

החמאס בעזה מתחמש ומחכה לראות מה יילד יום כדי להתכונן מול ישראל. כל ארצות עָרַב מנשקות ומחבקות את החמאס. עזה והחמאס יושבים בשקט, כמו נחש המתחפר באדמה ורדום בחורף - כשיוכל להכיש, יכיש.

במדבר סִינַי יש מאות טילים המוסתרים מתחת לחול, שמגיעים עד לטווח של 200 ק"מ, יש גם טילים אחרים, הם הובאו מאיראן מוסתרים, מובלים עם הגמלים, החמורים והמכוניות ומוכנסים לעזה בהדרגה.

יימשך התוהו ובוהו בעולם, שיטפונות, צונאמי קטן וגדול, גשמים ושלגים, קור עז וחום לוהט, רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש, רוחות, סופות ואש, כדי לטהר את העולם כולו.

ארץ ישראל ארץ הצבי, היא המקום הקדוש ביותר בעולם. הקדוש-ברוך-הוא סוכך עליה כמו על תינוק. אם התינוק מועד קצת - מקבל מכה קטנה מהקדוש-ברוך-הוא ואם הוא לא מועד - מקבל ליטוף מהקדוש-ברוך-הוא.

הורים יהודים, תשמרו על הבנות שלכם, מגיל 11 ועד 18 מהתבוללות, מטרת הגויים להרוס ולטמא את בנות ישראל. צריך לשמור על ילדינו מהשתייה החריפה והסמים, כי זה ישפיע בעתיד על חייהם ועל מדינת ישראל.

כל יהודי, חילוני או דתי, צריך להתפלל לקדוש-ברוך-הוא על חברו. לכל יהודי יש זיקה לקדוש-ברוך-הוא, אחד באחוז, אחד בעשרה אחוז וכולם ביחד - זו שלמות! לא לפגוע באף יהודי, כולנו צריכים להיות מלוכדים!

כל היהודים שהם יהודים אמיתיים, צריכים להִדבק ליהדות ולתורת משה.

האנטישמיות בעולם יצאה מכלל שליטה ובורא עולם, אב הרחמים, אומר ליהודים בעולם: ברוכים הבאים לארץ ישראל הקדושה!

משיח נמצא בישראל, עובד, פועל ומגן על כל היהודים בעם ישראל. עוד מעט, מאוד מעט, יתגלה מלך המשיח בפרהסיה, לישראל ולעולם כולו ויוכתר!

באדיבות: אתר "תאיר נרי"