ישי בנריש  מנהטן  מרתון טבריה  נדרסה
אילוסטרציהבפתח 2019: כ-9 מיליון תושבים בישראליוני גבאי4
על פי אומדנים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס), יהודים מרכיבים 74.3% מכלל האוכלוסייה בישראל, ערבים הם 20.9% ואחרים - 4.8% • וכמה תינוקות נולדו השנה? (בארץ)
אילוסטרציהאושר סופית: יוגבל פרסום ושיווק מוצרי טבקקובי רוזן4
רק יעל גרמן מיש עתיד התנגדה להצעת החוק הדרמטית שמטילה שורת הגבלות על פרסום ושיווק של מוצרי טבק - כולל סיגריות אלקטרוניות. יוזם החוק התרגש ובירך 'שהחיינו' (ארץ)
המראות מחוץ לבית המשפט, היוםחברי העצורים מחו: "כיפה ופאות - לא פשע"קובי רוזן3
הפרשה הביטחונית החסויה, העוסקת בחשד לטרור יהודי, לא יורדת מסדר היום, עם הארכת מעצרם של הקטינים שנעצרו. אביו של אחד מהם: "שלפו אותו מה'ישיבה קטנה'" (אקטואלי)
האישור בוועדה, היוםפעילות הגמ"חים הוסדרה לראשונה בישראלדניאל הרץ1
לאחר דיונים ארוכים שארכו שנתיים וחצי, אישרה וועדת הכספים בראשות גפני את חוק הגמ"חים שיסדיר את פעילות הגמ"חים בארץ - והוא יועבר לאישור סופי, צפוי, במליאה (ארץ)
זירת התאונהרוכב אופניים חרדי נפצע באורח בינונידניאל הרץ
תאונה בין רכב לאופניים חשמליים ברחוב יהודה הנשיא באשדוד הביאה לפציעתו באורח בינוני של רוכב האופניים, חרדי כבן 30 שפונה לבית החולים להמשך טיפול רפואי (בארץ)
יער ביריה בגלילהתחזית: גשם מקומי בצפון ובמישור החוףכיכר השבת
מזג האוויר יהיה מעונן וקר מהרגיל לעונה. בצפון הארץ ובמישור החוף צפוי גשם מקומי. ייתכנו סופות רעמים יחידות. מחר התחממות קלה, אך בהמשך השבוע שוב יהיה קר (בארץ)
מנהרות הכרמלרכב שננטש במנהרות הכרמל עורר בהלהיוני גבאי
חבלני המשטרה הוזעקו לבדוק מכונית שננטשה באמצע הנתיב על ידי נוסעיו, שעזבו את המקום רגלית • בתום הבדיקה התברר: אין כל סיכון - והמנהרות נפתחו מחדש לתנועה (ארץ)
אילוסטרציההתפתחות דרמטית בפרשה של "טרור יהודי"קובי רוזן16
שוטרים פשטו על מספר מקומות ברחבי ישראל, כולל ביהודה ושומרון, ועצרו לחקירה שלושה חשודים בפרשה ביטחונית שנחקרה בחודשים האחרונים • כל מה שמותר לדווח (חדשות)
זירת התאונה7 ילדים חרדים נפצעו בתאונת דרכים בצפוןיוני גבאי3
רכב הסעות ששינע תלמידי תלמוד תורה, התנגש במשאית - והתאונה הקשה גרמה לפציעתם של שבעה ילדים: אחד - כבן 8 - במצב בינוני, ושישה נוספים שמצבם מוגדר קל (חדשות)
ראש העיר משה ליאוןהחלטה ראשונה: חניה חינם לחברי המועצהאבי רבינא12
אחת ההחלטות הראשונות של הנהלת עיריית ירושלים, צפויה להקל משמעותית על חברי מועצת העיר המתניידים ברכבם ברחבי העיר שכעת יהיו פטורים מתשלומי החניה (אקטואליה)
'האיחוד הלאומי' ו'הבית היהודי' ירוצו ביחד'האיחוד הלאומי' ו'הבית היהודי' ירוצו ביחדדניאל הרץ5
נטישתם של בנט ושקד והקמת המפלגה החדשה מאחדים את הציונות הדתית תחת הבית היהודי. בפגישה שנערכה בבית הרב דרוקמן הוחלט על ריצה יחד עם האיחוד הלאומי (בארץ)
ערפל כבד בפוריה עיליתהתחזית: גשמים מצפון הארץ ועד צפון הנגבכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה עם גשם מדי פעם מלווה בסופות רעמים יחידות יוסיף לרדת מצפון הארץ עד לצפון הנגב. בחרמון ירד שלג. בצהריים ייחלש הגשם, אך ישוב וייתחזק בלילה (בארץ)
הקיצונים ניחמו - ושמעו ש"הציונים רוצחים"הקיצונים ניחמו - ושמעו ש"הציונים רוצחים"קובי רוזן89
משלחת מנטורי קרתא הגיעו לביתה של המשפחה הפלסטינית שבנה נהרג בטעות מירי החיילים בגדוד 'נצח יהודה', שחשדו בו כי הוא מחבל משום שלא שעה להוראותיהם לעצור (חדשות)
תחזית: גשום וסופות רעמים, שלג בחרמוןתחזית: גשום וסופות רעמים, שלג בחרמוןאילוסטרציה
מזג האוויר יהיה גשום בדרך כלל, במהלך הלילה יוסיפו לרדת גשמים לפרקים בצפון הארץ ובמרכזה. ייתכנו סופות רעמים. תחזית מזג האוויר (חדשות בארץ)
אילוסטרציהנער חרדי נפצע באורח קשה בתאונה בי-םדניאל הרץ
נער חרדי כבן 14, הולך רגל, נפצע באורח קשה בתאונת דרכים ברחוב דרך חברון בירושלים. הוא טופל על ידי איחוד הצלה ופונה לביה"ח 'שערי צדק' כשהוא מחוסר הכרה (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת שמותזמני כניסת ויציאת שבת פרשת שמותכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
תחזית: גשמים עזים יירדו במהלך השבת, קר מהרגיל לעונהתחזית: גשמים עזים יירדו במהלך השבת, קר מהרגיל לעונהכיכר השבת4
היום יהיה מעונן בדרך כלל. גשמים מקומיים ברובם קלים צפויים לרדת מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, הגשמים יתחזקו בשבת. הטמפרטורות תשארנה נמוכות מהרגיל בעונה (בארץ)
התיעוד מהישיבה הסוערת"יא בוגד": עימות סוער בישיבת העירייה בי-םאבי רבינא29
בישיבת המועצה אמר ראש העיר ליאון ליו"ר 'התעוררות' ברקוביץ: "אני מבין שקשה לך לקבל החלטות, אבל לא אתן לך להמשיך עם ההסתה", ונענה בצווחות מנגד • תיעוד (חדשות)
זהבה שאול, אמו של אורון שאולהאם השכולה נגד גנץ: הוא כישלון אחד גדולדניאל הרץ12
אמו של החייל אורון שאול הי"ד, אמרה באירוע לציון יום ההולדת שלו, כי הרמטכ"ל לשעבר שהיום נודע שמו של מפלגתו החדשה נכשל "כישלון אחד גדול" (אקטואליה, בארץ)
המצבה שהושחתה ומנדלבליטחוליגנים השחיתו את קבר אביו של היועמ"שקובי רוזן3
טרם ידוע האם השחתת קברו של ברוך מנדלבליט ז"ל קשור להסתה נגד בנו, מהקצוות בימין ובשמאל, אך נתניהו מיהר לגנות אותה תוך שהוא רומז כי עיתוי הפרסום מכוון נגדו (ארץ)
מלאכת הצילום המורכבתכך מצלמים מבפנים את מנהרות חיזבאללהאלי רוטמן4
צילום פנים המנהרות ההתקפיות הינו משימה לא פשוטה, משום שלא ניתן להיכנס אליהן פיזית. השבוע ניתנה לצוות 'החדשות' האפשרות לצילום המורכב • כך זה מתבצע (מעניין)
השופטת רונית פוזננסקי-כץבג"ץ ביטל הדחתה של "שופטת המסרונים"אלי רוטמן18
רונית פוזננסקי-כץ יכולה לחייך: בג"ץ ביטל את ההחלטה להדיח אותה מכס השיפוט בשל הפרשה בה נחשף שתיאמה עם נציג התביעה הארכות מעצר לנחקרי "תיק 4000" (בארץ)
הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסףלשכת הראש"ל מזהירה מ'כותל ללא מחיצה'אבי רבינא4
במכתב שכותרתו "היתר בניה ברחבת הכותל הדרומית של הכותל המערבי", שולל הגר"י יוסף כל אפשרות של קידום בניה והכשרה של רחבת תפילה לרפורמים באזור של הכותל (בארץ)
פורץ סדרתי ניסה להרגיע דיירת שהתעוררהפורץ סדרתי ניסה להרגיע דיירת שהתעוררהאלי רוטמן1
כ10 מקרי פריצות נזקפות לחובתו של פלסטיני מיריחו, שוהה בלתי חוקי, שהצליח שוב ושוב לפרוץ לבתי מגורים באזור השרון ולצאת מהם עם שלל יקר ערך. אחד המקרים - תועד (חדשות)
החרמון היוםגשמי ברכה: משקעים של בין 10 ל-50 מ"מיוני גבאי
בנוסף לכמויות הגשם הנדיבות שנרשמו בתחנות, שלג החל להיערם על הר החרמון, שחלקו כבר לבן • בתל אביב, הובילו הרוחות הסוערות וגשם הזלעפות לקריסת עץ על מכונית (ארץ)
צפו: כך נמל אשדוד נערך לסערה הגדולהצפו: כך נמל אשדוד נערך לסערה הגדולהכיכר השבת2
בשל התחזית למזג אוויר סוער, המלווה ברוחות עזות וגלים גבוהים, הצוותים בנמל אשדוד פעלו להכנסת אוניות למחסה, שחרור אוניות גדולות ללב ים וקשירת אוניות קטנות. צפו (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק דוד גרוסמן
"אורי, אזרחי ישראל חייבים לך 'הכרת הטוב'"
ג' בשבט תשעט2
הנשק של המחבל שנתפס
עו"ד יצחק שינפלד
הם לא מפחדים // עו"ד יצחק שינפלד
ב' בשבט תשעט6
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10