שÃ..  אבגדהוזחטי..  אדמור..  תפרח
נהג הרכב שגרם לתאונה נחקר ורשיונו נשללנהג הרכב שגרם לתאונה נחקר ורשיונו נשלליוני גבאי19
במסגרת חקירת נסיבות התאונה הקשה והקטלנית, שגבתה את חייהן של שתי תושבות העיר מודיעין עילית, נחקר הנהג שעצר בצד הכביש, על אשמת גרימת מוות ברשלנות (חדשות)
השר ארדן עם יזמי העיר העתידית החרדיתארדן ל'דורות עילית' :'אסייע בכל דרך שאוכל'כיכר בשיתוף דורות עילית4
בכנס ירושלים ה-16 המתקיים כעת בירושלים ביקר ח"כ גלעד ארדן, השר לביטחון פנים במיצג 'דורות עילית' והשאיר מכתב תמיכה חם במיזם • והיו גם אישי ציבור נוספים (חדשות ,שיווקי)
דבריו המלאים של ליצמןמנותק? ליצמן: 'מצב מערכת הבריאות מצוין'אלי רוטמן8
"נכון שיש בעיות במערכת המיון, אני מודע לזה, אבל בסך הכל יש שיפור", טוען הפוליטיקאי האחראי על מערכת הבריאות, תוך שהוא ממנה ועדה שתבדוק את הטענות הרבות (חדשות)
רגעי ההצתהכלב הצית בניין מגורים; שניים נפגעו • צפויוני גבאי10
ברובע הנביאים שבקרית גת, נגרם נזק כבד לבניין מגורים וכל דייריו פונו • חקירת המשטרה העלתה, כי האצבע המאשימה צריכה להיות מופנית לכתובת מפתיעה במיוחד • צפו (חדשות)
החשוד במעשהערבי ניסה להצית מצלמה משטרתית • צפויוני גבאי3
לוחמי המסתערבים של משמר הגבול לכדו חשוד בשכונת א-טור שבמזרח ירושלים, כשהוא מבעיר צמיג במטרה לחבל במצלמות ביטחון שהציב המשטרה, ומסכן רכוש נוסף (חדשות)
מצביעים בפריימריז בתל אביב, למצולמים אין קשר לכתבהמבקר הליכוד דורש ספירה חוזרת לפריימריזדניאל הרץ3
עו"ד שי גלילי דורש ספירה חוזרת של הקולות לאחר שמצא פערים במספר מקומות בין מספר המצביעים למספר הקולות. בקלפי בבני ברק עם 60 קולות זכתה רגב ל-274 קולות (בארץ)
התחזית: הגשמים ייפסקו לקראת הצהרייםהתחזית: הגשמים ייפסקו לקראת הצהרייםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה עדיין גשום עד לשעות הצהריים אז ייחלשו הגשמים בהדרגה וייפסקו עד הערב, מחר תחול התחממות, אך ביום חמישי צפויים הגשמים לחזור שוב (בארץ)
עימותים בגבול עזהדיווח: עימותים בגבול עזה; ניסיון חדירה ביםיוני גבאי1
לאחר מספר חודשים של שקט יחסי, משתנה המאזן שנוצר בסוגיית הכסף הקטארי, והצמיגים חוזרים לבעור בסמוך לגדר הגבול מזרחית לג'באלייה • תקרית נוספת אירעה בים (חדשות)
נתניהו ניחם ועדכן את משפחת הנרצחתנתניהו ניחם ועדכן את משפחת הנרצחתדניאל הרץ4
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו ניחמו את משפחתה של אורי אנסבכר הי"ד בתקוע. נתניהו עדכן בפעם הראשונה את בני המשפחה כי אכן מדובר בפיגוע טרור לאומני • צפו (בארץ)
שב"כ: רצח אורי אנסבכר הי"ד - רקע לאומנישב"כ: רצח אורי אנסבכר הי"ד - רקע לאומנידניאל הרץ7
לאחר שלושה ימים בהם טענו במשטרה כי החקירה עדיין פתוחה וכי מניעי הרצח נבדקים, מודיע הערב השב"כ, כי הרקע לרצח המחריד של הנערה בת ה-19, היה לאומני (ארץ)
'ערבי לא יוצא עם סכין ליער סתם, בלי סיבה''ערבי לא יוצא עם סכין ליער סתם, בלי סיבה'אלי רוטמן17
האופי המיוחד, המכיל והאוהב, של הנערה אורי אנסבכר, והשאילה המציקה מדוע רציחתה בידי ערפאת ארפאעיה אינו 'פיגוע': נעמה, קרובת משפחתה וחברתה, מדברת. צפו (בארץ)
רון קובי במסגדרון קובי התקפל: המסגד לא יהפוך למוזיאון שאול כהנא37
ראש עיריית טבריה רון קובי נפגש עם ח"כים מהרשימה המשותפת וראשי רשויות ערביות, וסוכם כי המסגד העתיק לא יהפוך למוזיאון בשלב זה וגם לא יחזור להיות מסגד (אקטואליה)
התחזית: גשמים מצפון הארץ ועד צפון הנגבהתחזית: גשמים מצפון הארץ ועד צפון הנגבכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה גשום, גשם יירד מדי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב מלווה בסופות רעמים יחידות. קר מהרגיל לעונה. מחר יימשכו הגשמים וייפסקו רק לקראת הערב (בארץ)
כוחות צה"ל בחברון, הלילההשעות האחרונות של אורי אנסבכר • מיוחדכיכר השבת23
ביום חמישי בבוקר יצאה אורי אנסבכר ליער עין יעל, במקביל, ערפאת ארפאעיה יצא מביתו בחברון עם סכין. ביער הוא רצח את אורי באכזריות. השעות האחרונות של אורי אנסבכר (בארץ)
האם ספדה בבכי: "את לא תספיקי להתחתן"האם ספדה בבכי: "את לא תספיקי להתחתן"קובי רוזן12
מאות השתתפו בערב שבת בהלווית אורי אנסבכר הי"ד, שנרצחה בליל שישי באירוע מזעזע בירושלים • אמה ספדה לה בבכי: "כל כך הרבה אור יכולת לתת בעולם" • צפו (אקטואליה)
ההלוויה בערב שבתסמוך לשבת: הובאה למנוחות הנערה שנרצחה באכזריותקובי רוזן8
מאות ליוו למנוחות את אורי אנסבכר ע"ה שגופתה נמצאה אמש ביער בירושלים לאחר שנרצחה באירוע אכזרי: "היית כולך אור. עשית רק טוב" • נתניהו: "אורי נרצחה באכזריות מזעזעת" (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת תרומה תשע"טזמני כניסת ויציאת שבת תרומה תשע"טכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
השקדיה פורחת ליד אפרתתחזית: שבת גשומה, יהיה קר מהרגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה רגיל לעונה בצפון הארץ צפויים גשמים מקומיים, ברובם קלים. בשבת קודש יירד גשם מדי פעם בצפון הארץ ובמרכזה. הגשם יימשך גם בתחילת השבוע (בארץ)
אילסוטרציהנהג האוטובוס השמיע קוראן וסירב להפסיקוחזקי שטרן21
הנהג בקו 166 השמיע לנוסעים את פסוקי הקוראן, לנוסעת הזועמת שביקשה ממנו להפסיק את ההשמעה הפומבית הוא קרא "גזענית". דן: "הנהג יוזמן לבירור לשמיעת גרסתו" (בארץ)
רון קובי במסגדיריביו של רון קובי תומכים במאבקו ב'מסגד'שאול כהנא4
החלטתו של רון קובי להפוך מסגד עתיק בטבריה למוזיאון, החלטה שעוררה זעם מוסלמי, זוכה לגיבוי דווקא מיריביו מ'הבית היהודי'. בעיר מעריכים כי מדובר בתרגיל פוליטי (בארץ)
פעוט נכווה ממים רותחים בביתו ונפצע קשהפעוט נכווה ממים רותחים בביתו ונפצע קשהדניאל הרץ3
פעוט ממשפחה חרדית נכווה ונפצע באורח בינוני לאחר שקומקום מים רותחים נשפך עליו. כוחות ההצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לביה"ח להמשך טיפול (בארץ)
תיעוד האירוענמנע אסון: הנהג פרץ למסילת הרכבת • צפוקובי רוזן8
נהג הרכבת הספיק לבצע בלימת חירום, ועצר את הרכבת במרחק קצר מהקלנועית, שנהג החליט משום מה, בניגוד לחוק, לפרוץ לשטח מפגש הדרך-מסילה בקרית מוצקין (בארץ)
עינת קליששביתה בחיפה: אין גני עירייה, דוחות וארנונהיוני גבאי3
ימשיכו לפעול: החינוך המיוחד, ובית החולים בני ציון בעיר • "בעקבות הודעת ועד העובדים על המשך השביתה, אנו נאלצים להודיע על המשך שביתת שירותי העירייה" (חדשות)
אילוסטרציהתחזית מזג האוויר: חורפי - קר, גשום וסועריוני גבאי
לאחר מספר ימים בהם היו הטמפרטורות גבוהות מהרגיל לעונה, החורף חוזר, והגשמים צפויים לגרום לשטפונות רבים • בשישי ובשבת יהיה גשום עם התקררות נוספת (חדשות, ארץ)
זירת נחיתת רקטהרקטה שוגרה מרצועת עזה - ונחתה בישראליוסי נכטיגל2
שוב נאלצים מאות מתושבי הדרום להעביר את הלילה בתוך המרחבים המוגנים: טיל נורה לעברם מתוך רצועת עזה, בידי מחבלי ארגוני הטרור, וצה"ל הגיב מיידית בירי ארטילרי (ביטחון)
נפטרה ב-1991 והביטוח הלאומי המשיך לשלםנפטרה ב-1991 והביטוח הלאומי המשיך לשלםדניאל הרץ6
קרוב משפחה מיופה-כח של אשה שהלכה לעולמה לפני עשרות שנים נעצר והועבר לחקירה במשטרה. על פי החשד מדובר בהונאת הביטוח לאומי בהיקף של כמיליון ש"ח (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב יצחק דוד גרוסמן
"אורי, אזרחי ישראל חייבים לך 'הכרת הטוב'"
ג' בשבט תשעט2
הנשק של המחבל שנתפס
עו"ד יצחק שינפלד
הם לא מפחדים // עו"ד יצחק שינפלד
ב' בשבט תשעט7
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10