אאא

אתמול הוארך מעצרו של חרדי בן 25, החשוד בשריפת משרד שידוכים ברחוב ז'בוטינקי ברמת גן, מפני שלא היה מרוצה ששידכו לו בחורה ממוצא מזרחי.

החקירה של משטרת מרחב דן החלה בעקבות פריצה שאירעה במשרד השידוכים. עיתון "ישראל היום" מדווח כי ביום שלישי בלילה נפרץ המשרד ונגנבו ממנו מחשב נייד וחפצים נוספים. בעלי המשרד התלוננו במשטרה.

למחרת בבוקר גילו כי שוב נפרץ המשרד ורוססו בו כתובות גרפיטי שבין היתר נכתב בהן "מלוכלכים", "רמאים" ועוד. בנוסף נעשה נסיון להצית את המקום וציוד משרדי עלה באש.

כיוון החקירה שנבדק היה, לקוח לא מרוצה משידוך ששידכו לו אנשי המשרד. העדויות של העובדים העלו, כי בחור חרדי בן 25 מפתח תקווה זעם על כך ששידכו לו בחורה ממוצא מזרחי, שזה "לא לרמתו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

החוקרים יצאו אל ביתו ועצרו אותו לחקירה, בחיפוש קצר נמצא גם הציוד שנגנב מהמשרד והוא הועבר לחקירה בתחנה, שם הודה במעשה המיוחס לו, וטען שאנשי המשרד הונו אותו – כאשר שידכו לו בחורה שלא ברמה שלו.

אתמול הובא החשוד לדיון בהארכת מעצר, בבית משפט השלום בתל אביב, שם אמר פרקליטו כי מדובר באדם ללא עבר פלילי, ששיתף פעולה עם החוקרים.

"החשוד הוא בעל עבר פסיכיאטרי שנמצא כעת עם מחשבות אובדניות וניתן לשחררו למעצר בית", אמר העו"ד, אך השופטת דניאלה שריזלי האריכה את מעצרו בארבעה ימים.