ניסים בלאק  10/02  אדמורים  אוסטרליה
סכנה במרחק הקלקה, אך גם הרבה דברים טוביםסכנה לזוגיות: פריצות!חגית אמאייב8
פעמים רבות אני מקבלת פניות של זוגות שבורים המצויים במשברים בגלל האינטרנט. האינטרנט מחד הוא התגלמות הטוב, מאידך התגלמות הרוע איך מתמודדים איתו? (משפחה)
mameמיומנה של רווקה חרדית בת 32Mame
היא אחת שאתן פוגשות במכולת השכונתית וחוזרות הביתה ישירות לטלפון לנסות לשדך לה מישהו. היא זו שאתן לוחצות לה יד בחתונה של מנהלת הסמינר קצת חזק מדי. יומן אישי (טור)
יותר נשים חרדיות מבקשות להתגרשיותר נשים חרדיות מבקשות להתגרשmame
הציבור החרדי כבר לא חסין. מגיפת הגירושין בישראל נמצאת בעלייה מתמדת, גם בקרב נשים חרדיות. מה הופך את היד לקלה כל כך ההדק? על התופעה שצוברת תאוצה (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמת אין קשר לנאמרנמאס לי, בעלי אף פעם לא מקשיב ליחגית אמאייב4
תפנימו: נשים וגברים שונים בתכלית. גברים טוענים שנשותיהם מתלוננות כל הזמן, בזמן שלגברים זה נשמע כמו תלונה בלתי פוסקת. איך מגשרים על הפערים האלה? (בית, זוגיות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרזוגיות: אשתי פשוט כפויית טובהחגית אמאייב40
כל אדם שפועל למען האחר ואף למען עצמו, ראוי להכרת הטוב ואל נא תתפתו כעת לנגן בדמיונכם את הפזמון המוכר והידוע של "אבל היא/הוא כפוי טובה". חגית מייעצת (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרטעיתי, בעלי פשוט לא מתאים ליחגית אמאייב34
"נראה לי שאנחנו בכלל לא מתאימים, הוא לא מבין אותי בכלל ואיננו מסכימים כמעט על שום דבר" - המשפט הזה חוזר על עצמו במערכות יחסים רבות. האם להרים ידיים? (זוגיות, בבית)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרצרות בבית: אין כסף, הזוגיות בקריסהחגית אמאייב6
משברים כלכליים מביאים איתם לרוב גם משברים זוגיים. חגית אמאייב מציעה פתרון: אל תיקחו את קושי האחר כהטחת האשמה בכם אלא נסו להטות אוזן, כדי להקשיב ולסייע (בית)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרהאב החרדי הפך לסרוג והפסיד ילדיוכיכר השבת
סכסוך גירושין בין בני זוג חרדיים הפך למכוער במיוחד, כשהאישה לא מאפשרת לאב שהפך לחובש כיפה סרוגה להתראות עם ילדיו מחשש שיקלקל את הילדים בניגוד להסדר (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהבן הזוג הוא לא ההורה שלכםחגית אמאייב4
אל תנסו להילחם בשונה מכם אלא תקבלו אותו כפי שהוא, כי לשנות אותו לא תוכלו, המקסימום שתוכלו הוא לנסות ולשנות את עצמכם על ידי התבוננות פנימית. חובה לזוגות (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרכשאבא ואמא רבים אני בוכהחגית אמאייב19
ילד שחש באנרגיה שלילית ובמתחים רבים בביתו, הופך אף הוא לפקעת עצבים אשר מורטת את שאריות השפיות של הוריו. חגית אמאייב על הורים, ילדים ואווירה טובה (זוגיות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהמשבר זוגי אחרי החגים: כך תשקמוחגית אמאייב45
דווקא בתקופה זו, מגלים אנו עד כמה אנחנו חסרים וכמה עבודה עוד מצפה לנו מול בן זוגנו, מול ילדינו ובעיקר מול עצמנו. אחרי החגים, זה זמן מצוין לשקם את היחסים. מאמר (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרזו לא זוגיות, זה גהינוםבת-שבע ברטמן55
מערכת יחסים עם אדם בעל הפרעת אישיות נרקיסיסטית היא משימה קשה וכמעט בלתי אפשרית. איך מתמודדים? בת-שבע ברטמן מספקת עצות לאישה שחשה אבודה (משפחה)
עושים ריסטארט לזוגיותמה קודם הזוגיות או הילדים?שושי מילר5
הילדים הם 'הדבק' של המשפחה - גורם מגשר בין ההורים, אך לעיתים הם גם הגורם למתחים זוגיים קשים עד כדי כך שזוגות רבים מצביעים על הלידה הראשונה כגורם למשברים (זוגיות)
למצולם אין קשר לנאמר בכתבהעדיף להתאבד מאשר להתגרשחגית אמאייב47
רבים מהזוגות המחליטים להתגרש, עושים זאת בחושבם שלאחר הצעד חייהם יהיו קלים יותר, עד לרגע שאחרי הגט, אז מתברר שהחיים לא נעשו פחות קלים. במקום להתגרש, בקשו יעוץ
אילוסטרציה. למצולם אין כל קשר לנאמר בכתבהתפסיקו לצעוק על בן הזוג שלכםחגית אמאייב13
זוגיות אינה יכולה להתקיים אלא אם כן ישנה שיחה טובה המאפשרת גישור על הפערים והקשיים המתגלעים בכל בית באשר הוא. חגית אמאייב מייעצת (משפחה, בית)
רוחץ את הרכב, חש מאושר יותר?סגולה לזוגיות מוצלחת: לשטוף כליםשושי מילר11
חשבתם שנשים הנעזרות על ידי בעליהן מאושרות יותר? נראה שדווקא הבעלים הם שמאושרים מהשוויון בנטל, והנשים? הן לא מתרגשות יתר על המידה מעזרת הבעל
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהבשביל מה בכלל התחתנתי?חגית אמאייב20
לפני החתונה דברים נראו אחרת, מאושרים יותר, מהנים יותר, מבטיחים יותר אך מיד לאחר החתונה חל מהפך ולפתע פתאום מבקרים על פיתחנו גם מריבות (זוגיות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהאל תהרגו את הזוגיותחגית אמאייב40
הצלחת הזוגיות תלויה במלואה בעמל טיפוח והשקייה יומיומיים. אל תצפו שרמת הקשר תשאר לאורך זמן מבלי שתטפחו אותו. אפשר להחיות את הקשר (בית, הורים)
אבא במשרה מלאהמחקר: אבא שווה פחות מאמאשושי מילר20
יש שיאמרו שאבא לא יסולא בפז, אך מחקר שפורסם היום לרגל 'יום האב' טוען אבא שווה כסף אבל הרבה פחות מאמא. למה המחיר הנמוך? אבות לא עוזרים בבית
אילוסטרציהמה עושים כשהזוגיות מתהחיים גלבוע, סרוגים1
לצערי, זוגות מייחסים חשיבות שיפוטית למדד ירידת הריגושים, ומסיקים אוטומטית שהגיע הזמן לסיים את קיום המערכת. תתפלאו, אפשר להחיות את הקשר (משפחה)
רווקים, 4 טיפים שיכניסו אתכם תחת חופהרווקים, 4 טיפים שיכניסו אתכם תחת חופהאלי גרון, סרוגים
עונת החתונות בשיאה, החברים סביבכם מתמסדים, אך אתם עדיין בחיפושים אחר החתן או הכלה. ארבע שיטות שיעזרו לכם לקבל את ההצעות הטובות והמהירות (בית)
אילוסטרציהזוגיות: כשהבית הופך לזירת קרבחגית אמאייב19
במקום לשנות את בן הזוג, השקיעו את כל האנרגיות של הרצון לשינוי בעצמכם ובהתבוננות פנימית. אל תשאירו דברים בבטן, ותאמרו תמיד מילה טובה (משפחה, בית)
מהאירוסין עד לתמונה: מדריך לזוג הטרימהאירוסין עד לתמונה: מדריך לזוג הטריידידיה מאיר16
הקייטרינג, ההזמנות, התזמורת, ההמתנה בין האירוסין לחתונה, והתמונה הקבוצתית. ידידיה מאיר בטור מיוחד לקראת עונת החתונות. ויש לו גם טיפים (בכיכר, מעניין)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהתפנימו: גירושין זה לא פתרוןחגית אמאייב14
מי שמחפש חיים קלים ימצא עצמו יום בהיר אחד ובגיל מופלג בודד עד מאוד עם פיסות שברי חייו המוחמצים. חגית טוענת: הדשא של השכן לא ירוק יותר (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהזוגיות: כועסים? אל תצפו מבן הזוג לנחשחגית אמאייב23
בכל פעם שעולה בכם ה"ציפייה" שבן זוגכם יקרא את מחשבותיכם, אימרו לעצמכם שהוא בוודאי לא יצליח לעשות זאת. דרך טובה למנוע חיכוך מיותר (זוגיות)
זוגיות: אם רק נשוחח במקום להתכסחזוגיות: אם רק נשוחח במקום להתכסחחגית אמאייב53
בכדי לקיים זוגיות טובה חשוב שנשקיע בה ונטפח אותה ממש כמו בתחילת הקשר שכן שחיקה והרגל - האוייבים הגדולים של שלום הבית. מאמר לזוגיות בריאה (בבית)

זוגיות

שלום בית: מגוון כתבות שיסייעו לכם להשיג שלום בית וזוגיות טובה - כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
פייני סוקניק - גולדשמידט
פייני סוקניק - גולדשמידט
חומות ודמעות שקופות
י"ג באדר ב' תשעו16