הגר"ד פלאי: הרב שאיחד ספרדים ואשכנזיםהגר"ד פלאי: הרב שאיחד ספרדים ואשכנזים
י"ב בחשוון תשפ | 10.11.19
לאחר פטירתו, נחשפו כתבים שכתב בצעירותו. לימד בישיבה לבני עדות המזרח ולאשכנזים. נפטר במיתת נשיקה השאיר את רעייתו ושבעה יתומים קטנים - להם צריכים כעת לדאוג (חרדי)
החזון איש בירך - הרב אולמן חי עוד 70 שנההחזון איש בירך - הרב אולמן חי עוד 70 שנהשימי שפר1
אלפים השתתפו במסע הלוויית הגרש"ז אולמן, אב"ד מודיעין עילית. רב העיר סיפר על השיתוק של הרב אולמן בהיותו כבן שנתיים, הברכה של החזון איש ותאריך הפטירה • תיעוד (חרדי)
הרבבות בהלוויהסיקור מיוחד: הלוויתו של הגר"נ קרליץ זצ"לאבי רבינא6
רבבות בני אדם בראשות גדולי ישראל השתתפו במסע הלוויתו של פוסק הדור הגאון רבי ניסים קרליץ זצ"ל • חתנו הוכתר לרב שכונת רמת אהרון • התמונות, הקולות וההספדים (דיין האמת)
הגר"י יוסףהראש"ל: להפסיק בלימוד ולהשתתף בלוויהישי כהן19
הראשל"צ הגר"י יוסף ספד לפוסק הדור הגאון רבי ניסים קרליץ זצוק"ל וקרא לתלמידיו לעצור את הלימוד ולהשתתף בהלוויה: "על אף המחלוקות ההלכתיות נהג תמיד בענווה" (דיין האמת)
הלווית הצדיק רבי אליעזר בן דוד זצ"ל • צפוהלווית הצדיק רבי אליעזר בן דוד זצ"ל • צפוכיכר השבת
אלפים מתושבי העיר החרדית אלעד השתתפו הבוקר (ראשון) ערב ראש השנה בהלוויתו של הגאון הצדיק רבי אליעזר בן דוד זצ"ל, שנפטר הבוקר והוא בן 87. צפו בתיעוד דומע (דיין אמת)
גדולי ישראל מנחמים את הגר"י ברייטקופףגדולי ישראל מנחמים את הגר"י ברייטקופףשאול כהנא
קהל רב, ובראשו גדולי ישראל, ראשי ישיבות ואדמו"רים, עלה לנחם את הדיין הגאון רבי יהודה ברייטקופף ובני משפחתו שישבו שבעה על אמם, הרבנית נעמי ברייטקוף ע"ה (חרדים)
מסע ההלוויהכמה מוזר לכתוב על הרבנית - ע"ה / צלה קליינרצלה קליינר8
הפעם האחרונה שביקרנו את הרבנית והיא יכלה לדבר הייתה לפני כחודשיים. היא נראתה מעולה, השיחה זרמה ויצאנו עם אופטימיות... / פרידה מהרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה (טור)
'אמא!'; הלווית הרבנית נעמי ברייטוקפף ע"ה'אמא!'; הלווית הרבנית נעמי ברייטוקפף ע"הכיכר השבת2
המונים ליוו הלילה (ראשון) למנוחת עולמים, בצער וביגון, בכאב ובאבל, את הרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה, שהלכה לעולמה לאחר חודשים ארוכים של סבל מהמחלה הקשה. תיעוד (בארץ)
תיעוד דומע: מאות מלווים את בני בריף ז"לתיעוד דומע: מאות מלווים את בני בריף ז"לכיכר השבת3
מאות בני אדם משתתפים בשעה זו (רביעי) בהלוויית הבחור החשוב בנימין אשר בריף ז"ל שנפטר הלילה לאחר מחלה קשה. אחד המספידים סיפר על רגישותו הרבה. צפו (דיין אמת)
סמוך לשבת: הבחור יוסף לוי ז"ל נטמן בב"שסמוך לשבת: הבחור יוסף לוי ז"ל נטמן בב"שדוד הכהן1
בהשתתפות בני משפחתו וחברים קרובים, התקיימה בסמוך לשבת הלוויתו של הבחור יוסף לוי ז"ל שטבע באמצע השבוע במקסיקו. מיטתו נחתה בישראל לאחר מאמצים רבים (חרדים)
הגאב"ד התקשה להיפרד מידידו, ומירר בבכיהגאב"ד התקשה להיפרד מידידו, ומירר בבכישימי שפר3
אלפי בני אדם משתתפים בשעה זו בהלווייתו של הגאון רבי מרדכי אהרן שיינברגר זצ"ל, מחשובי וזקני העיר ירושלים, וידידו משכבר של גאב"ד 'העדה החרדית' • תיעוד מהלוויה (חרדים)
אלפים בהלווית 'החלבן' רבי חיים כהן זצ"לאלפים בהלווית 'החלבן' רבי חיים כהן זצ"לכיכר השבת12
אלפי בני אדם השתתפו הערב בהלוויתו של 'החלבן' - המקובל רבי חיים כהן זצ"ל, שנערכה בירושלים. בין המספידים: המקובל רבי דוד בצרי. בין המלווים: ח"כ גדעון סער. צפו בתיעוד (בארץ)
ההספד של הגרב"מ אזרחיהגרב"מ ספד לתלמידו: "הזרים אמונה" • צפוכיכר השבת1
ככלות השבעה להסתלקות האברך הרב שמואל אייזנבך זצ"ל, נערכה עצרת מספד בפתח תקווה, בה ספד לו רבו הגרב"מ אזרחי. ב'שבעה', שיגר מרן הגר"ח מכתב ניחומין (דיין האמת)
אילוסטרציהטרגדיה בב"ב: פעוטה בת חודשים נפטרהקובי רוזן6
כוחות הצלה הוזעקו הבוקר לבית משפחה חרדית בבני ברק, לאחר שביתם בת חודשיים וחצי לא התעוררה • לאחר מאמצי החייאה, בצער רב, נאלצו לקבוע את מותה (ברוך דיין האמת)
הרבנית בילא ע"הלאחר מחלה; אשתו של רב הקהילה נפטרהקובי רוזן11
מאות מכרים ובני משפחה הלכו היום אחר מיטתה של הרבנית בילא גולד ע"ה, אשתו של רב קהילת 'זיכרון יוסף' בשכונת הר נוף בירושלים, שנפטרה לאחר מחלה קשה וקצרה (דיין האמת)
'צמח, תדפוק בדלת של רבונו של עולם'. צפו'צמח, תדפוק בדלת של רבונו של עולם'. צפוקובי רוזן2
חבריו ומשפחתו של הרב צמח קונין ז"ל, שליח חב"ד בלוס אנג'לס, ליוו אותו בדרכו האחרונה - ושמעו את ההספד המצמרר שנשא האב על בנו שנפטר לפתע, בגיל 43 (חרדים)
מאות בהלוויית הצלם של גדולי ישראל. צפומאות בהלוויית הצלם של גדולי ישראל. צפושימי שפר3
מאות בני אדם השתתפו ביום שישי בהלווייתו של הצלם המיתולוגי, מקורבם של גדולי ישראל, הרב ברוך משה יעקב אוביץ ז"ל שנטמן בבית העלמין ברחובות. תיעוד (דיין האמת)
ה'קדיש' המצמררקורע לב: ה'קדיש' של היתומים הקטנים. צפואלי רוטמן16
לקול יבבות בכי מקהל המשתתפים בהלוויתו של הרב אבישלום ינקוביץ' ז"ל, שנפטר אתמול בפתאומיות, נפרדו ממנו בניו הקטנים, ילדי חיידר, באמירת 'קדיש' מצמררת • תיעוד (חרדים)
מיטתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"דפנחס, אוי פנחס... // פנחס מנחם פלינקרפנחס מנחם פלינקר11
לא חלמתי שכשאכין את ההזמנות לחתונה, אצטרך לשמור את ההזמנה עם השם שלך על לוח הזיכרון, כי כבר לא נזכה שתהיה איתנו • פרידה מהרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד (טור)
הלווית ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד • תיעודהלווית ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד • תיעודשאול כהנא3
המונים השתתפו במסע הלוויה קורע לב, של הקדוש ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד - שנהרג מפגיעת רקטה, שיצאה מבית המדרש הגדול גור, בהשתתפות האדמו"ר מגור. צפו (דיין אמת)
בהלוויה: מונה ה'ממשיך' לאדמו"ר מקאליבבהלוויה: מונה ה'ממשיך' לאדמו"ר מקאליבשימי שפר14
בפתח מסע הלוויית האדמו"ר מקאליב, מונה נכדו רבי ישראל מרדכי יואל הורוביץ לממלא מקומו. בצוואתו ביקש הרבי ללמוד בספרים שכתב ולהדליק נר לעילוי נשמתו • תיעוד (חסידים)
קורע לב! כך הילד שנדרס הובא למנוחותקורע לב! כך הילד שנדרס הובא למנוחותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת5
עשרות בני אדם ליוו אמש (שני) בצער רב וביגון, באבל ובבכי, את הילד ברוך אייזבנרג ז"ל בן השלוש, שבא לארץ לחגוג את החלאקה ונדרס למוות מפגיעת אוטובוס בביתר עילית (חרדים)
הרב ששון מזרחי זצוק"לסיפורו של המקובל הירושלמי העניו והנסתרכיכר השבת16
היום יום ז' בניסן, הוא יום פטירותו של גדול המקובלים הצדיק הקדוש, הרב ששון מזרחי זצוק"ל. הרב שלמד בחברותא עם הרב יהודה צדקה זצ"ל וסיים יחד עמו את הש"ס (חרדים)
ה'שבעה' על צביקי ולדר ז"ל • גלריהה'שבעה' על צביקי ולדר ז"ל • גלריהאבי רבינא3
רבנים, ראשי ישיבות, שרים, חברי כנסת, אישי ציבור וחברים רבים פקדו במהלך השבוע החולף את ביתו של הסופר חיים ולדר שישב שבעה על בנו צביקי ז"ל. צפו בגלריה (דיין האמת)
האדמו"ר מסקולען זצ"ל"הרבי שגבר על ה'נאצים'"; הספד של הגבאישימי שפר4
"כאשר הרבי הרגיש שכלו כוחותיו, הרים את ידיו כלפי מעלה, ובשארית כוחותיו צעק: 'יש לי בקשה אחת, שתקברו אותי בקבר ישראל'" • הגבאי סופד לזקן האדמו"רים, הרבי מסקולען (עולם)
"פני מלאך";  פ"ת נפרדה מהגרח"נ הרשברג"פני מלאך"; פ"ת נפרדה מהגרח"נ הרשברגחזקי שטרן1
המונים השתתפו בהלוויתו של הגאון רבי חיים ניסן הרשברג זצ"ל שהלך לעולמו בליל שבת קודש, לאחר מאבק במחלה הנוראה • רבנים ובני המשפחה ספדו לו • צפו בתיעוד (חרדים)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

עדכונים
כיכר facebook
מיטתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד
פנחס מנחם פלינקר
פנחס, אוי פנחס... // פנחס מנחם פלינקר
ג' באייר תשעט11
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שלושה עמודי ההצלה // הרב ישראל גליס
י"ד בשבט תשעט6