אאא

בשקט ובשקט, בלי מחאות ובלי הפגנות, יושבים בכלא מעשיהו השדרן הרב שמואל בן-עטר וחה"כ לשעבר עופר חוגי ומרצים את עונש המאסר שהטיל עליהם בית-המשפט.

האחד בשל שידוריו בערוצי הקודש, והאחר בשל "אי סדרים" במוסדות אור החיים אותם ניהל.

ש"ס של אחרי עידן אריה דרעי – יש לומר, אינה מעוררת מהומות כאשר מדובר על העמדה (סדרתית) של בכיריה לדין, ואף לא כאשר הם נכנסים אל בתי-הכלא. התנהגות זו נובעת ככל הנראה גם מהתובנה כי הדבר לא הצליח להואיל להם בעבר, אך גם, ובעיקר, בשל המלצותיהם של עורכי-הדין הטוענים בתוקף, כי ככל שיונמך הפרופיל ויישמר השקט התקשורתי – כן ייטב ללקוחם.

אתמול (חמישי) זכו האסירים לביקורו של שר השיכון אריאל אטיאס. השר אטיאס שהגיע לבד, לאחר שלא הותרה כניסתה של פמלייתו, ישב עם האסירים משך שעה ארוכה, שמע מהם על הקושי אותו עוברים בחיי היומיום, ועל המענה אותו נותנת הנהלת הכלא לצרכיהם כאנשים חרדים, ועודד את רוחם.

יש לציין, כי במשך תקופה ארוכה הושמץ השר אטיאס, כי הוא במעשיו ובמדיניותו כשר התקשורת, הינו הגורם לכך שהרב בן עטר יושב בכלא. כעת, לאחר הביקור, אומרים בסביבתו של השר, כי "מעולם לא היה קרע בין השר ובין הרב שמואל בן עטר, נהפוך הוא, וד"ל... וכי גורמים שאינם קשורים כלל לערוצי הקודש, הם שהפיצו את השמועות הנ"ל".

"הביקור כעת", הם מדגישים, "אינו תוצאה של פיוס כלשהוא בין האישים, אלא המשך טבעי לקשר חם והדוק שנמשך לאורך כל התקופה. השר ביקר את האסירים, וימשיך לבקרם ולשמור עימם על קשר רציף גם בתקופת המאסר וגם לאחריה".