אלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפואלפים בהלווית ראש ישיבת סלבודקא. צפוצילום: יהודה פרקוביץ12
קהל אלפים בראשות גדולי ישראל ראשי ישיבות ורבנים ליוו אמש (ראשון) למנוחות את הגאון רבי נתן צבי שולמן זצ"ל, מראשי ישיבת סלבודקא | צו בתיעוד מההלוויה (דיין האמת)
יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"יעקב ריבלין ספד לאביו: "תזמין את הש"סים"ישי כהן9
בערב שבת התקיימה בירושלים הלוויתו של הרב יצחק אלתר ריבלין ז"ל, אביו של הפרשן הפוליטי החרדי הוותיק יעקב ריבלין, שספד לאביו בבכי: "זכית שמיטתך תהיה שלמה". צפו (חרדים)
כשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהכשמרן זצ"ל עצר טרמפ לחייל עייף בבקעהאיציק סודרי33
הרכב נעצר, החייל פתח את הדלת ונדהם לראות שמדובר ברכבו של הרב עובדיה ואת הרב יושב מאחור. החייל השתתק לרגע ונעמד דום והרב קרא לו בנעימות בא ושב לידי (חרדים)
הגר"נ קרליץ בהלוויהתיעוד: הלווית המשפיע רבי שמואל אהרן לידר זצ"לישראל כהן1
קהל המונים השתתפו היום במסע הלווית המשפיע הגאון הצדיק רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל בראשות הגאב"ד הגר"נ קרליץ. הצלם יהודה פרקוביץ ליווה ותיעד • צפו בגלריה (בארץ)
מראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"למראות חייו של רבי שמואל אהרן לידר זצ"לצילום: יהודה פרקוביץ
‏‏אבל כבד ירד על עיר התורה והחסידות בני ברק עם הסתלקותו של המשפיע הישיש הגה"צ רבי שמואל אהרן לידר זצוק"ל. הלוויתו תצא בשעה 11:30 | תמונות ממראות חייו (חסידים)
הלווית הרבנית חפציבה נקי ע"ה | תיעודהלווית הרבנית חפציבה נקי ע"ה | תיעודכיכר השבת10
בערב חג שמחת תורה הובאה למנוחות הרבנית מרת חפציבה נקי ע"ה, אמו של הרב בועז נקי. בהלוויה השתתפו הגר"ש אוירבך ורבה של ירושלים הגר"ש עמאר | צפו בהספדים (ארץ)
מיטת הגר"י סיטרוק זצ"ל, בצהרייםמסע הלווית הגאון רבי יוסף חיים סטרוק זצ"לישי כהן9
אלפים השתתפו במסע הלווית הגאון רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"ל, שכיהן במשך שנים כרבה של צרפת, ורבם הבלתי מעורר של בני עדות המזרח בצרפת | ההספדים והלוויה (דיין האמת)
הבוקר: הלווית רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"להבוקר: הלווית רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"לנתנאל לייפר5
מסע הלוויית רבה של צרפת לשעבר, הגאון רבי יוסף חיים סיטרוק זצ"ל, יוצא הבוקר משכונת בית וגן בירושלים בדרכו להר הזיתים - שם ייטמן | כל הפרטים (דיין האמת)
מרתק: הראיון המיוחד עם הרב שאר ישוב הכהן זצ"למרתק: הראיון המיוחד עם הרב שאר ישוב הכהן זצ"ליאיר טוקר2
תלמיד בית הספר "תורת חיים" ערך ראיון מצולם וארוך מזכרונות ילדותו של רבה של חיפה, הרב שאר ישוב הכהן שהובא היום למנוחות בסביבתו של הרב קוק • צפו (דיין האמת)
הראשלצי"ם הגר"י יוסף והגר"ש עמאר בהלוויה, היוםמסע הלווית הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל | צפוישי כהן5
אלפים השתתפו בהלווית הגאון הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל, רבה של חיפה לשעבר. ההלוויה יצאה מחיפה לישיבת 'מרכז הרב' בירושלים. רבנים ואישי ציבור חלקו כבוד אחרון (הספדים)
הרב שאר ישוב הכהן זצ"לנתניהו סופד: הרב הכהן נעים הליכות, גאון ובקיאדניאל הרץ1
ראש הממשלה בנימין נתניהו, התייחס הבוקר לפטירת רבה של חיפה לשעבר, הרב שאר ישוב הכהן זצ"ל, ואמר כי פעל תמיד לאחדות בעם ישראל. הלוויתו נערכת בשעות אלו (דיין האמת)
ההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריהההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריהישראל כהן1
במלאות השבעה לפטירת הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל, ראש ישיבת מיר ברכפלד, נערכה בהיכל ישיבת מיר בי-ם עצרת הספד עם הגר"מ שפירא, הגר"ד כהן ורבי נתן צבי פינקל (ארץ)
התמונה האחרונה מחייו של רבי אריה פינקלהתמונה האחרונה מחייו של רבי אריה פינקלכיכר השבת2
כשבועיים לפני פטירתו של ראש הישיבה, הגיעו לביתו חברי מערכת האנציקלופדיה התלמודית בכדי להעניק לו כרך חדש. צפו בתיעוד בו ניתן לראות את שמחתו של הרב (חרדים,מיוחד)
בני הדודים, ראשי הישיבה. רעים האהובים"ונתן לנו, ונתן", פיזז ר' אריה - והרוחות נרגעוישראל כהן20
איך מונה הגרנ"צ פינקל לראש ישיבת מיר? אל מול רבים שלא זכו להכירו, העדיפו את בן דודו המבוגר - הגר"א פינקל שלווה אתמול למנוחות - וכמעט עוררו מחלוקת עזה בישיבה (חרדים)
אחר מיטתו: אלפים נפרדו מרבי אריה פינקלאחר מיטתו: אלפים נפרדו מרבי אריה פינקלכיכר השבת1
אלפים רבים ליוו הצהריים למנוחות את הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל בדרכו האחרונה • צפו בתיעוד דומע ממסע ההלוויה שיצא ממודיעין עילית ועבר ברחובות ירושלים (ברוך דיין האמת)
צפו: מיטת הרב פינקל יוצאת לאחר הטהרהצפו: מיטת הרב פינקל יוצאת לאחר הטהרהישראל כהן1
לאחר מסע הלוויה ההמוני ברכפלד, הועבר מיטתו של ראש הישיבה הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל לטהרה בשמגר, לאחר מכן היא הועברה לישיבת מיר להמשך מסע הלוויה • צפו (חרדים)
הרבבות בהלווהתיעוד דומע: הלווית ראש הישיבה בברכפלדכיכר השבת
רבבות בראשות גדולי ישראל, אדמו"רים וראשי ישיבות השתתפו בחלק הראשון של מסע הלווית הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל, ראש ישיבת "מיר ברכפלד" • צפו בתיעוד (דיין האמת)
היכל ישיבת מיר ברכפלד, הבוקרהלווית רבי אריה פינקל זצ"ל | כל הפרטיםישראל כהן1
אלפים משתתפים במסע הלוויה של ראש ישיבת מיר ברכפלד הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל. "כיכר השבת" עם כל הפרטים על מסע הלוויה, סדרי המספידים והרחובות החסומים (חרדים)
האדמו"ר מאשלג זצ"ל"סולם מוצב ארצה וראשו מגיע השמימה"הרב אברהם להב18
הרב אברהם להב, רב מדרשת "שורשים" בתל אביב, בטור פרידה מרבו, רבי יחזקאל יוסף, האדמו"ר מאשלג זצ"ל, שהלך לעולמו לאחר מחלה (דיין האמת)
שרה אהרוןהומור ועזרה: שרה הלכה לעולמה בגיל 112רענן בן צור, ynet9
שרה אהרון, שעלתה מתימן ב-1949, הייתה עצמאית עד לפני חודשיים והעניקה אהבה לשישה נכדים, 27 נינים וארבעה בני נינים. בשבת היא הלכה לעולמה בגיל 112 (חרדים,דיין האמת)
המיטה של ראש הישיבה זצ"לשידור חי • מסע הלווית הגאון רבי משה מרדכי חדש זצ"לכיכר השבת1
אלפי תלמידי ובוגרי ישיבת "אור אלחנן", משתתפים במסע הלווית ראש הישיבה הגאון רבי משה מרדכי חדש זצ"ל • אתר "כיכר השבת" בשידור חי לאורך מסע הלוויה ותמלול עיקרי ההספדים (דיין האמת)
הגרמ"מ חדש זצ"ל ונתי טוקר"נו, זה לא מתאים" | נתי טוקר נפרד מרבונתי טוקר4
רבים וטובים ממני יודעים להספיד את ר' משה - כך קראנו לו - על ידענותו וחריפות מחשבתו. אני הקטן יכול רק להעיד על האישיות הקורנת והאבהית שלו | נתי טוקר נפרד (דיין האמת)
רבי גרשון אדשטיין בניחום אבליםתיעוד: ניחום אבלים אצל משפחת גלינסקיישראל כהן1
אדמו"רים, רבנים ואישי ציבור מגיעים בימים אלו לנחם את האבלים בני משפחת גלינסקי, בניו של מגיד המישרים הידוע הגה"צ רבי יעקב גלינסקי זצ"ל היושבים שבעה בעקבות פטירת אמם ע"ה (חרדים)
תיעוד: מסע הלווית הרבי מבנימינה זצ"לתיעוד: מסע הלווית הרבי מבנימינה זצ"לישראל כהן2
קהל רב השתתף במסע הלוויה של כ"ק האדמו"ר מבנימינה זצ"ל, שיצא מקרית צאנז בנתניה בראשות כ"ק האדמו"ר מצאנז שביכה את האבידה הקשה • צפו בגלריה של יהודה פרקוביץ (דיין האמת)
הילד שטבע למוות בקטסקילס הובא למנוחותהילד שטבע למוות בקטסקילס הובא למנוחותישראל כהן1
בבורו פארק נערך אמש (שני) מסע הלוויה קורע לב של הילד שמעון וויס ז"ל, בן הארבע, שנפטר לאחר שטבע בבריכה בבית הוריו במעון הנופש בקאנטרי בהרי הקטסקילס בניו יורק. תיעוד דומע (חדשות)
צפו: ההספדים בהלווית הרבי מזלאטשוב זצ"לצפו: ההספדים בהלווית הרבי מזלאטשוב זצ"לישראל כהן2
אלפים ליוו אמש (מוצאי שבת) למנוחת עולמים את הרה"צ רבי מרדכי מאיר מיכלוביץ כ"ק האדמו"ר מזלאטשוב שזכה לכינוי "אוהבן של ישראל". צפו בווידאו המסכם את מסכת ההספדים בלוויה (דיין אמת)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

עדכונים
כיכר facebook
מיטתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד
פנחס מנחם פלינקר
פנחס, אוי פנחס... // פנחס מנחם פלינקר
ג' באייר תשעט11
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
שלושה עמודי ההצלה // הרב ישראל גליס
י"ד בשבט תשעט6