אאא

כמידי חג ולקראת חודש החגים, נועד ח"כ מאיר פרוש עם מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו. הנושא העיקרי בפגישה היה היערכות המשטרה לקראת חודש החגים בריכוזים החרדים.

בראשית השיחה, סקר המפכ"ל דנינו את המצב המורכב והרגיש בירושלים, במיוחד במזרח העיר, ועל כך שנעשים מאמצים רבים בשביל שתושבי העיר ירגישו תחושת ביטחון. ח"כ פרוש העיר "אנו רואים שבמזרח העיר לא הפסיקו את התחבורה הציבורית על אף ההתפרעויות ואילו במאה שערים הפסיקו את התחבורה הציבורית, וכאשר חידשו את התחבורה, בעקבות תקרית קטנה, עצרו שוב את התחבורה הציבורית". המפכ"ל ענה כי המשטרה עושה ותעשה ככל יכולתה בעניין.

בהמשך דבריו, סיפר המפכ"ל רב ניצב יוחנן דנינו כי גם השנה בסקר שביעות רצון של הציבור בישראל, ניתן לראות שהאמון במשטרה הולך וגדל מידי שנה - כאשר גם בקרב הציבור החרדי ניתן לראות שיש גידול, ורמת האמון עומדת לפי המשטרה על 70%.

"יתירה מכך" הוסיף המפכ"ל, "ניתן לראות שבציבור החרדי יש יותר אמון מאשר הציבור החילוני הכללי וזה בזכות שיתוף הפעולה האדוק בין ההנהגה החרדית למשטרה".

ח"כ פרוש: "המשטרה עושה את עבודתה כראוי ומגיע לה שבחים על כך, שיתוף הפעולה האדוק עם החרדים מראה על כנות כוונותיה ועבודתה המקצועית, כאשר ההנהגה החרדית חשים את הדברים בשטח, כולנו תקווה שנמשיך יחד בדרך החיובית הזאת".