אאא

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, ממשיך וימשיך, לא יעצור ולא ינוח, עד שימליכו את מלך המשיח בן דוד, שהוא בחירה של הקדוש-ברוך-הוא - זה לא בידי אדם!

יימשכו השיטפונות, יימשכו האש, השריפות והחום, יימשכו רוחות וסערות קשות ויימשכו רעידות האדמה. רכבות ימשיכו לעוף ולהתנגש, מטוסים יתנגשו באוויר, יהיו תקלות במטוסים באמצע הַמְרָאָה או נחיתה, מסלול ההמראה יקרע באמצע המראה. יהיו אסונות באוטובוסים ומכוניות, יהיו הפסקות חשמל למיליוני אנשים ולא יֵדעו מה הבעיה. האנטישמיות תתגבר ותתגבר וישנאו את היהודים הרבה יותר ממה שחושבים, כדאי להם להגיע לארץ ישראל!

את כל זה עושה הקדוש-ברוך-הוא כדי שכל העולם יזעקו ויצעקו, ויבקשו את המלכת מלך המשיח בן דוד! וזה יקרה!

ממשלת ישראל מתחילה לאבד כיוון. הם לא מעריכים את עצמם, לא מעריכים את מדינת ישראל ואת היהודים, יש להם פחד מארצות-הברית. הם לא יודעים שמי ששולט זה הקדוש-ברוך-הוא, לא ארצות-הברית ולא רוסיה. רוסיה מתעתעת ועושה צחוק מארצות-הברית.

ארצות-הברית רוצה שלום עם הפלסטינאים לאינטרס הפרטי שלה, בכדי שכל מדינות עָרַב יהיו תחת ארצות-הברית והמסחר יהיה עם ארצות-הברית (נשק ותחמושת) ולא ישתפו פעולה עם הרוסים. ארצות-הברית רוצה שלום 'כאילו' לטובת עם ישראל - זה לא נכון, הכל אינטרס!

אסור לשחרר אסירים שרצחו יהודים. כל אסיר שישחררו, יהיה בראש קבוצה חדשה כדי לנקום ביהודים, לחבל ולהרוס בתוך מדינת ישראל - הם נקמנים. מטרת החמאס, עזה והפלסטינאים בשחרור אסירים - לקחת חלקים מארץ ישראל ולהרוס את מדינת ישראל. זה לא שלום אמיתי, זה שלום להרוס את מדינת ישראל.

שרים בכנסת חייבים להיות ערניים ולא לעשות שגיאות וטעויות. במקום זה, להרחיב ולהגדיל את ארץ ישראל הקדושה. להפסיק להגדיל את תל אביב וסביבותיה, צריך לפזר את היהודים בנגב, בשומרון, בבנימין, בצפון וברמת הגולן. זו תהיה הברכה שלכם ותבורכו מפי עליון. שממשלת ישראל לא תגיד שלא העירו לה, מספיק הלקח מגוש קטיף! אצל הגויים, עם האוכל בא התיאבון.

בכל המקומות בהם התיישבו יהודים: בשומרון, בגוש קטיף, בבנימין וברמת הגולן, לא גר אף ערבי, לא היה שם זֵכֶר של בן אדם! היה במקומות האלה תוהו ובוהו, עד שהיהודים כבשו והחיו אותם ובנו יישובים לתפארת. הכל היה שם הרים וסלעים, הגויים בעצמם שנאו את האדמות האלה.

חלק גדול מהערבים שגרים בארץ ישראל, הם שמחממים ומתסיסים את כל הערבים סביבנו, מפעילים אותם ופועלים איתם בשיתוף פעולה, איפה לפגוע בעם ישראל.

היהודים בגולה, בורא עולם שואל: "עד מתי?! מתי תבינו ותדעו את כל הרמזים שמעביר ועושה לכם הקדוש-ברוך-הוא ואתם מתעקשים לא לעלות לארץ ישראל?!". הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה שפיכות דמים של יהודים! הקדוש-ברוך-הוא שואל עוד פעם: "עד מתי תתעקשו יהודים לא לעלות לארץ ישראל?!" אם במוח לא עוזר, בורא עולם אומר 'נעבור לשלב אחר, הרבה יותר קשה מעכשיו'. לא לשחק עם בורא עולם! אף ערבי ואף גוי לא רוצה יהודים, הם רק שומעים שם של יהודי - עולה להם הדם למוח, משתגעים. שלא יגידו שזה לא נכון.

הקדוש-ברוך-הוא נתן לחיילי צבא-הגנה-לישראל לנוח וממשלת ישראל מחפשת בעיות, להפריע למנוחת מדינת ישראל וחיילי צה"ל. בורא עולם עושה את העבודה של עם ישראל, את העבודה של חיילי צה"ל ואם לא מקשיבים לו - הוא מתחיל להכות. חבל שלא מקשיבים לו!

הלוויתנים והכרישים טעמו טעם של דם אדם והם רוצים עוד. הם ייצאו לחופים כי יש להם חוש ריח חזק מאוד. הם כבר הרגישו את טעמו וריחו של בשר-אדם והם מגיעים לחופים ומוכנים להתאבד כדי לנגוס בגוף האדם ולאכול את בשרו.

נשים יהודיות ואנשים יהודים, לא להיות בחוף מעורב ובבריכה מעורבת, הנה הוזהרתם ואל תגידו שלא הוזהרתם. לנשים בנידה אסור להתקרב לים, דגי הים המסוכנים והכרישים, שחוש הריח שלהם מפותח מאוד, נכנסים לחוף ובאים לטרוף בני אדם.

במקביל, השיגעון של כל החיות על פני כדור הארץ הולך וגובר מיום ליום. יהיה זמן שלא תהיה אמונה באף עוף או חיה, באוויר, בים וביבשה. זה חלק מתופעות איתני הטבע בהם שולט הקדוש-ברוך-הוא, כדי לחדש את העולם הזה, את כל כדור הארץ, כהכנה לגאולה ולהמלכת מלך המשיח! כל העולם יהיה טהור וקדוש!

הכלכלה בכל העולם לא תשתפר לעולם, במיוחד במדינות ובארצות שהן נגד מדינת ישראל. בארץ הקודש, רק בארץ הקודש וליהודים שגרים בה, יהיו פרנסה, שפע וכלכלה חזקה ביותר בעולם!

במצרים יימשכו המהומות הקשות ויתעצמו. הם לא ירצו לוותר וישפך שם דם כמו מים. הם רוצים לטרוף אחד את השני, כי מורסי השפיל אותם עשה אותם 'שטיח' וְדָרַך עליהם. מורסי עשה משחק, צחק ורימה את כל מצרים. הוא רצה לחבר את רצועת עזה עם מצרים ושמצרים תהפוך לחמאס אחד גדול. במצרים יהיה בלאגן גדול, הרעב גובר וגובר כמו הרעב שהיה במצרים בתקופת יוסף הצדיק שדאג וחילק לחם ואוכל שיספיק לכולם. תזכרו טוב יהודים, יבוא יום, באחד הימים, שמצרים תבקש עזרה מעם ישראל!

הסורים הולכים ונמחקים. הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בהם, פעם נותן כוח לסורים ופעם למורדים, עושה להם מכת בלבול בבל.

נסראללה וחיזבאללה נמחקים מהמפה. צריך להיזהר ממנו כי איראן שולחת לו תחמושת ונשק. צבא-הגנה-לישראל לפקוח 100 עיניים.

איראן, חסן רוחאני בכוננות, עושה תוכנית ענקית על כל מקרה, איך להלחם באזרחים שיתקוממו עליו. הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'לא יעזור לו כלום' כי החיילים האיראנים הם האזרחים עצמם וכולם נגד חסן רוחאני - הוא רימה את כולם.

ירדן, מלכם מחכה לתוצאות של ארצות-הברית עִם עַם ישראל והפלסטינאים, בכדי לצרף את כל הפליטים ולחבר אותם לגדה המערבית, כביכול ביחד עם השלום - שלא יהיה!

הפלסטינאים עושים צחוק, הם לא רוצים שלום ולא שקט, הם מתעתעים בארצות-הברית ומנצלים את החולשה של ממשלת ישראל מול ארצות-הברית. הפלסטינאים נהנים מההפקר, לועגים וצוחקים לממשלת ישראל.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

חיילי וחיילות צבא-הגנה-לישראל ואזרחי ישראל היהודים, לא לעלות על טרמפים, הנה הוזהרתם! לא להכאיב להורים, יש להם הרבה כנופיות כדי לחטוף אזרחים וחיילי צה"ל, בבקשה להאמין!

תורכיה, הכל שם מבעבע, נכנסים עשרות אלפי סורים לתורכיה. בינתיים הם עושים רושם שהם עוד חזקים, אבל עוד מעט הם יחלשו והכל ילך לטמיון.

יהודים, לא לעשות עסקים עם תורכיה, הם מנצלים את המצב הזה וירמו אתכם! יהודים הוזהרתם, אל תבואו בטענות ואל תגידו 'לי זה לא יקרה'.

מדינת היהודים, ארץ ישראל הקדושה, הבנתם מה עושה הקדוש-ברוך-הוא בעולם? במה מתעסק? להמליך את מלך המשיח! רוב רובם של היהודים היכן שהם נמצאים, מחפשים כבוד וחומר ובורא עולם דואג להם להמליך את מלך המשיח! בורא עולם דואג להם, מסבך את כל המדינות סביבנו זה עם זה כדי שיניחו לעם ישראל, והיהודים עוד לא מבינים כלום! איזה ניסי ניסים, איזו הגנה ושמירה עושה הקדוש-ברוך-הוא לארץ ישראל! כל העולם יהיה תוהו ובוהו ובארץ ישראל הקדושה מדינת היהודים - שקט ושלווה! היהודים צריכים להתחזק ביראת שמיים ולבקש שימליכו את מלך המשיח בדור הזה! בזמן הקרוב!