הרב ניר בן ארצילא להאמין לערבים, יש להם תכניות להפתיעכיכר השבת1
כל היהודים חייבים לעלות דחוף למדינת ישראל. האנטישמיות ודאע"ש עלו לדרגה גבוהה מאוד שהתפשטה בכל העולם, כדי לפגוע ביהודים. יהודים, מקומכם במדינת ישראל (יהדות)
לא תהיה מלחמת עולם שלישיתלא תהיה מלחמת עולם שלישיתכיכר השבת10
לא תהיה מלחמת עולם שלישית, לא תהיה אינתיפאדה שלישית, למרות כל הסיבוכים והסכסוכים בין המדינות, זה יימשך עד שהעולם כולו יחזור בתשובה. המסר השבועי
הרב ניר בן ארצייש לערבים תוכניות לפגוע בפוריםכיכר השבת43
פורים יהיה יפה, שמחה וגאולה בריאה. יהודים יקרים, לא לצאת למקומות מסוכנים כדי לשתות בפורים, הישארו בבתיכם, תשתו בבתיכם, כי יש לערבים תכניות לפגוע בפורים במקומות של התקהלות יהודים (יהדות)
המסר השבועי של הרב ניר בן ארציהמסר השבועי של הרב ניר בן ארציכיכר השבת2
רוסיה מתאמנת בסוריה. אין בסוריה אבא ואמא, אין מפריע, העולם רואה ושותק והרוסים מראים את כוחם מול כל העולם, נהרגים אלפים. ארה"ב לא רוצה להיתקל ברוסיה (המסר השבועי)
העולם הולך ומסתבךהעולם הולך ומסתבךכיכר השבת2
בכל מדינות העולם, ללא יוצא מן הכלל, הכל תוהו ובוהו. לא יהיה אמון בין אבא, אמא, ילדים ומשפחה - הכל יסתבך. משיח פועל ועובד, מגן ושומר על מדינת ישראל. משיח נמצא בפתח! מחכים שהקדוש-ברוך-הוא יפתח את שעריו ויכריז על המלכת מלך המשיח!
הרב ניר בן ארצימבצע הברחות למזרח ירושליםכיכר השבת3
במזרח ירושלים מבעבעת בתחמושת ונשק, מבריחים להם מרמאללה ומעזה. חלק מהערבים בישראל מדריכים את הערבים הפלסטינאים וגם מסתירים אותם בבתיהם, והם כביכול 'אוהבים את היהודים'
הרב ניר בן ארציהישמרו מסמים, הימורים והתמכרויותכיכר השבת3
כל הגנבים, המשוחדים, הסוטים, אנשי הזימה והרמאים, ייתפסו כולם אחד אחרי השני - יעשו תשובה עכשיו, ה' יעזור להם, אין דבר העומד כנגד התשובה. המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי
ארצות ערב - תולעים שאוכלות זו את זוארצות ערב - תולעים שאוכלות זו את זוכיכר השבת2
"לגויים הכל הבל הבלים, לנו היהודים בארץ ישראל יש ציפייה לגאולה ומשיח. הדור הזה זכה לגאולה ומשיח. הדור הזה יזכה לאורו של משיח. נתינה, חסד, שמחה, לימוד תורה, תפילות ואהבת חינם"
יש 40 מנהרות שנחפרות על ידי החמאסיש 40 מנהרות שנחפרות על ידי החמאסהרב ניר בן ארצי5
הקב"ה פירק ומוטט את המנהרות בעזה כדי שצה"ל יבין שיש 40 מנהרות. יש רשת מנהרות לפני הגדר ויש כמה שכבר חצו את הגדר לכיוון בסיסי צה"ל. נהרגים מאות במנהרות (יהדות, המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצימדינת ישראל בפני תנופה אדירהכיכר השבת7
מדינת ישראל תמשיך לשגשג ולפרוח - הנדל"ן, הכבישים, המגרשים, החנויות ויש פרנסה בשפע לכל היהודים בישראל. כל הנגב ייבנה, יהיו בתים מבאר שבע עד אילת. המסר השבועי (יהדות)
הנבואה: האנטישמיות בעולם תגברהנבואה: האנטישמיות בעולם תגברכיכר השבת8
ורא עולם מודיע לכל באֵי-עולם: 'הולך ונגמר העולם הטמא, העולם הקשה, עולם של הרג, תסבוכות וסיבוכים - העולם 'החופשי'. החל מט"ו בשבט, תתחזק צמיחת העולם החדש, הטהור והקדוש - גאולת ישראל והעולם
איראן צוחקת על ארצות הבריתאיראן צוחקת על ארצות הבריתכיכר השבת
איראן צוחקת על ארה"ב ועל כל העולם, בעניין הספינה האמריקאית ששיחררה. היא סחטה את ארה"ב וקיבלה תמורה גם בגלוי ותקבל עוד תמורה גם בסתר. ארה"ב לא רצתה להתבייש בפני העולם, לכן עבדה בשקט עם אירא
לעקור את ראש הנחשלעקור את ראש הנחשכיכר השבת1
כואב מאוד לבורא עולם שמחבלים הורגים יהודים. מה שקורה בישראל, שהגויים רוצים לפגוע ביהודים - בורא עולם מראה ליהודים שיש קנוניות בכל ארץ ישראל שרוצות לפגוע ואומר להם לפקוח עיניים, מאילת עד מטולה
אזהרה לחיילים: אל תהיו שאנניםאזהרה לחיילים: אל תהיו שאנניםכיכר השבת1
הקדוש-ברוך-הוא שומר על ישראל בזרועותיו, מקיף אותה בענן אש בכל גבולותיה, ואנחנו היהודים במדינת ישראל - "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי
דאע״ש משתלטים על ישראלדאע״ש משתלטים על ישראלכיכר השבת4
יש דאע"ש במזרח ירושלים, בחברון, בנגב ובגליל. דאע"ש מאיימים על ישראל, הם חושבים שיש להם קנוניות מבוססות וחזקות בתוך מדינת ישראל - הם חיים באשליות
הרב ניר בן ארצילפני חורבן העולם, המשיח יגיעכיכר השבת15
כל יהודי טהור וחכם לא משנה אם הוא דתי או לא, יודע מה זה גאולה ומשיח. משיח נמצא, פועל ועובד והרוב יודעים. בורא עולם מחכה שהיהודים בישראל יזעקו אליו שימליך את מלך המשיח!
משיח כבר ממש כאןמשיח כבר ממש כאןכיכר השבת4
כל הצדיקים וגדולי התורה בארץ, יתחננו לבורא עולם שימליך את מלך המשיח בפרהסיה! משיח נמצא, עובד ופועל ואנשים מכירים אותו. הגויים יודעים בדיוק מי זה המשיח! (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארציחנוכה של נסים ונפלאותכיכר השבת1
אנשים בארץ ובעולם מודעים, וכל העולם יודע שיש מנהיג רוחני, איש אלוקים שנקרא משיח בשפה שלנו, שנותן כוח, הגנה ושמירה למדינת ישראל. הרב ניר בן ארצי (יהדות)
לא להאמין לאף ערבי - תמיד צריך לחשודלא להאמין לאף ערבי - תמיד צריך לחשודהרב ניר בן ארצי3
כל היהודים והחיילים היהודים - להיות ערניים ולא להאמין לאף ערבי, תמיד לחשוד ולקיים את המשפט 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם' – כך לא יפגע אף יהודי (יהדות, המסר השבועי)
הרב ניר בן ארציאדמת ישראל שייכת לקב"ה בלבד!כיכר השבת2
בורא עולם כועס מאוד מאוד שרוצים לקחת חלקים מאדמת הקודש – שלא יעזו. מדינת ישראל, אדמת הקודש שייכת לקדוש-ברוך-הוא בלבד! אין לאף אחד בעלות על מדינת ישראל ועל היהודים שגרים בה!
אל תמכרו את ארץ ישראל לאמריקניםאל תמכרו את ארץ ישראל לאמריקניםהרב ניר בן ארצי2
יש הרבה התלבטויות בממשלת ישראל, ארה"ב מבטיחה להם כסף. אוי ואבוי לנו אם נמכור אפילו סנטימטר אחד של אדמת הקודש בעבור כסף. המסר השבועי של הרב ניר בן ארצי
"הבלגן של דאע"ש הוא בסיסי""הבלגן של דאע"ש הוא בסיסי"כיכר השבת4
האיסלאם הקיצוני ודאע"ש עושים בלאגן לסיסי, עוד מעט הכל יתפוצץ - כך קובע הרב ניר בן ארצי בנבואה השבועית שלו. כנסו למסר המלא שעוסק גם בכלכלה ובגשם הצפוי (המסר השבועי)
הרב ניר בן ארצידאע"ש עושים צחוק מכל העולםכיכר השבת11
סוריה נמחקה לגמרי, אין לה תועלת ואי אפשר להקים אותה. כל פעם באים גוף, מדינה או קבוצת אנשים והורסים, מועכים ומוחקים את סוריה, אין יד שתושיע אותם. המסר של הרב ניר בן ארצי (יהדות)
הרב ניר בן ארציהמשיח יגיע בקרוב מאודהרב ניר בן ארצי9
כל היהודים צריכים להאמין שיש בורא עולם וכדאי להאמין! העולם הזה קיים אך ורק בשביל משיח, שימליך אותו הקדוש-ברוך-הוא בקרוב מאוד, כדי להגיד די לצרות של עם ישראל (יהדות)
"רחל אמנו מלטפת היום את כל היהודים""רחל אמנו מלטפת היום את כל היהודים"כיכר השבת2
לרגל יום ההילולא של רחל אמנו ע"ה, אומר הרב ניר בן ארצי כי היום זהו יום גדול של תפילה אצל רחל אמנו וכל יהודי שמבקש בקשה היא תתקבל. "רחל אמנו מקיפה את כל היהודים ומלטפת אותם" (יהדות)
התשובה לטרור: להגביר לימוד תורההתשובה לטרור: להגביר לימוד תורהכיכר השבת4
המשיח עובד ופועל בסתר, מגן ושומר בסתר, מתפלל על היהודים בסתר, שלא יינזק אף יהודי! למרות שענן אש מקיף ושומר על גבולות ישראל, זה תהליך אלוקי לבריאת העולם מחדש, ולהכנת העולם כולו לגאולה ומשיח

הרב ניר בן ארצי

הרב ניר בן ארצי בכיכר השבת - מבחר מסרים ושיעורים מרתקים ומעניינים של המקובל הרב ניר בן ארצי על פוליטיקה, ענייני השעה פרשת השבוע ועוד.

כיכר facebook