לבייב  anutk yk  אבי רבינא  אוביץ
משרד המשפטים מבהיר: הפרדה אפשריתמשרד המשפטים מבהיר: הפרדה אפשריתדניאל הרץ7
לאחר שנטען כי מנדלבליט יוצר 'כפיה חילונית' בנוגע למניעת ההפרדה בקורסי נהיגה מונעת, מבהירים במשרד המשפטים כי האיסור הוא רק על קורסים רשמיים ולא על התאגדות (בארץ)
הודה בחוב הלוואה והוקלט, האם חייב לשלם?הודה בחוב הלוואה והוקלט, האם חייב לשלם?הרב יהודה שטרן
הודאה בחוב הלוואה בפני עדים או בהקלטה, האם זה מספיק כדי לחייבו ולשעבד את נכסיו להחזר החוב? הרב יהודה שטרן בטורו השבועי בנושאי הלכה מעשית (מה הדין? יהדות)
שדה חמניות ליד לטרוןהתחזית: רגיל לעונה, בשבת ייתכן טפטוףכיכר השבת
מזג האוויר יהיה נאה עד מעונן חלקית והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. בליל שבת, יהיה מעונן חלקית. לקראת בוקר ייתכנו טפטופים בצפון הארץ, כמו גם בשבת בבוקר (בארץ)
המחבל טען שלא חש בטוב ואז דקר סוהריםהמחבל טען שלא חש בטוב ואז דקר סוהריםדניאל הרץ
אסיר ביטחוני בבית סוהר ״שקמה״, המזוהה עם דאע"ש, שרט קלות סוהר בעורפו בזמן שהוצא מתאו לאחר שהתלונן כי הוא אינו חש בטוב. סוהר נוסף נפצע בידו בתקרית (חדשות בארץ)
עשרת היתומים חגגו את בר המצווה בכותלעשרת היתומים חגגו את בר המצווה בכותלקובי רוזן4
באירוע מרגש שהפיק מיזם התנדבותי של חסידי חב"ד, נערך טקס בר מצווה משותף לעשרה נערים שהתייתמו מהוריהם, סמוך לכותל המערבי. בסיומו, הם שבו לביתם עם מתנות (ארץ)
מסיבת ההודיה ההמוניתמרטיט: המשפחה החילונית הודתה לה' בבכיאלי רוטמן34
אף אחד לא נתן סיכוי לפעוט שטבע בבריכה, אליה רץ בעקבות כדור, אך התפילות של בני משפחתו החילונית הועילו, והוא השתקם במהירות שיא. צפו במסיבת ההודיה המרגשת (בארץ)
קורס נהיגה. אילוסטרציהכפייה חילונית: היועמ"ש נגד קורסים נפרדיםאבי רבינא47
אביחי מנדלבליט, אדם חובש כיפה שחורה, מאמץ את האיסור עליו הורתה סגניתו זילבר - שנחשף ב'כיכר השבת' - לפיו אין לערוך קורסים לנהיגה מונעת לגברים ולנשים בנפרד (חדשות)
אלעד: הלהבות התקרבו לבסיס האמריקאיאלעד: הלהבות התקרבו לבסיס האמריקאידניאל הרץ6
שריפת קוצים גדולה בסמוך לעיר החרדית אלעד התקרבה בצורה מסוכנת לבסיס הצבאי האמריקאי השוכן באזור. כוחות הכיבוי נאבקו, בצוותים מתוגברים, בלהבות הענק (אקטואליה)
הנאשם מוחמד קטוסההנאשם שיקר לגבי מקום עבודתו; הילדה מתעקשת: זה הואקובי רוזן19
החשוד בתקיפת הילדה החרדית בת ה-7 המשיך לעבוד בבית הספר שבועיים אחרי התקיפה • הילדה הקטנה, הדגימה על בובה את התקיפה האכזרית שעברה וזיהתה את קולו של החשוד (חדשות בארץ)
צפו: השוטרים עצרו שני קטינים על קטנועצפו: השוטרים עצרו שני קטינים על קטנועכיכר השבת
בפעילות סמויה של שוטרי משטרת ישראל, נעצרו שני קטינים שנסעו על קטנוע ללא לוחיות רישוי, ללא שיש להם רישיון ובלי קסדה על ראשם, כשהם בדרכם אל בית הספר. תיעוד (בארץ)
תקיפה לאומנית? ארדן: 'מקרה חמור ומורכב'תקיפה לאומנית? ארדן: 'מקרה חמור ומורכב'כיכר השבת3
השר לביטחון פנים התייחס לסיפור תקיפת הילדה החרדית ואמר לגבי הסיכוי לביטול האישום כי "המקרה הזה בהחלט חמור ומורכב ויתכן מאוד שנפלו טעויות בהליך החקירה" (ארץ)
התחזית: עליה בטמפרטורות, עומס חום כבדהתחזית: עליה בטמפרטורות, עומס חום כבדכיכר השבת
נראה כי עכשיו הקיץ מתחיל בצורה רשמית, עם עם שלושים מעלות בירושלים ו-34 מעלות בבאר שבע. בשבת תחול ירידה קלה בטמפרטורות - שימשיכו לטפס בתחילת השבוע (בארץ)
חילופי האשמות: מי מצית השדות ליד יצהר?חילופי האשמות: מי מצית השדות ליד יצהר?קובי רוזן1
תושבים ביצהר טוענים כי ערבים מהכפר מדאמה הממוקם מצפון ליישוב, הם שהציתו את השדות. הפלסטינים מנגד, מאשימים את תושבי יצהר בהצתת שדות מדאמה • צפו (בארץ)
תמימי בבית החולים, היוםהנערה עאהד תמימי נפצעה בתאונת דרכיםדוד הכהן98
הנערה הפלסטינית שנפצעה, התפרסמה בתיעוד בו היא מכה חיילי צה"ל בכמה הזדמנויות, ריצתה על כך 8 חודשי מאסר ומאז מככבת במסע תעמולה ארסי נגד מדינת ישראל (חדשות)
הלהבות עצרו מטרים מבית הכנסת העתיקהלהבות עצרו מטרים מבית הכנסת העתיקקובי רוזן5
בית הכנסת בכפר ליפתא, ניצל בנס מהשריפה שפרצה היום במקום. לוחמי האש, יחד עם מטוסי כיבוי, הצליחו אחרי שעות ארוכות להשתלט על הלהבות ולכבות את האש • צפו (בארץ)
הערבים חיבלו בצינורות, היהודים ללא מיםהערבים חיבלו בצינורות, היהודים ללא מיםכיכר השבת4
עשרות משפחות המתגוררות בהר חברון הופתעו הבוקר לגלות כי אין להם מים. הסיבה: גנבי המים הערבים, חיבלו בצינורות ופוצצו אותם • צפו בתיעוד מזרקות המים לגובה רב (בארץ)
אבי חימי בבית הגר"חבתום מרוץ צמוד- נבחר עו"ד אבי חימי שזכה לברכת הגר"חכיכר בשיתוף אמונה במשפט5
עו"ד ויצמן ומושקוביץ ראשי 'אמונה במשפט': 'מועמדם של גדולי ישראל שזכה לתמיכת הרשימה החרדית-דתית רשם ניצחון אדיר -נמשיך לקדש שמים בלשכת עורכי הדין'(משפט)
מטוס הכיבויכוחות הכיבוי נאבקים בשריפה בכניסה לי-םכיכר השבת4
למעלה משבעה צוותי כיבוי עמלים בשעה האחרונה כדי לכבות את האש המגיעה מכיוון ליפתא. חשש כבד שהשריפה תתפשט לצירים המרכזיים של הכניסה לעיר ירושלים (חדשות בארץ)
רון קוביץ ארכיוןשלב אחר שלב: הדרך של רון קובי הביתהאבי רבינא35
ראש עיריית טבריה, רון קובי, נכשל אמש בפעם השלישית בהעברת תקציב העירייה. בעקבות כך יחל משרד הפנים בהליך בדיקה בסיומו יוחלט האם להדיחו ולמנות ועדה קרואה (בארץ)
אילוסטרציהי-ם: בן שנתיים נמצא משוטט לפנות בוקרדניאל הרץ6
פעוט כבן שנתיים ממשפחה חרדית אותר לפנות בוקר כשהוא משוטט לבדו ברחובות מרכז העיר ירושלים. אביו דיווח למשטרה על היעדרותו והילד הושב אליו. האב ייחקר (בארץ)
שדה אזוביון (לבנדר) במושב כנף בצפוןהתחזית: נאה עם עלייה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה נאה עם עלייה קלה בטמפרטורות והלילה ייתכן טפטופים וגשם קל באזור הצפון, מחר התחממות קלה נוספת והטמפרטורות יהיו גבוהות מעט מהרגיל לעונה (בארץ)
הכניסה לשכונה מכיוון כנפי נשריםתושבי הר נוף חוששים: "נכנסים לתוך מצור"חנני ברייטקופף17
תושבי שכונת הר נוף מתלוננים כי בשל תכנון לקוי, הכניסות העיקריות לשכונה - ייחסמו באופן כמעט מלא ובשל כך יצאו בעצומה אינטרנטית ומתחננים: "שחררו אותנו מהמצור" (ארץ)
גניבת פרטי אשראיזהירות! כך אסיר ניסה לגנוב פרטי אשראישלומי זייבלד1
קיבלתם שיחה טלפונית מהמספר 0772352681 עם דרישה להשארת פרטי אשראי כדי לקבח חבילה שהגיעה בדואר? אל תעשו זאת! מדובר בניסיון הונאה. כל הפרטים, בפנים (חדשות)
המכה לגשרמטען חורג ממשאית פגע בגשר הבני-ברקידניאל הרץ6
משאית פגעה ב'גשר רמת אלחנן', הזכור מאירוע דומה שבעבר עלה בחיי אדם. בתיעוד מהיום, נראה אדם ההולך על הגשר, בדיוק מעל המשאית, ברגע ההתנגשות. צפו בתיעוד (חדשות)
חאן אל אחמרהמדינה רוצה לדחות את פינוי חאן אל אחמרדניאל הרץ6
למרות הבטחותיו הישירות של רה"מ בנימין נתניהו לפני 8 חודשים, המדינה מבקשת שוב לדחות בחצי שנה לפחות, את פינויו של המאחז הבלתי חוקי הערבי, חאן אל אחמר (חדשות)
תחזית: ללא שינוי ניכר, ייתכן גשם קל בצפוןתחזית: ללא שינוי ניכר, ייתכן גשם קל בצפוןכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה יהיה מעונן חלקית עד נאה. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. בבוקר בצפון הארץ ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. מחר תחול התחממות קלה (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
זלמן שטוב
מסע המדורה לכיסא הכבוד // זלמן שטוב
ט"ז באייר תשעט4
פרופ' אברהם דיסקין
ד"ר הדר משה ליפשיץ
דיסקין אנטי חרדי? // ד"ר הדר משה ליפשיץ
ט' באייר תשעט4
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף
הרבנית יהודית יוסף: הסר ממנו "יגון" ואנחה
ה' באייר תשעט27