אאא

הסיפור המטורף הבא התרחש בעת האחרונה בסין והצליח להדהים את המערכת הרפואית המקומית, זאת לאחר שבחורה סינית בת 24 אושפזה בבית החולים לאחר שלא חשה בטוב באופן פתאומי, והחלה להרגיש סחרחורות ובחילה.

הרופאים ערכו בדיקות מקיפות ובסיומן הם נשארו פעורי פה נוכח הממצאים המדאיגים: לפי צילומי ההדמיה, לאישה חסר חלק חשוב במוח, המוכר בשם "המוח הקטן", הקרוי גם "מוחון" או צרבלום". החלק לא חדל מלעבוד אלא פשוט היא נולדה בלעדיו והצליחה לחיות יחסית ללא הפרעות. כאמור, הגילוי הפתיע מאוד את הרופאים.

החלק המדובר הוא אזור במוח אשר מעורב בין השאר בתכנון, ויסות ולמידה של תנועות מוטוריות. המוח הקטן ממוקם בחלקו האחורי של המוח, מתחת למוח הגדול ומאחורי גזע המוח. המוח הקטן הוא חלק פרימיטיבי יחסית במוח האדם וקיים גם בחיות.

בשנות חייה סבלה הבחורה מחוסר קואורדינציה, היא החלה ללכת ולדבר בגיל מאוחר - בניגוד לשאר בני גילה, ולמרות זאת היא חייה את חייה באופן רגיל יחסית וללא כל בעיה שהצריכה בדיקה דחופה בבית החולים כפי שקרה לה בימים האחרונים.

בעולם ישנם רק שמונה מקרים דומים למקרה זה שהתגלו בהיסטוריה הרפואית, והצליחו לשרוד את הבעיה החמורה. אותה בחורה למעשה הפכה ל"מספר תשע" עם הבעיה שטרם זכתה למענה רפואי שהצליח להשאיר את הסובל בחיים.