אאא

דרמה בעירית בית שמש: במשרדי תנועת ש"ס בהר חוצבים בירושלים נפלה ההחלטה להדיח את חברי סיעת ש"ס במועצת העיר בית שמש.

ל"כיכר השבת" נודע כי הדיונים במשרדי ש"ס לקראת הבחירות לרשויות המקומיות נמשכים כל העת במשרדי ש"ס, כאשר אחד הדברים הבולטים שעולים בדיונים הם שילוב הצעירים ברשימות ש"ס וזה לאור מין "מרד" בקרב הצעירים החרדים שדורשים להחליף את הנציגים הוותיקים ברשויות המקומיות.

בימים האחרונים עלתה העיר בית שמש לשולחן הדיונים, במהלך הדיון עלו טענות של תושבים בבית שמש שלטענתם הנציגים הספרדים לא עזרו לציבור הספרדי.

בסיום הדיון החליט יו"ר ש"ס אריה דרעי להדיח את רשימת ש"ס בבית שמש, בה מכהנים כעת שני חברים - ראובן כהן ויגאל חדד, מלבד ראש העיר משה אבוטבול שיתמודד גם לקדנציה הבאה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

גורם בכיר בש"ס אומר בשיחה עם "כיכר השבת": "קבלנו הרבה תלונות על התפקוד של הנציגים בבית שמש שלא עוזרים לציבור ששלח אותם, וצרפנו גם את הדרישה להכניס נציגים צעירים ולכן הוחלט להחליף את הרשימה כולה". 

באשר לראש העיר אומר הבכיר: "את אבוטבול אנחנו משאירים רק בגלל שהוא המועמד היחיד שיכול לנצח את המערכה הקרובה. אם היה נציג אחר שהיינו בטוחים שינצח - היינו מחליפים גם אותו".

מלשכת יו"ר ש"ס אריה דרעי נמסר בתגובה: "אנו חוזרים ומבהירים שכל השמועות על מינויים כאלה ואחרים ברשויות המקומיות הן בגדר שמועות בלבד. יו"ר התנועה ימסור את החלטתו בכל עיר ועיר באופן מסודר ולא על ידי הדלפות".