ישי ריבו  חתונה..  מיר  יניב בן..
הרב ניר בן ארצי - המסר השבועי: די לשנאת חינםהמסר השבועי: די לשנאת חינםהרב ניר בן ארצי
ממשלת ישראל, כנסת ישראל וכל המפלגות – שיהיה לכם פה שמדבר בנעימות ובדרך ארץ. תפסיקו להכפיש, די עם שנאת החינם. צריך להילחם למען ארץ הקודש ולא לתת אף סנטימטר ממדינת ישראל (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי - הרב בן ארצי: המפלגה הטובה ביותרהרב בן ארצי: המפלגה הטובה ביותרכיכר השבת12
העם צריך לבחור במפלגה שהיא נגד התבוללות. לבחור מפלגה שהיא נגד סמים ושתיה חריפה. לבחור במפלגה שלא תיתן סנטימטר לפלסטינאים (המסר השבועי, יהדות)
הרב ניר בן ארצי - רבנים, אל תתעסקו בפוליטיקהרבנים, אל תתעסקו בפוליטיקהכיכר השבת6
רבנים, שלא יתעסקו בפוליטיקה ומפלגות. מבקש בורא עולם: תתעסקו בכנסים ובתפילות המוניות, כדי שהקדוש-ברוך-הוא ימתיק את הדין. ממשלת ישראל נמצאת במערבולת (מסר)
הרב ניר בן ארצי - חלק מהח"כים ביישו את ישראלחלק מהח"כים ביישו את ישראלהרב ניר בן ארצי3
כל מה שקורה בממשלת ישראל - בורא עולם מראה לכל אזרחי מדינת ישראל היהודים, מי מחברי הכנסת אמיתי ומי לא אמיתי. חלק מחברי הכנסת ביישו את ישראל בעולם (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - המשיח כבר נמצא בארץ ישראלהמשיח כבר נמצא בארץ ישראלהרב ניר בן ארצי10
הגאולה נפתחה מזמן. יש לנו חודש טוב, כל הניסים שהיו לנו בכל דור ודור, יהיו לנו בזמן הזה, ניסים טובים לכל יהודי ויהודי. המשיח נמצא בארץ ישראל הקדושה (המסר השבועי)
היכונו לחודש של ניסים ונפלאותהיכונו לחודש של ניסים ונפלאותכיכר השבת
חודש כסליו הוא חודש של ניסים ונפלאות שעשה הקדוש-ברוך-הוא 'לאבותינו בימים ההם בזמן הזה'. גם לנו, ילדיהם, עושה הקדוש-ברוך-הוא ניסים ונפלאות בזמן הזה
הרב ניר בן ארצי - דאע"ש ימשיך לשגע את העולםדאע"ש ימשיך לשגע את העולםכיכר השבת9
דאע"ש עובד מכל הלב עם הרבה חשק ורצון, משגע את העולם וימשיך לשגע. ממשלת ישראל - אסור לה ואסור לה ואסור לה להתפרק! זה לא מתאים זה לא הזמן, והעולם יחגוג (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - לא תהיה אינתיפאדה שלישיתלא תהיה אינתיפאדה שלישיתהרב ניר בן ארצי6
כשימליך בורא עולם את מלך המשיח, הוא יעשה את מלחמות ישראל! עם ישראל יפסיק לסבול. ממשלת ישראל תתפקד רגיל, הצבא יתפקד רגיל, אבל משיח יעשה יילחם (יהדות)
כותב השורות, הרב ניר בן ארצי - הממשלה טובה - אסור לפרק אותההממשלה טובה - אסור לפרק אותההרב ניר בן ארצי10
המהומות בירושלים - בגלל יפי-הנפש של בישראל החוששים מה יגיד העולם. ממשלת ישראל הנוכחית טובה ואסור לפרק אותה. צריך לשמור מאוד על רה"מ (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי - "אסור לפרק את הממשלה""אסור לפרק את הממשלה"כיכר השבת3
הממשלה הנוכחית טובה - אסור לפרק אותה! לראש הממשלה יש ניסיון רב מאוד, לא להתנגח איתו, לזרום איתו. חבל להפיל את הממשלה הזאת. המסר השבועי של הרב בן ארצי (יהדות)
כותב השורות, הרב ניר בן ארצי - מי שיפגע בישראל יקבל מהלומהמי שיפגע בישראל יקבל מהלומההרב ניר בן ארצי5
אף מדינה בעולם לא יכולה לפגוע במדינת ישראל, נגמר התיקון נגמר הסבל! ארץ ישראל קדושה, כל מדינה שתנסה לפגוע במדינת ישראל - בורא עולם ייתן בה מהלומה (המסר השבועי)
כותב השורות, הרב ניר בן ארצי - יהיו הרבה אסונות טבע בחוץ לארץיהיו הרבה אסונות טבע בחוץ לארץהרב ניר בן ארצי2
מחוץ לארץ ישראל יהיו אסונות טבע: אש וחום, שיטפונות, רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות הרי געש, תסבוכות באוניות, מטוסים ורכבות, סכסוכים ותסבוכות בכל מדינה ומדינה (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציהרב ניר בן ארצי1
נשיא הרשות הפלסטינית אבו מאזן עושה צחוק מכולם. מתקפת ארצות הברית ומדינות ערב כנגד דאעש הגיעה מאוחר מדי, כאשר אנשיהם כבר נמצאים בתוך מדינותיהם (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - זהירות: מהפכה אסלאמית בירושליםזהירות: מהפכה אסלאמית בירושליםכיכר השבת5
בגדה המערבית ובירושלים המזרחית צריך להיות ערניים, החמאס והפליטים מסוריה ועיראק, מגיעים מירדן לעשות מהפכה בירושלים, לפגוע ולהרוס (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי - 'דאע"ש התחיל לחלחל לרצועת עזה''דאע"ש התחיל לחלחל לרצועת עזה'הרב ניר בן ארצי6
ה' נתן לעולם את דאע"ש ואת החמאס, בעיות באוקראינה, בעיות בעיראק וסיבוכים בעוד הרבה מדינות בעולם. ה' נתן גם הפרעות קשות בארה"ב, כי הלכו נגד מדינת ישראל (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - מדוע הגיע דאע"ש לעולם?מדוע הגיע דאע"ש לעולם?הרב ניר בן ארצי8
הקב"ה הביא את דאע"ש, כדי לרוצץ את ראש הנחש במזרח התיכון. דאע"ש מחסלים כל מדינה ערבית. הם חושבים שבדרך הזאת הקב"ה יתחבר אליהם (יהדות, המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי - יבוא היום של האיראניםיבוא היום של האיראניםהרב ניר בן ארצי7
הגויים רוצים לפגוע קשות ביהודים שגרים ומטיילים בחוץ לארץ. כל יהודי שעיניו בראשו יעלה לא"י דחוף! עד מתי יהודים הגרים בחוץ לארץ לא יבינו מה רוצה מהם בורא עולם?!
הרב ניר בן ארצי - נס גלוי: כך סוכלה תכנית חמאסנס גלוי: כך סוכלה תכנית חמאסכיכר השבת10
בזכות שלושת הנערים הצדיקים, שנרצחו בידי החמאס בחברון, בזכות 18 יום של בכי ותפילות של עם ישראל, העיר בורא עולם והאיר את עיניהם של ישראל לדעת מה יש ברצועת עזה!
הרב ניר בן ארצי - חמאס -  אנשי זימה ותועבהחמאס - אנשי זימה ותועבהכיכר השבת5
כל העולם שונאים את החמאס! הם מזרע עמלק, אכזריים ומטילים את ארס הנחש בכל מדינה ומדינה. אנשי החמאס אכזריים כל כך שהם שמים את ילדיהם מול הקו הראשון (הדין)
הרב ניר בן ארצי - היזהרו מחטיפת יהודים בחו"להיזהרו מחטיפת יהודים בחו"לכיכר השבת3
לכל היהודים בעולם: בגלל המצב של עם ישראל עם החמאס, התגברו האנטישמיות והשנאה ליהודים בצורה משמעותית, ורוצים לחטוף יהודים גם מחוץ לארץ ישראל (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצי - צה"ל עושה עבודת קודשצה"ל עושה עבודת קודשכיכר השבת8
חיילי צה"ל מגינים ושומרים על אדמת הקודש, בזכותם חיים החרדים, הלא דתיים והדתיים. בזכות חיילי צה"ל הם ישנים טוב בלילה, לומדים טוב ומתפללים טוב (המסר השבועי, יהדות)
הרב ניר בן ארצי - האסונות בדרך: באוויר, ביבשה וביםהאסונות בדרך: באוויר, ביבשה וביםכיכר השבת20
אסונות הטבע יימשכו, מהים, מהיבשה, מהאוויר והאש. בורא עולם ירים עוד רף, כדי שכל אלה שרוצים להפריע לעם ישראל, כל מדינה, ארץ או אדם, תהיה להם תעסוקה (יהדות, נבואות)
הרב ניר בן ארצי - ההצגה של הפלסטיניםההצגה של הפלסטיניםכיכר השבת2
כל בעלי התפקידים בארץ ישראל: להיות ערניים ולפקוח עיניים ומוח, כי הפלסטינאים הם שחקנים ממדרגה ראשונה. משחקים כאילו הם מסכנים כדי שירחמו עליהם - הכל הצגה (מסר)
הרב ניר בן ארצי - סכנה: האנטישמיות גוברתסכנה: האנטישמיות גוברתכיכר השבת5
המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי: האנטישמיות בעולם גוברת וגוברת, רק חמישה אחוזים מפרסמים. הכלכלה בעולם נהרסת מיום ליום. היכנסו לקריאת המסר המלא (יהדות)
הרב ניר בן ארצי - בנות ישראל, תשמרו על עצמכןבנות ישראל, תשמרו על עצמכןכיכר השבת3
אתן יהודיות, אסור לכן להתבולל עם הגויים, קחו אחריות! כוונת הגויים להרוס את מדינת ישראל, בעזרת ההתבוללות, השתייה החריפה, הסמים וההימורים. המסר השבועי (יהדות, בפרשה)
הרב ניר בן ארצי - המסר השבועי של הרב  ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת5
בורא עולם מטפל בכדור הארץ עם פינצטה והרבה סבלנות לכל אחד ואחד. לא נותן למלאכים לגעת בכדור הארץ ובאיתני הטבע, כי המלאכים היו מביאים מבול ומחריבים (יהדות)

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

עדכונים
כיכר facebook