hah rhcu..  hubh..  www.cnfysl..  www..
שיגורי טילים מעזה'כיפת ברזל' הופעלה - והבהילה את החוגגיםב. ניסני2
אזעקת צבע אדום הופעלה לפני זמן קצר בישובים שב'עוטף עזה', בעקבות זיהוי שיגור רקטות מהרצועה. בהלה רבתי במהלך הפנינג המוני שנערך לילדי העיר שדרות (חדשות,ארץ)
מתוך סרטון ההתעללותה'מטפלת המתעללת' שוחררה; "זה ביזיון"דוד הכהן11
בית המשפט העליון קיבל את ערעורה של מעודה: "המעצר אינו מקדמה על חשבון העונש, חומרת העבירות אינה עילת מעצר" • ההורים: "מערכת המשפט יורקת לנו בפנים" (בארץ)
עובדת זרה קשרה ציציות שיועדו למכירהעובדת זרה קשרה ציציות שיועדו למכירהקובי רוזן7
מטעם הרבנות הראשית הגישו תלונה במשטרה. בתום החקירה התגלה כי הכינו כמות מסחרית של ציציות לא כשרות למכירה. הציציות נקשרו בידי עובדת זרה, בניגוד להלכה (ארץ)
התחזית: עד שבת, ימשיך להיות חם מהרגילהתחזית: עד שבת, ימשיך להיות חם מהרגילכיכר השבת
לפי התחזית, אנחנו לקראת עוד מספר ימים קיציים וחמים: היום ימשיך להיות חם מהרגיל עד שרבי, ורק בשבת תחול ירידה בטמפרטורות והן יהיו מעט נמוכות מהממוצע (אקטואלי)
מתפללים בקברי צדיקים בכפרים פלסטיניםמתפללים בקברי צדיקים בכפרים פלסטיניםב. ניסני3
לקבר עמוס הנביא בכפר תקוע ולקברי נתן הנביא וגד החוזה בעיירה חלחול נכנסו הלילה מאות אנשים, תחת אבטחה צבאית, לשאת תפילה ובקשה • תיעוד וידאו וגלריה (אקטואלי)
הפתעה ברכב: בן 15 הסיע את אחיו הקטניםהפתעה ברכב: בן 15 הסיע את אחיו הקטניםקובי רוזן6
במסגרת פעילות משטרתית שגרתית, עצרו השוטרים נהג רכב והופתעו לגלות כי מדובר בקטין בן 15 שמסיע את אחיו הקטנים, בשליחות אביו להעביר בלון גז לבית הסבתא (בארץ)
קובי מגיב לראשונה לכישלון: תוצאה מצוינתקובי מגיב לראשונה לכישלון: תוצאה מצוינתיענקי כץ60
ראש עיריית טבריה שהתגרה בחרדים בכל כוחו בחודשים האחרונים, כשל בבחירות עם מפלגתו וקיבל תוצאה מגוחכת, כעת הוא מגיב ל'כיכר' וטוען כי הוא דווקא מאד מרוצה (בארץ)
ליברמןאיווט מפחיד: לימודי ליבה לחרדים - תנאי סףדוד הכהן72
יו"ר ישראל ביתנו, שניהל קמפיין הסתה נגד הציבור החרדי, גם מתכוין לממש את תכניותיו, לאחר שהצליח לצמוח ל-9 מנדטים ולהפוך ללשון המאזנים בהרכבת הממשלה הבאה (אקטואליה)
התחזית: התחממות נוספת, יהיה חם ויבשהתחזית: התחממות נוספת, יהיה חם ויבשכיכר השבת
מזג האוויר יהיה נאה בד"כ. תחול עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם ויבש מהרגיל לעונה, בעיקר בהרים ובפנים הארץ. משעות הצהריים ינשבו רוחות צפוניות ערות (חדשות בארץ)
רגעי האירוע הדרמטיניסיון פיגוע: פלסטינית ניסתה לדקור ונורתהב. ניסני11
צעירה פלסטינית ניסתה לדקור את אנשי כוחות הביטחון המוצבים במחסום קלנדיה שבאזור רמאללה, אך רגע לפני שהצליחה לבצע את זממה, אלו ירו לעברה ופגעו בה (חדשות)
רון קוביהפארסה של רון קובי: קיבל רק 2% בטבריהקובי רוזן57
לא הועילו לו, לרון קובי, הסיורים המתגרים שערך במעוזי החרדים ברחבי הארץ, כמו גם הצהרותיו על הרס אתר קברה של רחל, אשת רבי עקיבא; תושבי עירו אמרו לו: לא! (אקטואלי)
ליברמן, הערבאיווט מצהיר: "נעשה מעשים לא שגרתיים"כיכר השבת19
יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מדבר הערב על כך שחייבים להקים ממשלה שתכלול את המפלגה שלו, את הליכוד ואת כחול לבן. "אנחנו נמצאים במצב חירום", טען איווט. צפו (ארץ)
נתניהו, הבוקרפייסבוק חסמה את נתניהו עד אחרי הבחירותכיכר השבת9
לאחר שנתניה פרסם דרך הצ'ט של נתניהו סקרי בחירות, פנה השופט מלצר לפייסבוק וביקש מהם לחסום את חשבון הצ'ט בוט, בפייסבוק נענו לקריאה וחסמו עד לאחר הבחירות (בארץ)
ליברמן מצביע הבוקרפעיל של ליברמן משכנע להצביע בעד כסףחנני ברייטקופף14
פעיל מפלגתו של ליברמן תועד במצלמה משחד אישה להצביע עבור ליברמן תמורת סכום של 500 שקל. ב'ישראל ביתנו' מתנערים מהפעיל, "עשה זאת על דעת עצמו". צפו (אקטואלי)
נעצרו קטינים בחשד ליידוי אבנים על הרכבת הקלהנעצרו קטינים בחשד ליידוי אבנים על הרכבת הקלהקובי רוזן1
משטרת ישראל עצרה לחקירה 4 קטינים בחשד שיידו אבנים לעבר הרכבת הקלה וגרמו נזק לאחד הקרונות, בעת שהרכבת עברה אתמול בדרך שועפט שבצפון ירושלים (חדשות, בארץ)
תחזית ליום הבחירות: תחול התחממות קלהתחזית ליום הבחירות: תחול התחממות קלהכיכר השבת1
מזג האוויר היום, יום הבחירות יהיה נאה בד"כ. תחול עלייה קלה בטמפרטורות. הטמפרטורות יחזרו להיות רגילות לעונה. בהמשך השבוע צפויה התחממות נוספת ויהיה חם ויבש (ארץ)
נתניהו התפלל בכותל:  מתרגש לגעת בקירנתניהו התפלל בכותל: מתרגש לגעת בקירכיכר השבת13
שעות אחרונות לפני פתיחת הקלפיות, הגיע הערב ראש הממשלה לשריד בית מקדשנו, והצהיר כי הוא מתרגש בכל פעם להגיע למקום הקדוש. "מתפלל למען עם ישראל" (בארץ)
ביום הבחירות: בית הדין בהאג ידון נגד גנץביום הבחירות: בית הדין בהאג ידון נגד גנץדוד הכהן4
בית הדין הבינלאומי בהאג יקיים מחר דיון בתביעה שהוגשה נגד הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ ומפקד חיל האוויר לשעבר, אמיר אשל, בנוגע לאחריותם להפצצת בית פלסטיני (חדשות)
ליוו חתן וכלה בכביש - בצורה פרועה • תיעודליוו חתן וכלה בכביש - בצורה פרועה • תיעודאלי רוטמן6
משטרת ישראל פתחה בחקירה בעקבות סרטון שהגיע לידיה, ובו שיירת רכבים של תושבי מזרח ירושלים, המלווים חתן וכלה בצורה פרועה, שסיכנה את כלל משתמשי הדרך • צפו (בארץ)
רון קוביבא להרוס: רון קובי מתכנן לפגוע ב'קבר רחל'אבי רבינא112
במכתב ששלח ראש עיריית טבריה למשטרת מחוז צפון, ביקש להרוס את קברה של רחל, אשת התנא הקדוש רבי עקיבא, הממוקם בקרבת בית העלמין בעירו: "זו ערבייה", טען (חדשות)
אילוסטרציהילד בן חמש נפל מגדר ונפצע באורח בינונידניאל הרץ1
ילד כבן 5 נפצע בינוני לאחר שנפל מגדר במוסד הלימודי באילת ונחבל קשות בראשו ובגפיו. כוחות ההצלה שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לביה"ח (בארץ)
היועמ"ש מנדלבליטביבי תכנן לתקוף בעזה; מנדלבליט עצר אותוב. ניסני4
ההשפלה שחווה ראש הממשלה על גופו, כשנאלץ להתפנות מהבמה בכנס באשדוד, בשל ירי הגראד מעזה, הניעה אותו לתגובה תקיפה ביותר, אך היועמ"ש מנדלבליט בלם אותו (ארץ)
ארם נהריים, בגבול ישראל ירדןתחזית: עלייה קלה בטמפרטורות, ייתכן גשםכיכר השבת
מזג האוויר יהיה מעונן חלקית. תחול עליה קלה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בשעות הבוקר בצפון הארץ ובמישור החוף עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל (בארץ)
הנשיא ריבליןהגינוי הרפה של ריבלין להסתה נגד חרדיםכיכר השבת29
אל מול גלי הסתה השוצפים כלפי הציבור החרדי, שוררת שתיקה מדאיגה. עד שפרצה סערה תקשורתית והנשיא ריבלין מיהר לשחרר גינוי רפה, לפיו, הוא כואב את הפסילה (חדשות)
גנץ וריבליןגנץ לנשיא: 'תן את המנדט למי שיחזיר אותו'יוני גבאי15
גנץ קרא, בכנס 'כחול לבן' לנשיא המדינה רובי ריבלין, "תן את המנדט רק למועמד שיתחייב כי אם לא יצליח להרכיב ממשלה הוא יחזיר המנדט" - כשהוא מכוון את דבריו לנתניהו (אקטואלי)
זירת האירועי-ם: רוכב אופניים חרדי נהרג מפגיעת רכבאלי רוטמן5
תאונת דרכים קשה אירעה בשכונת תלפיות בירושלים, רכב פרטי פגע ברוכב אופניים כבן 40 שנפצע באורח אנוש ומותו נקבע לאחר מכן על ידי כוחות ההצלה שהגיעו למקום (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook