njer  NPJHS  www..  אבוטבול
עזרא סיידוף סייע לשרה נתניהו - וישלם קנסעזרא סיידוף סייע לשרה נתניהו - וישלם קנסכיכר השבת6
סמנכ"ל משרד ראש הממשלה שהיה אחראי על מעון ראש הממשלה נידון ל-150 שעות לתועלת הציבור, קנס בסך 10,000 שקל ומאסר על-תנאי: "היה אמור לעמוד בפרץ" (ארץ)
התחזית: מעונן חלקית ללא שינוי ניכר בטמפ'התחזית: מעונן חלקית ללא שינוי ניכר בטמפ'כיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. ביומיים הקרובים תחול עלייה קלה בטמפרטורות ובשבת תחול מעט ירידה בטמפרטורות (בארץ)
ארכיוןתביעה נגד טרם י-ם: "רשלנות גרמה למוות"קובי רוזן21
בתו של אדוארד לוצשניצקי הגישה תביעה לפיצוי של מיליוני שקלים נגד מרפאת 'טרם'בטענה כי רשלנות חמורה גרמה למותו, לאחר שלא זיהו כי הוא עובר התקף לב (בריאות, בארץ)
שעות אחרונות למען המכון המסייע לחשוכי בניםשעות אחרונות למען המכון המסייע לחשוכי בניםכיכר השבת
ישראל שטינמץ, מנכ"ל מכון פוע"ה, מארח באולפן 'כיכר השבת' את הרב בנימין דוד, רב יועץ ופוסק במכון פוע"ה. הם מספרים על הפעילות למען המצפים לילדים ומבקשים את עזרתכם (צדקה)
"עוד אבנך" • הנחת אבן הפינה בשכונה הותיקה רמות י-ם"עוד אבנך" • הנחת אבן הפינה בשכונה הותיקה רמות י-םכיכר בשיתוף ISA Group
במעמד רבנים ואישי ציבור הונחה אבן הפינה במתחם שלב ג בפרויקט היוקרתי 'מצפה רמות' בירושלים מבית ISA Group (נדל"ן, שיווקי)
עמירנדחתה עתירת רוצחו של רבין על העונש שלואלי רוטמן12
העונשים שהטיל מפקד הכלא על יגאל עמיר, בעקבות שיחת הטלפון שקיים עם 'הצל' בבקשה להקים תנועה לשחרורו, יישארו בעינם - כך הוחלט היום בבית המשפט המחוזי (חדשות)
התחזית: בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורותהתחזית: בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר ורגיל לעונה. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. בהמשך השבוע, החל מיום חמישי, תחול עלייה קלה בטמפרטורות שתימשך גם ביום שישי (חדשות בארץ)
לאה גולדין באו"ם: חמאס מונע קבורת הדרלאה גולדין באו"ם: חמאס מונע קבורת הדרדוד הכהן2
ד"ר לאה גולדין במועצת זכויות האדם של האו"ם בז'נבה: "5 שנים שחמאס מענה אותנו באכזריות, דוחה כל גישה של הצלב האדום ומונע מלהביא את הדר גולדין הי"ד לקבורה" (חדשות)
מלאכי הי"דמאסר עולם לאחד מרוצחי מלאכי רוזנפלדב. ניסני3
בית המשפט הצבאי הרשיע את מחבל חמאס פאיז חאמד בגרימת מוות בכוונה, המקבילה לעבירת הרצח בדין הישראלי, וגזר עליו מאסר עולם בנוסף לתשלום דמי פיצויים (אקטואליה)
תיעוד דרמטי: כבאים מנעו פיצוץ בנין מגוריםתיעוד דרמטי: כבאים מנעו פיצוץ בנין מגוריםאלי רוטמן3
עבודות שנעשו בחוסר זהירות, גרמו להתלקחות שריפה בבנין מגורים, סמוך לישיבת חברון בשכונת גבעת מרדכי בירושלים • סרטון מהזירה, מתעד את האש הגדולה ומאמצי הכיבוי (בארץ)
הילדים שכבו על גגו של רכב נוסע • צפוהילדים שכבו על גגו של רכב נוסע • צפודוד הכהן6
"יצאתי לכיוון בית הכנסת, ופתאום ראיתי מהמרפסת את הילדים מוסעים על הגג של הרכב" - תיאר מי שפגש את הילדים על הגג, ליד בית שמש, ותיעד אותם • צפו (אקטואליה)
חלוקת 'הברית החדשה'מיסיונרית במטפחת מפילה תמימים בכיכראלי רוטמן24
בכיכר המרכזית של שכונת בית הכרם בירושלים, 'כיכר דניה', התבצעה חלוקה של ספרי 'הברית החדשה'. העוברים ושבים, חילונים ברובם, לוקחים עמם את ספרי הנצרות (בארץ)
הזוג נגר בבית המשפט לפני כמה חודשיםהוריה של תהילה נגר ז"ל לקו במחלה קשהדניאל הרץ8
הוריה של תהילה נגר, הצעירה שנרצחה באכזריות לפני 3 שנים ע"י ראיד רושרוש, לקו במחלה קשה - בשל שברון לב קשה שנגרם מעסקת הטיעון שנחתמה עם הרוצח (אקטואלי)
שב"ס מציג: זה האגף לשובתי הרעב • צפושב"ס מציג: זה האגף לשובתי הרעב • צפוכיכר השבת9
בשל שביתת הרעב של האסירים הביטחוניים בכלא רמון בה משתתפים 110 אסירים, בשירות בתי הסוהר מציגים הבוקר את אגף שובתי הרעב במרכז הרפואי של שב"ס. צפו (חדשות)
התחזית: הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכרהתחזית: הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכרכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. מחר תחול ירידה קלה בטמפרטורות אך ביום חמישי שוב תחול התחממות קלה ויהיה רגיל לעונה (בארץ)
נתניהו: אפעל להקמת ממשלה לאומית. צפונתניהו: אפעל להקמת ממשלה לאומית. צפוחנני ברייטקופף14
ראש הממשלה נתניהו יצא במסר מצולם לציבור, ואמר כי כפי שהוא חזה, כחול לבן הלכו יחד עם הרשימה המשותפת, אך הוא ימשיך לפעול כדי להקים ממשלה לאומית רחבה (אקטואלי)
חברי הרשימה המשותפת הערב אצל הנשיאאחמד טיבי לנשיא: "אנחנו בעלי הארץ הזו"כיכר השבת52
לאחר שחברי הרשימה המשותפת המליצו על יו"ר כחול לבן - בני גנץ שירכיב את הקואליציה, אמר ח"כ אחמד טיבי כי "אני רוצה לעשות שינוי - וכי אנחנו בעלי הארץ הזו" (חדשות, בארץ)
תחזית: רגיל לעונה, המשך השבוע ללא שינויתחזית: רגיל לעונה, המשך השבוע ללא שינויכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה, בהמשך השבוע גם מעונן חלקית עד בהיר וצפויה מעט ירידה בטמפרטורות אך לא באופן ניכר (בארץ)
ההורים עם שמואל דרייבקניון: ילד ננעל בטעות ברכב - מול עיני הוריוכיכר השבת16
הורים שהגיעו לקניון בירושלים יחד עם הילד הקטן שלהם נעלו אותו בשוגג בתוך הרכב, שמואל דריי שהיה באותו זמן בקניון גילה תושיה והצליח לפרוץ לרכב ולהציל את הילד הקטן (בארץ)
איווט מסביר: כך ארצה לראות את המדינהאיווט מסביר: כך ארצה לראות את המדינהיוני גבאי116
איווט ליברמן אומר כי הוא לא נבהל מלשבת באופוזיציה אם לא יקיימו את חוק הגיוס ככתבו וכלשונו, נישואים אזרחיים, גיור על ידי רבני עיר, תחבורה ציבורית ופתיחת מרכולים בשבת (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת כי תבוא תשע"טזמני כניסת ויציאת שבת כי תבוא תשע"טכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
למרות ההצעה המפתה: פרץ מסרב לשבת עם נתניהולמרות ההצעה המפתה: פרץ מסרב לשבת עם נתניהויוני גבאי24
למרות ההצעות המפתות בהעלאת שכר המינימום וחוק פנסיה חובה ועוד. יו"ר מפלגת העבודה-גשר, פרץ מתמיד בסירובו ולא מוכן לשמוע על ישיבה בממשלה בראשות נתניהו (אקטואליה)
אילוסטרציהמחקר מדאיג: מה יקרה עם מערכת הרפואהמיכאל שכטר, כלכליסט3
במערכת הרפואית הציבורית חסרים כיום קרוב ל-4,000 רופאים, והמצב רק ילך ויחמיר מסיבות שונות ומגוונות, גם המעבר של קופות החולים לאפליקציות - לא יעזור הרבה (ארץ)
99.8% מהקלפיות נספרו: יתרון קטן לשמאל99.8% מהקלפיות נספרו: יתרון קטן לשמאלכיכר השבת19
לאחר ספירת כל הקלפיות מלבד 14 קלפיות בעייתיות, פרסמה ועדת הבחירות המרכזית את התוצאות הרשמיות. גוש הימין עומד על-55 והשמאל - 57 • הנשיא יפתח בהתייעצויות (ארץ)
אילוסטרציההתחזית: תורגש ירידה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום, יהיה מעונן חלקית עד נאה ותחול ירידה ניכרת בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בשבת קודש, תחול ירידה נוספת בטמפרטורות והן יהיו רגילות לעונה (מזג אוויר)
בית הכנסת העתיק בחברון נהרס בידי צה"לבית הכנסת העתיק בחברון נהרס בידי צה"לדניאל הרץ10
במהלך שעות הלילה הגיעו כוחות גדולים של משטרה צבא ושל המנהל האזרחי, לחברון על מנת לאבטח ערבים שהרסו את בית הכנסת העתיק שליד קבר ישי בתל רומיידה (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook