אאא

עוז גור,  מנהל שיווק מגזרים בפלאפון, אומר "יצאנו במבצע חורף משתלם במיוחד, שנבנה מתוך הבנה לצרכיו של הציבור החרדי – אני שמח על ההזדמנות שניתנה לנו להעניק מתנה כפולה ללקוחתנו, גם מכשיר  סמסונג טאצ' כשר בזיכוי מלא וגם לבחור מתנה חיונית, מוצר חשמלי לבית. ההיענות חסרת התקדים ,מעידה על החיבור העמוק של חברת פלאפון עם המגזר החרדי"

חברת פלאפון יצאה לפני כחודש במבצע חורף ייחודי וחסר תקדים לציבור החרדי, במסגרתו ניתן היה ליהנות ממתנה כפולה - גם מכשיר סמסונג טאצ' כשר בזיכוי מלא וגם לבחור מתנה - מוצר חשמלי לבית, בשווי של כ – 1800 שקל. המבצע הייחודי עורר הדים רבים חיוביים בציבור החרדי ומאות לקוחות רכשו מכשירים חדשים ונהנו ממוצר חשמלי במתנה.

זאת ועוד כחלק מהמבצע, תרמה חברת פלאפון, במעמד הרב הראשי לישראל, הגר"י מצגר שליט"א וסמנכ"ל השיווק של פלאפון מר לארי אקרמן, מוצרי חשמל למשפחתונים החדשים  של בית הילדים בית בלומנטל בירושלים.

עוז גור,  מנהל שיווק מגזרים בפלאפון, אומר "יצאנו במבצע חורף משתלם במיוחד שנבנה מתוך הבנה לצרכיו של הציבור החרדי – אני שמח על ההזדמנות שניתנה לנו להעניק מתנה כפולה ללקוחותינו, גם מכשיר  סמסונג טאצ' כשר בזיכוי מלא וגם לבחור מתנה חיונית, מוצר חשמלי לבית. ההיענות חסרת התקדים ,מעידה על החיבור העמוק של חברת פלאפון עם המגזר החרדי".