אאא

חברת המדיה JEM מבשרת היום על הפקת יוקרה חדשה שתצא לאור בע"ה בקרוב – "הרבי מליובאוויטש ואנשי ביטחון".

ההפקה החדשה פותחת סדרה חדשה במפעל התיעודי ההיסטורי "מפגשים עם הרבי", בהם התראיינו עד כה מאות אישים בעלי שם בארץ ישראל וברחבי העולם, על הקשר המיוחד שהיה להם עם הרבי, 'יחידויות' שזכו להם עם הרבי, וכיצד הרבי האיר את נתיב חייהם.

במסגרת מפעל התיעוד "מפגשים עם הרבי" יצאו לאור עד עתה הסדרה ההיסטוריות "שנים ראשונות", וכן הסרט "רגישות". כעת כאמור אנו מתבשרים על הפקה חדשה ומיוחדת שתעסוק בקשרים המיוחדים שהיו לרבי עם ראשי מערכת הצבא והביטחון בארץ הקודש.

כידוע, לכך אורך שנות נשיאותו של הרבי, דאגתו ואהבתו של הרבי לנעשה בארץ הקודש היו ללא מיצרים. גם ראשי המדינה, בכירי מערכת הממשל ומערכת הביטחון עמדו בקשרים קרובים עם הרבי, בחילופי מכתבים, במסרים הדדיים ובפגישות ב'יחידות'. חלק נכבד ממערכת קשרים אלו כבר התפרסמה בסדרת הספרים "אגרות הקודש".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בחודשים האחרונים פקד צוות הצילום של משרד JEM בישראל את בתיהם ולשכותיהם של שורה ארוכה מראשי המערכת הצבאית בעבר ובהווה, בהם ראש המוסד למודיעין ותפקידים מיוחדים אפרים הלוי, תת אלוף בחיל האוויר רן פקר, האלוף יוסי בן חנן, הרב הצבאי הראשי לשעבר האלוף מרדכי פירון, יו"ר ארגון מצוייני צה"ל מר יוסף לוטנברג, ועוד שורה של אישים במערכת הצבא, אלופים קצינים ומפקדים, שזכו להיכרות עם הרבי, ולהשפעתו של הרבי עליהם, ודרכם על המערכת הצבאית והבטחונית.

צילומים וראיונות נוספים נעשו גם במקומות נוספים, ובהם רואיין גם 'גיבור ישראל' מר משה לוי, אשר זכה ליחידות מרתקת עם הרבי בשנת תשל"ה.

ההפקה החדשה אמורה לצאת בקרוב, והיא אמורה לעורר עניין רב בציבור הרחב, שייחשף לראשונה בצורה בלתי אמצעית למעורבותו העמוקה של הרבי בנעשה בתחום הביטחון בארץ ישראל, דאגתו לשלימותה ובטחונה של ארץ ישראל, ופעילותו למען האופי היהודי של הצבא וחיילי צה"ל.