אאא

בעדה החרדית זועמים על קיצוני הנטורי קרתא שנפגשו עם בכירי ארגון הטרור חיזבאללה, ועל אלה שהשתתפו בהפגנות יום שישי האחרון כאות הזדהות עם ערבים.

בכיר ב"העדה החרדית" אמר לכיכר השבת: "הבעיה שלנו היא שהתקשורת מזהה אותם כאנשי העדה החרדית. חברי הבד"צ יצאו נגדם במכתב רשמי, איך אפשר לומר שהם בשר מבשרנו?".

"נכון, אנחנו מתנגדים לדרכם של הציונים, אבל מכאן ועד ללכת ולפגוש מחבלים שהורגים ילדים? מי התיר להם זאת? זו לא דרכנו ולא דרך התורה. הם הולכים לפגישות ההזויות האלו בלבוש של חרדים והתקשורת קוראת להם אנשי העדה החרדית.

"מעבר לזה, חשוב לציין כי גם חלק מאנשי ה'נטורי קרתא' מתנגדים לפגישות מן הסוג הזה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כזכור, בסוף השבוע, השתתפו בכירי הארגון הקיצוני האנטי-ציוני, בהפגנות העולם הערבי נגד ישראל, במה שכונה על-ידם "צעדת ירושלים", וזאת כמחאה על הכיבוש הציוני שגזל את אדמות המדינה מידי הערבים.

מלבד זאת, החליטו בארגון לעלות מדרגה ולהדק את הקשר דווקא עם בכירי ארגון הטרור "חיזבאללה". משלחת רשמית של הארגון נפגשה אתמול (ראשון) בביירות, בירת לבנון, עם בכירי חיזבאללה, בראשם סגן נשיא הוועד הפועל של התנועה, שייח נביל קאוק.
יצוין כי בראיון שנתן ישראל מאיר הירש מראשי הנטורי קרתא ל'קו החשיפות' הוא התייחס לטענות אנשי העדה החרדית ואמר: "הכל בגלל שיקול ככלכלי".