אאא

יעקב ריבלין, הפרשן הפוליטי ועורך החדשות בעיתון 'בקהילה', ואבי בלום, פרשן הפוליטי של רשת 'קו עיתונות דתית', חוזרים לעונה נוספת של תוכנית האקטואליה הפופולרית 'פילפוליטיקה'.

התוכנית, שעולה לעונה שנייה לרגל הבחירות הקרובות עליהן יכריז ראש הממשלה בנימין נתניהו בימים הקרובים, תסקר את תחום הפוליטיקה בישראל, תשודר בכל יום חמישי ב 20:00.

ריבלין ובלום נחשבים למובילי הפרשנים הפוליטיים בציבור החרדי, ותוכניתם זכתה להצלחה רבה ולאחוזי האזנה גבוהים מצד קהל המאזינים.

בנוסף, בכירים מהפוליטיקה הישראלית הפכו למאזינים אדוקים לתוכנית ואף לקחו בה חלק, הצמד יראיין מדי שבוע את הדמויות הפוליטיות הבכירות ביותר, כל תוכנית תיפתח בטור משודר חריף ומושחז שיעסוק בנושאים העומדים על סדר היום הפוליטי וברוח הבחירות.

התוכנית הראשונה תשודר הערב (חמישי) בשעה שמונה.

במהלך העונה הקודמת, חשפו ריבלין ובלום תהליכים פוליטיים משמעותיים, וכותרות התוכנית זכו לתהודה רבה בכל התקשורת השונים. כך למשל, ראיון עם ח"כ חיים אמסלם שבגין דברים שאמר בתוכנית, הודח מאוחר יותר מתנועת ש"ס.

ריבלין ובלום מצטרפים לשורת מגישי תוכניות האקטואליה בתחנה בהם אבי מימרן, המגיש את המהדורה המרכזית, מרדכי לביא המגיש את תוכנית הבוקר "שמונה עד עשר", ודודי שוומנפלד, המגיש את התוכנית 'מדברים ברמה'.

אבי מימרן, מנהל התוכניות ב'קול ברמה' מסר: "פילפוליטיקה הפכה למותג רדיופוני, אין ספק שזו התוכנית שתוביל ותלווה את מערכת הבחירות שבפתח. יעקב ואבי, בכישרונם, יודעים להביא למאזינים את ההתנהלות הפוליטית שמאחורי הקלעים עם כיווני חשיבה ופרשנות מקצועית".

יצוין כי על פי סקר TGI זוכה רדיו' קול ברמה' לחשיפה הנאמדת ב-187,000 מאזינים בממוצע מידי יום.