אאא

לא עוד מכירה של קרמיקה, חיפוי וכלים סניטריים. קבוצת 'נגב' פותחת בירושלים את ה"סקנד פלור" 2nd Floor מתחם העיצוב הגדול מסוגו, המציע לראשונה בישראל ספריית ענק של אריחים לקהל האדריכלים והמעצבים, ו'חדר מידע' אולטימטיבי. בו מוצגים מיטב החידושים האחרונים בעולם בתחום הריצופים והחיפויים.

אתם יכולים לבוא לבד, או עם האדריכל שלכם ולתכנן כיצד יראה הבית שלכם, כי ב"סקנד פלור" מוצעות לקהל המקצועי עמדות עבודה ממוחשבות ומרווחות המאפשרות לאדריכלים ישיבה בשילוב הלקוחות לצורך תכנון אדריכלי ועיצובי. כמו כן, מוצגים בספרית האריחים הגדולה כל חידושי העיצוב האחרונים בעולם, לצד "חדר מידע" אולטימטיבי של כל העוסקים בתחום, המשמש כפלטפורמה נוחה ומקצועית לכל מפגש בין לקוח ואדריכל או לקוח ואיש צוות מקצועי של נגב.

מתחם ה"סקנד פלור" החדש שעוצב ושודרג בהשקעה של מיליון דולר, הוקם על מנת לספק מענה מקצועי, איכותי ומקיף לקהל המקצועי שחסר מזה שנים מרכז מקצועי מקיף שירכז את מיטב היכולות והפתרונות המקצועיים בתחום החיפויים, הריצופים ועיצוב הבית. ה"סקנד פלור" המשתרע על שטח ענק של 900 מ"ר, ייתן מענה לאדריכלים, מעצבים וקבלנים, וכן ללקוחות העומדים בפני קנייה או שיפוץ דירה.

יצוין כי שוק הקרמיקה והאריחים בישראל צובר תאוצה וגדל בהתמדה בשנים האחרונות, היקף שוק הקרמיקה, השיש, האמבט והכלים הסניטריים בישראל נאמד בג-2.5 מיליארד ש"ח בשנה. חציו מופנה לשוק הקבלנים וחציו לשוק הפרטי. 'נגב' מחזיקה ברבע מהשוק בקירוב.