הרב ניר בן ארצירק עם יד קשה יהיה שקט ושלווההרב ניר בן ארצי13
ממשלת ישראל לא לוותר על המקומות הקדושים. לנהוג ביד קשה ולא להרפות. במדיניות של יד קשה – יהיה שקט ושלווה במדינת ישראל. לא לפחד מאף מדינה בעולם. אלו חשבונות של הקב"ה (יהדות)
ממשלת ישראל, אסור להיות שאנניםממשלת ישראל, אסור להיות שאנניםהרב ניר בן ארצי7
אל דאגה עם ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מברך את כל עם ישראל בטוב, פותח להם שערים. יש ענן אש מגן על גבולות ישראל. ממשלת ישראל, אסור להיות שאננים (יהדות, המסר השבועי)
פרטים מדהימים על בית המקדש נחשפיםפרטים מדהימים על בית המקדש נחשפיםכיכר השבת8
יהודים יקרים, יש שבעה מפתחות שצריכים להיפתח כדי שבורא עולם ימליך את מלך המשיח, שישה נפתחו, השביעי - בדרך להיפתח! יהודים יקרים השנה ייפתח! (המסר השבועי)
הרב בן ארצי: הכלכלה בישראל טובההרב בן ארצי: הכלכלה בישראל טובהכיכר השבת6
הכלכלה בישראל טובה מאוד, יש בה ברכה ולא חסר בה כלום. ענן אש עוטף את כל גבולות ישראל ואנחנו בדרך הטבע, נמשיך להתפלל, לקיים את עשרת הדיברות וללמוד תורה (יהדות)
אחרי סוכות: מפולת כלכלית חובקת עולםאחרי סוכות: מפולת כלכלית חובקת עולםכיכר השבת4
יהיו מפולות כלכליות גדולות ביותר בכל העולם, הקשה ביותר תהיה אחרי סוכות, וכל אנשי העסקים היהודים שבסין יחזרו לישראל עם תיק קטן של שקלים. אחרי סוכות תהיה מכה קשה בסין ובהרבה מקומות בעולם
הרב ניר בן ארציהסוד נחשף: המשיח מגן על ישראל בסתרכיכר השבת9
משיח פועל ומגן בסתר על מדינת ישראל, על העם היהודי. שהעם היהודי יבקשו שיהיה להם משיח בגלוי ולא בסתר. בלי הגנה ותפילות של המשיח, לא הייתה הגנה על מדינת ישראל (יהדות)
איש לא ילחץ על כפתור האטוםאיש לא ילחץ על כפתור האטוםכיכר השבת4
אף אחד בעולם לא יכול ללחוץ על כפתור האטום, כי כולם יפסידו. האטום בא כדי לעשות שלום בעולם. בסוריה הכל בלאגן, נמחקת ונגמרת ותמשיך להיגמר
הרב ניר בן ארצייהודי ארצות הברית, התעוררו!כיכר השבת4
היהודים בארה"ב - להתנגד ולא להסכים להסכם עם איראן, כי ההסכם הזה הוא סכנה גדולה לכל העולם. המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי (יהדות, נבואות)
ענן אש סביב גבולות ישראלענן אש סביב גבולות ישראלכיכר השבת7
יש ענן אש סביב גבולות ישראל שמגן על מדינת ישראל, ובכל זאת עם ישראל היהודים צריכים 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'!. המסר השבועי
הרב ניר בן ארצי'הקב"ה: הנוגע בילדיי מסתבך איתי'הרב ניר בן ארצי5
הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'מי שנוגע בילדיי, נוגע באדמת הקודש - מסתבך איתי ישירות'. דאע"ש עושה עבודתו מכל הלב ומכל הכיוונים, כדי לטהר את העולם - מהטמא יוצא טהור (יהדות)
התרחקו מאלכוהול, סמים והימוריםהתרחקו מאלכוהול, סמים והימוריםכיכר השבת3
יהודים יקרים, להתרחק מהתבוללות, שתיה חריפה, סמים והימורים. מי שמתגייר צריך לעבור גיור לפי ההלכה בדיוק. המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי (יהדות, מסרים שבועיים)
הרב ניר בן ארציהאדמה תבלע המתנגדים לישראלהרב ניר בן ארצי9
כל מדינה שתהיה בשלום עם מדינת ישראל, תהיה לה ברכה והצלחה. כל מדינה, ראש ממשלה או נשיא, שירצו ללכת נגד מדינת ישראל - האדמה תפתח את פיה ותבלע אותם (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצינסראללה נמצא בין חיים למוותהרב ניר בן ארצי10
נסראללה העמדה שלו נמחקת, החיילים שלו נמחקים והרבה בורחים לו, התחמושת שלו מתרוקנת והוא נמצא בין חיים למוות. מידי פעם הוא מצטלם, מאיים שהוא קיים (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצידאעש עושה עבודה יפה מאודהרב ניר בן ארצי14
הקדוש ברוך הוא נתן לעולם את ארגון דאע"ש, כי כל העולם ממוקדים בו ולא יודעים מה לעשות. גוש קטיף יחזור לריבונות ישראל בקרוב מאוד. איראן מתה מפחד מישראל (המסר השבועי)
דאעש בדרך לרצועה "לעשות סדר"דאעש בדרך לרצועה "לעשות סדר"הרב ניר בן ארצי14
בקרוב מאוד יכנסו דאע"ש לעזה כדי לעשות להם שם סדר של דאע"ש. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ויאכלו זה את זה. החמאס והג'יהאד ממשיכים לחפור מנהרות (יהדות)
"חברי הכנסת מחפשים רק כבוד""חברי הכנסת מחפשים רק כבוד"כיכר השבת3
כל העולם לועג, מלגלג וצוחק על חברי הכנסת והשרים. רוב רובם של חברי הכנסת לא נבחרו לקדושת ישראל, הם חיפשו כבוד ותקשורת. הם לא רוצים להיות אגודה אחת (המסר השבועי)
רעידות אדמה קשות ביותר ימשיכורעידות אדמה קשות ביותר ימשיכוהרב ניר בן ארצי12
משעבר הפסח, הגביר הקדוש-ברוך-הוא את פעילות איתני הטבע והאסונות בכמות אדירה. העולם כולו, חוץ ממדינת ישראל, יהיה כמו מגדל בבל. יהיה עליהם אימה ופחד (יהדות)
הרב ניר בן ארצייהודים, אל תעזבו את ישראלכיכר השבת3
בארץ ישראל יש את ים המלח, הכנרת, ים סוף והים התיכון, כל הטוב שבעולם - יש בארץ ישראל! המקום הכי מוגן ושמור בעולם – מדינת ישראל ארץ הקודש. המסר השבועי (יהדות)
"דאע"ש זה כמו מכת צפרדעים""דאע"ש זה כמו מכת צפרדעים"כיכר השבת4
הפלא הגדול הוא שהורגים איש דאע"ש אחד - קמים עוד מיליון. בדיוק כמו במכת צפרדעים במצרים – הרגו צפרדע אחת - השריצה עוד אלפי צפרדעים. ומתי יבוא המשיח? (יהדות)
אחרי פסח הטרור בעולם יגבראחרי פסח הטרור בעולם יגברכיכר השבת19
לפני שבת הגדול, הרב ניר בן ארצי במסר מיוחד, על מה שצפוי ליהודים אחרי פסח בכול העולם, היחסים עם ארצות הברית והמטרה - "ליישב את כל ארץ ישראל בדרום ובצפון" (יהדות)
לפוליטיקאים אכפת רק מהכיסאלפוליטיקאים אכפת רק מהכיסאהרב ניר בן ארצי1
כל חברי המפלגות מתנהגים כמו ילדים בגן ועושים בושה וכלימה למדינת ישראל. 97% מהם רוצים רק כיסא, מכונית, שומרי ראש ותקשורת - חוסר אכפתיות למדינה (יהדות)
הרב ניר בן ארציסופם של כל המושחתים להתגלותכיכר השבת4
כל המשוחדים, בעלי הצווארון הלבן והשחור, אנשי זימה, תועבה, גניבה ורמאות - כולם יתגלו אחד אחרי השני. הגדולים ואנשי הציבור - בתקשורת, והקטנים (יהדות, המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצייש מנהרות טרור בצפוןכיכר השבת3
מנהרות בצפון יש במאה אחוז. זה לא כמו ברצועת עזה שם האדמה חולית ובימים ספורים חופרים עשרות מטרים, בצפון זה לוקח שנים. הם למדו מהחמאס ברצועת עזה (מסר שבועי)
הרב ניר בן ארציהתקרית בצפון - לעורר את העםהרב ניר בן ארצי
את הלחץ והבהלה בגבול הצפון, עשה בורא עולם כדי לעורר את עם ישראל, שלא יחשבו שהכל מובן מאליו. צריך להודות לו על המלחמות שעושה לטובת היהודים (יהדות)
הרב ניר בן ארציארגון דאעש מגן על ארץ ישראלהרב ניר בן ארצי8
הקב"ה פוגע באמצעות ארגון הטרור דאעש בכל מדינה שרוצה לקחת חלקים מארץ ישראל ולפגוע בעם היהודי. כך מגן בורא עולם על היהודים בארץ הקדושה (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארציצרפת הרגיזה ה' כי היא בעד פלסטיןהרב ניר בן ארצי4
צרפת חתמה בעד הקמת מדינה פלסטינאית, וכל מדינה שחותמת בעד הקמת מדינה פלסטינאית - מרגיזה את ריבונו של עולם! • הרב ניר בן ארצי עם המסר השבועי (יהדות)

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

כיכר facebook