ישי בנריש  מקווה אשדוד  מרתון  מרתון טבריה
מה רבו מעשיך ה': צפו בנחל הבניאס שוצףמה רבו מעשיך ה': צפו בנחל הבניאס שוצףכיכר השבת5
מה רבו מעשיך ה'. גשמי ברכה רבים פוקדים היום את ארצנו ובשמורת הטבע נחל חרמון בניאס, המים גועשים ושוצפים. צפו בצילום הנחל של ויטלי גרנדר מרשות הטבע והגנים (ארץ)
האוטובוס שנעצראוטובוס שב"חים נעצר בדרך לאילת • צפויוני גבאי2
אוטובוס שהעלה את חשדם של לוחמי מג"ב שפעלו במחסום, נעצר בכניסה לאילת - והלוחמים הופתעו לגלות שכל נוסעיו של האוטובוס הם שוהים בלתי חוקיים, רובם מרמאללה (בארץ)
2 פעוטות חרדים נכוו ממים רותחים בביתם2 פעוטות חרדים נכוו ממים רותחים בביתםדניאל הרץ
שני מקרים, הלילה והבוקר, באשדוד בהם נכוו פעוטות ממים רותחים שנשפכו עליהם. שניהם ב"ה במצב קל לאחר שטופלו על ידי כוחות איחוד הצלה שהגיעו למקום (חדשות בארץ)
אילוסטרציהמזג האוויר: גשם לפרקים, שלג בחרמוןיוני גבאי1
מזג האויר החורפי חוזר אלינו עם טמפרטורות נמוכות, סופות רעמים ושטפונות במקומות המועדים • גם מחר ובשבת יימשכו הגשמים ומזג האוויר החורפי • כוחות החירום נערכים (בארץ)
עיריית תל אביבעיריית ת"א: מעוניינים לחלל שבת? פנו אלינודניאל הרץ15
עיריית תל אביב פרסמה הזמנה לבעלי המרכולים בעיר להגיש בקשות לאישורים לעבודה בשבתות וחגים, על פי חוק העזר העירוני ובהתאם להחלטתו של בג"ץ בנושא (אקטואליה בארץ)
משטרה באשדוד, ארכיוןגל פריצות באשדוד - 'המשטרה מעלימה עין'יוני גבאי3
בשיחה עם 'כיכר השבת' מספר משה, תושב חרדי ברובע ו' בעיר, על גניבת תכשיטים בשווי עשרות אלפי שקלים מביתו לאור היום - ועל תגובתו של השוטר בתחנת המשטרה (בארץ)
ועדת הכלכלה תובעת תשובות מ'אל על'ועדת הכלכלה תובעת תשובות מ'אל על'דניאל הרץ1
וועדת הכלכלה של הכנסת ערכה דיון מהיר בנוגע למסקנות אירוע 'טיסת השבת' והטענות על התעמרות בנוסעים החרדים. הוועדה דורשת תשובות מחברת 'אל על' (אקטואליה)
יוסי דגן וישראל גנץראשי מועצות ביו"ש מחרימים את נתניהודניאל הרץ6
מספר ראשי מועצות ביו"ש הודיעו כי יחרימו פגישה עם ראש הממשלה נתניהו, בטענה שזה "טפט בהצגה כשהטרור נשאר ללא מענה". מנגד, ראשי מועצות אחרים כן ישתתפו (חדשות)
התחזית: הגשם יגיע לקראת הערב ויתחזקהתחזית: הגשם יגיע לקראת הערב ויתחזקכיכר השבת1
הגשם חוזר ובגדול: היום יהיה מעונן חלקית ולקראת הערב יחל לרדת גשם מקומי בצפון הארץ. בלילה הגשם יתחזק ויתפשט למרכז וילווה בסופות רעמים. הגשם ימשיך בסופ"ש (בארץ)
הנשיא אירח את לוחמי הימ"מ והכלב רמבוהנשיא אירח את לוחמי הימ"מ והכלב רמבוכיכר השבת3
נשיא המדינה ראובן ריבלין ורעייתו נחמה אירחו את לוחמי הימ"מ של משטרת ישראל ואת הכלב רמבו שסייע ללכידת המחבל שביצע את הפיגוע בברקן. צפו בתיעוד (אקטואליה)
הילד ניסה להציל את כלבו מהאש ונפצע קלהילד ניסה להציל את כלבו מהאש ונפצע קלאלי רוטמן
שתי דירות בשכונת קרית משה בירושלים עלו בלהבות מסיבה שטרם הובררה. לוחמי האש הצליחו לכבות את האש ולמנוע את התפשטותה, אך לא את צערו של הילד שכלבו נהרג (ארץ)
יונים בשמי ירושלים, אתמולהתחזית: נאה עד מעונן חלקית, מחר גשוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה נאה עד מעונן חלקית. הטמפרטורות תהיינה רגילות בעונה. מחר החל משעות הערב יחל לרדת גשם שייתחזק במהלך הלילה וימשיך ביום חמישי ושישי (בארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין כל קשר לתוכן הידיעההסוף להתעללויות? מצלמות יתעדו מטפלותאלי רוטמן13
הכנסת אישרה סופית את החוק להתקנת מצלמות במעונות יום לפעוטות, שייכנס לתוקף בעוד כתשעה חודשים כל הפרטים על החוק שאמור להרתיע מטפלות אלימות (חדשות)
בת 55 נלכדה על מצוק בבית שמש. צפו בחילוצהבת 55 נלכדה על מצוק בבית שמש. צפו בחילוצהדניאל הרץ7
כוחות החילוץ של כוחות הכיבוי וההצלה חילצו אישה שאיבדה את דרכה שלושה ימים ובסופן מצאה את עצמה לכודה על המצוק מבלי יכולת לרדת. היא הועברה לטיפול רפואי (בארץ)
רון קובי. ארכיוןגורמים ברבנות הראשית: "רון קובי אינו אחראי"ישי כהן6
גורמים העוסקים בנושא הכשרות ברבנות הראשית דוחים את היוזמה של ראש עיריית טבריה רון קובי להכנסת כשרות 'צהר' ואומרים כי אין לו כל סמכות ואין לו כל קשר לכשרות (חדשות)
טבריה. ארכיוןקובי פועל לחולל מהפכה בתחום הכשרותשאול כהנא37
רון קובי, ראש עיריית טבריה, פותח במלחמה נגד הרבנות המקומית ופועל לאפשר למלונות לקבל כשרות מרבני 'צהר'. בשיחה עם 'כיכר' אומר קובי: "בשם השם נעשה ונצליח" (ארץ)
נוף הגליל מהר הקפיצההתחזית: מעונן חלקית; ייתכן גשם מקומיכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן. עד שעות אחה"צ בצפון הארץ ובמישור החוף, עדיין יתכן גשם מקומי, ברובו קל. ביום רביעי בלילה יחזור הגשם במלא עוזו (בארץ)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה33% משומרי הכשרות אוכלים רק 'מהדרין'יוני גבאי3
מסקר שערך מכון גוטמן עולה כי למעלה מ-50% מאזרחי ישראל היהודים הינם שומרי כשרות • גם בקרב חילונים שומרי כשרות, רק חלק קטן סומך על מזון מכשרויות פרטיות (חדשות)
ארונה של רונה רמון ב'מרכז פרס' בת"אעתירה נגד שריפת הגופה נדחתה: התערבותיוני גבאי35
עו"ד שמעון עשור פנה לבג"צ בבקשה למנוע את שריפת גופתה של רונה רמון ע"ה, אך נדחה: "לעותר אין כל מעמד חוקי להתנגד למילוי משאלתה-צוואתה של המנוחה" (חדשות)
משה ליאוןחושש? ליאון מסרב לחשוף את ההסכמיםאבי רבינא12
חוק הרשויות המקומיות קובע כי על ראש עיר לפרסם בתוך 48 שעות הסכמים שחתם עם שותפות לקואליציה, אך משה ליאון בחר שלא לפרסם: "מרגיש חופשי לצפצף על החוק" (חדשות)
ד"ר גלעד מלאך, המכון הישראלי לדמוקרטיהכנס המכון הישראלי לדמוקרטיה בענין 'המרחב החרדי המשתנה'כיכר בשיתוף המכון הישראלי לדמוקרטיה1
בכנס שהתקיים במכון הישראלי לדמוקרטיה, הועלו סוגיות שונות הקשורות באתגרים ובהזדמנויות העומדים לפתחה של החברה הישראלית ומקבלי ההחלטות בדרג המקצועי והמדיני, נוכח מרחב חרדי צומח ומשתנה (חדשות בארץ, שיווקי)
שכונת רמות ביום שישיהתחזית: מעונן חלקית, בלילה ייתכן טפטוףכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, בלילה ייתכנו טפטופים עד גשם קל לאורך מישור החוף. גם מחר ייתכנו טפטופים עד גשם מקומי קל (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת ויחיזמני כניסת ויציאת שבת פרשת ויחיכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
אתר החרמון נפתח • צפו בחרמון המושלגאתר החרמון נפתח • צפו בחרמון המושלגכיכר השבת3
הלילה לא ירד שלג. במפלס העליון בין 5-10 ס"מ שלג. הטמפ' במפלס העליון מעלה אחת, בתחתון 4 מעלות. השמיים בהירים והשמש זורחת. צפוי להיות יום יפה. האתר נפתח חינם (בארץ)
אמש בכותלהתחזית: התחממות קלה, עדיין גשם מקומיכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן. עד שעות אחר הצהריים עדיין צפוי גשם מקומי ברובו קל. צפויה התחממות קלה. בשבת ללא שינוי ניכר, ייתכנו עדיין טפטופים (בארץ)
ח"כ אחמד טיביאחמד טיבי: "הפשע במגזר - זלג מהיהודים"שאול כהנא22
אחמד טיבי, וותיק חברי הכנסת הערבים, הציע היום פרשנות מקורית לתרבות הרצח שמכה שוב ושוב במגזר אליו הוא שייך: היהודים. לדבריו, הפשע 'זלג' מישובים יהודיים לערביים (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק דוד גרוסמן
"אורי, אזרחי ישראל חייבים לך 'הכרת הטוב'"
ג' בשבט תשעט2
הנשק של המחבל שנתפס
עו"ד יצחק שינפלד
הם לא מפחדים // עו"ד יצחק שינפלד
ב' בשבט תשעט6
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10