אאא

לעיתים נדירות קורה שחבר כנסת מהקואליציה מביע אי-אמון בממשלה. עוד יותר נדיר למצוא חבר כנסת שעושה זאת במהלך דיון בהצעת אי אמון שהגישה האופוזיציה.

יו"ר סיעת יהדות התורה, חה"כ מוזס, מי שמשמש גם כיו"ר השדולה למציאת פתרון למצוקת הדיור של הזוגות הצעירים, תוקף בחריפות את הממשלה במהלך דיון על הצעת אי אמון שהגישו סיעות האופוזיציה.

בעקבות הפרסום אתמול במעריב, אודות פתרונות הדיור המאולתרים ב´גני גאולה´, אמר מוזס במליאת הכנסת : "מצוקת הדיור לא נולדה היום! זה עשור לא קם פרוייקט לציבור החרדי!".

מוזס הציע לח"כים ולחברי הממשלה לבוא ולהיווכח במו עיניהם היכן מתגוררים הזוגות הצעירים של המגזר החרדי. מוזס ציין את המחסור בקרקעות לדיור ובעקבותיו את מצוקת הזוגות הצעירים אשר אין להם היכן להתגורר ואין ביכולתם לא לרכוש, ואפילו לא לשכור דירה ראויה להתחיל בה את חייהם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

בדבריו פנה מוזס לשר השיכון, אריאל אטיאס, שגם הוא נמנה על כוחותינו ובוודאי מכיר את המצוקה מקרוב, "טוב ששר השיכון פה, הוא ממונה על הרפורמה במינהל". אמר מוזס.

הוא הזכיר אף את הכתבה במעריב שהופיעה גם פה ב´כיכר´, ואמר: "זוגות מתגוררים בדיור תת קרקעי, במחסנים, ליד ארונות חשמל, במקומות חשוכים ומסוכנים. היום – סיפר - פורסמה בעיתון מעריב, בעמוד הראשון, כתבה מלווה בתמונות על החיים העגומים של "דרי החניונים" החרדיים ועל כך שבחניון תת קרקעי במחסנים ובחניוני רכב שהפכו לדירות מאולתרות, מתגוררות עשרות משפחות חרדיות שנפלו קרבן למשבר הכלכלי ולמצוקת הדיור. "תמונה אחת שווה אלף מילים" – אמר.

ובהתייחסות אקטואלית לימי בין המצרים, שאל מוזס: "איך נהפכה בת הגבירה לבת השפחה", איך כלה יוצאת מחופתה למחסן עלוב שלא היו מכניסים בו בעלי חיים?".