ליברמן  יום העצמאות  החלבן  ישיבות
שריפת הענק ליד מכללת ספיר"טרור העפיפונים" בשיאו: אש - ללא הפסקהאלי רוטמן9
צעירי עזה מרגישים שגילו את הדרך הקלה ביותר לשבש ולסכן את חייהם של היהודים מעבר לגבול, ואינם מפסיקים לרגע את שיגור עפיפוני התבערה, שבינתיים פגעו רק ברכוש. צפו (ארץ)
הרב יחיאל אילוז, הדיין שנורה בידי המחבלהורשע המחבל שירה בדיין החרדי ורצח אדםאלי רוטמן
מוחמד שינאווי, הערבי-הישראלי שביצע מסע רצח לפני שנה וחצי בחיפה, במהלכו רצח את גיא כפרי ופצע את הדיין הרב יחיאל אילוז, הורשע היום בביהמ"ש - שחשף את מניעיו (בארץ)
אילוסטרציה. המונים צובאים על כספומטים בעזהישראל תזרים לעזה מטבעות של חצאי שקלאלי רוטמן1
בברכת שר הביטחון אביגדור ליברמן, תחל מדינת ישראל בהכנסת כמויות של מטבעות חצי שקל, כמו גם החלפת שטרות בלויים בעזה, כדי להקל על הפלסטינים שם (חדשות)
לוי בבית המשפטהקבלן העצור בפרשה בעיר חדרה: סמי לויאלי רוטמן13
מ"מ ראש העיר חדרה לשעבר סמי לוי, הוא איש העסקים שנעצר אמש בנוסף לראש העיר גנדלמן ומקורביו, בחשד לפרשת שחיתות שמטלטלת את העיר בפעם השלישית (ארץ)
טבחה, המפל הנסתרהתחזית: התחממות קלה, עדיין ייתכן גשמיםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן התחממות קלה והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה, אך למרות זאת ייתכן מהצהריים גשם מקומי בהרים ובמזרח הארץ. בהמשך תחול התחממות נוספת (בארץ)
גטאס קיבל עשרות אגורות, ביהמ"ש לא התערבגטאס קיבל עשרות אגורות, ביהמ"ש לא התערבקובי רוזן5
בית המשפט הורה לפעילי ימין לפצות את חבר הכנסת לשעבר, והם בחרו לעשות זאת במטבעות של עשרות אגורות. כעת דחה ביהמ"ש בקשה של הח"כ נגד אופן התשלום (חדשות)
"לוחם מצטיין": אלאור אזריה רוצה שוב נשק"לוחם מצטיין": אלאור אזריה רוצה שוב נשקקובי רוזן10
ח"כ נאוה בוקר פנתה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן בבקשה לאפשר לאלאור אזריה לשאת נשק, למרות שהורשע בהריגת מחבל בחברון, זאת בשל איומים לכאורה על חייו (חדשות,בארץ)
אוטובוס. ארכיוןהורים שכחו תינוקת באוטובוס: "רשלנות"ריבה רפפורט9
"זו רשלנות פושעת לעזוב ככה תינוקת": נוסעים שירדו מאוטובוס בשכונת תלפיות בירושלים, הבחינו בעגלת תינוק עזובה שהייתה קשורה לעמוד באוטובוס הריק. המשטרה איתרה את ההורים (חדשות)
נתניהו. ארכיוןנתניהו הפתיע: אני המועמד לראשות העירישי כהן1
במהלך תדרוך כתבים מדיניים בגרמניה, נשאל נתניהו במי הוא תומך לראשות העיר והגיב בהומור לכתבת "הארץ": "תומך בי, אני ארוץ לראשות העירייה. נתניהו לראשות ירושלים" (פוליטי)
דבריו המקוממים של הילדהילד היהודי שבטוח: "אנחנו מתעללים בעזה". צפואלי רוטמן42
העיתונאי הבכיר שהסתובב עם מיקרופון בין הילדים בקיבוצים ליד עזה, הופתע מהביטחון בו אחד מהם ענה לשאלתו "למה הם עושים לנו את זה", את הטרור מכיוון הרצועה • צפו (בארץ)
שיטפונות פתע במצוקי דרגות • צפו בתיעודשיטפונות פתע במצוקי דרגות • צפו בתיעודכיכר השבת
שיטפונות פתע כעת באזור מצוקי דרגות. צוותי יחידת החילוץ מגילות בכוננות ונמצאים בקשר רצוף עם רשות הטבע והגנים ומשטרת ישראל למקרה של צורך בחילוץ מהמקום (בארץ)
מקורבי קובי כחלון: נערך לריצה עם החרדיםמקורבי קובי כחלון: נערך לריצה עם החרדיםאבי רבינא2
לאחר הפרסום הראשוני על כוונתו של כחלון להתמודד על ראשות עיריית ירושלים. מקורביו של קובי כחלון מצהירים ל'כיכר השבת': "הוא נערך לריצה בתמיכת 'כולנו' והחרדים" (חדשות)
גנדלמן בבית המשפטהוארך בשבוע מעצרו של ראש העיר חדרהאבי רבינא1
בית המשפט האריך בשבוע את מעצרו של צביקה גנדלמן, ראש עיריית חדרה מטעם מפלגת 'יש עתיד'. במקביל עוכבה לחקירה גם בת זוגו ופוליטיקאי בכיר מש"ס (חדשות בארץ)
ספר נוצרי בתרגום לאידיש.ספר נוצרי בתרגום לאידיש חולק במאה שעריםאסף מגידו2
"הברית החדשה" באידיש חולקה בלב מאה שערים. פעילי יד לאחים מיהרו לאסוף את הספרים שהונחו בפתחי הבתים ולהזהיר את הציבור במודעות מיוחדות: "מדובר בפרובוקציה והתגרות מכוונת שנועדה גם להתסיס את המרחב הציבורי וליצור מהומות" (בארץ)
גנדלמן ויאיר לפידראש העיר שנעצר: גנדלמן - איש 'יש עתיד'כיכר השבת12
הותר לפרסום: ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, איש 'יש עתיד', הוא הבכיר שנעצר עם ראש לשכתו וכמה מפקידי העירייה בחשד לשחיתות. מפלגתו מיהרה להתנער ממנו (ארץ)
אילוסטרציההורשע המחבל שדקר בבית מלון ובחוף היםאלי רוטמן
רכש סכין עם להב נשלף ושייף את אבזם החגורה: באולם ביהמ"ש התבררו פרטי הפיגוע שבוצע לפני שנה באזור הטיילת בת"א, בו נפצעו כמה בני אדם ע"י צעיר משכם (בארץ)
חיים ביבססוער בחיפה: ביבס סגר דיל עם יונה יהב?אבי רבינא13
הסקר המעניק יתרון ליונה יהב בחיפה, עורר סערה בעיר. בכירים פוליטיים טוענים כי הסקר הוזמן ע"י חיים ביבס, כחלק מדיל עם יהב. ביבס: "רק הסניף בחיפה יחליט" (אקטואליה)
מפחיד: כך נראה קרב מסתננים בדרום ת"אמפחיד: כך נראה קרב מסתננים בדרום ת"אקובי רוזן31
תושבי דרום ת"א מתלוננים כי מידי לילה הם חוששים לצאת לרחוב בשל הפחד מהמסתננים והעימותים הפנימיים. במהלך הלילה תועד קרב רחוב בין כנופיות המסתננים • תיעוד (בארץ)
משרדי להב 433חשד לעבירות שוחד: ראש עיר נעצר לחקירהקובי רוזן7
חוקרי להב 433 פשטו על רשות מקומית ועצרו את ראש העיר ועובדים בכירים בחשד לשורת עבירות. ארבעה חשודים נעצרו לחקירה באזהרה ושניים נוספים עוכבו לחקירה (חדשות, בארץ)
שריפה ביער שוקדהטרור העפיפונים מכה ביישובי עוטף עזהכיכר השבת1
גל ההצתות שגורמים עפיפוני התבערה שמופרחים מדי יום מעזה מותיר את תושבי העוטף חסרי אונים. עשרות אלפי דונם עלו באש ואמש אף אותר עפיפון עם מטען חבלה (אקטואליה)
נחש צפעגבר כבן 70 הוכש על ידי נחש מצבו קשהדניאל הרץ4
עונת ההכשות פה: כוחות ההצלה פינו בניידת טיפול נמרף לבית החולים במצב קשה, גבר כבן 70 שהוכש על ידי נחש במועצה האזורית באר טוביה. הנסיבות נבדקות (בריאות)
קינג: נתמוך במועמד החרדים לראשות העירקינג: נתמוך במועמד החרדים לראשות העיראבי רבינא2
דחיפה למועמדות חרדית בירושלים? "אני אקרא לציבור הדתי לתמוך במועמד שהחרדים יתאחדו סביבו" - כך הצהיר אריה קינג לאחר הימנעות משה ליאון מההצבעה על 'התחנה' (ארץ)
מכתב מהחייל שנהרג: "כמה נתת מעצמך?"מכתב מהחייל שנהרג: "כמה נתת מעצמך?"דניאל הרץ6
בני משפחתו של סמ"ר רונן לוברסקי הי"ד, החייל שנרצח על ידי מחבלים שהשליכו עליו לבנת שיש, איתרו יומן ישן שכתב בתחילת שירותו הצבאי עם מסרים מעצימים (חדשות, ביטחון)
זאב אלקין, ארכיוןאלקין יוכל לכהן כשר - אך יוטלו עליו מגבלותאבי רבינא1
השר זאב אלקין המתמודד לתפקיד ראש העיר ירושלים, נפגש עם המשנה ליועמ"ש לממשלה שהתירה לו להמשיך בתפקידו כשר לירושלים. בקרוב יסוכמו מגבלות שיוטלו עליו (פוליטי,ארץ)
אילוסטרציהאישה נהרגה בתאונה חזיתית קשה בשומרוןדניאל הרץ1
נהגת ישראלית כבת 29 נהרגה בתאונת דרכים קשה במיוחד ליד צומת רחלים. שני ישראלים נוספים נפצעו באורח קשה ועוד 4 פלסטינים פצועים. נסיבות התאונה נחקרות (בארץ)
יהודים עיראקים בעת עלייתם לישראל. ארכיוןא-סאדר: 'יהודים נאמנים' יוכלו לשוב לעיראקיוסי נכטיגל6
איש הדת הבכיר, שהקואליציה שבראשותו זכתה ברוב גדול בבחירות שנערכו בעיראק, מפתיע עם הצהרה בה הוא תומך בזכותם של יהודים עיראקים לשוב למדינתם (העולם הערבי)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12