אאא

אחרי תקופה ארוכה של התכתשות בין הצדדים, לראשונה, יו"ר ש"ס ושר הפנים אלי ישי מתייחס לכוונתו של אריה דרעי לחזור לחיים הצבוריים ולעמוד בראשות תנועה בבחירות הקרובות.

בראיון חג שהעניק השר ישי לאבי מימרן ברדיו 'קול ברמה, אמר ישי: "מעולם לא התייחסתי לסוגייה הזאת, אבל אני יגיד דבר אחד - הוא לא יעשה דבר וחצי דבר בניגוד לדעתו של מרן הרב עובדיה יוסף, על כך אין לי ספק.

"תנועת ש"ס עם השיגים רבים שלא היו בעבר ואין לי ספק שכולם וגם הוא יעשו בסוף את כל מרן שיאמר זה כוחינו זהה עוצמתינו וזה דעת תורה".

אתה קורה לו לחזור לתנועה, נשאל השר ישי. "אני תמיד אמרתי לו שמקומו בש"ס. זה הבית שלו וכולם כפופים לדעת תורה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

האם יכול להיות שתקום עוד מפלגה אחרת שלא פונה לקהל החרדי, לא למצביעי ש"ס, ומי שיעמוד בראשות התנועה יאמר לקהל מצבעי ש"ס להמשיך להצביע לכם והוא פונה לקהל יעד אחר, האם יש מצב שמרן הרב עובדיה יתמוך במפלגה כזאת?

"אין מצב כזה ולא יהיה מצב כזה, תנועת ש"ס יש אחת וכל מי שרוצה לעזור ולסייע לה, התנועה יקרה לרב מכל, ואני מאמין שבסופו של דבר כולם יתאחדו סביב החלטתו ודעתו של מרן".

בסיום הראיון לרדיו 'קול ברמה' שאלנו את השר ישי מדוע רק עכשיו הוא הסכים להתייחס לנושא של אריה דרעי: "תמיד אמרתי את הדברים האלה, בסגנון כזה או אחר, מעולם לא אמרתי דברים אחרים ואני גם לא מתכוון להתייחס למה שאמרתי בעבר".

(צילום: ישי כהן)