ניסיונות ההחייאה בחוףנכנס להיטהר לכבוד ברית נכדו וטבע למוותאלי רוטמן21
מחריד: בן 50 טבע למוות בעת שטבל כדי להיטהר לכבוד שמחת הברית לנכדו, שתתקיים היום. גופתו נמשתה ממי החוף הבלתי מוכרז, סמוך לשלטי המזהירים מכניסה למים (חדשות)
דייטש, ברקוביץ' ואלקין'דגל' על אלקין: 'ראש בקיר' - ו"סיירת לפיד"אבי רבינא14
מי יגיע לקו הגמר בירושלים? קרב על כל קול • הליטאים בבירה מפרקים את מועמדותו של יוסי דייטש ולא אוהבים את אלקין; "סיירת לפיד" מלאה רוח קרב • תמונת מצב עדכנית (בארץ)
שני הרוגים ו-14 פצועים בתאונות עבודהשני הרוגים ו-14 פצועים בתאונות עבודהדניאל הרץ5
החל משעות הלילה אירעו תאונות עבודה רבות, שהסתיימו עם שני הרוגים בראש העין ופצועים רבים במקומות אחרים, חלקם במצב קשה בשל נפילה מגובה או שאיפת חומר מסוכן (בארץ)
מתפלל ליד קבר בניהו בן יהיודע ליד צפתהתחזית: התקררות קלה והקלה בעומס החוםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר ותחול ירידה קלה בטמפרטורות והקלה בעומס החום. מחר יהיה קריר מהרגיל לעונה אך בהמשך השבוע תחול התחממות נוספת (בארץ)
יו"ר הקואליציה דודי אמסלם: תומך באלקיןיו"ר הקואליציה דודי אמסלם: תומך באלקיןאבי רבינא
יו"ר הקואליציה דודי אמסלם מהליכוד, ידידו הקרוב של המועמד החרדי יוסי דייטש, הודיע בראיון לגל"צ שהוא תומך בשר זאב אלקין, בבחירות המתקרבות לראשות העיר ירושלים (בארץ)
תיעוד מעצר החשודליווה את הרפורמים ונעצר בכותל בחשד לתקיפהאלי רוטמן12
גבר שליווה את קבוצת 'נשות הכותל', שתכננו לתקוע בשופרות בעזרת הנשים בכותל המערבי לכבוד ראש חודש אלול, נעצר בידי שוטרי מג"ב בחשד שתקף נערים. צפו (בארץ)
הרי הגולןהתחזית: הקלה בעומס החום, עדיין יהיה חםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר ותחול ירידה קלה בטמפרטורות, עומסי חום יורגשו באזורים השונים בארץ. ביומיים הקרובים תחול הקלה נוספת בעומס החום (בארץ)
פפה אללו. ארכיוןהתמיכה המפתיעה של איש מרצ בדייטשאבי רבינא17
פפה אללו, מי ששימש כיו"ר מרצ בירושלים וכבסגן ראש העיר, הפתיע והצהיר שיתמוך במועמד החרדי יוסי דייטש: "יש לו את היכולות האמיתיות לנהל את העיר הזאת בצורה טובה" (מקומי)
הגר"ד קוק מוביל את הגרא"ד אוירבךהחרדים בטבריה: אחדות, פילוג ושוב אחדותאבי רבינא11
זה החל בקריאה משותפת של הגרא"ד אוירבך והגר"ד קוק על רשימה חרידת משותפת, המשיך בפיצוץ והאשרת הקהילה של הרב קוק מבודדת ומסתיים - שוב - באחדות (חדשות, מקומי)
דגלי פלסטין בת"אבת"א: דגלי פלסטין במחאה על חוק הלאוםקובי רוזן7
אלפים מפגינים הערב בתל אביב נגד חוק הלאום שאושר בכנסת • דגלי פלסטין הונפו במחאה • "הנפת דגלים פלסטיניים היא חרפה. בין אם חוק הלאום נכון או לא" (בארץ)
ח"כ איתן כבלכבל חשף: דרעי הציע לי את ראשות חיפהישי כהן3
בזמן שב'דגל התורה' ממשיכים במאמצים להדיח את ראש עיריית חיפה יונה יהב, יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל חושף כי יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הציע לו את התפקיד (אקטואליה)
זמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת ראהזמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת ראהכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
איסוף סחורה חקלאית בצפוןהתחזית: עליה בטמפרטורות , סוף שבוע חםכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל לעונה עם עלייה קלה בטמפרטורות, עומסי חום יורגשו באזורים השונים בארץ. במהלך השבת ימשיך להיות חם מהרגיל לעונה (חדשות בארץ)
נזק מפגיעה רקטית ישירה. אילוסטרציהצבע אדום מתמשך: רקטות על ישובי העוטףאלי רוטמן6
תקיפת צה"ל בתגובה לירי הגראד אל באר שבע, הועילה באופן מצומצם בלבד: תושבי עוטף עזה שוב רצים לממ"דים בשל שיגורי טילים, אם כי חמאס לא ממש את מלוא איומיו (חדשות)
הפגים הועברו לאזור בטוח; מחשש לפגיעההפגים הועברו לאזור בטוח; מחשש לפגיעהאלי רוטמן2
בית החולים סורוקה, בו שמעו היום לראשונה מזה 4 שנים אזעקות בשל ירי רקטות מעזה, מיגן את הפגים היילודים • כך הם הועברו בידיהן הבטוחות של הצוות הרפואי והאחיות (ארץ)
פיצוץ אדיר: הפגזת המבנה בעזה - וקריסתופיצוץ אדיר: הפגזת המבנה בעזה - וקריסתוכיכר השבת10
מקרוב: כך נראתה הפצצת המבנה בן חמש הקומות ששימש את כוחות הפנים של חמאס ברצועת עזה, על ידי מטוסי חיל האויר, וקריסתו העוצמתית • הנמיכו רמקולים, וצפו (אקטואליה)
המטחים הכבדים אתמול בלילהשידור חוזר מאמש: תיעוד ירי מטחי הרקטותכיכר השבת3
תושבי הדרום נערכים לעוד לילה מצמית מפחד, ללא רגע של שינה, במידה וחמאס יממש את איומיו ויפתח בשיגור מטחי רקטות כבדים לכיוונם • בינתיים, צפו במטחים מאמש (חדשות)
תמונת האיוםאיום דרמטי: צילום עם טיל שמגיע עד לחיפהאלי רוטמן9
מחבלי חמאס פרסמו תמונה בה הם ניצבים לצד טילי R-160, שעשויים להגיע לטווח של עד 160 ק"מ, זאת בעקבות פציעת כ-15 בני אדם מקריסת הבנין שהופצץ ע"י צה"ל בעזה (בארץ)
כך הופצץ וקרס מבנה חמאס, מתקיפת צה"לצה"ל הפיל מבנה רב קומות של חמאס בעזהאלי רוטמן20
צה"ל סיים את תקיפתו בעזה, בתגובה לשיגור הרקטה לבאר שבע • כ-20 פלסטינים נפצעו בקריסת בנין שהופצץ לאחר נוהל 'הקש בגג' • בהמשך, אזעקות 'צבע אדום' חזרו (חדשות)
נפילת הרקטות בשדרותבצל ההסלמה: מאבק הנציגים מש"ס ויחדאבי רבינא6
בצל ההסלמה בדרום, הפוליטיקאים עושים פוליטיקה קטנה. אריה כהן מש"ס קרא לתושבי ראשל"צ לארח תושבים מהדרום, כעבור שעה הוציא יו"ר 'יחד בעיר הודעה דומה משלו (חדשות)
לודמפלגה חדשה בלוד: 'חזית חרדית דתית'אבי רבינא7
לקראת הבחירות המקומיות מוקמת בימים אלו בעיר לוד רשימה חדשה שנועדה ללכד סביבה את הגוש הדתי והחרדי ותהווה 'חזית דתית חרדית' ותפצל את קולות קהילת חב"ד (חדשות)
אילוסטרציהבי"ח הדסה: אב ובנו תקפו רופא ומאבטחיםכיכר השבת
אב ובנו, בני 48 ו-20 ממזרח ירושלים, נעצרו הלילה על ידי המשטרה בחשד כי תקפו רופא בבית חולים 'הדסה הר הצופים' וחנקו אותו בצווארו ולאחר מכן אף תקפו מאבטחים (חדשות)
שלו לויהילד שחבש את אביו הפצוע: "היה מלא דם"כיכר השבת6
שלו לוי בן ה-13 העניק טיפול ראשוני לאביו שנפצע מרסיסי רקטה והציל את חייו. "ראיתי שיוצא לו מלא דם מהיד", הוא מספר, "מצאתי מטלית על הרצפה וקשרתי לו את היד" (בארץ)
שדרות, הבוקרשדרות עיר מלחמה; כך זה נראה בשטח. צפוקובי רוזן
העיר שדרות ספגה ביממה האחרונה שלוש פגיעות ישירות שגרמו לפציעתו של תושב העיר, ולנזק רב שנגרם לרכבים ומבנים • צפו בגלריה: כך זה נראה ברחובות העיר (אקטואליה)
אילוסטרציהלאחר גיור: זוגות מהודו נישאו בכפר חסידיםיוחנן בלייך2
225 הודים המשתייכים לקהילת 'בני מנשה' שבעיר מניפור, הגיעו לישראל ביוני, ועברו תהליך גיור לחומרא במרכז הקליטה בכפר חסידים • בהמשך יעברו ההודים לגור בגליל (אקטואלי)
קמפיין ההסתה באשדוד: דרישה לעצירת הקמפייןקמפיין ההסתה באשדוד: דרישה לעצירת הקמפייןאבי רבינא1
נציג 'יהדות התורה' באשדוד משה גרינבוים פנה אל חברת 'אפיקים', שעל האוטובוסים שלה מתנוססים שלטי הסתה, בדרישה לעצירה מיידית של הקמפיין (מקומי)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook