www..  אורי אבנרי  אני אלוף..
פינוי זבל, אילוסטרציהטבריה: בליווי מאבטח, פינו את הזבל בשבתיענקי כץ31
החרדים המתגוררים בטבריה זועמים בשל חילול השבת בפינוי האשפה, בליווי מאבטח, בצהרי היום. "בימות החול לא מפנים כי אין תקציב, למה לפנות בשבת, אז זה עולה כפול?" (חדשות)
בדרך למשבר: עונש חמור לישראלית ברוסיהבדרך למשבר: עונש חמור לישראלית ברוסיהיוני גבאי14
בניסיון להפעיל לחץ על ישראל שלא להסגיר עצור בעבירות סייבר, הטילו ברוסיה גזר דין של 7.5 שנות מאסר על ישראלית שנתפסה בטיסת מעבר עם 9.6 גרם של הסם חשיש (חדשות)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת האזינו תש"פזמני כניסת ויציאת שבת פרשת האזינו תש"פכיכר השבת1
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
התחזית: ירידה בטמפרטורות, מעונן חלקיתהתחזית: ירידה בטמפרטורות, מעונן חלקיתכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית בעננות בגובה רב. בהרים ובפנים הארץ תחול ירידה קלה בטמפרטורות. בשבת ללא שינוי ניכר. בערב החג צפויה עליה בטמפרטורות (חדשות בארץ)
הליכוד עתר לבימ"ש: 'מנדט המריבה' - שלנוהליכוד עתר לבימ"ש: 'מנדט המריבה' - שלנודניאל הרץ7
שמונה ח"כ בהווה ולשעבר ממפלגת הליכוד הגישו ערעור לבית המשפט כנגד ערעורה של יהדות התורה על תוצאות הבחירות לכנסת ה-22 בטענה שהמנדט השמיני שלה (בארץ)
עופר ברקוביץעופר ברקוביץ תבע את ליאון, הפסיד וישלםמישאל לוי24
מי שהיה מועמד לראשות עיריית ירושלים - עופר ברקוביץ, תבע את ראש העיר, משה ליאון על כך שהוא מפרסם את שמו במודעות ה'שנה טובה', ברקוביץ הפסיד וחויב בפיצוי (ברנז'ה)
ח"כ ליברמןלכן המשכיל בעת ההיא יידום / עו"ד שינפלדעו"ד יצחק שינפלד9
גנץ יכול לבנות מאה סוכות; את היחסים עם החרדים יהיה קשה להחזיר, לאחר שנדד למחוזות האנטי-דתיים והחזיר כך הביתה 3-4 מנדטים - שכבר חנו אצל ליברמן • פרשנות (טור)
פינדרוס לצדו של הגר"ג אדלשטיין בקלפייהדות התורה ערערה: "המנדט השמיני גזול"אבי רבינא14
סיעת יהדות התורה ערערה בבית המשפט על תוצאות הבחירות לכנסת ה-22, בהן איבדה לבסוף את המנדט השמיני של חבר הכנסת לשעבר, יצחק פינדרוס, בפער של עשרות קולות בלבד (אקטואליה)
איתי מרגינמצא אצלו קוקאין: זה החשוד בדריסת בן 8קובי רוזן8
אמיר אבו לאבן, בן 20 מרמלה, הוא הנהג החשוד בהריגת איתי מרגי, הילד שרכב על אופניו בתל אביב ביום כיפור. ברשותו נמצא קוקאין, ובמשטרה חושדים כי הוא גם סחר בסמים (ארץ)
צפו: ח"כ אחמד טיבי חוסם את חוצה ישראלצפו: ח"כ אחמד טיבי חוסם את חוצה ישראלכיכר השבת20
שיירת כלי רכב יצאה מוואדי ערה לעבר משרדי הממשלה בירושלים, שם יוקם אוהל מחאה. בצהריים ייפגשו חברי הרשימה המשותפת עם השר ארדן לדיון בתכניות (אקטואלי)
התחזית: מעונן וטמפרטורות גבוהות מהרגילהתחזית: מעונן וטמפרטורות גבוהות מהרגילכיכר השבת
היום לא צפוי שינוי ניכר בטמפרטורות שיהיו גבוהות מהממוצע, אך עשוי להיות מעונן חלקית עד מעונן. מחר תורגש ירידה קלה במידות החום, ולקראת סוכות שוב יהיה חם מהממוצע (בארץ)
אילוסטרציהבכניסת יום הכיפורים: שריפה פרצה בישיבהכיכר השבת1
סמוך לכניסת יום הכיפורים, החלה שריפה במבנה המשמש כפנימייה של ישיבה ברחוב דוד ילין בירושלים. התושבים פונו מהמקום ולוחמי האש השתלטו במהירות על הלהבות (חדשות)
ארכיוןאסונות ביום כיפור: שני ילדים נהרגו בדרכיםקובי רוזן14
שני ילדים נהרגו היום, יום הכיפורים, בזמן שרכבו על אופניים • ילד בן שמונה נפגע מרכב חולף בתל אביב ונהרג • ילד בן שמונה נהרג בזמן שרכב על אופניו סמוך לבן שמן (אקטואליה)
תמונת אילוסטרציהבבניית הסוכה: שתי אצבעות של ילד נקטעוקובי רוזן9
ילד שניסר עץ עם דיסק מסור חשמלי במהלך הקמת הסוכה בחצר ביתו, הסתבך ושתי אצבעותיו נקטעו. הוא פונה לבית החולים עם חלקי האצבע, שם ינסו הרופאים להצילם (חדשות)
הפצוע הקשה ביותר מעופרת יצוקה התחתןהפצוע הקשה ביותר מעופרת יצוקה התחתןשאול כהנא13
בן שפיצר נפצע במהלך קרב קשה בעזה, והפך לאחד מסמלי המבצע. בחתונתו, ערך הרב מנחם קוטנר, שליח חב"ד ומנהל אגף למען נפגעי הטרור בצעירי חב"ד, את החופה (אקטואלי)
מה תאכלו לפני כניסת הצום? כל הטיפיםמה תאכלו לפני כניסת הצום? כל הטיפיםכיכר השבת
מה מומלץ לאכול ולשתות לפני הצום? מה אסור לאכול ולשתות לפני הצום? כיצד לחלק נכון את הארוחות בערב הצום? ומתי כדאי לכם פשוט להפסיק לאכול ולשתות? כל הטיפים (בארץ)
רבבות זעקו יחד את פיוטי הסליחות ברחבת הכותל המערבירבבות זעקו יחד את פיוטי הסליחות ברחבת הכותל המערביכיכר השבת3
תיעוד מרגש במיוחד ממעמד הסליחות המרכזי ברחבת הכותל המערבי שמלאה אמש בעשרות אלפי מתפללים מכל רחבי הארץ שהגיעו לאמירת הסליחות האחרונות לפני יום הכיפורים (חדשות בארץ)
תשליך אתמול בתל אביבהתחזית ליום הכיפורים: חם מהרגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום, ערב יום הכיפורים, יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ובינוני. תחול עלייה בטמפרטורות וירידה בלחות. ייעשה חם מהרגיל לעונה, מחר דומה (בארץ)
מתי נכנס ויוצא הצום? זמני יום כיפור תש"פמתי נכנס ויוצא הצום? זמני יום כיפור תש"פכיכר השבת2
מתי נכנס צום יום כיפור תש"פ (2019)? מתי יוצא הצום? להלן זמני כניסת ויציאת היום, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת "כיכר השבת", מברכת את הגולשים: גמר חתימה טובה (בארץ)
הסתיימו ארבעת ימי השימוע של ביבי נתניהוהסתיימו ארבעת ימי השימוע של ביבי נתניהוכיכר השבת6
ביום הרביעי והאחרון לשימוע, התמודדו עורכי דינו של ראש הממשלה עם הטיעונים בתיק 1000. עורך הדין עמית חדד: "אנחנו מקווים ומצפים שהתיקים כולם יסגרו" (חדשות, בארץ)
ה"וידוי", היוםהחילונים תופפו "על חטא שחטאנו..." • צפואבי רבינא9
מפגינים נגד 'משבר האקלים' העלול להגיע לישראל, בחרו לציין את מחאתם בקיראה היהודית מתוך היום המקודש בשנה - יום הכיפורים, החל מחר: "על חטא שחטאנו..." • צפו (בארץ)
שרון שפוררעיתונאית "ששה לקרב" בחרדים - והתפכחהאיציק אוחנה19
שרון שפורר, מהעיתונאיות המוערכות בישראל, מגוללת את חוויותיה משנאת החרדים בה פגשה על המטוס מטורקיה לישראל, וחושפת כיצד גם היא כמעט ונפלה בענין (אקטואליה)
אילוסטרציהלקראת יום כיפור וסוכות: אפיקים מתגברת את קווי האוטובוסיםכיכר בשיתוף אפיקים
במסגרת ההיערכות לחגים הקרובים – יתוגברו קווי אוטובוסים בהם צפויים עמוסים חריגים (תחבורה, מקודם)
קובי, בכניסתו לבית המשפט העליון, היוםרון קובי העליל: "זרקו עלי ספרי תורה בכותל"ישי כהן44
הדיון בעתירתו של רון קובי נגד השימוע אליו זומן ע"י השר דרעי, התנהל היום בבית המשפט העליון - במהלכו השופטים לא התרשמו מטיעוניו המוזרים, שכללו סיפור על ספרי תורה שנזרקו עליו (חדשות)
שמעון יהודה חיותשמעון יהודה חיות הוסגר - על ידי האינטרפולקובי רוזן6
הצעיר שנולד בבני ברק, ונמלט מישראל לאחר שהואשם במעשי הונאה רבים כשהוא מציג עצמו כבנו של המילארדר החרדי לב לבייב, נחת בישראל לאחר הליך הסגרה (אקטואליה)
דביר שורק הי"דהאב השכול גילה: 'הבן שלי נאבק במחבלים'דוד הכהן9
אביו של דביר שורק, תלמיד הישיבה שנרצח בידי מחבלים, קיבל לידיו את החפצים והתמונות שהיו ברשות בנו בעת הרצח, חשף פרטים מחקירת הפיגוע ופרסם פוסט מרגש (אקטואליה)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook