המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי18
בורא עולם החליט מי ייבחר לנשיא - זה שיעזור ליהודים בא"י. הוא ינקה אותו מכל הקליפות ויעשה אותו 'חדש'. הוא ישנא את היהודים בארה"ב ויגרש אותם ויאהב את היהודים בא"י (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי7
חמאס, הפלסטינים ואבו מאזן לא רוצים שלום. הם עושים הצגה כאילו הם רוצים וממשיכים להכניס טילים לרצועת עזה, תחמושת לכפרים הערביים בתוך ומחוץ לא"י (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי7
בורא עולם מזהיר: לא להתגרות בארץ הקודש. לא לגעת בסנטימטר אחד. 'מי שייגע וירצה להקים מדינה פלסטינית, אני אכה בנגעים קשים ביותר!' (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי2
כל מי שמרמה את ישראל, גונב פטנטים או קונה עסקים מישראל, הקדוש-ברוך-הוא יהפוך לו את העסק שקנה להפסד לעולמים, לא יישאר לו מהעסק כלום (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי5
ארה"ב נמצאת במתח נוראי, מי יהיה הנשיא. הקב"ה החליט מי הוא יהיה. מי שיאהב את ארץ ישראל הקדושה, יגן עליה ולא ידבר על מדינה פלסטינית – הוא ינהיג (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי
בארה"ב יעלה מנהיג שיאהב את היהודים שגרים בארץ ישראל הקדושה ולא את היהודים שגרים בארצות הברית. אף פעם לא היו מועמדים כאלה, הקב"ה כבר בחר מי יהיה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי8
בעזה ממשיכים לחפור בטירוף מנהרות, מנהרה מתחת למנהרה, שתי קומות, כדי לבלבל. הקב"ה ייתן להם רעידת אדמה, שכל המנהרות יתמוטטו עליהם (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי8
בורא עולם מזעזע את העולם בעזרת איתני הטבע, אש, מים, רעידות אדמה, שיטפונות, התפרצויות הרי געש, רוחות וסופות קשות (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי14
בורא עולם מבקש מהיהודים בארץ ישראל: תפסיקו לבנות בתים בקומות, תפסיקו להעתיק את מנהטן! תיישבו את ארץ ישראל בבתים בודדים צמודי קרקע, לא בקומות (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי9
בורא עולם מזהיר ומזהיר, ועוד פעם מזהיר: כל מדינה שרוצה להקים מדינה פלסטינית חלילה, תעלם מן העולם, תיהרס כלכלית ומדינית ואיתני הטבע יכו בה (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי4
משיח פועל ועובד. למה לא בפרהסיה? כי חלק מהאנשים בעד וחלק נגד. בורא עולם נותן לרבנים, חזיונות בחלום בעניין המשיח. חלק פוחדים לדבר וחלק מקנאים (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי8
אלפי שנים עם ישראל נרדף על-ידי הגויים, שהקנאה מכרסמת בליבם והקדוש-ברוך-הוא מוחק אותם ומוחק את כל מדינות ערב סביב לישראל (המסר השבועיי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי18
הקב"ה מזהיר את כל היהודים החיים בחו"ל, לעלות דחוף לארץ ישראל הקדושה. לא להגיד 'אני מוגן'. היהודים שנוסעים לחו"ל לוקחים סיכונים, היהודים שקונים בתים בחו"ל לוקחים סיכונים (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת בשיתוף תאיר נרי8
היהודים מכל ארצות הגולה צריכים לחזור דחוף דחוף לארץ ישראל, יהיו שם מהלומות והנחתות. תפסיקו לחיות באשליות שזה יחלוף, זה לא יחלוף, יהיה יותר גרוע מגרוע (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי16
הרב ניר בן ארצי על האירועים השבוע בארץ ובעולם: על יהודי אירופה "תברחו דחוף מכל ארצות אירופה" על ארה"ב "הגוים רוצים לגרש את כל היהודים משם ועוד (המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי8
הרב ניר בן ארצי על האירועים שעברו השבוע ובעתיד: מסר לחברי הכנסת, צה"ל ומה המצב במדינות השכנות ובארה"ב ובריטניה "ימשיכו להציק ליהודים בארה"ב כדי להבריח אותם לישראל"(יהדות, המסר השבועי)
הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי5
הרב ניר בן ארצי על האירועים שעברו השבוע ובעתיד: עזיבת בריטניה את האיחוד האירופאי, הבחירות בארצות הברית, ויחסי ישראל ומדינות ערב: "לאבו מאזן בא התיאבון. העולם שונא אותו וגם העם שלו שונא אותו" (יהדות, המסר השבועי)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי6
כל המפעלים והמוסדות בארץ ישראל שלא יקיימו בהם את עשרת הדיברות, יפשטו רגל. כל הגנבים, המשוחדים, אנשי הזימה ואנשים שעובדים וחיים על גב אחרים - כולם יתגלו
המסר השבועי לפרשת בהעלותך, הרב בן ארצי.המסר השבועי של הרב ניר בן ארציkikar.co.il בשיתוף אתר תאיר נרי9
כל מי שירצה להפריע ולקחת חלקים מארץ ישראל, יסתבך עם ריבונו של עולם חזק, וגם גוש קטיף יחזור לארץ ישראל. ומה עם מדינות האסלאם ויהודי ארה"ב? "בורא עולם רוצה לטהר ולקדש את ארץ הקודש" (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת2
חג השבועות הוא חג טוב ושמח, יש מתן תורה, יש חזרה בתשובה של כל יהודי ויש עזרה מבורא עולם שמושיט יד בשבועות ואומר 'תבואו אליי יהודים, אמחל לכם ואכפר לכם'
הרב ניר בן ארציהמשיח נבחר מבטן אימוכיכר השבת5
משיח עובד ופועל, את המשיח בורא עולם בחר מראש, בחר את האֵם שילדה אותו, ובחר אותו מבטן אימו, כמו את כל הנביאים והמנהיגים של עם ישראל מאלפי שנים
המלצת הרב בן ארצי: קנו נדל״ן בישראלהמלצת הרב בן ארצי: קנו נדל״ן בישראלכיכר השבת1
יהודים, להמשיך להשקיע בנדל"ן בארץ ישראל, לא להשקיע בחו"ל, טעות חייכם! הורים יהודים, לשמור על ילדיכם מהתבוללות, סמים, שתייה חריפה והימורים, הם העתיד של ארץ ישראל הקדושה
הרב ניר בן ארצינבואת הרב: החלה מלחמת האזרחים בעזהכיכר השבת9
המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי: ברצועת עזה יש מלחמות בין הכנופיות, עוד מעט זה יתפשט הרבה יותר חזק והם יאכלו זה את זה, התחילה מלחמת אזרחים (יהדות)
הרב ניר בן ארצי מגלה: מי ייבחר לנשיאות ארה"ב?הרב ניר בן ארצי מגלה: מי ייבחר לנשיאות ארה"ב?כיכר השבת44
ריבונו של עולם בוחר את מי שיעלה בבחירות. לנבחר לנשיאות יהיו כוונות ומטרות טובות, לחזק, לעזור ולהגן על ארץ ישראל וכך זה יהיה בדיוק!
הרב ניר בן ארציהרב ניר בן ארצי במסר לחג הפסחכיכר השבת5
חג פסח יהיה חג טוב, חג של שמחה, חג של גאולה ומשיח! בראש השנה, יום כיפור וסוכות, מעיר אותנו הקדוש-ברוך-הוא כדי שנשתנה ונהיה מוכנים לפסח - שנהיה ראויים לראות פני משיח!
הערבים מכינים הפתעה מסוכנתהערבים מכינים הפתעה מסוכנתכיכר השבת4
לא להאמין לערבים, יש להם תכניות להפתיע, הם נכנסים לשקט כדי להכין הפתעה. לא להאמין לחמאס ולפלסטינאים, הם לא רוצים שלום, הם רוצים להרוס את מדינת ישראל

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

כיכר facebook