אאא

לפני מספר שנים, הוקם בבני-ברק ארגון 'השומרים', הפועל ברחבי העיר בעיקר בלילות, מסייר ומונע מעשי גניבה ומקרי פשע אחרים, וזאת בשיתוף פעולה עם המשטרה.

כעת, הארגון מתרחב ופותח סניף גם בעיר החרדית אלעד. אמש (שלישי), נחנך ארגון השומרים בעיר אלעד, במעמד מכובד בהשתתפות ראש העיר יצחק עידן ורב קהילות החסידים בעיר הרב זושא הורביץ.

במעמד השתתפו גם סגן ראש העיר ישראל פרוש, מ"מ ראש העיר חיים מאיר כץ, חברי העירייה פיני גרוס ושמעון סויסה, מפקד משטרת אלעד רונן סבן, וקב"ט עיריית אלעד שלומי מלכה.

את המעמד הנחה ישראל פרוש, ששיבח את הארגון שעשה רבות למען הציבור בבני ברק וכעת שינס מותניים למען תושבי אלעד. כמו-כן הוא הודה לעיריית אלעד ולעומד בראשה יצחק עידן שלקח על עצמו לדאוג לכל מחסור של פעילות הארגון בעיר, והודה גם למפקד משטרת אלעד רונן סבן על היוזמה ועל שיתוף הפעולה.

ראש העיר יצחק עידן אמר בדבריו כי הוא שמח שסוף-סוף הארגון מגיע לעיר אלעד למען ביטחון העיר ותושביו, שיתאפשר להם להסתובב ברוגע במשך השבוע ובלילות השבת, ובירך שהארגון ימשיך לעשות חיל.

הרב זושא הרוביץ דיבר על "ואהבת לרעך גמוך", שצריכה להיות אחווה בין כולם, הביע את שמחתו על-כך שהארגון פותח סניף באלעד, לאחר עבודת הקודש שהם עושים בבני-ברק, ואמר כי ילווה את הארגון בכל היבט הלכתי שיידרש.

מפקד משטרת אלעד, רונן סבן, חתם את הכינוס והבטיח שיתוף פעולה בכל שיידרש ואמר כי יעשה ככל הנדרש למען מיסוד הסניף באלעד.

בסיומו של הכנס, יצאו המתנדבים כשהם מאוחדים למען המטרה הנעלה שעיקרה להחזיר את הביטחון לתושבים.

דובר ארגון 'השומרים', אומר בשיחה עם "כיכר השבת" כי הם מודים לעיריית אלעד ולכל העוזרים והמסייעים. "אני פונה לתושבי העיר אלעד, שישתפו עמנו פעולה במטרה נעלה זו", הוא מוסיף.