C  אביגדור  אביתר בנאי  אולמות..
לראשונה השנה: חלה ירידה במפלס הכנרתלראשונה השנה: חלה ירידה במפלס הכנרתכיכר השבת3
אחרי עלייה מרשימה של 3.47 מטרים במהלך החורף, מפלס הכינרת ירד בחצי ס"מ מיום שישי. למרות שהמצב טוב, ברשות המים מבקשים לא לבזבז מים לשווא, ולנהוג באחריות (בארץ)
אש בבית שמש: החרדים בחילוץ ספרי תורהאש בבית שמש: החרדים בחילוץ ספרי תורהקובי רוזן4
שריפת חורש פרצה בשכונת רמת בית שמש ב', וכוחות הכיבוי פועלים במקום כדי לכבות את הלהבות. בתים ובתי כנסת פונו, ותושבים חרדים נכנסו במסירות להציל את ספרי התורה (ארץ)
"לתקן את הכשלים בקליטת יהודי אתיופיה""לתקן את הכשלים בקליטת יהודי אתיופיה"יוני גבאי5
טקס האזכרה הממלכתי לזכרם של יהודי אתיופיה שנהרגו בדרכם לישראל נערך היום, ובמהלכו נשאו דברים ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה ראובן ריבלין (אקטואלי)
אילוסטרציההפלסטיני שכנע את בנו בן ה-5 להצית אשקובי רוזן1
בעיצומו של גל החום הקיצוני בירושלים, שידל ערבי המתגורר במזרח ירושלים את בנו בן ה-5 בלבד להצית צמחייה בקרבת מקום לתחנת המשטרה למרגלות עיר דוד בכפר סילוואן (בארץ)
עתיקותזייפו עתיקות ומסמכים בשווי של מיליוני ש"חכיכר השבת
כתב אישום הוגש כנגד ארבעה תושבים ערבים מירושלים בגין עבירות זיוף בנסיבות מחמירות, שימוש במסמך מזויף, איסור הלבנת הון ועוד, בסכומים הנאמדים במיליוני שקלים (חדשות)
"בכיתי": שבוע אחרי - התושבים מבולבלים"בכיתי": שבוע אחרי - התושבים מבולבליםיוחנן בלייך וחנני ברייטקופף3
לפני שבוע שרפה אש את מרבית הבתים במבוא מודיעים; יצאנו למושב החרוך ופגשנו בתושבים שבורים • עם זאת, נראה שרוח המייסד ר' שלמה קרליבך עדיין שורה עליהם (כיכר TV)
זמני כניסת ויציאת שבת במדבר תשע"טזמני כניסת ויציאת שבת במדבר תשע"טכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
הנוף מטיילת ארמון הנציב בירושליםהתחזית: התקררות קלה, עדיין חם מהרגילכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית. תחול ירידה בטמפרטורות, אך בהרים ובפנים הארץ עדיין יהיה חם מהרגיל עד שרבי. בשבת התקררות נוספת, אך עדיין יהיה חם מהרגיל (בארץ)
"החברים הטובים", אריה דרעי ואיווט ליברמןמיוחד: אלו תולדות היחסים בין דרעי לליברמןחנני ברייטקופף7
הידידות בין השניים החלה כשדרעי נחשב למנכ"ל המדינה וליברמן היה מנכ"ל משרד רוה"מ. בהמשך החברות שלהם אף התחזקה, עת נכנס לתמונה מיליארדר אוסטרי מסתורי (בארץ)
האבן שנזרקהסמוך לכותל המערבי: פצוע מזריקת אבניםכיכר השבת
בשעות הצהריים (חמישי) נפצע גבר כבן 38 מיידוי אבנים בסמוך לכותל המערבי. הוא נחבל בראשו ולאחר טיפול ראשוני במקום פונה במצב קל לבית החולים 'שערי צדק' (אקטואליה)
עומס החום: גל שריפות ברחבי הארץ • צפועומס החום: גל שריפות ברחבי הארץ • צפוכיכר השבת1
גל שריפות, ביערות ובסמיכות לדירות מגורים, פרצו היום במספר מקומות ברחבי הארץ, כאשר בשל עומס החום והיובש, הלהבות מתפשטות מהר. כוחות הכיבוי פועלים בזירות (בארץ)
התחזית: שרב. בשבת תהיה ירידה במעלותהתחזית: שרב. בשבת תהיה ירידה במעלותכיכר השבת1
החום ממשיך ללוות אותנו, והיום צפויה עליה נוספות בטמפרטורות וישרור שרב בהרים ובפנים הארץ, ובמישור החוף יהיה חם מהרגיל. רק לקראת שבת תחול ירידה קלה (בארץ)
שרה נתניהו לצד שירה רבןנתניהו על החרדית: זקוקה לאבחון פסיכולוגיכיכר השבת17
בתצהיר שהגישה היום שרה נתניהו, בתגובה לטענות העובדת החרדית שירה רבן, היא מכחישה את המיוחס לה וטוענת כי רבן "חוזה חזיונות שווא וזקוקה בדחיפות לאבחון פסיכולוגי" (בארץ)
שריפת ענק במבשרת ציון; בתים פונו • צפושריפת ענק במבשרת ציון; בתים פונו • צפוכיכר השבת
צוותי כיבוי פועלים בשריפת קוצים וחורש בתוך מבשרת ציון, במטרה לכבותה. בשל הקרבה לאש, מספר בתים וישיבה - פונו. הלהבות מתקרבות לבתים בשל הרוחות העזות (בארץ)
ארכיון; נתניהו מגיעה למשפט בעניינהבהסדר: נתניהו תשלם "רק" 55 אלף שקלכיכר השבת3
רעיית ראש הממשלה תודה במסגרת הסדר הטיעון שחתמה עם הפרקליטות בעבירה קלה של ניצול מכוון, ותצטרך לשלם את הסכום חלק כפיצוי, וחלק כקנס לקופת המדינה (אקטואלי)
זירת התאונהתאונה קטלנית: רוכב אופנוע נהרג ב'גלילות'קובי רוזן1
בתאונה שהתרחשה בין רכב ללימוד נהיגה, לאופנוע בכביש 20 סמוך למחלף גלילות, נהרג רוכב האופנוע בן ה-30. כוחות ההצלה שהגיעו למקום דיווחו כי "לא היה לו כל סיכוי" (בארץ)
הלמ"ס: כ-36% מתושבי ירושלים - חרדיםהלמ"ס: כ-36% מתושבי ירושלים - חרדיםכיכר השבת
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת נתונים על עיר הבירה של ישראל, לקראת יום ירושלים, מהם עולה כי מאז 2002 גדלה האוכלוסייה החרדית והדתית בירושלים (אקטואלי)
יעל שבח: "הכסף שלכם הולך לרוצחי בעלי"יעל שבח: "הכסף שלכם הולך לרוצחי בעלי"דניאל הרץ4
אלמנתו של הרב רזיאל שבח הי"ד דיברה מול חברי פרלמנט צרפתים ובפרלמנט הצרפתי כשהיא מוחה על המימון הפלסטיני למחבלים רוצחים ובני משפחותיהם • צפו (חדשות)
לפנות בוקר: קטטה המונית מלווה בזיקוקיםלפנות בוקר: קטטה המונית מלווה בזיקוקיםכיכר השבת4
לפנות בוקר (רביעי) התפתחה בכפר מנדא קטטה בין שתי משפחות בהשתתפות מאות, במהלכה נורו זיקוקים, הושלכו אבנים בין הצדדים והוצתו רכבים. 16 נעצרו. תיעוד (חדשות)
הסניף הירושלמיהסניף בי-ם כשר; החילונים מאיימים בחרםדניאל הרץ27
לחילונים מותרת "כפייה חילונית"? כנראה שכן. שורת ארגונים חילונים קוראים להטיל חרם חילוני על רשת 'אגאדיר', לאור פתיחתו של סניף כשר - ושומר שבת - בעיר ירושלים (חדשות)
עגל במשקל 200 ק"ג חולץ מבור בעומק 6 מטריםעגל במשקל 200 ק"ג חולץ מבור בעומק 6 מטריםכיכר השבת6
שישה מחלצים של יחידת החילוץ עציון של משטרת ישראל חילצו בהצלחה עגל השוקל יותר מ-200 ק"ג לאחר שנפל לבור בעומק 6 מטרים בסמוך למושב נחושה. צפו בתמונות (חדשות)
נעצר הגידול במספר יהודי מזרח ירושליםנעצר הגידול במספר יהודי מזרח ירושליםדניאל הרץ
ישראל שולטת בירושלים? לא בטוח בכלל אם מסתכלים על הבנייה בעיר שנעצרה כמעט לחלוטין מזה עשור מה שמביא לעצירה בגידול במספר התושבים היהודים בירושלים (בארץ)
ים המלחהתחזית: התחממות, חם מהרגיל עד שרביכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה נאה עד מעונן חלקית בעננות בגובה רב. תחול עלייה נוספת בטמפרטורות. בהרים ובפנים הארץ יעשה חם מהרגיל עד שרבי. ביום שישי תחול מעט התקררות (בארץ)
יצא לעקיפה מסוכנת - עד שהתהפך • צפויצא לעקיפה מסוכנת - עד שהתהפך • צפוכיכר השבת37
מסוק משטרתי הבחין ברכב מבצע עקיפה מסוכנת של חמישה רכבים ומשאית, תוך חציית קו הפרדה רצוף. הנהג המשיך בנסיעה מהירה ופרועה, עד שאיבד שליטה והתהפך (חדשות)
בצל המתקפה, ביבי נפגש עם נשיאת העליוןבצל המתקפה, ביבי נפגש עם נשיאת העליוןכיכר השבת4
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש על פי בקשתו עם נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות והמשנה לנשיאה השופט חנן מלצר, והדגיש את הצורך לאזן בין הרשויות (בארץ)
עיריית ירושליםי-ם: אירועים בהפרדה - רק באישור היועמ"שאבי רבינא28
היועץ המשפטי של עיריית ירושלים בהנחיה חדשה: אין לערוך אירועים בהפרדה בין גברים לנשים במרחב הציבורי, אלא באישורו • חיים כהן: הוא לא הפנים שיש ראש עיר חדש (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
זלמן שטוב
מסע המדורה לכיסא הכבוד // זלמן שטוב
ט"ז באייר תשעט4
פרופ' אברהם דיסקין
ד"ר הדר משה ליפשיץ
דיסקין אנטי חרדי? // ד"ר הדר משה ליפשיץ
ט' באייר תשעט4
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף: הסר ממנו "יגון" ואנחה
ה' באייר תשעט27