אאא

מועצת עיריית ביתר עילית, אישרה פה אחד בסוף השבוע האחרון את תקציב העירייה לשנת 2012, העומד על-סך של 120 מיליון שקלים, לעומת 115 מילון שקלים, סך התקציב של השנה שעברה.

בנוסף, אישרו חברי העירייה גם תב"רים (תקציבים בלתי רגילים) עבור בניית מוסדות חינוך ברחבי העיר, תוכנית אב לתיירות ופרויקטים לבריאות הגוף ולבטיחות בדרכים, בסך כולל של כ-15 מיליון שקלים.

ראש העיר, מאיר רובינשטיין אמר לאחר אישור התקציב כי "עמדנו ביעדים שנקבעו בכל התחומים וב"ה מדובר בתקציב המבשר המשך תנופת פיתוח בהיקפים גדולים ובכל המישורים".

לדבריו, "חרף כל הקשיים והירידה בהיקף ההכנסות עמדנו ביעדי התקציב של שנת הכספים 2011 הודות לאחריות חברי המועצה, מנהלי המחלקות וכל עובדי העירייה. חרף הקיצוץ בהכנסות ובמסגרת המגבלות, הצלחנו להגדיל את התקציב בכחמשה אחוז מהשנה שעברה, ובארבע השנים האחרונות גדל תקציב העירייה, ב"ה, בכ- 35%, בעוד הגידול באוכלוסיה עומד על כ- 13% בלבד".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בדבריו, הודה ראש העיר לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד לצוות הגזברות בראשות יהושע פולק, וכן למנכ"ל העירייה, יהודה גרליץ ולמחזיק תיק הכספים, מיכאל נקי על העבודה המשותפת עם מנהלי האגפים והמחלקות בהכנת התקציב.

"אני בטוח כי בכוחות מאוחדים ומתוך תחושת אחריות נשכיל ונצליח להמשיך לפתח, להקים, לשמר ולתחזק את העיר היקרה שלנו לרווחתם של התושבים",  סיים ראש העיר, מאיר רובינשטיין.

ובתוך כך, עיריית ביתר עילית השלימה את ההיערכות לקראת חג הפסח הקרב ובא. במהלך מבצע פסח רובדו הכבישים המרכזיים ותוקנו המהמורות והמפגעים בכבישי העיר. העירייה גם הכינה את המכולות המיוחדות לשריפת חמץ ונערכו מבצעי ניקיון באתרים שונים בעיר.