(צילום: יח"צ)
אאא

לקראת עונת החגים, תזמורת "המנגנים" חוזרת ומפתיעה שוב בהפקה מרשימה שטרם נראתה במוסיקה החסידית בארץ ובכלל.

 "קומזינג 2" – בהשתתפות גדולי הזמר החסידי בארץ ובעולם, ובינהם: יידל וורדיגר, שלומי גרטנר, בני פרידמן, שלמה כהן, אהרן רזאל וחיים ישראל בליווי תזמורת "המנגנים" המורחבת של עשרים נגנים.

הערב שנערך ב"בית העם" שב"מרכז ז'ראר בכר" בירושלים צולם על-ידי צוות צילום גדול ונרחב של עשרות אנשים שכלל מצלמת רחף, מצלמות נעות וציוד הקלטה משוכלל מהטובים והמקצועיים בארץ.

 את האולם גדשו שבע מאות בחורי ישיבה שליוו את התזמורת והאמנים בשירה מעומק הלב לאורך כל הערב, מה שיצר ערב מיוחד ומרגש של דביקות והתעלות רוחנית, שהשאירה חותם עז בכל אחד מהנוכחים.

 (צילום: יח

(צילום: יח"צ)

 

 ערב ראש השנה הבא עלינו לטובה, יוצא מתוך הפרויקט הסינגל הראשון: "ומלאכים". מילות השיר "ומלאכים מבקשים בתחינה לפני אבינו שימחול ויתיר לעונותינו ויבנה בית תפארתינו" בביצוע אמן הרגש שלמה כהן [שאחרי מאות אירועים והופעות משותפות עם התזמורת לראשונה משתף פעולה עם התזמורת באלבום]. ללחן של שמואל יפת [מי שחתום על הלחן של הלהיט של התזמורת ואברהם פריד "הוא יבנה"] מקבלות נופך עמוק ומימד שמיימי.

בהפקה אומרים כי "האלבום הכפול ייצא במהדורת D.V.D ובאלבום שמיעה. כשלמעלה מ-75.000 קוראי עיתון "משפחה" במהדורות העברית והאנגלית יקבלו חינם את החלק הראשון במהדורת חג סוכות".