ליברמן  ישי ריבו  גד אלבז  הרב אלבז
נחל צפית בעת האסון - המכינה הוזהרה לפני הטיול, אך התעלמההמכינה הוזהרה לפני הטיול, אך התעלמהדניאל הרץ5
חברת החיזוי 'מטאו טק' הזהירה במפורש את אנשי מכינת בני ציון לפני הטיול שהביא לטרגדיה קשה ואמרה במפורשות - "אין לכם מה לחפש בחוץ בכזה יום. זה לא יום לטיולים" (בארץ)
ממראות החיפושים - החיפושים אחר נהג המשאית: נמצאה גופההחיפושים אחר נהג המשאית: נמצאה גופהדניאל הרץ
גופתו של נהג המשאית, איימן ג'באר, שנסחף בשיטפונות בשבוע שעבר ככל הנראה נמצאה לאחר שמונה ימי חיפושים ומאמצים גדולים של המשטרה והצבא • תיעוד (חדשות, בארץ)
תצפית בגוש עציון לזכר שלושת הנערים ועזרא שוורץ הי"ד - התחזית: חם מהרגיל ושרבי בכל אזורי הארץהתחזית: חם מהרגיל ושרבי בכל אזורי הארץכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל ושרבי בכל אזורי הארץ, שרב שיישבר רק במהלך השבת. עננות גבוהה תכסה חלקית את השמים. מחר ייתכן גשם מקומי החל משעות הצהריים (בארץ)
"יסוד שביסוד": קבר יוסף שופץ באישון ליל"יסוד שביסוד": קבר יוסף שופץ באישון לילדניאל הרץ5
אנשי המועצה האזורית שומרון ומנהלת קבר יוסף וצה"ל ערכו הלילה שיפוץ בזק לקברו של יוסף הצדיק בשכם לקראת יומו של יוסף בספירת העומר שיחול ביום חמישי הבא (בארץ)
זירת האירוע - נהג אוטובוס נדקר על ידי נערים ונפצע קשהנהג אוטובוס נדקר על ידי נערים ונפצע קשהדניאל הרץ
אירוע חריג בעפולה. שלושה נערים דקרו נהג אוטובוס של סופרבוס בראשו ופצעו אותו באורח קשה. נסיבות האירוע עדיין לא ידועות. במחאה יושבתו היום קווי החברה שעה (בארץ)
בצל האזהרות: שריפות באלעד ובירושליםבצל האזהרות: שריפות באלעד ובירושליםדניאל הרץ3
בשל החשש ממזג האוויר שיסייע להתפתחות שריפות במקומות רבים בארץ העדיפו להימנע מהדלקת מדורות ומכבי האש אף אסרו זאת. באלעד התפתחות שתי שריפות (בארץ)
הבקשה של נתניהו - נתניהו בפניה ישירה: "אל תדליקו מדורות"נתניהו בפניה ישירה: "אל תדליקו מדורות"כיכר השבת18
‏"אל תדליקו מדורות, יהיו הזדמנויות אחרות. אבל אם אתם חייבים, אז מקסימום תעשו מנגל בבית, ואפשר גם צמחוני" - כך אומר ראש הממשלה בסרטון שפרסם. השתכנעתם? (בארץ)
יובל כהאן - מנהל מכינת בני ציון התפטר: "שבור וקרוע"מנהל מכינת בני ציון התפטר: "שבור וקרוע"אלי רוטמן3
יובל כאהן, מנהל מכינת בני ציון מתל אביב העצור בגין החשד כי הוא נושא באחריות לטיול תלמידיו, שנגמר בשבוע שעבר במות 10 נערים באסון השיטפון, הודיע על התפטרותו (בארץ)
הרב מצגר, בבית המשפט - הרב מצגר מבקש מנשיא המדינה: תחון אותיהרב מצגר מבקש מנשיא המדינה: תחון אותיאלי רוטמן37
הרב יונה מצגר, המרצה את עונשו לאחר שהודה בקבלת שוחד בהיקף של כ-5 מיליון שקלים כחלק מהליך אישורם של גיורים או בירורי יהדות שהתבצעו בחו"ל, מבקש חנינה (בארץ)
איחוד הצלה בתרגיל חירום. - לקראת ל"ג בעומר: תרגיל חירום של איחוד הצלה במירוןלקראת ל"ג בעומר: תרגיל חירום של איחוד הצלה במירוןאסף מגידו6
עשרות פרמדיקים וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה השתתפו בתרגיל טיפול ופינוי נפגעים בהשתתפות משטרת ישראל, כיבוי אש מחוז צפון וארגוני ההצלה כהיערכות למבצע אבטחת רבבות העולים לתפילה בציונו של רשב"י במירון בל"ג בעומר (בארץ)
מדורה - כיבוי אש: אלו ההגבלות להדלקת מדורותכיבוי אש: אלו ההגבלות להדלקת מדורותקובי רוזן5
בעקבות החשש לסכנת חיים מהדלקת מדורות ל"ג בעומר במזג האוויר הצפוי, נציב כבאות והצלה הטיל שורת הגבלות • הראשון לציון: "חובה להישמע להנחיות הבטיחות" (אקטואליה)
עיריית חיפה: אין להדליק מדורות ל"ג בעומרעיריית חיפה: אין להדליק מדורות ל"ג בעומרקובי רוזן8
בשל מזג האוויר השרבי והרוחות הודיעה עיריית חיפה כי היא אוסרת על הדלקת מדורות ל"ג בעומר בשל החשש לשריפות. העיר נמצאת עדיין תחת טראומת השריפה הגדולה (בארץ)
התחזית: היום ובל"ג בעומר מזג האוויר שרביהתחזית: היום ובל"ג בעומר מזג האוויר שרביכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה שרבי ברוב אזורי הארץ ייתכן גשם מקומי בעיקר בצפון הארץ ובמזרחה ועדיין קיים חשש קל משיטפונות בנחלי המזרח. בשירותי הכיבוי מזהירים מפני שריפות (בארץ)
נתניהו בנאום הגרעין, אמש - סקר חדש: הליכוד - 32, ג' - 7, ש"ס על הגבולסקר חדש: הליכוד - 32, ג' - 7, ש"ס על הגבולישי כהן22
כיממה לאחר נאום הגרעין של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נראה כי מפלגתו הליכוד ממשיכה להתחזק. בסקר שפורסם הערב זוכה המפלגה ל-32 מנדטים. ש"ס על הגבול (חדשות)
שריפה. ארכיון - שרב בל"ג בעומר: חשש משריפות ענקשרב בל"ג בעומר: חשש משריפות ענקכיכר השבת5
החזאים מזהירים מהתלקחות שריפות וסכנה לחיי אדם במהלך ל"ג בעומר הקרוב זאת בשל מזג האוויר השרבי הצפוי במהלך היום שיהיה מלווה ברוחות מזרחיות ערות (חדשות, בארץ)
התחקיר המלא - מקומם: מרכולים סחטו אנשים שגנבו מהםמקומם: מרכולים סחטו אנשים שגנבו מהםכיכר השבת16
אנשים קשי יום, שנתפסו בגניבת מוצרים, אולצו תחת איומי עובדים ב'יינות ביתן' ו'ויקטורי' לפצות את הרשת בסכום כספי עצום • צפו בעדויות המקוממות מהתכנית "חי בלילה" (בארץ)
זירת הדריסה באום אלחיראן - 'לא ניתן לקבוע אם היה פיגוע באום אל חירן''לא ניתן לקבוע אם היה פיגוע באום אל חירן'אלי רוטמן1
אירועי אום אל-חיראן לפני יותר משנה, בהם נהרגו שניים - שוטר שנדרס, והבדואי שדרס ונורה למוות - מקבלים היום תפנית עם החלטת פרקליט המדינה בסוגיה הרגישה (חדשות)
נחל צפית בשיטפון - מטיילים בל"ג בעומר? היזהרו משיטפונותמטיילים בל"ג בעומר? היזהרו משיטפונותדניאל הרץ1
רשות הטבע והגנים מזהירה את המטיילים בימים הקרובים מפני שיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. ברשות מסבירים כי כניסה לאפיקי הנחלים בימים הבאים מסוכנת מאד (בארץ)
התחזית: עלייה בטמפרטורות, ייתכן גשמיםהתחזית: עלייה בטמפרטורות, ייתכן גשמיםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה עם עלייה בטמפרטורות אך גם עם חשש לגשמים מקומיים בכל הארץ וחשש לשיטפונות בנחלי הדרום והמזרח. גם בימים הקרובים יש חשש לגשם מקומי (בארץ)
שני מקרי טביעה תוך שעה בחופי תל אביבשני מקרי טביעה תוך שעה בחופי תל אביבדניאל הרץ
גבר ואשה טבעו תוך שעה בחופי תל אביב, מותו של הגבר נקבע במקום ונסיבות האירוע כמו גם זהותו נחקרות ואילו האשה פונתה במצב בינוני לביה"ח איכילוב (חדשות בארץ)
שוטרים בפתח המכינה הקדם צבאית - המדריך שאישר את הטיול יחקר על הריגההמדריך שאישר את הטיול יחקר על הריגהדניאל הרץ1
מדריך מכינת בני ציון, אביב ברדיצ'ב, שהחליט להוציא את התלמידים לטיול למרות ההתרעות על מזג האוויר יחקר בהריגה. לעומתו, מנהל המכינה יחקר על רשלנות בלבד (ארץ)
מקלב בדיון, היום - מקלב: אי הפתרון לשכחת ילדים - זו רשלנותמקלב: אי הפתרון לשכחת ילדים - זו רשלנותכיכר השבת
ח"כ אורי מקלב תקף במהלך דיון בנושא שכחת הילדים ברכב את המצב כיום בו עדיין אין מוצר מדף בעל תו תקן למניע את שכחת ילדים ברכב ואמר כי "זה לא כשל אלא רשלנות" (בארץ)
עגלת התינוק בזירת התאונה - פעוט עף עם 'אמבטיית' העגלה - ונפגע קלפעוט עף עם 'אמבטיית' העגלה - ונפגע קלאלי רוטמן1
ברחוב שארית ישראל בת"א, נפגעו אם צעירה ותינוקה בן 4 החודשים מפגיעת רכב. הפעוט עף לכביש עם חלק העגלה בו הוא שוכב, אך סיים את האירוע עם שפשופים בלבד (חדשות)
נתניהו עם חברי הקבינט ומפקדי צה''ל בסיור בצפון. ארכיון - בשעה זו: ישיבת חירום של הקבינט הביטחוניבשעה זו: ישיבת חירום של הקבינט הביטחוניאלי רוטמן5
בעקבות התקיפה הנרחבת של כוחות איראנים וסורים בסוריה, בה נהרגו עשרות והושמדו ככל הנראה טילי קרקע-קרקע שיועדו נגד ישראל, חברי הקבינט התכנסו בבהילות (בארץ))
יממה לפני אסון השיטפון - כמעט אסון דומהיממה לפני אסון השיטפון - כמעט אסון דומהקובי רוזן2
"זרם גושי ברד בגודל של ביצה נשפך לכיוון האוטובוס שלנו", כך מתארים תלמידים את הטיול שערכו בערבה הסוערת, באישור משרד החינוך, יממה לפני אסון השיטפון • צפו (בארץ)
רגע התאונה - אישה נכנסה עם רכבה אל תוך הקיוסק • צפואישה נכנסה עם רכבה אל תוך הקיוסק • צפואלי רוטמן23
מתנדבי איחוד הצלה באשדוד הוזעקו לרחוב יוספטל בעיר, שם נהגת עלתה עם רכבה על המדרכה, פגעה קלות בעובר אורח, נכנסה אל תוך קיוסק במקום ונפגעה קל בעצמה • צפו (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4