אביגדור  אולמות..  אחים ואחיות
הבתים השרופים במושבתושבי מבוא מודיעים: 'מחכים שאנחנו נמות'חנני ברייטקופף2
תושבי מבוא מודיעים נפגשו עם הרשויות הממשלתיות במיקום הזמני שנתנו להם ביד בנימין. בפגישה, הועלו טענות קשות כנגד המדינה: 'מחרטשים את ההורים שלנו 40 שנה' (חדשות)
ערד: חמוש התבצר בבנק עם בני ערובה. צפוערד: חמוש התבצר בבנק עם בני ערובה. צפוכיכר השבת5
ערבי פרץ לסניף בנק בעיר ערד, שהיה סגור, כשהוא חמוש באקדח, ולקח ארבעה מהעובדים כבני ערובה. במהלך המשא ומתן, הצליחו השוטרים להיכנס פנימה ולעצור אותו (אקטואלי)
שמואל חייק'המתווך' שנחת בארץ; מי אתה שמואל חייקחנני ברייטקופף10
מי שאמור לתווך בין שני הניצים הפוליטיים - נתניהו וליברמן - ולפתור את המשבר, הוא שמואל חייק, ישראלי המתגורר בלונדון; זה האיש ואלו ההצלחות הפוליטיות שכבר צבר. פרופיל
אם הילדה שנשרפה התעמתה מול המחבלאם הילדה שנשרפה התעמתה מול המחבלדניאל הרץ7
סיגל סופר, אמה של תהל שנפצעה קשה מבקבוק תבערה שהושלך לעבר רכבם, התייצבה לראשונה מול המחבל: "אנו נאלצים לשוב ולעמוד מול הרשע והשנאה בפיגוע שני" (בארץ)
חלק מהמטבעות המזויפותבנק ישראל הגיש תביעה נגד זייפן מטבעותדניאל הרץ3
בנק ישראל הגיש תביעה אזרחית כנגד תושב ערד שזייף מטבעות של 5 שקל ברמה גבוהה במיוחד בשווי מאות אלפי שקלים. הזייפן נידון למאסר וכעת מגיעה גם התביעה (בארץ)
התחזית: התחממות קלה, חם מהרגיל לעונההתחזית: התחממות קלה, חם מהרגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר עד מעונן חלקית. תחול עליה קלה בטמפרטורות והן יהיו גבוהות מעט מהרגיל לעונה. החל ממחר יהיה בעיקר בהרים ובפנים הארץ חם מהרגיל עד שרבי (בארץ)
מחבלים יידו בקת"בים, שריפה פרצה • צפומחבלים יידו בקת"בים, שריפה פרצה • צפוכיכר השבת2
צוותי כיבוי פועלים להשתלט על שריפת חורש שפרצה בשלוחת וואדי ברחוב אליהו מרידור שבשכונת פסגת זאב בירושלים, כתוצאה מיידוי בקבוקי תבערה על ידי מחבלים (ארץ)
חילוץ הנעדרים בכינרת: כך זה נשמע בקשרחילוץ הנעדרים בכינרת: כך זה נשמע בקשרדוד הכהן6
הסריקה בעזרת כלי השיט, הכטב"ם המזהה את הסירה ההפוכה ורגעי החילוץ: כך זה נשמע ברשת הקשר המשטרתית, במהלך חיפוש הנעדרים הלילה בכינרת (חדשות)
פרס עצום מימדים להמשך פעילות הארגוןהגרלה על דירה בשווי 1,600,000 ₪ בחסות קס גרופ – רמת גבעת זאבכיכר בשיתוף איחוד הצלה
אחרי חודשים של שמועות, ארגון "איחוד הצלה" יוצא בהודעה רשמית, ההגרלה השנתית הקבועה שלהם, תתקיים השנה על דירה יוקרתית בשכונת גבעת זאב בירושלים הסמוכה לשכונת רמות (חדשות, שיווקי)
ראש הממשלה ופרקליט המדינהשי ניצן: "לא רודפים את בנימין נתניהו; שקר"אלי רוטמן14
ראשי המערכת המשפטית - פרקליט המדינה, היועץ המשפטי לממשלה ונשיאת בית המשפט העליון - התייצבו היום מעל דוכן הנאומים. חיות, הנשיאה, הפתיעה בעקיצה ישירה לביבי (ארץ)
החשודההמשטרה עצרה חשודה בהשחתת המזוזותקובי רוזן1
המשטרה עצרה אמש תושבת חיפה, כבת 50, החשודה בהשחתת מזוזות של מספר בתים בעיר, תוך מריחת חומרים שונים עליהם. הבוקר, ביהמ"ש האריך את מעצרה (אקטואליה)
משה אילוביץנעדר מזה כשבוע וחצי וביתו - נשרף כלילכיכר השבת2
מזה כשבוע וחצי שנעלמו עקבותיו של משה אילוביץ, וקיים חשש לחייו. אילוביץ, בן ה-37, נראה לפני כשבוע וחצי בהר מירון. בנוסף, ביתו נשרף כליל בשריפה במבוא מודיעים (בארץ)
זירת השריפהאדם חרדי נלכד בדירה בוערת ונשרף למוותקובי רוזן1
גבר כבן 50 נספה בשריפה שפרצה בדירה ברחוב השיקמה בכפר סבא. הוא חולץ על ידי לוחמי האש ללא רוח חיים. עדי ראיה סיפרו כי זעק לעזרה מהחלון שהיה עם סורגים (חדשות)
גטאס על בימת הכנסתהח"כ הערבי שהבריח סלולרי לכלא - שוחררדניאל הרץ2
חבר הכנסת לשעבר מטעם בל"ד, באסל גטאס, שוחרר היום מהכלא לאחר שסיים לרצות את עונשו במלואו. גטאס הבריח מכשירים סלולרים לאסירים ביטחוניים בכלא קציעות (בארץ)
זירת התאונהרוכב אופניים חשמליים נפצע אנוש מהרכבתקובי רוזן2
גבר כבן 40 אשר רכב על אופניים חשמליים נפצע הבוקר (שני) באורח אנוש בתאונה עם הרכבת הקלה בירושלים. הוא פונה עם חבלת ראש וכשהוא מחוסר הכרה לבית החולים (אקטואלי)
יער בן שמן השרוףהתחזית: נאה עד מעונן חלקית והתחממותכיכר השבת
מזג האוויר יהיה נאה עד מעונן חלקית. תחול עלייה בטמפרטורות, בעיקר בהרים ובפנים הארץ. בהמשך השבוע צפויה התחממות נוספת והחל מיום רביעי יהיה שרבי (בארץ)
הנעדרים הלילה, בשעת החילוץלאחר שעות של חיפושים: חמשת הנעדרים בכנרת - אותרוכיכר השבת15
חמישה בני משפחה יצאו מחוף דקל בכינרת בשעות הצהריים, ולעת עתה ערב לא חזרו לחוף. אחרי חיפושים נרחבים אחריהם הם אותרו כשהם בריאים ושלמים וחולצו במצב טוב אל החוף (אקטואלי)
מתוך הסרטוןשריפה פרצה סמוך לקרית ברסלב בצפתכיכר השבת5
לשונות של אש בתוככי שיכון ברסלב בצפת תוך סיכון עמודי חשמל העשויים מעץ שהיו במוקד השריפה, לעת עתה הכבאים הצליחו להשתלט על השריפה • צפו (אקטואליה)
נתניהו ומיקי זוהרבגלל המשבר? נדחה החוק להגדלת שריםכיכר השבת1
ראש הממשלה הורה לח"כ מיקי זוהר לא להגיש למליאת הכנסת מחר (שני) את החוק הנותן לממשלה יד חופשית להגדלת שרים וסגני שרים, ככה"נ בעקבות המשבר (אקטואלי)
תיעוד עצוב: כך נראה 'המושב' החרוך • צפותיעוד עצוב: כך נראה 'המושב' החרוך • צפודניאל הרץ7
מושב מבוא מודיעים נשרף כליל בשריפה הגדולה ביום חמישי האחרון. הצלם אריק דנינו, העלה רחפן לאוויר ותיעד את המראה הקשה של המושב כולו חרוך ושרוף (חדשות בארץ)
בית כנסת, אילוסטרציהבלי לבדוק: נסגר תיק הפריצה לבית הכנסתשלומי זייבלד7
שעות ספורות אחרי הגשת התלונה על פריצה לבית הכנסת בעיר לוד, סגרה המשטרה את התיק בלי לבדוק במצלמות האבטחה של בית הספר הסמוך - למרות שהודיעו על כך (ארץ)
סנדרוסי בבית המשפטהצהרת תובע תוגש היום נגד נתנאל סנדרוסידניאל הרץ12
הצהרת תובע תוגש היום נגד אחד החשודים המרכזיים בתאונת ה'פגע וברח' שאירעה בשדרות גולדה מאיר בירושלים לפני כחודש בה נפצע אנושות ילד חרדי בן 11 (חדשות בארץ)
תחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהתחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר עד מעונן חלקית. תחול ירידה קלה בטמפרטורות והן יהיו רגילות לעונה. בימים הקרובים צפויה שוב התחממות וביום רביעי אף יהיה חם מהרגיל עד שרבי (בארץ)
מטוס כיבוי בפעולה1,023 שריפות; 41 שעות לחימה • המספריםכיכר השבת5
ב'כבאות והצלה' סיכמו את מבצע "אש חמה" שהסתיים בחסדי שמים - ללא נפגעים בנפש, וכלל 41 שעות לחימה, אלפי דונם שנשרפו ו-120 גיחות של מטוסי הכיבוי שפעלו ברצף (חדשות)
ארכיוןהאם התחננה לכבאים: 'תצילו את הילד שלי'קובי רוזן12
לוחמי האש שהוזעקו לדירת הבוערת בעיר צפת פגשו את האם שילדיה היו בבית; האם זעקה לכבאים: תצילו את הילד שלי, הוא לכוד"; לאחר שחולץ נאלצו לקבוע את מותו (חדשות, ארץ)
כוחות הכיבוי בזירהטרגדיה: אלעד בן השלוש נשרף למוות; אחיו במצב קשהקובי רוזן5
שריפת ענק פרצה במבנה מגורים ברחוב דוד אלעזר בצפת; אלעד פריזאט בן השלוש נספה למוות, אחיו נפצע באורח קשה; 15 דיירים נוספים פונו לבית החולים; נסיבות השריפה נבדקות (אקטואלי)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
זלמן שטוב
מסע המדורה לכיסא הכבוד // זלמן שטוב
ט"ז באייר תשעט4
פרופ' אברהם דיסקין
ד"ר הדר משה ליפשיץ
דיסקין אנטי חרדי? // ד"ר הדר משה ליפשיץ
ט' באייר תשעט4
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף: הסר ממנו "יגון" ואנחה
ה' באייר תשעט27