ליברמן  בעלזא  ישי ריבו  עומר אדם
עגלת התינוק בזירת התאונה - פעוט עף עם 'אמבטיית' העגלה - ונפגע קלפעוט עף עם 'אמבטיית' העגלה - ונפגע קלאלי רוטמן1
ברחוב שארית ישראל בת"א, נפגעו אם צעירה ותינוקה בן 4 החודשים מפגיעת רכב. הפעוט עף לכביש עם חלק העגלה בו הוא שוכב, אך סיים את האירוע עם שפשופים בלבד (חדשות)
נתניהו עם חברי הקבינט ומפקדי צה''ל בסיור בצפון. ארכיון - בשעה זו: ישיבת חירום של הקבינט הביטחוניבשעה זו: ישיבת חירום של הקבינט הביטחוניאלי רוטמן5
בעקבות התקיפה הנרחבת של כוחות איראנים וסורים בסוריה, בה נהרגו עשרות והושמדו ככל הנראה טילי קרקע-קרקע שיועדו נגד ישראל, חברי הקבינט התכנסו בבהילות (בארץ))
יממה לפני אסון השיטפון - כמעט אסון דומהיממה לפני אסון השיטפון - כמעט אסון דומהקובי רוזן2
"זרם גושי ברד בגודל של ביצה נשפך לכיוון האוטובוס שלנו", כך מתארים תלמידים את הטיול שערכו בערבה הסוערת, באישור משרד החינוך, יממה לפני אסון השיטפון • צפו (בארץ)
רגע התאונה - אישה נכנסה עם רכבה אל תוך הקיוסק • צפואישה נכנסה עם רכבה אל תוך הקיוסק • צפואלי רוטמן23
מתנדבי איחוד הצלה באשדוד הוזעקו לרחוב יוספטל בעיר, שם נהגת עלתה עם רכבה על המדרכה, פגעה קלות בעובר אורח, נכנסה אל תוך קיוסק במקום ונפגעה קל בעצמה • צפו (בארץ)
לפני הגירושין: הכסף שהוטמן במזגן - נעלםלפני הגירושין: הכסף שהוטמן במזגן - נעלםישי כהן
כמאה אלף שקלים בשטרות מזומנים היו טמונים במזגן בביתם של בני זוג חיפאים במשך שנים אך כאשר בני הזוג החליטו להתגרש ולחלק את הרכוש, הסתבר כי השטרות נעלמו (בארץ)
אלוף אלון והשופטת חיות - ראש אגף המבצעים יצא - והנשיאה 'ניחשה'ראש אגף המבצעים יצא - והנשיאה 'ניחשה'אלי רוטמן7
במהלך דיון בבג"ץ בצדקת הירי של צה"ל על מפגיני הגדר בעזה, נאלץ אלוף אלון לעזוב לטובת דיון ביטחוני דחוף. נשיאת העליון חיות לא התאפקה, וסיננה: "אפשר לנחש למה" (בארץ)
תיעוד ירושלים המוצפת - המערכת החורפית: הקשה ביותר זה 21 שנההמערכת החורפית: הקשה ביותר זה 21 שנהאלי רוטמן1
יותר משני עשורים לא חוות ישראל מתקפת גשמים עזים מלווים ברוחות ובברד בכזאת עוצמה, כפי שאירע בסערה האחרונה שפקדה את המדינה בשבוע שעבר (חדשות, בארץ)
לוחמי האש מנעו פיצוץ של מיכלית דלקלוחמי האש מנעו פיצוץ של מיכלית דלקכיכר השבת
ארבעה צוותי כיבוי פעלו הבוקר (שני) לכיבוי מיכלית להובלת דלק וסולר בכביש 385 סמוך לישוב אביעזר. לוחמי האש כיבו את המשאית שבערה ומנעו את התלקחות הדלק (אקטואליה)
ניידת משטרה ליד בית ספר. אילוסטרציה - ההאקר מאשקלון הפחיד ילדים מתוך הכלאההאקר מאשקלון הפחיד ילדים מתוך הכלאאלי רוטמן
חקירה זריזה גילתה את זהות המטרידן שאיים כי הוטמנו פצצות בבתי ספר במרכז, ויצר פאניקה בקרב התלמידים: ההאקר המפורסם בן ה-19, שהטריף מוסדות יהודיים בעולם (חדשות)
דורס בקור רוח פעם ועוד פעם - שוב ושוב - ושוב: תיעוד חדש מהפיגוע בעכושוב ושוב - ושוב: תיעוד חדש מהפיגוע בעכואלי רוטמן20
קשה לצפייה: השתלשלות פיגוע הדריסה שאירע בעכו, נחשפת בבירור ככזאת בסרטונים ברורים משתי הזירות בעיר, בניגוד לטענתו השקרית של המחבל כי זו היתה תאונה (בארץ)
יצא ממכוניתו בכביש 6 - ונהרג ממשאיתיצא ממכוניתו בכביש 6 - ונהרג ממשאיתכיכר השבת2
גבר כבן 50 שיצא אמש (ראשון) ממכוניתו בכביש 6, דרומית למחלף קריית גת, ככל הנראה בשל תקלה טכנית, נהרג מפגיעת משאית חולפת. מותו נקבע במקום • תיעוד (חדשות)
דייטש ואמסלם. לא ירוצו ראש בראש - הבחירות בבירה: 'הליכוד' מחכה ליוסי דייטשהבחירות בבירה: 'הליכוד' מחכה ליוסי דייטשאבי רבינא11
ועדת ההיגוי של הליכוד הזמינה סקר עומק שיבדוק מי המועמד המתאים ביותר לראשות עיריית ירושלים. עם זאת, במידה ויוסי דייטש ירוץ לתפקיד, הליכוד לא יריץ מועמד מולו (חדשות, ארץ)
אבי דיכטר - ועדת חוץ וביטחון תדון בהתנכלויות לחיילים חרדיםועדת חוץ וביטחון תדון בהתנכלויות לחיילים חרדיםישראל כהן
ביומו הראשון של מושב הקיץ של הכנסת, ועדת החוץ והביטחון של הכנסת בראשותו של ח"כ אבי דיכטר תקיים דיון דחוף בנושא ההתנכלויות לחיילי צה"ל החרדים מצד מוסדות חינוך (חרדים)
גנב נשק מהבסיס כדי לממן טיפולים לאחותוגנב נשק מהבסיס כדי לממן טיפולים לאחותוכיכר השבת3
עצוב ומסוכן: שלושה רובי M-16 נגנבו מבסיס בצפון הארץ ונמכרו לעבריינים ידועים. סיבת הגניבה: צורך לממן טיפולים רפואיים לאחותו של הגנב (חדשות, בארץ)
זירת האירוע - י-ם: שני פצועים בניסיון חיסול בכניסה לקניוןי-ם: שני פצועים בניסיון חיסול בכניסה לקניוןאלי רוטמן5
אדם המוכר למשטרה דקר אדם אחר בקניון הדר שבתלפיות בבירה, ופצע אותו. שוטר שחשד בדוקר כי הוא מחבל, ירה בו ונטרלו. מהזירה פונו שני פצועים, באורח בינוני וקשה (חדשות)
אילוסטרציה - בתוך שעה: שני פעוטות נכוו ממים רותחיםבתוך שעה: שני פעוטות נכוו ממים רותחיםקובי רוזן2
בשני אירועים שונים, במטבח בית משפחה חרדית באלעד ובבית קפה בנתניה, נכוו פעוטות ממים רותחים שנשפכו על גופם הקטן. הפציעה החמורה מביניהן מוגדרת בינונית (בארץ)
ציפורים במעגן מיכאל - התחזית: התחממות קלה, עדיין ייתכן גשמיםהתחזית: התחממות קלה, עדיין ייתכן גשמיםכיכר השבת
הגשם הכבד כנראה כבר מאחורינו, מזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות, עדיין ייתכן גשם מקומי בצפון המזרח. גם בהמשך השבוע ייתכן גשם (בארץ)
רחפן יחפש את הנעדר הישראלי בשטח ירדןרחפן יחפש את הנעדר הישראלי בשטח ירדןקובי רוזן1
כוחות הביטחון קיבלו אישור ממשלת ירדן להכניס רחפן לשטח המדינה בכדי לנסות ולאתר את הנעדר הישראלי איימן ג'אבר שנסחף בשיטפונות באזור נחל צין וטרם אותר (חדשות, בארץ)
זירת האסון - המדריכה באסון השיטפון טוענת: 'ביקשתי לבטל את הטיול'המדריכה באסון השיטפון טוענת: 'ביקשתי לבטל את הטיול'קובי רוזן11
המדירה ממכינת 'בני עציון', ששוחררה למעצר בית, טוענת כי יממה קודם האסון, אסון בו נהרגו 10 נערים, היא התריעה וביקשה לבטל את הטיול • הוארך מעצרם של מנהל המכינה והמדריך (בארץ)
תאונה על פסי הרכבת, ארכיון - שוב תאונה ברכבת: אדם נהרג על המסילותשוב תאונה ברכבת: אדם נהרג על המסילותדניאל הרץ1
תושב הרצליה נהרג מפגיעת רכבת ישראל על המסילה כמה קילומטרים מהרצליה. המשטרה שללה כי מדובר באירוע פלילי ונסיבות המקרה הקשה נבדקות כעת על ידי החוקרים (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת 'אמור'זמני כניסת ויציאת שבת פרשת 'אמור'כיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
תמונות עשרת ההרוגים באסון - פורסמו מועדי ההלוייה של תשעה מההרוגיםפורסמו מועדי ההלוייה של תשעה מההרוגיםדניאל הרץ41
יום לאחר האסון הכבד בנחל צפית, מתפרסמים מועדי הלוויות של שמונה מתוך עשרת ההרוגים. שש מתוך ההלוויות יתקיימו היום. פורסם שמה של ההרוגה העשירית (חדשות בארץ)
מאמצי החילוץ בנחל צפית על רקע הזרימה העזה - התחזית: עדיין צפוי גשם, חשש לשיטפונותהתחזית: עדיין צפוי גשם, חשש לשיטפונותכיכר השבת
מזג האוויר יוסיף להיות גשום. לקראת הצהרים יתחדשו הגשמים המקומיים, בעיקר בפנים הארץ ודרומה. ייתכנו סופות רעמים מלוות בברד. במשטרה מזהירים מהשיטפונות (בארץ)
הורים מודאגים אתמול בפתח המכינה - האסון בנחל: שלושה ממנהלי המכינה נעצרוהאסון בנחל: שלושה ממנהלי המכינה נעצרודניאל הרץ7
המשטרה עצרה וחקרה במהלך הלילה שלושה ממנהלי המכינה הקדם צבאית 'בני ציון' שעשרה מחניכיה נהרגו באסון בנחל צפית. אחד מהם שוחרר כבר למעצר בית (חדשות בארץ)
אלה, צור ויעל ז"ל, שלושה מהתלמידים ההרוגים, והחילוץ בזירת האסון - האסון הנורא בנחל צפית: אלו שמות הקרבנות הצעיריםהאסון הנורא בנחל צפית: אלו שמות הקרבנות הצעיריםאלי רוטמן22
הותרו לפרסום שמותיהם של חלק מתלמידי המכינה הקדם-צבאית שנספו היום באסון ההיסחפות בנחל צפית בערבה, שעלה על גדותיו מהגשמים העזים וגרם למות 9 נערות ונער אחד (חדשות)
תלמידה אבלה בפתח המכינה, וחלק מהתכתבות הוואטספ - מחריד: כתבה לחברתה: 'אנחנו נמות' - ומתהמחריד: כתבה לחברתה: 'אנחנו נמות' - ומתהקובי רוזן18
מההתכתבות שמקבלת כעת משמעות מצמררת, בין תלמידי המכינה הקדם-צבאית בה היכה האסון הנורא של מות 8 תלמידים בנחל, עולה החשש המוקדם - שהתממש (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4