אאא

במפלגת העבודה לא ממש מתרגשים מהישיבה המשותפת יחד עם ח"כ אריה דרעי באופוזיציה. אחד מחברי הכנסת של המפלגה אף טוען כי הישיבה יחד בעייתית.  האמירות מגיעות בשל חשש מכך שדרעי יזכה לרוב ויקח את תפקיד יו"ר האופוזיציה. 

בראיון ל'אולפן שישי' אמרה יו"ר המפלגה ח"כ שלי יחימוביץ': "לא החלפתי מילה עם אריה דרעי כבר הרבה מאוד שנים. החיבוק הפומבי הזה ממש לא לרוחי, אני חייבת להודות באמת", לדבריה של יחימוביץ': "למרות זאת, אנחנו בדרך להנהיג אופוזיציה מדהימה ולוחמנית". 

יחימוביץ סיפרה על מכנה משותף בינה לבין חברים בש"ס: "למרות חילוקי הדעות האידיאולוגיים, יש קווי יסוד משותפים רבים לי ולחברים בש"ס, אנחנו מתכוונים להוביל ולהילחם על עקרונות חברתיים". 

בתוך כך, ברשת ב' דווח, כי ח"כ משה מזרחי (העבודה), אמר כי הישיבה המשותפת עם דרעי "בעייתית". "נוצר מצב בעייתי כשהמפלגה יושבת באופוזיציה עם מי שהורשעו בדין, כמו אריה דרעי". לדבריו של מזרחי, מקומו של דרעי, אינו בכנסת, וזאת בשל עברו הפלילי.

בשבוע שעבר אמר דרעי בראיון לערוץ 2: "אני הולך ביחד עם חבריי להפיל את הממשלה הזאת, זאת ממשלה רעה לכל השכבות החלשות, היא ממשלה שהולכת לפגוע בסמלי היהדות במדינה, לכן אנחנו נעשה הכל כדי שהממשלה הזאת תיפול".