פינדרוס  יוסי דייטש  מרדכי שפירא  איציק דדיה
אלקין וליברמן. ארכיון'ישראל ביתנו' נגד אלקין: "אובדן עשתונות"כיכר השבת4
"השר לענייני אופורטיוניזם", כך מכנים בסיעת 'ישראל ביתנו' את המועמד השר זאב אלקין, וטוענים ל"אובדן עשתונות" מצדו, לאחר שהאשים את ליברמן ודרעי בקומבינה (אקטואליה)
גללי חולדות במטבח של אולם אירועים. צפוגללי חולדות במטבח של אולם אירועים. צפוכיכר השבת16
משטרת ישראל סגרה אולם אירועים בכפר סבא שהפעיל את המטבח למרות צו סגירה שתלוי ועומד כנגדו. במטבח נמצאו גללי חולדות לצד שקיות הבלינים, שהיו מכורסמות (חדשות)
מוישי הולצברג, על רקע תמונת הוריומואשמת: גנבה כסף מארגון הצדקה החרדיכיכר השבת2
כתב אישום הוגש נגד בת 27 מתל אביב, שפרצה למשרדי 'בית המעשים הטובים' בעפולה, ארגון שהוקם לזכר גבי ורבקי הולצברג הי"ד • עורכת דינה: נסיבות חייה קשות (אקטואליה)
ליאון, אלקין, דייטש וברקוביץ'אלקין: 'קומבינה'; ברקוביץ: הירושלמים איתיאבי רבינא14
המועמדים לראשות העיר ירושלים מגיבים להחלטת ש"ס טדגל התורה לתמוך במשה ליאון. אלקין תוק את הקומבינה של דרעי וליברמן, וברקוביץ טוען להזנחת ציבורים שלמים בי-ם (חדשות)
אילוסטרציה268 חשו ברע בצום; 174 יולדות פונו לבי"חכיכר השבת2
במד"א מסכמים את היום הכיפורים בטיפול שהוענק ל-268 בני אדם שחשו ברע בעקבות הצום. וכן, בפינוי 174 יולדות לבתי החולים. ב'איחוד הצלה' טיפלו בכ-2,500 מקרים (אקטואליה)
מזג האוויר ביום הכיפורים: ממוצע לעונהמזג האוויר ביום הכיפורים: ממוצע לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר ועם טמפרטורות ממוצעות לעונה. ביום הכיפורים לא צפוי שינוי ניכר בטמפרטורות ועומסי חום יורגשו באזורים השונים בארץ (בארץ)
ישי וגפני. ארכיוןציר חדש: 'דגל' ו'יחד' חתמו על ריצה משותפתאבי רבינא25
אחרי ש'דיל' 'דגל התורה' וש"ס באלעד קרס, כעת מגיעה האחדות בין 'דגל' למפלגת 'יחד' של אלי ישי. המפלגות חתמו עם ריצה משותפת בעיר צפת וחלוקת המוקמות בסיעה (מקומי)
כך התקבל הרב הישיש לאחר אירוסיו • צפוכך התקבל הרב הישיש לאחר אירוסיו • צפואלי רוטמן3
"יושב אצלנו גדול הדור מדי יום; כל כך שמחנו לשמוע את הבשורה", אומר ל"כיכר השבת" אחד מתלמידי הגר"א נבנצאל בן ה-83, שקיבלו אותו בשירה לאחר אירוסיו • צפו (אקטואליה)
אריה קינג וחגית משהבמי יתמכו ה'סרוגים' בי-ם: "זה תלוי בחרדים"אבי רבינא15
הקרב על כל קול במערכת הבחירות בי-ם, מציב את הציבור הציוני דתי בבירה, על כל גווניו, בלבם של ניסיונות המועמדים השונים לזכות בתמיכתו • השמועות - והאמת (חדשות, בארץ)
רביץ מקבל את ברכתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, בימים האחרוניםסופית: יצחק רביץ עבר מביתר אל טלז סטוןאבי רבינא32
יצחק רביץ העביר את כתובת מגוריו מביתר עילית למועצה המקומית קרית יערי, לקראת התמודדותו לראשות בבחירות הקרובות. גפני לרביץ: "אנחנו מאחוריך" • כל הפרטים (בארץ)
יצחק פינדרוסב'דגל' הכריעו: יצחק פינדרוס יתמודד לראשות העיר אלעדישי כהן ואבי רבינא108
אחרי שבועות של תהפוכות, מגיעה עוד אחת: מרן הגר"ח קניבסקי וראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין הכריעו כי מועמדם לראשות אלעד יהיה הסגן מירושלים • ש"ס: "התנהלות פנימית כושלת" (בארץ)
קציר חמניות בעמק יזרעאלמזג האוויר ביום הכיפורים: ממוצע לעונהכיכר השבת1
היום צפויה התחממות קלה בעיקר בהרים ובפנים הארץ והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. בערב יום הכיפורים וביום הכיפורים, לא צפוי שינוי ניכר בטמפרטורות (חדשות בארץ)
הגר"ח מעיין בדו"ח הפעילות של יד לאחים.מצוות פדיון שבויים על ידי גדולי ישראלכיכר השבת
בביקורם המסורתי, כמדי ערב ראש השנה: גדולי ישראל הרעיפו ברכות חמות על ראשי יד לאחים ותרמו מכספם הפרטי למצוות פדיון שבויים (בארץ)
זמני כניסת ויציאת צום יום הכיפורים תשע"טזמני כניסת ויציאת צום יום הכיפורים תשע"טכיכר השבת7
מתי נכנס יום כיפור תשעט (2018)? מתי יוצא הצום? להלן זמני כניסת ויציאת היום, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את הגולשים: גמר חתימה טובה (בארץ)
דינה זילבר: גם ברהט לא תהיה בריכה נפרדתדינה זילבר: גם ברהט לא תהיה בריכה נפרדתדניאל הרץ3
דינה זילבר קיבלה את דרישת עוצמה יהודית והודיעה כי גם לבדואים לא תהיה רק בריכה נפרדת בדומה לדרישתה גם מרשויות מקומיות יהודיות ודרשה "שעות משפחה" (אקטואליה)
אביו ואחיו של ארי הי"דבדמעות: אלפים רבים ליוו את ארי פולד הי"דדניאל הרץ10
אלפי בני אדם ליוו למנוחות בבית העלמין של כפר עציון את הנרצח בפיגוע בצומת גוש עציון, ארי פולד הי"ד. הספידו אותו אביו, אחיו, אשתו ובתו."אבא היה לוחם וככזה הוא מת" (בארץ)
רה"מ  נתניהו הביע תמיכה ישירה באלקיןרה"מ נתניהו הביע תמיכה ישירה באלקיןאבי רבינא6
בטקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה, שנערך בתלפיות נשלח סרטון של רה"מ נתניהו בו הוא מביע לראשונה תמיכה ברורה בשר זאב אלקין • "הצביעו עבור זאב אלקין" (חדשות)
רב שכונת קטמונים הודיע על תמיכה באלקיןרב שכונת קטמונים הודיע על תמיכה באלקיןאבי רבינא2
הרב אברהם קריספין רב שכונת 'קטמונים' וראש ישיבת 'יגל אברהם', במכתב תמיכה מפתיע למדי במועמדותו של השר זאב אלקין בבחירות לעיריית ירושלים. "אלקין מנהיג מתאים" (בארץ)
מונטג ואבוטבולמונטג יגיש מועמדותו לראשות עיריית בי"שאבי רבינא18
חבר מועצת העיר בית שמש משה מונטג המשמש בתפקידו כיו"ר ועדת תכנון ובניה בעיר, מילא בשעה האחרונה טופס מועמדות לראשות העיר בית שמש, לקראת הבחירות (חדשות)
ארי פולד הי"דכך נאבק הנרצח בפיגוע בעד שמירת השבתקובי רוזן10
כחודש לפני שנרצח, נאבק ארי פולר הי"ד למען קדושת השבת ברקע עבודות 'גשר יהודית'. "מה קרה יאיר? כמה אתה נלחם לחילול שבת? לא ידעתי ששבת שייכת רק לחרדים", צייץ (ארץ)
ארי פולד הי"ד וזירת הפיגועתיעוד: טלית הנרצח בפיגוע מגואלת בדמוקובי רוזן24
הותר לפרסום כי ארי פולד הי"ד הוא הנרצח בפיגוע הדקירה בקניון שבגוש עציון. ארי נפגע והחל במרדף אחר המחבל. מאוחר יותר נקבע מותו בבית החולים 'שערי צדק' (דיין האמת)
עו"ד יוסי חביליופרישה ראשונה: חביליו פורש לטובת ברקוביץ'אבי רבינא2
עו"ד יוסי חביליו הודיע הצהריים על הסרת מועמדותו וחבירה למועמד החילוני עופר ברקוביץ'. הערכה חביליו יקבל את תפקיד ה"סגן" במידה וברקוביץ ינצח (בחירות, מקומי)
נורא: המחבל מתנפל מאחור ודוקר בעוצמהנורא: המחבל מתנפל מאחור ודוקר בעוצמהכיכר השבת3
פיגוע הדקירה הקשה היום בכניסה למרכז המסחרי בצומת גוש עציון, תועד במצלמות. המחבל נראה מזנק מאחור על עובר האורח, ודוקר אותו באכזריות שוב ושוב עד שמתמוטט (חדשות)
רגע הפיגועפיגוע אכזרי: אדם נרצח בדקירות סכין בקניון ב"צומת הגוש"אלי רוטמן18
אדם נרצח מדקירות מחבל בכניסה למרכז המסחרי בצומת גוש עציון. תחילה הוא פונה כשמצבו אנוש לבית החולים, אך שם נקבע מותו. גם מצבו של המחבל אנוש, לאחר שנוטרל מירי הנדקר • צפו (ארץ)
אילוסטרציהעיריית י-ם סגרה "בטעות" מסעדה בשבתכיכר השבת6
קבוצת חרדים קיצוניים המוחים נגד מסעדות הפתוחות בשבת בירושלים, הזמינו את פקחי העירייה למסעדה אתיופית. הפקחים סגרו את המקום והעירייה מיהרה להתנצל (חדשות)
נשיא המועצת הגר"ש כהן והשר דרעימי יגבר? אנשי יוסי דייטש מול דרעי וליאוןאבי רבינא53
הקרב בירושלים: בעוד יו"ר ש"ס דרעי פועל כדי שנשיא המועצת הגר"ש כהן יתמוך במועמדות ליאון לראשות עיריית ירושלים, מקורבי דייטש פועלים כדי למנוע זאת (חדשות, בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook