BNUTK  meat  mgev  אביתר בנאי
זהירות! גבר אליםזהירות! גבר אליםתרי וינברג, Mame
בין שבעה לעשרה אחוזים מהנשים סובלות מאלימות המופנית כלפיהן על ידי בני זוגן אך רוב המקרים הלא מדווחים למשטרה מגיעים דווקא מהשכבות הגבוהות יותר. מדוע? (זוגיות)
אילוסטרציהנשים, קצת צניעות לא תזיקיערית אלבז, מאמע
הנטייה הרווחת היא לחשוב כי צניעות היא דבר מגביל. ישנן 3 גישות המאפיינות את נשות העולם - צניעות מבטאת חופש ושוויון בין המינים. לאיזו קבוצה את משתייכת? (משפחה)
אילוסטרציהאני פשוט שונאת את חמותיכיכר השבת
יעל הדר כהן עוד לא הודיעה לבעלה שאת החג הקרוב היא לא תעשה אצל הוריו. "בתקופה האחרונה נדמה שמשהו נשבר בי בפנים. אני לא מוכנה לוותר כמו פעם" (זוגיות, מאמרים)
רהיטי "עשה זאת בעצמך" פותרים משברים זוגייםבמקום טיפול זוגי, קנו רהיט באיקאהחיה כהן2
איך תדעו אם הזוגיות שלכם מתפקדת למופת? נסו להרכיב יחד רהיט בשיטת "עשה זאת בעצמך" • מטפלת מציעה: כך רהיטים להרכבה עצמית יכולים לפתור משברים זוגיים (זוגיות)
אשתך חולת שופינג? כך תציל אותהאשתך חולת שופינג? כך תציל אותהכיכר השבת
האושר הרגעי הזה שמתמוסס דקה אחרי שרכשה חצי מקניון עזריאלי, כרטיס האשראי המקרטע, והתחושה של "הנה שוב זה קרה לי". עצות לבעל אובד עצות (משפחה, זוגיות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבההעצה של רשב"י לשלום ביתכיכר השבת
מה היא עצתו של רשב"י לזוג שבא אליו על מנת להתגרש? ומה החכמה הטמונה בהוראתו? אבי אברהם במסר לחיים בהשראת אורות התנא הקדוש שהילולתו תחול הערב (משפחה, זוגיות)
מרגישה כישלון אחרי עשרות דייטיםמרגישה כישלון אחרי עשרות דייטיםכיכר השבת4
עבור הרווקות והגרושות בינינו המחפשות שידוך - אין לכן ספק שאתן יודעות מה טוב עבורכן ומה ראוי ומה נכון. אך לעיתים שידוך אחר שידוך מחזיר אתכן הביתה חפויות ראש (זוגיות)
רענני את הזיכרון, בשביל הזוגיותרענני את הזיכרון, בשביל הזוגיותיערית אלבז, מאמע
מערכות יחסים נשחקות עם הזמן. כדי לשמר מערכת תקינה צריך לדאוג לרענן אותה כל פעם מחדש, לשלוף זיכרונות טובים מהתיקיות הישנות שבמוח. כך תעשי זאת נכון (משפחה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהוויתורים חכמים במערכת הנישואיןהרב אייל אונגר6
אחת התכונות החשובות במערכת נישואין משותפת היא הפשרה והוויתור, אך חשוב שכל מערכת נישואין תדע כמה היא בנויה לוויתורים • מתי לוותר ומה לומר כשמוותרים? (טור ייעוץ)
ליליאן וויליאם וילסון5 דקות הפרש: הבעל והאישה מתויערית אלבז
בני זוג הלכו לעולמם בשני בתי אבות שונים, בהפרש של 5 דקות. השניים, חולי אלצהיימר, לא תקשרו בשנותיהם האחרונות אולם הוכיחו שוב כי "בחייהם ובמותם לא נפרדו" (זוגיות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמראיך הנישואין שלך? בחני את עצמךתרי וינברג, מאמע
יש איזו שמועה עקשנית וטורדנית שגברים הם עם "רציונלי" ואילו הנשים שייכות לעם "האמוציונלי" • האם הנישואין שלך הן עובדה או אמונה? בואי לבחון את עצמך (משפחה, זוגיות)
"בעלי לא רוצה להתארח אצל הוריי""בעלי לא רוצה להתארח אצל הוריי"רחל בולטון, מאמע1
איפה אתם הולכים לחוג את החג, בצד שלך או בצד שלו? במשפחות נורמטיביות צצות אמירות כמו "לא אוהב לבוא להורים שלך כי אין לי שם מקום". איך מתמודדים עם זה? (משפחה)
צעדת העגונות - קראון הייטס השבועצעדת העגונות • תמונותטלי רויטמן2
צעדנו יחד עגונו "ממותגות" על ידי בתי דין. נשים וגברים ברכבת ההרים של תהליך הגירושין המייחלות לגט. טלי רויטמן, מתארת את צעדת מסורבות הגט שהיתה השבוע (בבית)
נשים שוברות שתיקהנשים שוברות שתיקהפייני סוקניק - גולדשמידט31
סרבנות גט היא תופעה בזויה שראויה להיעלם ולזכות לגינוי ציבורי. בקראון הייטס שברו את השתיקה באומץ ובנחישות. שינוי מתחיל במקום בו השתיקה הסתיימה, וזוהי רק ההתחלה (טור)
הסוד נחשף: מה נשים באמת רוצותהסוד נחשף: מה נשים באמת רוצותתרי וינברג2
"נשים רבות שמגיעות אלי חשות דכדוך ועצבות. נשים אלו נותנות את נשמתן לגידול הילדים, טיפוח הבית, ובמקביל משקיעות גם בעבודתן". תרי וינברג מסבירה מה נשים צריכות (זוגיות)
יעל קליגרמטר שישים של בחירה מוצלחתיעל קליגר
מיד התקשרתי לשדכנית, ואמרתי לה, שהוא אמנם בחור נחמד, אבל לא תודה. פשוט לא. הבחור ב-15 ס"מ נמוך ממני, וזה ממש לא מסתדר לי עם רשימת המכולת שהכנתי (מאמע)
נפרדים ואוהביםנפרדים ואוהביםהרב שלום אביחי כהן4
"שנים אני נלחם על עצמאות, אני חושב שגם לאה נלחמת כל הזמן הזה על עצמאות, ואנחנו בעצם עושים בדיוק את הדבר ההפוך, אנחנו מוכיחים כמה אנחנו לא עצמאים (שלום בית)
יעל מזרחישעשני כרצונויעל מזרחי27
מה כבר ביקשתי? לישון עשר שעות, שתביאו לנו בטוב את השוקולד, קצת שופינג - כי כל החנויות קוראות לי למבצעים וקצת עזרה בחניה • יעל מזרחי נגד "יום האישה הבינלאומי" (טור)
אילוסטרציה. למצולמת אין כל קשר לנאמר בכתבהכי אם החרש תחרישי...פייני סוקניק - גולדשמידט40
הנשים האלה הולכות בינינו, הרבה פעמים עם לב שבור, נדכא ומבוזה. תחת שכבות של חיוכך מלאכותי - ישנן דמעות שיורדות מאליהן בלילות כשהן באמת לבד • זעקה כואבת (טור אישי)
מדוע אני תומך בטוענות רבניות?מדוע אני תומך בטוענות רבניות?טו"ר ד"ר מאיר שמעון עשור23
לפני עשר שנים אם היו שואלים בן תורה חרדי האם ראוי שנשים ילמדו 'טוענות רבנית' התשובה הייתה חד משמעית - לא! • היום אנחנו אומרים כן ללימוד טו"ר לנשים (חרדים)
כך מגשרים בין איש לאישתוכך מגשרים בין איש לאישתושושי מילר
בעל ואישה, שותפים לעסקים או סתם חברים ותיקים. כולם עלולים ביום מן הימים ליפול לתוך סכסוך מכוער שאחריתו מי ישורנו. איך פותרים סכסוכים? כל השיטות להשבת השלום (זוגיות)
האויב השקט שהורס את הזוגיותהאויב השקט שהורס את הזוגיותדינה פלר1
ישנם דפוסי התנהגות שאולי לא גורמים למריבה מידית, אך כשהם חוזרים על עצמם שוב ושוב, התכונות הטובות נשכחות והיחסים בין בני הזוג מתערערים קשות והופכים לבלתי נסבלים (זוגיות)
ינרית היא שפת הלבהנחש הארסי אורב לזוגיות שלכםיערית אלבז
ינרית היא שפה יפה, שפה חשופה. ינרית היא שפת הלב! איך מדברים ינרית, מהו מבחן הסלנטר ואיך "הנחש הארסי" אורב לזוגיות שלנו מעבר לפינה? ישר ללב! (זוגיות)
כשהאמון נשבר לרסיסיםכשהאמון נשבר לרסיסיםהרב שלום אביחי כהן9
"אפשר בכלל לשקם את יחסי האמון בנינו?" - זוהי אחת השאלות היותר נפוצות בטיפול זוגי • אכן, יחסי אימון הם אחד משלושה דברים עליהם הזוגיות עומדת, מה עושים? (זוגיות)
ט"ו באב: להיות קרובים מאי פעםט"ו באב: להיות קרובים מאי פעםמרב לביא5
אם אתם מאלו שאצלם לא קיים דבר כזה, ואין מריבות ביניכם כלל, יתכן שכדאי לייצר משבר, על מנת להרוויח את העליה שבאה לאחריו • מרב לביא על ט"ו באב וזוגיות (משפחה,זוגיות)
זוגיות: פיצוץ בתוך הממ"דזוגיות: פיצוץ בתוך הממ"דמירב לביא
"לפעמים אפילו הרגשה קשה של 'תמות נפשי, עם פלשתים'. רע לי - אז שיהיה לו גם רע" • מירב לביא בטור זוגי על זוגיות בלחצים. כך מתמודדים עם התקפה על שלום הבית (זוגיות)

זוגיות

שלום בית: מגוון כתבות שיסייעו לכם להשיג שלום בית וזוגיות טובה - כיכר השבת

כיכר facebook
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
פייני סוקניק
תענית אסתר, יום העגונה / טור דעה
י"ג באדר ב' תשעט18
פייני סוקניק - גולדשמידט
פייני סוקניק - גולדשמידט
חומות ודמעות שקופות
י"ג באדר ב' תשעו16