פינדרוס  ישי ריבו  יעקב שוואקי  איציק דדיה
דנקנר, הבוקר בכניסה לכלאדנקנר נכנס לכלא: "מאמין בקדוש ברוך הוא"קובי רוזן24
איש העסקים נוחי דנקנר, שהורשע בהרצת מניות, החל לרצות את עונשו בכלא מעשיהו. רגע לפני שנפרד אמר: "המעמד קשה לי ולמשפחתי. אני מאמין בקב"ה שהכל לטובה" (חדשות)
מפי א-ל מפי א-ל • מעגל האלפים בהר המורמפי א-ל מפי א-ל • מעגל האלפים בהר המורכיכר השבת38
אלפים השתתפו אמש ב'הקפות שניות' בישיבת 'הר המור', שבראשות הגאון רבי צבי טאו, ושמחו בשמחת התורה עד שעות הלילה המאוחרות • צפו בוידאו מיוחד מהישיבה (בארץ)
משה אבוטבלקרב צמוד בין משה אבוטבול לעליזה בלוךישי כהן102
קרב צמוד בין משה אבוטבול ועליזה בלוך על ראשות העיר בית שמש, כך מדווח הבוקר העיתון 'ידיעות אחרונות'. החשש הגדול: 'שלומי אמונים' יתמכו במועמד 'הפלג הירושלמי' (בארץ)
דנקנר בבית המשפטמטייקון לאסיר: נוחי דנקנר נכנס הבוקר לכלאדניאל הרץ3
איש העסקים נוחי דנקנר יתחיל הבוקר לרצות מאסר של שלוש שנים בכלא מעשיהו לאחר שהורשע בהרצת מניות ובית המשפט דחה את ערעורו ואף האריך את עונשו (חדשות בארץ)
המרינה באשקלוןהתחזית: התחממות נוספת, עדיין ייתכן גשםכיכר השבת
מזג האוויר היום יוסיף להיות חם מהרגיל לעונה עם עלייה נוספת בטמפרטורות. עדיין ייתכן גשם ויש חשש קל לשיטפונות. מיום חמישי צפויה ירידה בטמפרטורות (בארץ)
זמני כניסת ויציאת חג שמחת תורה ויו"ט שניזמני כניסת ויציאת חג שמחת תורה ויו"ט שניכיכר השבת
יום טוב כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת החג, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - מועדים לשמחה (חדשות בארץ)
סקר סמית: ליאון מנצח כבר בסיבוב הראשוןסקר סמית: ליאון מנצח כבר בסיבוב הראשוןאבי רבינא78
על פי סקר רפי סמית שהוזמן על ידי מטה ליאון ופורסם חודש לפני הבחירות משה ליאון מנצח כבר בסיבוב הראשון בבחירות לראשות עיריית ירושלים, בפער גדול על פני מתחריו (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת חול המועד סוכותזמני כניסת ויציאת שבת חול המועד סוכותכיכר השבת1
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
זכה לאמון של דרעי. חיים כהןדרעי: חיים כהן יקודם בסיעה הירושלמיתישי כהן33
למרות תדרוכים שונים, ניסיונות למנוע את השינויים, ואין ספור מחלוקות פנימיות יו"ר ש"ס אריה דרעי החליט לקדם את חבר מועצת עיריית ירושלים חיים כהן למקום השני ברשימה (מקומי)
הנשיא ריבלין וליצמן "צחצחו שיניים" בסוכההנשיא ריבלין וליצמן "צחצחו שיניים" בסוכהכיכר השבת10
נשיא המדינה ראובן ריבלין סייר עם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן בהקמות לקראת הסוכה הפתוחה שבגינת בית הנשיא, שנבנתה בסימן 'חוגגים בריאות'. צפו בתיעוד (חדשות, בארץ)
ארכיוןאלפים צועדים בירושלים; כבישים רבים נחסמוכיכר השבת2
בשעה 07:00 בבוקר יצאה לדרכה צעדת ירושלים הנערכת מדי שנה בחול המועד סוכות. לפי הערכת כ-60 אלף בני אדם ישתתפו בצעדה. אלו הכבישים שנחסמו ע"י המשטרה (בארץ)
נשק רב נתפס בעיירה אידנא; חשוד נעצרנשק רב נתפס בעיירה אידנא; חשוד נעצרכיכר השבת
לוחמי משמר הגבול וכוחות צה"ל שפעלו הלילה (חמישי) בעיירה הפלסטינית אידנא, הביאו למציאת נשק מסוג M-16, מחסניות, סכין, משקפת ותחמושת. במקום נעצר חשוד (בארץ)
ראב"ד י-ם לאלקין: שהקב"ה ייתן לך חן לנהל את ירושליםראב"ד י-ם לאלקין: שהקב"ה ייתן לך חן לנהל את ירושליםאבי רבינא3
אחרי הברכה למועמד עופר ברקוביץ', ראב"ד ירושלים ורב שכונת בקעה הרב אליהו אברג'ל, בירך ואיחל בהצלחה גם למועמד השר זאב אלקין שלטענתו הרב תומך דווקא בו (בארץ)
שמחת בית השואבה בדרום תל אביב. צפושמחת בית השואבה בדרום תל אביב. צפוכיכר השבת4
מוסדות "שער אשר" אירחו אמש (שלישי) בדרום תל אביב את 'מועצת השירה היהודית' עם הזמר ישי לפידות לשמחת בית השואבה בה רקדו זה לצד זה חרדים, דתיים וחילונים (בארץ)
אישה נפצעה קשה בשריפה בבניין בערדאישה נפצעה קשה בשריפה בבניין בערדכיכר השבת7
שריפה שפרצה הבוקר (רביעי) בבניין מגורים בן ארבע קומות ברחוב אלעזר בן יאיר בערד גרמה לפציעתה באורח קשה של אישה כבת 35 ולפציעתם באורח קל של חמישה נוספים (ארץ)
ארכיוןעד ראייה לתאונה בי-ם: "ההרוג עף באוויר"אלי רוטמן11
"הגופה של הנדרס היתה שרועה במקום, ומתוך שלוליות הדם בצבצו כיפתו השחורה ונעלי השבת. זה היה מחזה נוראי ומזעזע" משחזר עד ראיה לתאונת הפגע וברח בירושלים (ארץ)
זמני כניסת ויציאת חג הסכות תשע"טזמני כניסת ויציאת חג הסכות תשע"טכיכר השבת
חג הסוכות כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת זמן שמחתנו, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - חג שמח (חדשות בארץ)
ישיבת חב"ד בלודחב"ד זועמים בגלל אתיופית ברשימה הדתיתאבי רבינא20
כמה מעסקני שכונת חב"ד בלוד זועמים על הבית היהודי בעיר שהחליט להציב את נציג השכונה במקום השלישי ולפני להציב אתיופית שאינה שומרת תומ"צ. "בניגוד לעמדת הרבי" (בארץ)
התחזית: בחג התחממות, בחוה"מ התקררותהתחזית: בחג התחממות, בחוה"מ התקררותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות שתימשך גם למחרת ביו"ט. החל מיום שלישי א' דחוה"מ סוכות צפויה ירידה קלה בטמפרטורות (חדשות בארץ)
יעקב וידרב"ב: עימות חריף בין 'הבית היהודי' ל'הליכוד'אבי רבינא8
אנשי מפלגת 'הבית היהודי' בבני ברק הודיעו כי ירוצו למועצת העיר יחד עם 'הליכוד', מה שהוביל לסערה ואיום בתביעה: "עסקני הבית היהודי סגרו דיל מושחת עם גור" (אקטואליה)
גלבך וראש העיר המכהןהקרב על צפת: חב"ד מצטרפים לנחמן גלבךאבי רבינא27
לאחר שהחליט להתמודד על ראשות העיר צפת, חב"ד הודיעה על תמיכה בנחמן גלבך: "שומא עלינו כחסידי חב"ד לדאוג שמהלך זה יביא לקידוש שם שמיים ולא להיפך הן בתוכנו ובעיקר ברחבי העיר" (בארץ)
קמפיין אגרסיבי נגד יהב: "מרעיב החרדים"קמפיין אגרסיבי נגד יהב: "מרעיב החרדים"אבי רבינא40
"מרעיב את החרדים", במילים חריפות אלו מוגדר ראש עיריית חיפה יונה יהב בחוברות שהופצו בערב שבת בתיבות הדואר, וזה במסגרת המאבק שמנהלים נגדו גורמים חרדים (אקטואלי)
התחזית:  ירידה קלה בטמפרטורות, עדיין חםהתחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, עדיין חםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר הם ירידה קלה בטמפרטורות. בשבת צפויה התחממות קלה מאד ובמהלך ערב חג הסוכות ויום טוב ראשון לא צפוי שינוי משמעותי (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת האזינוזמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת האזינוכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
רחל עזריה תיפגש במסעדה ב'מתכונת שבת'רחל עזריה תיפגש במסעדה ב'מתכונת שבת'אבי רבינא8
המועמדת הירושלמית הדתיה, רחל עזריה תפגוש את המצביעים במהלך השבת במסעדה ב"מתכונת שבת" הפועלת בשבת בתשלום מראש ושלא באישור הרבנות הראשית (בארץ)
המשטרה ממליצה לסגור את התיק של דנוןהמשטרה ממליצה לסגור את התיק של דנוןדניאל הרץ2
מהמשטרה נמסר כי לא נמצאה תשתית ראייתית כנגד שגריר ישראל באו"ם דני דנון והיא ממליצה לסגור את תיק החקירה נגדו שנפתח לאחר תחקיר שהתפרסם ב'חדשות 2' (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook