אאא

מבצע צוק איתן - היום השביעי: ראש ישיבת 'כיסא רחמים' הגאון רבי מאיר מזוז, שלח הצהריים (שני) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הוא מביע התנגדות לכניסה קרקעית לרצועת עזה: "אל תתפתה לאנשים שאינם חפצים ביקרך ומחכים שתיפול חס ושלום".

הרב מזוז מזכיר לנתניהו במכתב ששלח אליו כי בעבר ביקש ממנו לתמוך בו באמצעות תנועת ש"ס לתפקיד ראש הממשלה בקדנציה השנייה. את המכתב העביר הגר"מ מזוז דרך תלמידו יו"ר ש"ס לשעבר ח"כ אלי ישי. 

"עכשיו אני מבקש ממך" פנה הרב מזוז לנתניהו: "שלא תיכנס לסיכון לשלוח חי"ר (חיל רגלים. י-כ) לרצועת עזה, הידעת מה שקרה לשרון המנוח ולבגין ז"ל במלחמת לבנון, ושוב במלחמת עופרת יצוקה ומה שקרה לבוש השני בעיראק שחזרו ארונות של חיילים אמריקאים וכתוצאה מזה נפל כוחו וירד כוכבו".

הגר"מ מזוז רומז כי כל אלו שקוראים לנתניהו לצאת למבצע קרקעי "רוצים בנפילתו". לדבריו: "אל תתפתה לאנשים שאינם חפצים ביקרך ומחכים שתיפול חס ושלום".

ראש ישיבת 'כיסא רחמים' מציג את עמדתו כיצד להילחם בחמאס: "לדעתי יש עצה פשוטה מאוד, על כל טיל שישלחו - הפסקת חשמל שעה אחת, אם ישלחו 24 טילים - יום שלם חושך ואפלה".

"לא יתכן לתת חרב בידם להורגנו" מסיים הגר"מ מזוז את מכתבו: "לתת להם חשמל שירו עלינו טילים, וגם הכסיל והבער מבין אומות העולם מבין זאת".