ארכיוןתאונת קטלנית: רוכב אופנוע נהרג מהרכבתדניאל הרץ2
רוכב אופנוע כבן 25 נהרג על פסי הרכבת בסמוך לגשר נחל פולג לאחר שהרכבת פגעה בו והרגה אותו במקום. תחנות בית יהושע ונתניה ספיר נסגרו זמנית לתנועת רכבות (חדשות, ארץ)
התחזית ליום הבחירות: מעונן חלקית ונחהתחזית ליום הבחירות: מעונן חלקית ונחכיכר השבת
מזג האוויר היום, יום הבחירות, יהיה מעונן חלקית והטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. בהמשך השבוע צפויה התחממות קלה אך ביום חמישי שוב תחול התקררות (בארץ)
אילוסטרציהעליה משמעותית: 56.3% הצבעה - חשש בציבור החרדיכיכר השבת28
נכון לשעה 18:00, 56.3 אחוזים מבעלי זכות הבחירה לכנסת ה-23 ניצלו את זכותם והצביעו • אתר "כיכר השבת" עם העדכונים השוטפים מכל ההתרחשויות הפוליטיות במהלך יום הבחירות (אקטואלי)
ראשי מפלגת ש"ס הגיעו לאדמו"ר ממישקולץ  – מנהיגה הרוחני של פתח תקוהראשי מפלגת ש"ס הגיעו לאדמו"ר ממישקולץ – מנהיגה הרוחני של פתח תקוהכיכר בשיתוף מישקולץ1
משלחת נכבדה של ראשי מפלגת ש"ס הגיעו לקבל את ברכתו של האדמו"ר לקראת המערכה הקרובה של הבחירות השלישיות בישראל (בארץ, מקודם)
פריחה ברמת הגולןתחזית: בבוקר עדיין גשם וקר מהרגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר יהיה מעונן עד מעונן חלקית. במהלך הבוקר עדיין ירד גשם מקומי בצפון הארץ ובמרכזה והטמפרטורות יהיו מעט נמוכות מהרגיל לעונה. מחר, עדיין יהיה קר מהרגיל (אקטואלי)
בני גנץהמייל חשף: בני גנץ נפגש המפכ"ל לשעברכיכר השבת7
מייל פנימי ששלח המנכ"ל דורון כהן מלמד כי למרות הטענות שבני גנץ לא היה מעורב בתהליך העסקי - הוא נפגש עם המפכ"ל לשעבר. כחול לבן: בהתנהלות גנץ לא נפל רבב (ארץ)
מנחי התוכנית: אופירה אסייג ואייל ברקוביץ"מי אתה בכלל": שלל תגובות נגד יאיר לפידאבי רבינא10
ראיון שהעניק ח"כ יאיר לפיד - בשבת, מעורר שלל תגובות במערכת הפוליטית. החל מ: "מי אתה בכלל", ממשיך ב"נהר של זוהמה" וממשיך ב"את התוצאות תקבל ביום שני" (חדשות)
אשלמקורבו של נתניהו הוקלט: 'מירי רגב בהמה'יוני גבאי16
בהקלטות שפורסמו הערב, בתוכנית 'עובדה', נשמע מקורבו של רוה"מ - נתן אשל, מסביר את האסטרטגיה של המפלגה: "מירי רגב בהמה; השנאה היא מה שמאחד אותנו" (אקטואלי)
זמני כניסת ויציאת שבת תרומה תש"פזמני כניסת ויציאת שבת תרומה תש"פכיכר השבת
שבת תרומה כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (בארץ)
התחזית: הגשמים יתחילו במהלך ליל השבתהתחזית: הגשמים יתחילו במהלך ליל השבתכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה נאה בדרך כלל עם עליה קלה בטמפרטורות והן יהיו גבוהות מהרגיל בעונה אך בליל שבת יחל לרדת גשם מקומי שיימשך בשבת, תחול גם התקררות (בארץ)
היועץ שהוקלט כשהוא משמיץ את גנץ פוטרהיועץ שהוקלט כשהוא משמיץ את גנץ פוטרדניאל הרץ19
ישראל בכר, מי ששימש כיועצו הבכיר של יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ, פוטר ממשרתו לאחר שאמש פורסמו הקלטות שלו כשהוא טוען שבני גנץ "סכנה למדינת ישראל" (חדשות בארץ)
זירת האסוןפצועים קשה משריפה שפרצה בבית מגוריםאלי רוטמן6
להבות שהשתוללו הלילה בבית מגורים בשיכון חב"ד שבעיר לוד, הובילו לפציעתם הקשה של שני בני אדם, שנקלטו בהמשך בחדר הטראומה בבית החולים • תיעוד מהזירה (בארץ)
סכר דגניההכנרת מתמלאת: פותחים את סכר דגניה?דניאל הרץ
הכנרת מזמן היא גורם לאומי להעלאת מצב הרוח, גשמי הברכה הרבים ממלאים את האגם וכעת נבדקת האפשרות של פתיחת סכר דגניה מחשש להצפות, האם זה יקרה? (בארץ)
התחזית: עליה בטמפרטורות ועננות גבוהההתחזית: עליה בטמפרטורות ועננות גבוההכיכר השבת
בימים הקרובים, מזג האוויר ימשיך להיות נאה עם עליה במידות החום, ללא גשם אך עם עננות גבוהה • בשבת קודש ועם תחילת השבוע הבא, הגשם ישוב לרדת בכמה אזורים (בארץ)
מטוס עם מיליארד ש"ח מזומן עוכב באירופהמטוס עם מיליארד ש"ח מזומן עוכב באירופהכיכר השבת5
המטוס עם הסכום הגבוה במזומן היה אמור לצאת מאירופה לישראל, אך בשל סכסוך בין משרד הביטחון למשרד האוצר - עיכבו אותו במדינה אירופאית שאת שמה אסור לפרסם (בארץ)
תביעה נוספת נגד שרה נתניהו: 'פסיכופתית'תביעה נוספת נגד שרה נתניהו: 'פסיכופתית'כיכר השבת30
אישה נוספת שעבדה במעון ראש הממשלה בירושלים הגישה תביעה נגד אשת ראש הממשלה בגין התעמרות בעבודה, העסקה פוגענית, כאב, סבל ופגיעה בשם הטוב (אקטואליה)
צפו בבום: כשהרכב הפרטי התנגש במשאיתצפו בבום: כשהרכב הפרטי התנגש במשאיתכיכר השבת9
בתאונה שהתרחשה היום בכביש 4, סמוך לכניסה לקיבוץ חותרים, סטה רכב פרטי ממסלולו והתנגש בעוצמה במיכל הדלק של המשאית • צפו בתיעוד מקבינת המשאית (אקטואלי)
זירת האסוןנערה מהמרכז נפצעה קשה בגלישה בחרמוןקובי רוזן5
בת 16, שהגיעה מאזור המרכז לחרמון, כדי לגלוש במזחלות באתר, סיימה את הבילוי האקסטרימי בביה"ח, לאחר שנפצעה שם באורח קשה מאוד. האתר סגר את המתקן הרלוונטי (ארץ)
זירת הרצחרצח את חברו כשחזרו מבית הכנסת והורשעדניאל הרץ2
שמעון אלבז מטבריה הורשע בהריגה לאחר שרצח את חברו בעת שחזרו מבית הכנסת אליו הגיעו כדי "להישבע בספר תורה". האישום הומר מרצח להריגה בשל מחדלי חקירה (ארץ)
פעלות מסוגלים שנותנת אויר לנשימה (צילום: יח"צ)חלום המשפחות המאותגרות בילד על הרצף - שזכו לראות בהגשמתוכיכר השבת
משפחות רבות המתמודדות עם ילד עם אוטיזם - מהאתגרים הסבוכים ביותר, חלמו שנים רבות על מלאכים שיבואו להקל מעליהם את העול היומיומי איתו הם מתמודדים (בקהילה)
נירית זמורה ליד בית המשפט"ניסיון רצח": 18 שנות מאסר למחבל הדוקרדניאל הרץ2
בית המשפט הצבאי פסק היום את גזר דינו של המחבל, שדקר את נירית זמורה במטרה לרצוח אותה ופצע אותה קשות. העונש: 18 שנות מאסר בפועל וחצי מיליון ש"ח פיצויים (בארץ)
יער בארי בנגבהתחזית: התחממות קלה; עדיין ייתכן טפטוףכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית, הטמפרטורות יעלו במקצת בעיקר בדרום הארץ. בשעות הבוקר עדיין יתכנו טפטופים בצפון הארץ ובמרכזה. הגשמים יחזרו במהלך השבת (בארץ)
בני גנץ"חקירה ביטחונית בפרשת המימד החמישי"כיכר השבת
השר ארדן ביקש מראש השב"כ לבדוק אילו חומרים רגישים עברו מהמשטרה לחברת 'המימד החמישי', והאם דלפו לחו"ל. במערך הסייבר הלאומי החלו בבדיקות לקראת חקירה (חדשות)
תקיפה בעזה, השבועהג'יהאד האסלאמי: "זה לא הסבב האחרון"כיכר השבת
אבו חמזה, דובר הזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי הבהיר כי "זה לא הסבב האחרון עם הכיבוש, הפכנו את יישובי עוטף עזה לגיהינום", ושיבח את שיתוף הפעולה עם חמאס (חדשות)
אלי מויאלנפטר ראש עיריית שדרות לשעבר אלי מויאלכיכר השבת
בבית החולים 'בילינסון' בפתח תקווה נפטר הערב (שלישי) אלי מויאל, ראש עיריית שדרות לשעבר, והוא בן 67. בפטירתו, הותיר אחריו בן אחד. הלוויתו, מחר בשעה 16:00 (אקטואליה)
אישה נלכדה מתחת לאוטובוס ונפצעה קשהאישה נלכדה מתחת לאוטובוס ונפצעה קשהכיכר השבת3
אישה כבת 50, הולכת רגל, נפצעה באורח קשה מפגיעת אוטובוס ברחוב מלכי ישראל בירושלים. האישה פונתה לבית החולים עם פגיעה רב מערכתית והנהג עוכב לחקירה (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook