הרב ניר בן ארציממשלת אחדות זה רצון הקב"הכיכר השבת23
יהודים יקרים, אל תפריעו למהלך האלוקי שחיבר את ממשלת ישראל לְאֶחָד! חבל לכם להתאמץ, אל תתעסקו עם הקדוש-ברוך-הוא. הרב ניר בן ארצי במסר (חדשות)
הרב ניר בן ארציהקב"ה יעשה 'בית ספר' לממשלהכיכר השבת18
הרב ניר בן ארצי מנבא: בבחירות אלה, יעשה בורא עולם 'בית ספר' וחינוך מחדש לממשלת ישראל! הקב"ה רוצה שעם ישראל יהיו כמו שניים-עשר השבטים (אקטואליה)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת19
הקב"ה אומר לבניו היהודים: תשמרו את עשרת הדיברות ואת כל מצוותי שנתתי לכם! אגן עליכם מלמעלה ואתם תפעלו מלמטה. ארץ ישראל הקדושה תפרח (בארץ)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת21
הממשלה שלנו לא צריכה להתיפייף מול מדינות אחרות. הממשלה שלנו צריכה לשמור על חייליה בעשר אצבעות ויותר. הם עמוד התווך של מדינת ישראל (אקטואליה)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת11
האויבים מתכננים לחטוף חיילי צה"ל בצורה מחרידה! חיילי צה"ל הם הילדים שלנו! הם המגינים על עם ישראל! הם עומדים במקום הראשון בעם ישראל(חדשות, בארץ)
מסר מהרב ניר בן ארצי לפרשת צומסר מהרב ניר בן ארצי לפרשת צוכיכר השבת22
הילדים הקטנים מתנבאים שהמשיח נמצא ואורו של משיח נמצא! הם לא יודעים להביע את מה שהם יודעים ורואים! הם מדברים על המשיח. המסר השבועי (ארץ)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת28
צבא-הגנה-לישראל, חיסל בפורים חוליית מחבלים - שהתכוונה לעשות פיגוע המוני בשושן פורים - לפני שהספיקו לבצע את פעולתם! (חדשות, אקטואליה)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת10
רוצה הקב"ה שעם ישראל יכירו על הטוב שהוא עושה לנו! עם ישראל בלי הגנתו ושמירתו של ה', לא יכול להתקיים! הרב ניר בן ארצי במסר השבועי (אקטואליה, בחדשות)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת21
כל גדולי התורה ורבני הערים בכל חלקי הארץ: עליכם לקיים תפילות המוניות - לפחות פעם בשבוע - בכל בתי הכנסת, כדי להגן ולשמור ב-100% על ארץ ישראל
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת22
הקב"ה מתעתע בכל העולם ומגלה - וימשיך לגלות - את כל "הסרחונות" של כל בני האדם בכל העולם! אם אלה יהודים - שיעשו תשובה עכשיו ודחוף! (אקטואליה, ארץ)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת23
בורא עולם מכֶּה מכַּה אחרי מכַּה.שוכחים את הראשונה באה שנייה! העולם נמצא בבהלה, חרדות ורעדה גדולה. שיטפונות קשים יש, קור עז יש, רעידות אדמה יש (ארץ)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת16
מלך מלכי המלכים, שואל את כל עם ישראל, את כל בני ישראל, את כל היהודים: הבנתם מה אני עושה לעולם כולו?! האם הבנתם שאני מנהיג את העולם? (חדשות)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת14
העולם עומד לחטוף מכה של נפילה קשה בכלכלה - רק בגלל היהודים שנמצאים בחו"ל, כדי שיבואו לארץ ישראל הקדושה! בארץ ישראל, הכלכלה תתרומם (אקטואליה)
המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת28
הרב ניר בן ארצי מנבא: השקט שבמדינות ערב - שיקרי! עוד מעט זמן - קצר ביותר - ימשיכו במלחמתם זה נגד זה וזה בתוך זה! הקב"ה יכלה אותם כולם (חדשות, בארץ)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת18
הרב ניר בן ארצי מנבא: כל העולם נמצא ברעידת אדמה קבועה! גם בתוך כדור-הארץ וגם מעל פני כדור-הארץ! שום דבר לא יציב, הכל בכוח, בקושי ובתסבוכות (ארץ)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת32
הרב ניר בן ארצי חוזה: בקרוב תהיה בצרפת התפרצות של שנאה אדירה ליהודים - גם ברחבי אירופה, אמריקה הצפונית והדרומית - שנאה קשה מאוד (חדשות, בארץ)
הרב ניר בן ארצי - המסר השבועיכיכר השבת11
"ויכוחים ולשון הרע בין אחים, נובעים מתוך גאווה וטיפוח ה"אני" ויוצרים בעיות קשות. אם היו כל עם ישראל בענווה - לא היו מריבות על שטויות, כמו הדרת נשים" (חדשות)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)"באירן ימשיכו להתפוצץ בינם לבין עצמם"כיכר השבת15
הרב ניר בן ארצי מנבא: "תהיה שנאה ליהודים בכל מקום בעולם! יהודים מקומָם בארץ ישראל הקדושה! ריבונו של עולם מגרש את כל היהודים מהעולם". מסר שבועי (ארץ)
הרב ניר בן ארצי (צילום: מתוך אתר תאיר נרי)המסר השבועי מהרב ניר בן ארציכיכר השבת27
הרב ניר בן ארצי מגלה: העולם כולו ב'ערבוביה', חברי פרלמנט הולכים מכות ביניהם! מה שמראים בטלוויזיה - זה מעט מאוד ממה שבאמת קורה בעולם (אקטואליה)
המסר השבועי של הרב ניר בן-ארציכיכר השבת14
"הקב"ה מסבך מבלבל ומסכסך בין כל מדינות ערב סביב ישראל, לא יעזור להם כלום - זה לא ייפסק עד שֶיְכַלֶה עד היסוד". הנבואה השבועית של הרב ניר בן ארצי (בארץ)
נבואת הרב מעודדת את המורדים בסוריהנבואת הרב מעודדת את המורדים בסוריהשאול כהנא55
איך התגלגל המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי לאתר חדשות בערבית? אחרי הפרסום ב"כיכר השבת", דיווח האתר על האזהרה לאסד ועל מה שצפוי לקרות בירדן
מיוחד: המסר השבועי מהרב ניר בן-ארציכיכר השבת42
הרב בן ארצי במסר מיוחד: מיום ליום יתגברו הגשמים, הסופות, השלגים ויתגברו רעידות האדמה. גם אם יגידו ליצני-הדור, ש"רק בניינים ריקים נהרסו" - אלו אזהרות

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

כיכר facebook