חוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותסגולה לשפעת: חוששים מגזירות רעות? קבלו סגולות שיצילו אתכם
כ"ח בטבת תשעו | 09.01.16
השפעת מכה ואסונות רבים פוקדים את הציבור החרדי. לצד החיזוק כהוראת גדולי ישראל, יש לא מעט סגולות שיכולות לסייע. הרב חיים פוקס מגיש מדריך מיוחד: שמות קודש ועשב הרוט"א (סגולות, יהדות)
סגולות להינצל מפל פגע רעהרב פוקס מגיש: סגולות נגד מחבליםהרב חיים פוקס21
גל הפיגועים שוטף את הארץ ואזרחים רבים מצטיידים באמצעי הגנה פיזים. הרב חיים פוקס מגיש: רשימת הסגולות לשמירה מכל פגע רע. מ"העז שבבית המטבחיים שמנה ממני" ועד לקמיעות. כנסו (סגולות)
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקראהרב חיים פוקס37
"פרשת המן" סגולה לפרנסה? כל השנה או רק ביום שלישי של פרשת בשלח? הרב חיים פוקס מביא מקורות. וגם: פרשת המן, להורדה (סגולות)
סגולה בדוקה ומנוסהסגולה נוראה: להתרחץ ברעלהרב חיים פוקס15
בכירה במפעל הפיס הואשמה בניסיון לרצח בגלל ששפכה כספית על דלת חברתה, בתגובה היא אמרה שרב אמר לה שזו סגולה • הרב פוקס במאמר על כספית (אל תנסו את זה בבית)
מיוחד: סגולה להינצל מגיוס לצבאמיוחד: סגולה להינצל מגיוס לצבאהרב חיים פוקס47
חתונה המבטיחה שחרור מהצבא, הידור בתפילין, זכות הצדיק הציצית וזכות אבות שמגנה מפני הצבא וזכות ארץ ישראל. הרב חיים פוקס מציג: סגולות להינצל מגיוס (רוחניות)
מדוע חלות מפתח מביאות פרנסהמדוע חלות מפתח מביאות פרנסההרב חיים פוקס19
אפיתם כבר חלות בצורת מפתח? הרב חיים פוקס מציג את המקורות לסגולה שנפוצה בכל קהילות ישראל, ומגלה - שלושה טעמים לסגולות חלת המפתח, לשבת אחר פסח. מיוחד (סגולות)
אילוסטרציהסגולה: אגרת רבי שמעון מאוסטרופליכיכר השבת1
סגולה לערב פסח: "מי שמעיין בזה מובטח לו שינצל באותה שנה מכל מכשול וממיתה משונה, ושום אדם לא ימשול בו, וכל אויביו יפלו תחתיו, והוא על במותימו ידרוך". הנוסח המלא (בארץ)
סגולות הפוריות של חודש אדרסגולות הפוריות של חודש אדרMame
עוד לפני נס ההצלה של פורים אנחנו מצווים לשמוח 'משנכנס אדר'. חודש זה קיבל את הסימן האסטרולוגי דגים, כיוון שהם הסמל הכי טוב לשפע ופריון. הכל על סגולות החודש (בית)
(צילום: פלאש 90)חנוכה: סגולה לזיווג ולפרנסה טובהשרי לביא6
חנוכה כבר כאן, והוא גדוש בסגולות ובמנהיגים שונים. "כיכר השבת" מגיש: מדריך הסגולות המלא לחג - לזיווג הגון, לפרנסה ולשמירה. וגם: פנינים לחג האורות (כיכר)
אילוסטרציהסגולה: להחזיר אבידה שהשדים לקחוהרב חיים פוקס53
רבי חיים ויטאל מציין שישנן אבידות שלא נעלמות דרך מקרה או שכחה. ישנם מקרים שבהם שדים מעורבים והם לא בדיוק אבידות אלא "לקיחות" (סגולות, עולם רוחני)
מתוך האיגרתסגולת ערב פסח: כך תינצלו ממיתה ונזקכיכר השבת3
סגולה גדולה ונפלאה ללמוד את האיגרת של המקובל האלוקי ר' שמשון מאוסטרופלי זצ"ל. הלומד בערב פסח - יינצל ממיתה ומנזק. בואו ללמוד (באקטואליה, סגולות)
דוכיפת (צילום: פלאש 90)לעיוורון, לעקרה, להצלחה: סגולת הדוכיפתהרב חיים פוקס41
הרב חיים פוקס מגיש מאמר מקיף ומרתק על סגולותיה של הדוכיפת: לעיוורון, לעיניים חולות, לכאבי ראש. וגם: כך תנצחו במשפט, כנגד כל הסיכויים. מיוחד (סגולות)
(צילום: פלאש 90)ט"ו בשבט: סגולה לפוריות, זיווגים ופרנסהשרי לביא11
הידעתם? אכילת מאכלי חיטה בט"ו בשבט, היא סגולה לשכל, בינה והצלחה בלימודים. וגם: על סגולות התמר, הרימון והתאנה. כל הסגולות לט"ו בשבט (יהדות, הדין)
(צילום: פלאש 90)הסוד: כך תינצלו מחיבוט הקברהרב חיים פוקס18
הרב חיים פוקס מגיש מאמר מרתק על חיבוט הקבר ועל מקורותיו בספרים הקדושים. וגם: שמות קדושים, קלף וסופר ירא שמים שיצילו אתכם מחיבוט הקבר (סגולות)
אל תפספסו: היום תפילת השעה התשיעיתיצחק רבינוביץ20
היום, בשעת צהריים, יש לנו 9 דקות בלבד, בהם שערי שמים פתוחים. בידינו לבקש את מה שליבנו חפץ: זיווג, בריאות, פרנסה וכולי. מתי זה קורה בדיוק? (סגולות)
חיי שרה: סגולה מופלאה למחפשי שידוךשאול כהנא42
בשיעורו האחרון של המקובל רבי יעקב עדס שנמסר בסוף השבוע, דיבר הרב על השידוך של יצחק אבינו עם רבקה אימנו והביא סגולה מיוחדת לזיווג. האזינו לשיעור (בארץ)
כואב הראש? עיין בספר אלו המצוות. צילום: פלאש 90פתרון נוסף לכאבי הראש, סגולהכיכר השבת13
סובל מכאבי ראש? חוץ מאופטלגין ושאר משכחי הכאבים יש עוד משהוא, סגולה מרבותינו
(צילום: פלאש 90)למרות הסגולה, ריבת האתרוגים מסוכנתצבי שיימן16
מכירים את סגולות ריבת האתרוגים? מתברר כי היא עלולה לגרום לסכנה. הריסוס הלא מבוקר של המגדלים גורם לפרי להכיל כמויות עצומות של הדברה (סגולות)
מתחתנים? כל הסגולות ליום החתונההרב חיים פוקס104
ספרים שלמים נכתבו על מנהגים ודרכים לחתן ולכלה. תפילות חוברו וסגולות נכתבו ואפילו הומצאו במיוחד ליום זה. הרב חיים פוקס עושה סדר בסגולות (מיוחד)
(צילום: פלאש 90)הסגולה היומית: איך שומרים על הפרנסה?הרב חיים פוקס13
סגולה שלא יבוא האדם לידי עניות: הרב חיים פוקס מביא סגולה מיוחדת לכך, בהמשך למאמר על סגולת חלת המפתח. וגם: דוגמה אישית ממשפחה אמריקאית
"קמֵיע" נדיר: כך מונעים נישואי תערובתהרב חיים פוקס37
הרב חיים פוקס בעקבות "סקר ההתבוללות" של "כיכר השבת": קמיע נדיר של הגר"י כדורי זצ"ל, שהצליח למנוע נישואי תערובת. וגם: תרגום של מילות הקסם (סגולות)
(צילום: פלאש 90)נגד עין הרע: פרשת העומר ומלחהרב חיים פוקס11
כך נשמרים מפניה של עין רעה: תהילים, פרשת העומר, קמצוץ מלח וספירת העומר. סגולה ייחודית נגד עין הרע. וגם: היכן מניחים את שקית המלח? מיוחד (בסגולות)
חידת החיד"אהרב חיים פוקס14
בדיקת מקומה של התפילה בתפישת עולמו של החיד"א, מגלה נתון מדהים: הוא עסק בקבלה, אך גם קיים תעמולה נגד התעסקות ההמונים בקבלה
(צילום: יעקב כהן)מיוחד: הסודות שמאחורי ט"ו בשבטהרב חיים פוקס8
לכל פרי, יש טעם: המדור "סגולות" מציג את כל הטעמים שמאחורי חג האילנות, ט"ו בשבט: מה אתם יודעים על הצד הנסתר של החג הססגוני?
(צילום: פלאש 90)סגולה: איך נפטרים משטן ופגע-רע?הרב משה פוקס4
לקראת הילולת המהרח"ו זצוק"ל שתחול מחר, תגלית חדשה מכתב ידו הקדוש. סגולה נפלאה להולך בדרך או לחושש משטן ומשחית (סגולות)
סגולה: "עלינו לשבח" על קבר יהושעהרב משה פוקס3
ההמונים שהעתירו תפילה על קברו של יהושע בן-נון בכיפל אל חראס, נשאו את תפילת "עלינו לשבח". וגם: מה מכוונים כשיורקים? (סגולות)

הסגולה היומית

סגולה לשידוך, סגולה לזיווג או סגולה לפרי בטן? מדור סגולה מביא לכם סגולות נדירות ומיוחדות כל יום, מהקבלה ממקובלים ומעולם הרוח היהודי.

כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקרא
ו' בשבט תשעד37