מסע ההלוויהכמה מוזר לכתוב על הרבנית - ע"ה / צלה קליינרצלה קליינר8
הפעם האחרונה שביקרנו את הרבנית והיא יכלה לדבר הייתה לפני כחודשיים. היא נראתה מעולה, השיחה זרמה ויצאנו עם אופטימיות... / פרידה מהרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה (טור)
'אמא!'; הלווית הרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה'אמא!'; הלווית הרבנית נעמי ברייטקופף ע"הכיכר השבת2
המונים ליוו הלילה (ראשון) למנוחת עולמים, בצער וביגון, בכאב ובאבל, את הרבנית נעמי ברייטקופף ע"ה, שהלכה לעולמה לאחר חודשים ארוכים של סבל מהמחלה הקשה. תיעוד (בארץ)
תיעוד דומע: מאות מלווים את בני בריף ז"לתיעוד דומע: מאות מלווים את בני בריף ז"לכיכר השבת3
מאות בני אדם משתתפים בשעה זו (רביעי) בהלוויית הבחור החשוב בנימין אשר בריף ז"ל שנפטר הלילה לאחר מחלה קשה. אחד המספידים סיפר על רגישותו הרבה. צפו (דיין אמת)
סמוך לשבת: הבחור יוסף לוי ז"ל נטמן בב"שסמוך לשבת: הבחור יוסף לוי ז"ל נטמן בב"שדוד הכהן1
בהשתתפות בני משפחתו וחברים קרובים, התקיימה בסמוך לשבת הלוויתו של הבחור יוסף לוי ז"ל שטבע באמצע השבוע במקסיקו. מיטתו נחתה בישראל לאחר מאמצים רבים (חרדים)
הגאב"ד התקשה להיפרד מידידו, ומירר בבכיהגאב"ד התקשה להיפרד מידידו, ומירר בבכישימי שפר3
אלפי בני אדם משתתפים בשעה זו בהלווייתו של הגאון רבי מרדכי אהרן שיינברגר זצ"ל, מחשובי וזקני העיר ירושלים, וידידו משכבר של גאב"ד 'העדה החרדית' • תיעוד מהלוויה (חרדים)
אלפים בהלווית 'החלבן' רבי חיים כהן זצ"לאלפים בהלווית 'החלבן' רבי חיים כהן זצ"לכיכר השבת12
אלפי בני אדם השתתפו הערב בהלוויתו של 'החלבן' - המקובל רבי חיים כהן זצ"ל, שנערכה בירושלים. בין המספידים: המקובל רבי דוד בצרי. בין המלווים: ח"כ גדעון סער. צפו בתיעוד (בארץ)
ההספד של הגרב"מ אזרחיהגרב"מ ספד לתלמידו: "הזרים אמונה" • צפוכיכר השבת1
ככלות השבעה להסתלקות האברך הרב שמואל אייזנבך זצ"ל, נערכה עצרת מספד בפתח תקווה, בה ספד לו רבו הגרב"מ אזרחי. ב'שבעה', שיגר מרן הגר"ח מכתב ניחומין (דיין האמת)
אילוסטרציהטרגדיה בב"ב: פעוטה בת חודשים נפטרהקובי רוזן6
כוחות הצלה הוזעקו הבוקר לבית משפחה חרדית בבני ברק, לאחר שביתם בת חודשיים וחצי לא התעוררה • לאחר מאמצי החייאה, בצער רב, נאלצו לקבוע את מותה (ברוך דיין האמת)
הרבנית בילא ע"הלאחר מחלה; אשתו של רב הקהילה נפטרהקובי רוזן11
מאות מכרים ובני משפחה הלכו היום אחר מיטתה של הרבנית בילא גולד ע"ה, אשתו של רב קהילת 'זיכרון יוסף' בשכונת הר נוף בירושלים, שנפטרה לאחר מחלה קשה וקצרה (דיין האמת)
'צמח, תדפוק בדלת של רבונו של עולם'. צפו'צמח, תדפוק בדלת של רבונו של עולם'. צפוקובי רוזן2
חבריו ומשפחתו של הרב צמח קונין ז"ל, שליח חב"ד בלוס אנג'לס, ליוו אותו בדרכו האחרונה - ושמעו את ההספד המצמרר שנשא האב על בנו שנפטר לפתע, בגיל 43 (חרדים)
מאות בהלוויית הצלם של גדולי ישראל. צפומאות בהלוויית הצלם של גדולי ישראל. צפושימי שפר3
מאות בני אדם השתתפו ביום שישי בהלווייתו של הצלם המיתולוגי, מקורבם של גדולי ישראל, הרב ברוך משה יעקב אוביץ ז"ל שנטמן בבית העלמין ברחובות. תיעוד (דיין האמת)
ה'קדיש' המצמררקורע לב: ה'קדיש' של היתומים הקטנים. צפואלי רוטמן16
לקול יבבות בכי מקהל המשתתפים בהלוויתו של הרב אבישלום ינקוביץ' ז"ל, שנפטר אתמול בפתאומיות, נפרדו ממנו בניו הקטנים, ילדי חיידר, באמירת 'קדיש' מצמררת • תיעוד (חרדים)
מיטתו של הרב פנחס מנחם פשווזמן הי"דפנחס, אוי פנחס... // פנחס מנחם פלינקרפנחס מנחם פלינקר11
לא חלמתי שכשאכין את ההזמנות לחתונה, אצטרך לשמור את ההזמנה עם השם שלך על לוח הזיכרון, כי כבר לא נזכה שתהיה איתנו • פרידה מהרב פנחס מנחם פשווזמן הי"ד (טור)
הלווית ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד • תיעודהלווית ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד • תיעודשאול כהנא3
המונים השתתפו במסע הלוויה קורע לב, של הקדוש ר' פנחס מנחם פשווזמן הי"ד - שנהרג מפגיעת רקטה, שיצאה מבית המדרש הגדול גור, בהשתתפות האדמו"ר מגור. צפו (דיין אמת)
בהלוויה: מונה ה'ממשיך' לאדמו"ר מקאליבבהלוויה: מונה ה'ממשיך' לאדמו"ר מקאליבשימי שפר14
בפתח מסע הלוויית האדמו"ר מקאליב, מונה נכדו רבי ישראל מרדכי יואל הורוביץ לממלא מקומו. בצוואתו ביקש הרבי ללמוד בספרים שכתב ולהדליק נר לעילוי נשמתו • תיעוד (חסידים)
קורע לב! כך הילד שנדרס הובא למנוחותקורע לב! כך הילד שנדרס הובא למנוחותצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת5
עשרות בני אדם ליוו אמש (שני) בצער רב וביגון, באבל ובבכי, את הילד ברוך אייזבנרג ז"ל בן השלוש, שבא לארץ לחגוג את החלאקה ונדרס למוות מפגיעת אוטובוס בביתר עילית (חרדים)
הרב ששון מזרחי זצוק"לסיפורו של המקובל הירושלמי העניו והנסתרכיכר השבת16
היום יום ז' בניסן, הוא יום פטירותו של גדול המקובלים הצדיק הקדוש, הרב ששון מזרחי זצוק"ל. הרב שלמד בחברותא עם הרב יהודה צדקה זצ"ל וסיים יחד עמו את הש"ס (חרדים)
ה'שבעה' על צביקי ולדר ז"ל • גלריהה'שבעה' על צביקי ולדר ז"ל • גלריהאבי רבינא3
רבנים, ראשי ישיבות, שרים, חברי כנסת, אישי ציבור וחברים רבים פקדו במהלך השבוע החולף את ביתו של הסופר חיים ולדר שישב שבעה על בנו צביקי ז"ל. צפו בגלריה (דיין האמת)
האדמו"ר מסקולען זצ"ל"הרבי שגבר על ה'נאצים'"; הספד של הגבאישימי שפר4
"כאשר הרבי הרגיש שכלו כוחותיו, הרים את ידיו כלפי מעלה, ובשארית כוחותיו צעק: 'יש לי בקשה אחת, שתקברו אותי בקבר ישראל'" • הגבאי סופד לזקן האדמו"רים, הרבי מסקולען (עולם)
"פני מלאך";  פ"ת נפרדה מהגרח"נ הרשברג"פני מלאך"; פ"ת נפרדה מהגרח"נ הרשברגחזקי שטרן1
המונים השתתפו בהלוויתו של הגאון רבי חיים ניסן הרשברג זצ"ל שהלך לעולמו בליל שבת קודש, לאחר מאבק במחלה הנוראה • רבנים ובני המשפחה ספדו לו • צפו בתיעוד (חרדים)
רבי משה ואביו רבי דוד חבושה ז"לאבינו מחמד עינינו // ר' משה חבושהר' משה חבושה10
ציון במרר תבכה וירושלים תתן קולה על האי שופרא דבלי בעפרא, על אבינו מחמד ענינו איש ירושלים • החזן ר' משה חבושה בטור פרידה מאביו רבי דוד חבושה זצ"ל (דיין האמת)
הרב פינטו ז"להערב: 'שלושים' לפטירת הרב ישראל פינטונחמן שטרהנץ
במלאות השלושים לפטירתו של המשפיע החסידי הרב ישראל פינטו ז"ל, תתקיים הערב עצרת מספד בבית הכנסת 'שבט אחים' ברחוב שמאל הנביא: "גברא שופרא דשופרא" (הספדים)
תיעוד דומע: מאות בהלווית יצחק הולצברגתיעוד דומע: מאות בהלווית יצחק הולצברגקובי רוזן14
מאות השתתפו בהלוויתו של יצחק רפאל הולצברג ז"ל, שנהרג אמש בתאונת דרכים קטלנית בכביש הדמים - גולדה מאיר הסמוך להר חוצבים בירושלים • תיעוד דומע מההספדים (ארץ)
שלושה עמודי ההצלה // הרב ישראל גליסשלושה עמודי ההצלה // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס6
שלושה ענקים בקירוב רחוקים, מהדרום, מהצפון ומירושלים - איבדנו בחודש אחד. הלב נקרע והעין דומעת, הצדיקים הלכו ואיש לא שם על לב | הרב ישראל גליס בטור פרידה (הספדים)
תיעוד: מאות בהלווית הרב ישעיה בלוי זצ"לתיעוד: מאות בהלווית הרב ישעיה בלוי זצ"לצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת2
מאות ליוו אמש (מוצאי שבת) למנוחות בשכונת מאה שערים בירושלים את הרב ישעיה בלוי זצ"ל, בנו של הרב עמרם בלוי - מנהיג נטורי קרתא, שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה (דיין אמת)
הלווית הרבנית רבקה אזרחי ע"ה • תיעודהלווית הרבנית רבקה אזרחי ע"ה • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת11
אלפים מתלמידי ובוגרי ישיבת מיר ליוו אמש (מוצאי שבת) למנוחות את הרבנית רבקה אזרחי ע"ה, אשת הגאון רבי יצחק אזרחי - שנפטרה לאחר מחלה קצרה • צפו בתיעוד (דיין אמת)

הספדים

כיכר השבת מביא לכם בערוץ מיוחד, הודעות פטירה, הספדים והלוויות של אישים חשובים במגזר החרדי והדתי - רבנים, אישי ציבור, פוליטיקאים ועוד. ברוך דיין האמת.

כיכר facebook