דרעי ספד בבכי: "מזל טוב אמא, נולדה לך נינה. שבת שלום"דרעי ספד בבכי: "מזל טוב אמא, נולדה לך נינה. שבת שלום"ישי כהן18
יו"ר ש"ס אריה דרעי ספד בבכי לאמו מרת אסתר ע"ה שהלכה הבוקר לעולמה: "אני רוצה להגיד לך: מזל טוב, לפני שעה קלה נולדה לך נינה. אמא, שבת שלום. קשה להיפרד" • צפו בהספד (דיין האמת)
מאות בהלווית מרת אסתר דרעי ע"המאות בהלווית מרת אסתר דרעי ע"הישי כהן8
מאות בני אדם בראשות רבנים, אישי ציבור ובני המשפחה משתתפים בהלוויית מרת אסתר דרעי ע"ה - אמו של יו"ר ש"ס • "כיכר השבת" מעביר בשידור חוזר את מסע ההלוויה (חרדים)
הגאון הרב אשר חנניה זצ"להדיין הגאון ר' אשר חנניה זצ"ל. קווים לדמותוכיכר השבת22
גאון בתורה, צדיק נסתר, קדוש ופרוש מהעולם היה רבי אשר חנניה זצוק"ל שהשבוע עלה בסערה השמימה לאחר שהזדכך ביסורים קשים ומרים. מעט על חייו ופועלו של הדיין (חרדים)
המונים בהלווית 'האדמו"ר הציוני' זצ"ל. צפוהמונים בהלווית 'האדמו"ר הציוני' זצ"ל. צפוישראל כהן10
מאות תלמידים חסידים ואוהדים, בראשות האחים האדמו"רים מויז'ניץ, ליוו למנוחת עולמים את האדמו"ר הישיש מפאשקאן הרה"צ רבי ישראל פרידמן בן שלום זצ"ל • תיעוד (חסידים)
מסע הלוויההמונים בהלווית הגאון רבי ראובן שראבני ז"לישי כהן6
אלפים השתתפו אמש (מוצאי שבת קודש) בהלוויית הגאון רבי ראובן שראבני זצ"ל, מראשי ישיבת 'יקירי ירושלים', שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה והוא בן 73 • תיעוד דומע (חרדים)
"חכם יעקב יוסף היה המגיד שיעור של הדור""חכם יעקב יוסף היה המגיד שיעור של הדור"ישי כהן6
בעצרת התעוררות לזכרו של הגאון רבי יעקב יוסף זצוק"ל ספדו לו אחיו הרבנים: "הוא היה המגיד שיעור של הדור, לא היה בקי כמותו בתורת מרן האבא זצ"ל, סיני ועוקר הרים", צפו (חרדים)
לאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הלאחר מחלה קצרה: מרת פריידא וייס ע"הישראל כהן1
מרת פריידא וייס ע"ה, לקתה לפני כחודשיים באירוע מוחי מאז התדרדר מצבה עד לפטירתה בסעודה שלישית בשבת חוה"מ. בעלה נפרד ממנה בדברים קצרים אך מצמררים•האזינו(חרדים)
תיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיתיעוד: מסע הלווית בנו של הנגיד החסידיישראל כהן4
אלפים מתושביה החרדים של לונדון השתתפו במסע הלוויתו של הרה"ח רבי יהודה אברהם עיבר פלדמן ז"ל שנערכה בשעות הלילה וציינו את מידת החסד לצד טוב ליבו (דיין האמת)
הלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוהלוויית ראש ישיבת סלבודקא לצעירים. צפוכיכר השבת3
אלפים בראשות מרנן ורבנן, ראשי ישיבות והמוני תלמידים השתתפו במסע הלווית הגאון רבי אהרן זקס זצ"ל, ראש ישיבת סלבודקא לצעירים, שהתקיימה בבני ברק | גלריה (דיין האמת)
הגאון רבי משה הלל הירש, ראש ישיבת סלבודקה וחבר מועצת גדולי התורהבכולל חזו"א ביכו את פטירת הגר"י אדלשטייןישראל כהן1
בכולל חזון איש נערך הספד במלאת שבעה לפטירת הגר"י אדלשטיין. הספידו: הגרמ"ה הירש, הגר"י זילברשטיין, הגר"מ שטרנבוך, הגר"ש רוזנברג והגרש"י בורנשטיין. גלריה (חרדים)
עצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בישיבת פוניבז' לגר"י אדלשטייןישראל כהן
עצרת מספד במלאות השבעה לפטירתו של רבה של רמת השרון הגר"י אדלשטיין זצ"ל בהיכל ישיבת פוניבז' בהשתתפות ראשי הישיבה, בראשם הגרי"ג אדלשטיין והבחורים (חרדים)
עצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןעצרת מספד בתום השבעה לגר"י אדלשטייןישראל כהן
מאות בני אדם השתתפו אמש (ה') בעצרת הספד במלאות השבעה להסתלקותו של רבה של רמת השרון הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל בהיכל בית הכנסת "נאות יוסף" בב"ב (חרדים)
סליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןסליקא לך מסכת מכות / בן ציון נורדמןבן ציון נורדמן12
אחר מיטתו של איש האלוקים, אוהב הבריות ומקרבן לתורה, מרן הגאון רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל. מה רמז הרב בפתק שכתב בשעותיו האחרונות על סיומה של מסכת מכות (חרדים)
רבי יעקב אדלשטיין זצוק"ל'מגדלור של תורה והשקפה, העתיר תפילות'כיכר השבת1
מועצת חכמי התורה של תנועת ש"ס פרסמה הודעת אבל: "שימש כמגדלור של תורה והשקפה" • הרבנות הראשית: "אבלים על פטירתו של הגאון הגדול וותיק רבני הערים" (בארץ)
הגר"ד יוסף והגרי"מ לאועצרת השבעה לזכר רבי מרדכי זר ז"ל. תיעודכיכר השבת3
במלאת השבעה לפטירתו של רבי מרדכי זר ז"ל, נערך בבית כנסת "עולי משהד" שהקים עם אחיו רבי יצחק זר ז"ל, יום שכולו תורה בו נישאו דברי חיזוק והתעוררות | תיעוד (חרדים)
"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפלל"התפללתי ונעניתי": כשהבאבא סאלי התפללישי כהן10
ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן על הבבא סאלי שהיום יום אזכרתו: ״אנחנו לא יודעים את הגדולות של האנשים האלה״, מגולל סיפור מופת שהיה עד לו • האזינו להקלטה (חרדים)
רבי יעקב אבוחציראהילולת האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"אהרב אברהם בליקשטיין7
הרב אברהם בליקשטיין, חתן האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא, לרגל יום ההילולה של רבי יעקב אביחצירא זיע"א - בקווים לדמותו ודברי תורה לפרשת השבוע מתוך תורתו (הספדים)
הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"הנאום האחרון של הגר"מ שפירא זצ"ל: "כיצד מנחמים?"ישראל כהן3
לפני חמישה חודשים נשא גאון המחשבה רבי משה שפירא את נאומו הציבורי האחרון בו עסק בנושא הניחומים. הרב ששיכל בעבר את בתו נשא את הדברים בכנס לזכר בת הנדיב מוטי זוננפלד (חרדים)
המשאלה האחרונה שהגשים רובי שונפלד"מגשים החלומות" של הילדים החולים נפטרכיכר השבת16
רובי שונפלד, מגשים המשאלות של הילדים החולים, הלך לעולמו בפתאומיות. מידי שנה דאג באופן אישי להגשים אלפי משאלות לילדים חולים והדליק בהם אור של תקווה (דיין האמת)
הגאון רבי משה שפירא זצ"לאוויר פסגות // לזכר הרב משה שפירא זצ"להרב ישעיה שטיינברגר5
חבר שעמד לידי בלוויה, ר"מ בכיר בעצמו, היטיב לסכם את תחושת היתמות של תלמידיו וממלמל בקול חנוק: "מה נעשה עכשיו בלעדיו"? • הרב ישעיהו שטיינברגר נפרד מרבו (חרדים)
רבי משה שפירא זצ"לאדם עם מימד נוסף // הרב אליהו ישראליהרב אליהו ישראלי6
הבריסקער, ההוגה, השקדן, הרבגוני, הטהור, הנעלם, הזקן, מורה הדרך, עובד אלוקים, המאמין, החבר // אחר מיטת הגר"מ שפירא זצ"ל - הרב אליהו ישראלי על המימד הנוסף שבו (טור)
הלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוהלוויית הגאון רבי משה שפירא זצ"ל • צפוכיכר השבת10
גדולי הרבנים וקהל אלפים מלווים למנוחות את הגאון רבי משה שפירא זצ"ל, מרת שלמה להר הזיתים בירושלים. ההמונים באו לחלק כבוד אחרון למי שהיה רבם של רבבות. צפו (דיין האמת)
קווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהקווים לדמותו של אביה של תנועת התשובהאלי דן2
קווים לדמותו של הרב מרדכי גולדשטיין זצ"ל, ראש ישיבת התפוצות לקראת יום השלושים לפטירתו. על הפעילות הרבה ודרכו הייחודית של האיש שהכיר בבעלי התשובה (חרדים)
מסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףמסע הלוויה לרבנית הצדקנית מקרעטשניףישראל כהן9
קהל גדול ליווה למנוחות אמש את הרבנית מקרעטשינף מירושלים ע"ה, אשת כ"ק האדמו"ר מקרעטשינף זצוק"ל. ההלוויה יצאה מבני ברק והסתיימה בהר הזיתים (חסידים)
‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"ל‏‏המונים בהלווית האדמו"ר מז'מיגראד זצ"לכתב וצילם: יהודה פרקוביץ
קהל המונים בראשות אדמו"רים ורבנים ליוו בשעות הצהריים (רביעי) בבני ברק את כ"ק האדמו"ר מז'מיגראד בני ברק זצ"ל בדרכו האחרונה למנוחת עולמים | תיעוד ענק (דיין האמת)
יעקב ריבלין סופד לאביושמעון ברייטקופף נפרד מר' יצחק ריבלין ז"לשמעון ברייטקופף
הפרשן הפוליטי של "משפחה", שמעון ברייטקופף, בטור מיוחד על ר' יצחק ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי ב"בקהילה", יעקב ריבלין • "מודל אחר של עסקנות חרדית" (דיין האמת)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

עדכונים
כיכר facebook
מיטתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד
פנחס מנחם פלינקר
פנחס, אוי פנחס... // פנחס מנחם פלינקר
ג' באייר תשעט11
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שלושה עמודי ההצלה // הרב ישראל גליס
י"ד בשבט תשעט6