אאא

מנהיג קהילת "שובו בנים", הגאון רבי אליעזר ברלנד, תוקף את התנהלות ראש הממשלה בנימין נתניהו במבצע "צוק איתן" ואומר כי עליו להתפטר מאחר ואינו עושה כלום.

בשיחה שקיים הבוקר (שני) עם תלמידיו, אמר הרב ברלנד כי "כל יום עפים מאה טילים על כל הארץ וראש הממשלה בנימין נתניהו ביבי לא עושה כלום. סתם עושים צחוק, שולחים איזה כמה חיילים לעשות רעש, הוא לא עושה כלום אז שיתפטר".

"קברניטי המדינה איבדו כל פרופורציה", אומר הרב ברלנד, "אנשים נהרגים נרצחים ואף אחד לא מזדעזע".

הרב התייחס לשיחת הטלפון שקיימו שלושת החטופים עם המשטרה בליל החטיפה ואמר כי  "החטופים התקשרו שחוטפים אותם ולא התייחסו אליהם בכלל, אם היו שולחים מיד כמה ניידות היו כבר תופסים את המחבלים עם הגופות של החטופים באותו לילה, איזו משטרה זאת?".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"איזה צבא זה", תהה הרב ברלנד, "אי אפשר לחסל את כל הבכירים בעזה?! לתפוס את כל מצבורי הנשק שלהם, את כל ארסנל הטילים שלהם?!".

לדברי הרב ברלנד, "ביבי בחר להקים ממשלה עם יאיר לפיד שרק כואב לו שילד חרדי עם פיאות מקבל איזה כוס חלב, כל המדינה מתהפכת ת"ק פרסה על ת"ק פרסה שילד חרדי קיבל כוס חלב והם אלו שתומכים בחמאס, כל אלה שעושים את הפיגועים משלמים להם ביטוח לאומי ופיצויים, על זה שהוא התאבד נהרג משלמים לו פיצויים לכל המשפחה".

"הם רוצים לגייס את החרדים לצבא?! איזה צבא זה?! צבא שמפקיר את החיילים שלו. זה לא צה"ל, זה צבא הגנה לערבים. איזו מדינה זאת. צריכים לזעזע את המדינה הזאת", הוסיף הרב ברלנד.