אאא

תחת הרושם המרגיע והמטעה של מעצר הבית אליו שוחררה האם, חורשת מסתבר המשטרה ופרקליטות המחוז, מזימות, מכינה כתב אישום כנגד האם, ומנסה במקביל לשים ידיה על שאר ילדי המשפחה.

מעיון בפרוטוקול בית-המשפט עולה בבירור, כי הפרקליטות מנסה להניח את ידה על ילדי המשפחה. ב"כ הפרקליטות אף התלוננה בפני השופטת, כי המשפחה אינה משתפת עימם פעולה, וכי הם אינם מצליחים להשיג את הילדים.

"יש 4 ילדים שהם בני ערובה בהליך הזה, 4 ילדים שכל ניסיון שלנו לקבל איזה שיתוף פעולה עם מישהו מהמשפחה לגביהם נכשל. אנו לא יודעים היכן הילדים ומה מצבם", התלוננה היום נציגת הפרקליטות בפני בית-המשפט.

גם בעניין האם עצמה, שלכאורה כרגע ישנו סיכום "מרגיע" לגביה, חשוב לא לטעות, מדובר אך ורק בהפוגה קצרה, המלחמה האמיתית עוד לפנינו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

על-פי הצהרות הפרקליטות בבית-המשפט, בכוונתם כבר בימים הקרובים להגיש כתב-אישום כנגד האם. כתב-האישום הזה יבקש עונש מאסר בפועל למשך שנים רבות, כך שתקופת המעצר בזמן המשפט, תחוויר לעומת העונש אותו הם מתכוונים לדרוש עבורה.

ומכיוון שהמשטרה והפרקליטות אינם מתכוונים להניח ידיהם מן התיק הזה, כמו גם מהחיפוש אחר יתר ילדי המשפחה, והוצאתם מחזקת הוריהם, הרי שזהו עניין של זמן עד לפיצוץ הבא.

לכשזה יקרה, המהומות שהיו בשבוע שעבר, יהיו 'פרומו' בלבד למה שעלול להיות. הסערה הגדולה מסתבר, עוד לפנינו.