אאא

הערב ב- 21:10 עלה ג'ק שין מנהל חטיבת IT בסמסונג, לבמה  באיחור קל,  ובקול רועד מהתרגשות מזויפת הודיע על השקתו של מכשיר הדגל החדש של סמסונג. השם "המפתיע" שנבחר - גלקסי S 3.

המפרט הטכני של המכשיר החדש מעניין, אך לא מלהיב במיוחד והחידושים שריכזו את תשומת הלב הם בעיקר במישור הטכנולוגי. 

מה בקופסא: מעבד (Exynos 4 Quad) מרובע ליבות במהירות 1.4Ghz. מסך בגודל של 4.8 אינץ', ברזולציה של 720p. מצלמה מצויידת בחיישן של 8 מגה פיקסל (כמו ב-S 2)  ומצלמה קדמית של 2 מגה פיקסל. המכשיר בעובי 8.6 מ"מ ובמשקל 113 גרם. 

 במישור הטכנולגי הציגה סמסונג חידושים מפתיעים: והכריזה על מותו של הבלוטוס' אותו יחליף התקן ה- S Beam שנותן העברת נתונים בטוחה יותר, (התקן הבלוטוס הישן עדיין יהיה קיים במכשירים ולא יוסר לחלוטין).

המכשיר "יביט" בעיניו של בעליו וידע אם הוא עומד מולו ומדבר אליו, במידה ואכן אתם מביטים אל מכשירכם, הזיהוי הקולי ייכנס לפעולה ככלב נאמן, והיה ואתם בשיחה עם חבר גלקסי 3 לא יפריע לכם.

עוד תכונה מאוד מועילה ונחמדה - אם אתם באמצע 'הסתמסות' סוערת עם חבר ופתאום בא לכם להבהיר לו את הדברים דרך הטלפון, תוכלו פשוט להרים את המכשיר לאוזן והוא יחייג לאותו איש קשר (אל תעשו עם זה טעויות).

וגולת הכותרת - הטענה אלחוטית, ה-S3 מצוייד בטכנולוגיית WireLess Charging Kit. 

 הגלקסי הקודם ה-S2  מכר מאז השקתו יותר מ-20 מליון! מכשירים מסוגו, תוך שהענקית הדרום קוראנית לקחת את כתר יצרנית הסלולר הגדולה (במונחי מכשירים שנמכרו), מהלוזרית הפינית "נוקיה".  להערכת האנליסטים מכשיר הדגל החדש צפוי להיות אחד המכשירים המבוקשים ביותר השנה.

 

                                                                 ב"סיידר" מעבירים לשקט - גלקסי S3