אאא

בורא עולם שואל את היהודים שהם יהודים, 'עוד כמה זמן אתם רוצים כדי להבין את רמזיי? מה עוד אתם רוצים לראות שלא ראיתם, וחס ושלום לחשוב מקרה הדבר? אתם לא רואים ולא שומעים מה עושות רעידות האדמה? מה עושים השיטפונות? מה עושות הרוחות הקשות והעזות? מה עושים הרי הגעש? מה עושות השריפות? מה עושים הסכסוכים והסיבוכים של כל מדינה ומדינה לפי תקציב הסיבוכים שיש לה? לא רואים שסוריה ממשיכה להימחק, ותמחק! גם אם לאסאד אין הרבה זמן להיות על כדור הארץ, הוא שליח ה'! כשבורא עולם יחליט שיש כבר מספיק סיבוכים ושנאה בסוריה, הוא ייקח את אסאד! גם כשאסאד לא יהיה, יימשכו בסוריה הסיבוכים, השנאה וההרג. בתחילה היה אסאד הגורם לשנאה ולמלחמה, עכשיו השנאה כבר בתוכם והם נלחמים עד אין-סוף! כשהקדוש-ברוך-הוא ייתן הוראה למלאך של אסאד לעזוב אותו, אסאד יעזוב את העולם!

ראש הפלסטינאים, מחמם את הגיזרה בצורה פוליטית ויפה, ומכפיש את ישראל בצורה אלגנטית.

נשיא טורקיה וטורקיה, בפחד אימים שישראל תתקיף את איראן, הם יודעים שטורקיה תפגע ראשונה. לארצות הברית יש נתח אדמה גדול בטורקיה, בו יש תחמושת ונשק ששייכים לאמריקאים. אם חס ושלום, תהיה מתקפה על איראן, צְבא ארצות הברית יצטרך, בעל כורחו, לתקוף את איראן מתוך טורקיה. טורקיה נלחמת עם הכורדים. הקדוש-ברוך-הוא מסבך את המדינות עם שכניהן, כדי שלא יפריעו לעם ישראל.

ארצות הברית נמצאת בתקופת בחירות וכל המועמדים מפרגנים למדינת ישראל ומדברים רק טוב על עם ישראל, כדי לקנות את קולותיהם של היהודים. הם יודעים שהיהודים יכולים להחליט מי יבחֵר.

לא לפחד מאיראן, כי איראן פוחדת ממדינת ישראל - פי אלף! תפילה של כל יהודי, באשר הוא, תפיל את איראן! האדמה תפתח את פיה ותבלע את איראן! כל מה שהם עושים יתמוטט עליהם! הסוד שלנו בכדי שזה יקרה - תפילה וזעקה לקדוש-ברוך-הוא!

מצרים מתחילה 'להשתעל' נגד ישראל. צריך להיות ערניים לכל הנשק שהכניסו לסיני. נשיא מצרים מתחיל לעשות הפרעות, הוא לא יודע שעוד מעט, תהיה לו מהפכה לא פחות גדולה מהמהפכה בסוריה - עכשיו היא על 'אש קטנה'.

בירדן יש בלאגן על 'אש קטנה'. הקדוש-ברוך-הוא יחליט מתי יגיע תורה של כל מדינה להגיע למצב של סוריה.

בלבנון, נסראללה מדבר - כלב נובח ולא עושה כלום!

כל העולם מדבר עם איראן בנעימות, הם לא יודעים שהם צריכים לסגור את כל העסקים באיראן ואין להם מה לפחד מהם. העם האיראני רובו נגד השלטון והנשיא אחמדינג'אד, כי הוא הורס להם את החיים באיראן, את הכלכלה, השקט והרוגע, ואת החיים היפים שלהם. גם שם יש הפרעות קשות על 'אש קטנה'! חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ויסתבכו עם עצמם כמו סוריה!

ראש הממשלה שלנו, חושב שכל הנמצאים סביבו הם תמימים ונקיים. הוא צריך להמשיך עם בדק-הבית שהוא עושה, עד שיגלה את מי שמוציא מידע מממשלת ישראל! מידע שעושה נזקים קשים לצבא-הגנה-לישראל וממשלת ישראל! כל אדם כבדהו וחשדהו!

צבא-הגנה-לישראל ימשיך להיות ערני ולא שאנן! לתקוף רק עם מסוקים ומטוסים!

כל השיטפונות מחלחלים באדמה. גם במקומות שאין גשם - יש שיטפונות!

יימשכו רעידות האדמה והרוחות, הסופות והצונאמי. הים רועש וגועש ומחכה להוראות של אבא שבשמיים איפה להרוס על מנת לתקן.

היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל חיים בסרט, בדמיון! הקדוש-ברוך-הוא לא ישמע אף תפילה שלהם, כי הם לא רוצים לשמוע לקדוש-ברוך-הוא ולא עולים לארץ ישראל. הם כמו בני ישראל שלא רצו להיכנס לארץ ישראל, וסובב אותם הקדוש-ברוך-הוא ארבעים שנה במדבר והכניס לארץ רק את הדור החדש. יהודים החיים מחוץ לארץ ישראל, גם ישראלים, לא כדאי לכם להתעסק עם הקדוש-ברוך-הוא! לא כדאי לכם! ריבונו של עולם יגמור לכם את הכלכלה שלכם בארצות הברית ואירופה, כי היהודים נשארים שם אך ורק, אך ורק בגלל כסף וחומר, חומר וכסף!!! לא רוצים לבוא לארץ ישראל ולהיות שותפים עם היהודים בהגנה על עם ישראל! ברוך ה' יש עלייה גדולה לארץ ישראל הקדושה!

עליית המחירים בישראל, לא נובעת מאבטלה וכלכלה לא טובה, אלא, שראש הממשלה פועל ומשתדל על פי הטבע, ורוצה לאגור לזמנים שכל המדינות יִסְגְרו את הכספים והעזרה לעם ישראל. ה' עוזר לו, על מנת שלא נזדקק לעזרת אף מדינה בעוד שנה-שנתיים! על-פי האמת הרוחנית - הקדוש-ברוך-הוא ישפיע שפע! לא תהיה אבטלה, תהיה פרנסה עד אין-סוף, רק שירצו לעבוד! הנדל"ן ימשיך לפרוץ, יסללו כבישים, יבנו מפעלים וגשרים וממשלת ישראל תפריח את הנגב, אם תרצה ואם לא! אדמת ארץ ישראל תִמָתַח וְתִגְדַל, כל זמן לפי צורכו! כך הקדוש-ברוך-הוא פועל עִם היהודים! יש עבודה בארץ ישראל - אין אבטלה! לא חייבים כוס קפה ומזגן, כל עבודה מכבדת את בעליה! עבודה היא גם פעילות גופנית וגם חיים. העבודה היא חיינו ואורך ימינו! משפט זה לא נאמר בגלל הכסף, אלא בגלל הפעילות של הגוף. כשאדם עובד הוא מאריך ימים ושנים וגם מקיים את עשרת הדיברות! כשאדם מובטל הוא עסוק בכל מיני דמיונות.

הקדוש-ברוך-הוא אומר לכל היהודים בעם ישראל, 'אני שומע לכל תפילותיכם ובקשותיכם, של דתיים ושל לא דתיים, את כולם אני שומע, מגן ושומר! לא אתן לאף מדינה בעולם להפריע לארץ ישראל הקדושה! מה שהיה פעם - היה, היום אנחנו נמצאים בשיאה או בסופה של תקופת התגלות מלך המשיח, שיילחם מלחמות ישראל! לא צריך צבא ולא שום כוח!

זה הפלא שבפלאי עולם! בעולם מודרני, פתאום קם אדם שהוא ילוד אישה, בעל משפחה, ילדים ואישה, ונלחם את מלחמות ישראל - בלי מטוסים, בלי טילים, בתוך הבית שלו! הזוי? לא הזוי! יהודים יקרים זה יקרה בקרוב! תפקידכם, לשוב לאבא שבשמיים! רק הוא יעזור לכם! אף אחד לא יעזור לכם, רק אבא שבשמיים!