גור  מזג אויר  ישיבות  וואקלי
זירת האסון - אסון בצימר: פעוט בן שנתיים טבע למוותאסון בצימר: פעוט בן שנתיים טבע למוותכיכר השבת4
פעוט כבן שנתיים טבע למוות בערב שבת קודש (יום שישי) בבריכה פרטית בצימר ביישוב שדה צבי בנגב. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים 'סורוקה' אך שם נקבע מותו (חדשות בארץ)
אילוסטרציה - ילדה בת 5 בלעה משחק, מצבה קשה מאודילדה בת 5 בלעה משחק, מצבה קשה מאודקובי רוזן8
ילדה כבת חמש משכונת הר נוף בירושלים נחנקה במהלך השבת מבליעת משחק, היא פונתה לבית החולים 'שערי צדק', כשהיא מורדמת ומונשמת ושם חזרה להכרה (חדשות, בארץ)
השר נפתלי בנט: נאומה של מרים פרץ יילמדהשר נפתלי בנט: נאומה של מרים פרץ יילמדישראל כהן7
שר החינוך בנט, הנחה את מערכת החינוך, כי נאום האחדות של האם השכולה, מרים פרץ בטקס קבלתה את פרס ישראל על פועלה בתחום החינוך, יילמד בבתי הספר (חדשות בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת אחרי מות-קדושיםזמני כניסת ויציאת שבת אחרי מות-קדושיםכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
התחזית: ירידה במידות החום, ייתכן טפטוףהתחזית: ירידה במידות החום, ייתכן טפטוףכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן ירידה בטמפרטורות שיהיו קרובות לממוצע העונתי ייתכן טפטוף. בסוף השבוע צפויה ירידה נוספת בטמפרטורות ויירד גשם לפרקים בצפון הארץ (בארץ)
הנאום המרגש של מרים פרץ - מרים פרץ ריגשה: "הלב שלי נשבר 3 פעמים". צפומרים פרץ ריגשה: "הלב שלי נשבר 3 פעמים". צפואלי רוטמן11
האם ששכלה את שני בניה שנפלו בקרבות ואת בעלה שליבו לא עמד בצער, זכתה הערב בפרס ישראל ונשאה נאום מרגש שסחף תשואות רמות: "הפכתי את יגוני לניגון חדש" (חדשות)
אילוסטרציה - יהודי נפצע מבקת"ב שהתנפץ על כביש בי-םיהודי נפצע מבקת"ב שהתנפץ על כביש בי-םאלי רוטמן3
בקבוק התבערה שיודה על ידי ערבים משכונת סילוואן במזרח הבירה, התפוצץ על הכביש ופגע ביהודי שחלף במקום. הפצוע טופל בזירה ופונה לבית החולים כשהוא סובל מכוויות (חדשות)
תהלוכת הנכבה - הנכבה שלהם: ישראלים שאגו "נקריב חיינו"הנכבה שלהם: ישראלים שאגו "נקריב חיינו"קובי רוזן24
בעוד היהודים, לפחות רובם, מציינים בחיוב את הקמתה של מדינת ישראל, בעתלית צעדו היום אלפי ערבים-ישראלים שהניפו תמונות מחבלים וצעקו "אלה אדמותינו" • צפו (בארץ)
סרטון ההדרכה שהופץ בין המפגינים - האיום מעזה: שיגור אלפי "עפיפוני-תבערה"האיום מעזה: שיגור אלפי "עפיפוני-תבערה"אלי רוטמן10
"צעדת השיבה" מעזה לישראל, היוצאת בימי שישי האחרונים, מאיימת להשתמש מחר ב"נשק" החדש, בתפוצה רחבה: שיגור עשרות אלפי בקבוקי תבערה באמצעות עפיפונים. צפו (בארץ)
פעילים טינפו את דגלי ישראל בדם • תיעודפעילים טינפו את דגלי ישראל בדם • תיעודכיכר השבת35
פעילים למען טבעונות הפגינו היום (חמישי) נגד אכילת בשר ועופות בפארק גני יהושע בתל אביב. הפעילים הגיעו עם פגרי תרנגולות וחתולים לפארק וטינפו בדמם את דגלי ישראל (ארץ)
אושרה תכנית מתאר למתחם קבר הרשב"יאושרה תכנית מתאר למתחם קבר הרשב"ידניאל הרץ6
לראשונה, אושרה תכנית מתאר למתחם הרשב"י. הוועדה המחוזית ביטלה את החלטת המדינה להפקיע את השטח עד להחלטת ביהמ"ש העליון בעניין ואישרה את התכנית (בארץ)
בנט, שלית, נתניהו ואוריה כהן - חתן התנ"ך העולמי לנוער: עזריאל שילתחתן התנ"ך העולמי לנוער: עזריאל שילתכיכר השבת26
לאחר קרב צמוד, שהוכרע רק ב"שאלת הזהב", הוכרז עזריאל שילת כחתן התנ"ך העולמי לנוער יהודי לשנת תשע"ח • בנט: "ביום עצמאותנו עלינו לזכור כעם: איך הגענו לכאן?" (חדשות)
הצנחנים ופעילות חיל הים בחופי תל אביב • צפוהצנחנים ופעילות חיל הים בחופי תל אביב • צפוכיכר השבת2
המונים גדשו החל משעות הבוקר (חמישי) את חופי תל אביב לצפיה במשט של חיל הים ובמטס של חיל האוויר לרגל יום העצמאות • צפו בפעילות הצנחנים וחיל הים בחופים (בארץ)
מתוך השלטים שנתלו - תלו שלטים בגנותו של מח"ט שומרון ונעצרותלו שלטים בגנותו של מח"ט שומרון ונעצרודניאל הרץ1
לגיטימי או השתקה מכוערת? שני צעירים שתלו שלטים בגנותו של מח"ט שומרון גלעד עמית נעצרו בגין העלבת עובד ציבור. עו"ד רום: "פגיעה קשה בחופש הביטוי של הנערים" (בארץ)
כשהנשיא בא להצדיע לחיילי המילואים. צפוכשהנשיא בא להצדיע לחיילי המילואים. צפוכיכר השבת7
"על הכיפאק, מה אתכם, חברים?", נשיא המדינה ראובן ריבלין בא להצדיע לחיילי המילואים, לרגל יום העצמאות, אך רגע לפני הקפה העניק להם עוגה ששלחה רעייתו נחמה • צפו (חדשות)
מטס יום העצמאות - התחזית: טמפרטורות גבוהות יחסית לעונההתחזית: טמפרטורות גבוהות יחסית לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל לעונה, בשעות הערב תורגש התקררות ברוב אזורי הארץ. סוף השבוע יהיה בסימן התקררות ובשבת אף ייתכן טפטוף ואף גשם לפרקים (חדשות בארץ)
"היהודי" שהותקף בברלין: אני ערבי ישראלי"היהודי" שהותקף בברלין: אני ערבי ישראלייוסי נכטיגל4
גרמניה הזדעזעה מתקיפת הצעיר היהודי בידי צעיר גוי רק בגלל שחבש כיפה אך כעת הצעיר "היהודי" חושף כי הוא בכלל ערבי ישראלי ורצה להוכיח כמה קשה להיות יהודי בברלין (ארץ)
ריבלין: מדינת ישראל היא אנחנו, לטוב ולרעריבלין: מדינת ישראל היא אנחנו, לטוב ולרעכיכר השבת
נשיא המדינה ראובן ריבלין שיגר ברכה מיוחדת לרגל יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל ואומר לאזרחים: "מדינת ישראל היא אנחנו, לטוב ולרע, בעיקר לטוב" • צפו (חדשות)
בשירה וריקוד: אלפים חוגגים בכותל המערביבשירה וריקוד: אלפים חוגגים בכותל המערביכיכר השבת13
אלפי בני אדם הגיעו הערב לרחבת הכותל המערבי בירושלים, לתפילה משותפת וחגיגית לרגל יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל. ההמונים שרו ורקדו ברחבה. צפו בתיעוד (חדשות,ארץ)
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאיםאחרי מות קדושים, וטמאיםנח טוניק11
ההבדל בין חיות האדם השוחרות לטרף מתוך אידאולוגיה רצחנית, לבין אותם קדושים שקידשו את החיים, חייב להיות ברור • הרהורים למוצאי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל (טור)
הטקס הנדיר - גם מתחת לפני המים הונצחו החללים • צפוגם מתחת לפני המים הונצחו החללים • צפואלי רוטמן6
משתתפי טקס ההנצחה המיוחד צללו לים הסמוך לחוף שבי ציון, וערכו את הטקס לזכר חללי "אסון השייטת" בתוך ספינת חיל הים שהוטבעה שם, בעומק של 27 מטרים • צפו (חדשות)
מיסיונרים מכת "היהודים המשיחיים" מטיפים לחיילים בקמפיין הנוכחי - יום העצמאות: מאות מיסיונרים מתכננים קמפיין רחביום העצמאות: מאות מיסיונרים מתכננים קמפיין רחבאסף מגידו5
המיסיונרים החלו בקמפיין נרחב בעשרות ערים ויישובים ורגעי השיא של הקמפיין שלהם יגיעו מחר בשעה שמאות אלפים יצאו לפארקים ולחוצות הערים. יד לאחים בפנייה למשרד הפנים בדרישה לאסור את כניסתם: "המאבק של משרד הפנים במיסיונרים חייב להיות זהה למאבק של משרד הפנים באנשי ה-BDS" (בארץ)
השוטרים, בזירת האירוע אמש - משגר הזיקוקים בצפירה: בן לאב שהתגיירמשגר הזיקוקים בצפירה: בן לאב שהתגייראלי רוטמן7
"היד הזו תקלל את היום שבו היא נולדה" - כך הגיבו בלוד לשיגור הזיקוקים בעת שנשמעה צפירת יום הזיכרון. המשגר, כך מתברר כעת, הוא מוסלמי שאביו יהודי כדת וכדין (חדשות)
החיבור המיוחד בין נשות קורבנות טרור. צפוהחיבור המיוחד בין נשות קורבנות טרור. צפוכיכר השבת11
הרב איתמר בן גל נרצח בדרכו לאירוע משפחתי • הרב רזיאל שבח נרצח ביריות ליד יישובו כשחזר מקניות • נשותיהם, מרים ויעל, נאלצות להתמודד עם מותם של בני הזוג • צפו (בארץ)
"קראתי לו 'אברהם יצחק', אבל הוא שכב ולא עשה כלום" - לבכות: התיאור המצמרר של הילדה הפצועהלבכות: התיאור המצמרר של הילדה הפצועהאלי רוטמן21
הפיגוע המחריד במסעדת סבארו, גבה כזכור את חייהם של חמישה מבני משפחת סחויסחורדר. בתיעוד מהימים ההם, נראית חיה, הילדה שנפצעה, מדברת ממיטתה בביה"ח (בארץ)
הנאשם בבית המשפט, היום - כתב אישום: תושב תל אביב הצטרף לדאעשכתב אישום: תושב תל אביב הצטרף לדאעשאלי רוטמן4
כך פעל צעיר מתל אביב-יפו ותקשר עם פעילי 'המדינה האסלאמית' "דביק" ו"אבו מצעב". הוא אף פעל לגייס מחבלים נוספים לארגון הטרור ונשבע אמונים מול מצלמה (אקטואליה)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח11
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
השופטים בישראל ישרים ונקיים. תהיו גאים בהם
י"ב באדר תשעח78