גד אלבז  שמחת בית..  אלעד  חברון
תצפית על ירושלים מגג בנייןתחזית: נח יחסית, בראש השנה יתכן גשם קלכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית ונוח יחסית לתקופה. ביום הראשון של ראש השנה ייתכן גשם קל בעיקר בצפון הארץ. ביום השני צפוי טמפרטורות רגילות לעונה (חדשות בארץ)
חולדאי כתב אות בספר תורה - ופצח בריקודחולדאי כתב אות בספר תורה - ופצח בריקודכיכר השבת31
רגע לפני ראש השנה, ראש העיר תל אביב יפו רון חולדאי השתתף בכתיבת אותיות בספר תורה שנכתב על ידי רבבות יהודים מכל שכבות האוכלוסיה בארץ ובעולם. תיעוד (בארץ)
זירת התאונה. ארכיוןתאונה ב'אדם': ילד חרדי נפצע באורח אנושקובי רוזן5
ילד חרדי נפצע הערב באורח אנוש כתוצאה מפגיעת רכב שנסע לאחור בישוב אדם הסמוך לירושלים ופונה לבית החולים כשהוא ללא הכרה• שמו לתפילה: יגל יעקב בן ניסן (אקטואליה)
ארכיוןשבת: כביש קרס בבני ברק בשל גשמים עזיםקובי רוזן3
כוחות משטרה שהגיעו לרחוב עלי הכהן בבני ברק זיהו כביש שקרס כתוצאה מגשמים עזים שירדו במהלך הלילה והבוקר. התחזית: בימים הקרובים צפוי להיות קריר יחסית לעונה (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת ניצביםזמני כניסת ויציאת שבת קודש פרשת ניצביםכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
זירת התאונהשוב תאונת עבודה בבני ברק: פצוע בינונידניאל הרץ2
פועל בניין נפצע באורח בינוני עד קשה לאחר שנפל באתר בנייה ברחוב העלייה השניה לתוך פיר מעלית. המשטרה החלה בחקירת נסיבות האירוע ודיווח הועבר לחוקרים (בארץ)
קיסריה העתיקההתחזית: נוח יחסית לתקופה, ייתכן גשם קלכיכר השבת
מזג האוויר יהיה מעונן חלקית ונוח יחסית לתקופה. בהרים יהיה קריר מהרגיל. ייתכן גשם מקומי בצפון הארץ ובמרכזה. גם בשבת צפוי מזג אוויר דומה וייתכן גשם מקומי (חדשות בארץ)
עשרות אלפים זעקו סליחות בכותל • תיעודעשרות אלפים זעקו סליחות בכותל • תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
עשרות אלפי בני אדם הגיעו הלילה לרחבת הכותל המערבי לאמירת הסליחות המסורתית והמרגשת. צלם כיכר השבת היה במקום כדי לתעד את ההמונים קוראים בתחינה (אקטואלי)
תקיפת הצלם בבית המשפטצלם עיתונות: שוטר הרביץ לי לעיני בני הקטןקובי רוזן12
שוטר שנעצר בחשד למעשים חמורים זיהה כי צלם מבקש לתעד אותו בבית המשפט, והחל לפעול כלפיו באלימות ניכרת, כשמצטרפים אליו שניים מבני משפחתו • צפו בתקיפה (בארץ)
פנים מדברות: המתח, הדריכות והפורקן • צפופנים מדברות: המתח, הדריכות והפורקן • צפוצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
24 דיינים חדשים נבחרו היום לתפקידיהם אליהם ישובצו בקרוב בבתי הדין האזוריים השונים, בתום חודשים ארוכים של כסיסת ציפורניים בהמתנה בלתי נגמרת • צפו בתיעוד (בארץ)
דבריו של ראש הממשלהנתניהו שאל בכנס הליכוד: "טוב לכם בארץ?"דניאל הרץ2
ראש הממשלה נתניהו השתתף בטקס הרמת כוסית לקראת השנה החדשה של תנועת הליכוד שהתקיים בגני התערוכה, שם נשא דברים על הישגי ממשלתו השנה • צפו (אקטואליה)
אילוסטרציההמכות שספג העולם היהודי בשנה המסתיימת - וההשלכותאלי רוטמן12
דמויות הוד, שהנהיגו אחריהן מאות אלפים, התוו את הליכותיהם והיוו השראה לרבים, הסתלקו השנה לעולמם • בעקבות חסרונן, צועדת היהדות החרדית לתשע"ט, כשהיא מצולקת מתמיד / סיכום כואב
מתוצאות הסקרמטה דייטש מציג: הסקר שחוזה ניצחון חרדיישי כהן22
סקר חדש שנערך על ידי פרופסור קמיל פוקס, והוזמן על ידי מטה יוסי דייטש, מעלה כי למועמד החרדי יש את הסיכוי הגבוה לנצח בקרב על ראשות העיר, במצב של אחדות (פוליטי, בארץ)
דרעי בעמנואל. ארכיוןדרעי הכריע: אופיר שלוש המועמד בעמנואלאבי רבינא20
יו"ר ש"ס הכריע להריץ את אופיר שלוש לראש מועצת עמנואל, וזאת לאחר שוועדת הרבנים לא הגיעה להסכמות. גורם בש"ס: "ניסינו אבל לצערי לא הצלחנו להגיע להסכמות" (אקטואליה)
'אגאדיר'הוציאו את החזיר - וחטפו קריאות 'הדתה'קובי רוזן27
רשת בשר החזיר "אגאדיר" הודיעה על פתיחה סניף כשר ראשון בבני ברק, והרשת החילונית סוערת • איתן טרבלוס, מבעלי הרשת: מאוד מרגש לראות קהל דתי אוכל אצלנו (ארץ)
תיעוד התאונהפנה ברמזור אדום והתנגש ברכב - שהתהפךכיכר השבת7
אך בנס הסתיימה היום תאונת דרכים במרכז אשדוד, בפציעות קלות בלבד, זאת לאחר שנהג רכב לא שעה לרמזור האדום, ובעקבות כך התנגש בעוצמה ברכב אחר • רגע התאונה (ארץ)
הסרטון המשפילברקוביץ' = לפיד: 'חסר ניסיון; נוחל כישלונות'אבי רבינא12
המירוץ בי-ם עובר לפסים אישיים, בסרטון חדש שהפיק מטה אלקין בו מתואר כיצד המועמד החילוני עופר ברקוביץ' קורס כראש עיר מדומה, כשלפיד מהווה לו מודל לחיקוי • צפו (בארץ)
הקראת תוצאות הבחירות, הערבנבחרו חברי מועצת הרבנות; הרב יצחק לוי במקום הראשוןישי כהן15
הדיל בין החרדים ל'סרוגים' עבד, וחברי הגוף הבוחר בחרו את חברי מועצת הרבנות המכהנים, במה שמהווה 'צילום המצב' הקיים בחמש השנים האחרונות. ובכל זאת היו כמה הפתעות (חדשות, בארץ)
אילוסטרציהפילוח עדתי: כמה תרמו השנה לבתי הכנסתאלי רוטמן3
תוכנה מיוחדת, אליה הוזנו גם מחיריהם של המקומות בבתי הכנסת השונים, מספקת בסיומה של תשע"ח את מפת התרומות לבתיכנ"ס • חסידים, תימנים ואלו שביניהם (מעניין)
הרב ארוש עם אלקיןמטה ליאון: "הרב שלום ארוש בירך גם אותו"אלי רוטמן2
הבחירות המוניציפליות הקרבות בי-ם, רושמות כל העת שיאים חדשים של הודעות, הכחשות והודעות הפוכות אחת מהשניה. וגם: עוזרו של מנהיג 'חוט של חסד' מבהיר את עמדתו (בארץ)
גמלאים חסמו את השיירה של רוה"מ • צפוגמלאים חסמו את השיירה של רוה"מ • צפוכיכר השבת17
עשרות גמלאי כוחות הביטחון ערכו בצהריים מחאה בכניסה לירושלים וחסמו את השיירה המאובטחת של ראש הממשלה בנימין נתניהו. "נאבק עד טיפת דמנו האחרונה", איימו (בארץ)
אילוסטרציהפועל בנה סוכה בבני ברק ונפל מגובה רבדניאל הרץ2
פועל כבן 55 שעסק בהכנות לבניית סוכה לחג הסוכות, נפל מגג חצר מבנה ברחוב רב אמי בבני ברק. הפצוע קיבל טיפול ראשוני מכוחות ההצלה והועבר לביה"ח להמשך טיפול (בארץ)
נועה ע"ה ביום הולדת 11הנפגעת הקשה מ'פרשת רמדיה' - נפטרהדניאל הרץ4
הנערה נועה חייבי, שנפגעה קשה מאד כשאכלה בתור תינוקת מתחליף המזון של רמדיה, נפטרה בגיל 15 לאחר ששהתה בתרדמת במשך ארבע שנים. אמה: "15 שנה נלחמה" (בארץ)
הלשכה לסטטיסטיקה מציגה: תשע"ח במספריםהלשכה לסטטיסטיקה מציגה: תשע"ח במספריםדניאל הרץ3
כמידי ראש השנה מפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה את הנתונים על מדינת ישראל בשנה האחרונה, מספר הלידות והתושבים ונתונים נוספים על מספרי השנה שעברה (בארץ)
פארק תמנע ליד אילתהתחזית: ירידה קלה בעומס החום, עדיין חםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעט פחות חם מהימים שקדמו לו אך עדיין חם מהרגיל לעונה. בימים הקרובים תחול ירידה נוספת בטמפרטורות והחל ממחר ייתכן גם טפטוף בצפון הארץ (בארץ)
נשים ברהט'לאסור על הבריכה ברהט להתקיים בהפרדה'כיכר השבת14
ד"ר מיכאל בן ארי, עו"ד איתמר בן גביר ובנצי גופשטיין פנו למשנה ליועהמ"ש, עו"ד דינה זילבר, בטענה שאם לדתיים אסורה הפרדה - יש להחיל אותו דין גם אצל הבדואים (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook