אישה בשאל (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
אישה בשאל (צילום: פלאש 90)
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

בעיר חלם היו שני מעגלים של שוטים. היו את השוטים הזנוחים, אלו שהכל ידעו שהם שוטים – הם עמדו בפאתי העיר ורקעו ברגליהם, מכרכרים בעוז ללא הרף, הכל סקרו אותם רגעית, והמשיכו הלאה בשטף החיים. לא רבים בכלל סובבו שם, אי-שם בפאתי העירה. אלו שכן הפריעו לחיים, היו קבוצת השוטים שקיפצו להם בטבורה של העיר, הם הפריעו לעוברים ושבים לרכוש בחנויות את הדרוש להם, כשהם מעכבים ו"פוקקים" את התנועה האנושית הזורמת. לא היו אלו סתם שוטים, אלא שוטים שהוטמעו בציבור, שטרדו אותו.

ההסתערות על תופעת ה"שאלים", למרות שהיא כמובן מוצדקת, היא מגוחכת למדי. כי בעוד שעל ה"שאלים" הפרועים, לא נראתה כזו הסתערות דווקא על ה"שאלים" הצנועים מידי, געשה, פרץ וצווחה. ולמי שלא הבין את שפת הקודים: ישנם פריצויות בתחום הפאות הארוכות ודומיהם, כך שהפריצות – ה"שאלים" האמיתיים, הם נמצאים שם. הפריצות החרדית הינה גם בגדר "שטות", והיא גם מפריעה לחיינו.

ולכל העסקנים הבוחשים בקדרת הרב רומפלר, הייתי ממליץ להוציא הודעה מקבילה ונחרצת; שהפריצות המודרנית כמוה בדיוק כ"פריצות השאלים"! כשזה יקרה אנחנו אכן נרגע.

אנוכי הבער, באמת לא הבינותי: על מה תהום הסערה? מדוע חרגנו מהפרופורציות?! כלום הכל ורוד בצניעות מחננו פנימה?? הרגיעו חברים, הרגיעו! יש פריצות לא פחות נוראה מנגע ה"שאלים", רח"ל, שמא אף גרועה ממנה!

ול"אנשי השאלים", (לא ל"כת") הפטיר ברוגע: אל דאגה, יש לכם חברים!

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.