אלי+ישי  טראמפ  אנימציה  אברהם פריד
גנדלמן בבית המשפטהוארך בשבוע מעצרו של ראש העיר חדרהאבי רבינא1
בית המשפט האריך בשבוע את מעצרו של צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה מטעם מפלגת 'יש עתיד'. במקביל עוכבה לחקירה גם בת זוגו ופוליטיקאי בכיר מש"ס (חדשות בארץ)
ספר נוצרי בתרגום לאידיש.ספר נוצרי בתרגום לאידיש חולק במאה שעריםאסף מגידו2
"הברית החדשה" באידיש חולקה בלב מאה שערים. פעילי יד לאחים מיהרו לאסוף את הספרים שהונחו בפתחי הבתים ולהזהיר את הציבור במודעות מיוחדות: "מדובר בפרובוקציה והתגרות מכוונת שנועדה גם להתסיס את המרחב הציבורי וליצור מהומות" (בארץ)
גנדלמן ויאיר לפידראש העיר שנעצר: גנדלמן - איש 'יש עתיד'כיכר השבת12
הותר לפרסום: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, איש 'יש עתיד', הוא הבכיר שנעצר עם ראש לשכתו וכמה מפקידי העירייה בחשד לשחיתות. מפלגתו מיהרה להתנער ממנו (ארץ)
אילוסטרציההורשע המחבל שדקר בבית מלון ובחוף היםאלי רוטמן
רכש סכין עם להב נשלף ושייף את אבזם החגורה: באולם ביהמ"ש התבררו פרטי הפיגוע שבוצע לפני שנה באזור הטיילת בת"א, בו נפצעו כמה בני אדם ע"י צעיר משכם (בארץ)
חיים ביבססוער בחיפה: ביבס סגר דיל עם יונה יהב?אבי רבינא13
הסקר המעניק יתרון ליונה יהב בחיפה, עורר סערה בעיר. בכירים פוליטיים טוענים כי הסקר הוזמן ע"י חיים ביבס, כחלק מדיל עם יהב. ביבס: "רק הסניף בחיפה יחליט" (אקטואליה)
מפחיד: כך נראה קרב מסתננים בדרום ת"אמפחיד: כך נראה קרב מסתננים בדרום ת"אקובי רוזן31
תושבי דרום ת"א מתלוננים כי מידי לילה הם חוששים לצאת לרחוב בשל הפחד מהמסתננים והעימותים הפנימיים. במהלך הלילה תועד קרב רחוב בין כנופיות המסתננים • תיעוד (בארץ)
משרדי להב 433חשד לעבירות שוחד: ראש עיר נעצר לחקירהקובי רוזן7
חוקרי להב 433 פשטו על רשות מקומית ועצרו את ראש העיר ועובדים בכירים בחשד לשורת עבירות. ארבעה חשודים נעצרו לחקירה באזהרה ושניים נוספים עוכבו לחקירה (חדשות, בארץ)
שריפה ביער שוקדהטרור העפיפונים מכה ביישובי עוטף עזהכיכר השבת1
גל ההצתות שגורמים עפיפוני התבערה שמופרחים מדי יום מעזה מותיר את תושבי העוטף חסרי אונים. עשרות אלפי דונם עלו באש ואמש אף אותר עפיפון עם מטען חבלה (אקטואליה)
נחש צפעגבר כבן 70 הוכש על ידי נחש מצבו קשהדניאל הרץ4
עונת ההכשות פה: כוחות ההצלה פינו בניידת טיפול נמרף לבית החולים במצב קשה, גבר כבן 70 שהוכש על ידי נחש במועצה האזורית באר טוביה. הנסיבות נבדקות (בריאות)
קינג: נתמוך במועמד החרדים לראשות העירקינג: נתמוך במועמד החרדים לראשות העיראבי רבינא2
דחיפה למועמדות חרדית בירושלים? "אני אקרא לציבור הדתי לתמוך במועמד שהחרדים יתאחדו סביבו" - כך הצהיר אריה קינג לאחר הימנעות משה ליאון מההצבעה על 'התחנה' (ארץ)
מכתב מהחייל שנהרג: "כמה נתת מעצמך?"מכתב מהחייל שנהרג: "כמה נתת מעצמך?"דניאל הרץ6
בני משפחתו של סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד, החייל שנרצח על ידי מחבלים שהשליכו עליו לבנת שיש, איתרו יומן ישן שכתב בתחילת שירותו הצבאי עם מסרים מעצימים (חדשות, ביטחון)
זאב אלקין, ארכיוןאלקין יוכל לכהן כשר - אך יוטלו עליו מגבלותאבי רבינא1
השר זאב אלקין המתמודד לתפקיד ראש העיר ירושלים, נפגש עם המשנה ליועמ"ש לממשלה שהתירה לו להמשיך בתפקידו כשר לירושלים. בקרוב יסוכמו מגבלות שיוטלו עליו (פוליטי,ארץ)
אילוסטרציהאישה נהרגה בתאונה חזיתית קשה בשומרוןדניאל הרץ1
נהגת ישראלית כבת 29 נהרגה בתאונת דרכים קשה במיוחד ליד צומת רחלים. שני ישראלים נוספים נפצעו באורח קשה ועוד 4 פלסטינים פצועים. נסיבות התאונה נחקרות (בארץ)
יהודים עיראקים בעת עלייתם לישראל. ארכיוןא-סאדר: 'יהודים נאמנים' יוכלו לשוב לעיראקיוסי נכטיגל6
איש הדת הבכיר, שהקואליציה שבראשותו זכתה ברוב גדול בבחירות שנערכו בעיראק, מפתיע עם הצהרה בה הוא תומך בזכותם של יהודים עיראקים לשוב למדינתם (העולם הערבי)
סטודנטים חרדים. אילוסטרציההסטודנטים התלוננו - והמלגה עבורם תוסדראלי רוטמן8
סטודנטים רבים, ביניהם לא מעט חרדים, התלוננו שאין התאמה בין הניקוד הקובע זכאות למלגה כספית, לתשובות אותם הם קיבלו בפועל • הציצו בניקוד הקובע - והשוו (בארץ)
נער נפל מגובה רב בטיול בגולן. כך הוא חולץנער נפל מגובה רב בטיול בגולן. כך הוא חולץאלי רוטמן3
בתחתית ערוץ נחל חזורי שכב הנער, לאחר שנפל מגובה של כ-10 מטרים ונחבל בכל חלקי גופו. הוא חולץ בעזרת מסוק ולוחמי יחידת 669, ופונה לבי"ח במצב קשה. צפו בחילוץ (ארץ)
אטיאס וילדיולאחר השיימינג: ירון אטיאס נתן גט לאשתואלי רוטמן12
סרבן הגט המפורסם ירון אטיאס, שעיגן במשך תקופה ארוכה את אשתו מזל דדון, נכנע והעניק את הגט המיוחל, כחלק מהבנות שהושגו בתיווך חבר הכנסת יהודה גליק (אקטואליה)
המתיישבים מפגינים נגד הפינויעובדי משרד הביטחון נגד פינוי 'נתיב האבות'דניאל הרץ1
האם זו התקווה החדשה של תושבי נתיב האבות? ועד עובדי משרד הביטחון הכריז כי עובדי המשרד לא ישתתפו בפינוי המתוכנן בשל סכסוך עבודה עם ההנהלה (חדשות בארץ)
ניסן בן חמו. ארכיוןערד: הליכוד וגור מתאחדים נגד ניסן בן חמואבי רבינא10
הוועדה המוניציפלית של הליכוד החליטה לאפשר למשה אדרי להתמודד על ראשות העיר ערד. תושבי ערד החרדים, בהם גם אלפי חסידי גור, צפויים לתמוך במועמדותו לראשות (חדשות)
יורם כהן ובנימין נתניהוהסערה והתגובה ה"ספציפית" של יורם כהןדניאל הרץ
יורם כהן, ראש השב"כ לשעבר, הודיע כי לא התבקש מנתניהו להאזין לראש המוסד והרמטכ"ל אך השתמש במילה "ספציפית" שלדברי פרשנים מלמדת על בקשה כללית (בארץ)
התחזית: עדיין קר מהרגיל וייתכן גשם מקומיהתחזית: עדיין קר מהרגיל וייתכן גשם מקומיכיכר השבת
מזג האוויר יוסיף להיות מעט קריר מהרגיל בעונה בעיקר בהרים ובפנים הארץ ובצפון ייתכן גשם מקומי. בהמשך השבוע צפויה התחממות קלה והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת בהעלותךזמני כניסת ויציאת שבת פרשת בהעלותךכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
'עשרת הדברות השבועיות' של  אריאל שרפר'עשרת הדברות השבועיות' של אריאל שרפראריאל שרפר
מה קרה בכנס לשכת עורכי הדין באילת ובדרך אליו וכיצד נתניהו מנסה להיחלץ מהחקירות. המצב בגבול הדרום וההתמודדות של הצנזורה הצבאית. הטור השבועי (סאטירה)
נתניהו ופרדונתניהו מכחיש: "מעולם לא ביקשתי האזנה"דניאל הרץ7
ראש הממשלה נתניהו זועם על הפרסום בתכנית 'עובדה' לפיו ביקש להאזין לראש המוסד הקודם ולרמטכ"ל ואמר כי מדובר בשקרים חסרי כל בסיס. בשב"כ לא הגיבו לפרסום (בארץ)
שקיעה השבוע בקפריסיןהתחזית: קריר מהרגיל לעונה וגשם מקומיכיכר השבת
סוף השבוע הזה יהיה קריר מהרגיל לעונה עם גשמים מקומיים ואולי גם סופות רעמים, חשש לשיטפונות במדבר יהודה. גם בימים הקרובים ייתכנו טפטופים אם כי יתחמם יותר (בארץ)
הגר"ד לאו ומשה נסיםהרה"ר: 'מתווה הגיור' מכיר במחריבי היהדותישי כהן1
הפרסום של 'מתווה הגיור' החדש בידי וועדה בראשה עמד בנו של הרב הראשי לשעבר הגר"י נסים, מקפיץ את הרבנות הראשית הנוכחית, כפי שמפורט במכתב מטעם הרב לאו (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12