30 תמונות  khpt..  vtsnur..  www.hellgo..
והיכן מייצרים את הקוישיקלך? ברצועת עזהוהיכן מייצרים את הקוישיקלך? ברצועת עזהכיכר השבת16
משטחים עמוסים בקוישיקלך הועברו היום מרצועת עזה לשטח ישראל, לקראת חג הסוכות. בעוד מתאם פעולות הממשלה בשטחים מברך, ח"כ בצלאל סמוטריץ' קורא להחרים (חדשות)
רון קובישוב: רון קובי הגיש עתירה נגד משרד הפניםיענקי כץ19
ראש עיריית טבריה רון קובי הגיש הבוקר (חמישי) שוב בג"צ נגד משרד הפנים ושר הפנים אריה דרעי בניסיון למנוע את הליך ההדחה כנגדו, בשל אי אישור התקציב בעירייה (חדשות)
מנדלבליט בכניסה לשימוע, הבוקרהשימוע לנתניהו - היום השני; "אנו מציגים ראיות חדשות"כיכר השבת2
יומו השני של השימוע בתיקי ראש הממשלה נתניהו - יצא לדרך. פרקליטיו, סיפרו לכלי התקשורת כי הציגו ראיות חדשות וכי יש קשב רב בלשכת היועץ. "התיקים האלו חייבים להיסגר והם ייסגרו" (ארץ)
התפרעויות פלסטינים הלילה ברמאללההפלסטינים: נעצר מחבל נוסף מרוצחי רינהב. ניסני2
צה"ל דיווח כי במסגרת הפעילות הלילה נעצרו 13 חשודים במעורבות בפעילות טרור ולפי דיווחים פלסטינים, בין העצורים גם חבר נוסף בחולייה שרצחה את רינה שנרב הי"ד (אקטואלי)
התחזית: נאה עם טמפרטורות רגילות לעונההתחזית: נאה עם טמפרטורות רגילות לעונהכיכר השבת
הסתיו כבר כאן ובמהלך הימים הקרובים, הטמפרטורות יעלו וירדו כמעט מידי יום. היום, צפוי להיות מעונן חלקית עד בהיר, אך בהרים יהיה עומס חום קל • התחזית המלאה (אקטואלי)
צפו בתיעוד: שני ילדים חולצו מהרכב הנעולצפו בתיעוד: שני ילדים חולצו מהרכב הנעולקובי רוזן
הילדים, לא נשכחו ברכב אלא ננעלו בשגגה. המתנדבים שהגיעו למקום, ראו כי הציוד שבידם לא יכול לפתוח את דגם הרכב - ומחוסר ברירה החליטו לנפץ את החלון ולחלצם (בארץ)
זירת רצח בירושליםבתוך בית הפוך: אישה נמצאה ללא רוח חייםדוד הכהן6
חשד לרצח בירושלים: בינות לחפצים זרוקים, שהושלכו על הרצפה, נמצאה גופת אישה בשנות ה-60 לחייה. המשטרה פתחה בחקירת המקרה; "נסיבות המקרה נבדקות" (אקטואלי)
רינה שנרב הי"ד וזירת הפיגועהרוצח של רינה, שקרס מעינויים - מתאוששב. ניסני10
שיפור במצבו של סאמר ערביד, החשוד כראש חוליית המחבלים שרצחה את הנערה רינה שנרב הי"ד, ואושפז במצב קשה בבי"ח, לאחר שקרס מעינויים בעת חקירתו בשב"כ (ארץ)
ערב חתונתו: ישראלי פתח בירי מקלעים. צפוערב חתונתו: ישראלי פתח בירי מקלעים. צפואלי רוטמן8
בסרטון נצפים הצעיר וחברו כשהם מנסים להתמודד עם עוצמת ההדף של הנשק הקטלני - מקלע אוטומטי מסוג מאג - זאת כמה ימים לפני חתונתו. היום הוא נעצר • צפו (אקטואליה)
כיצד תשלחו הודעת תפוצה בצורה הנכונהכיצד תשלחו הודעת תפוצה בצורה הנכונהזלמן שטוב6
בערב ר"ה, אחרי שקיבלתי כמות הודעות המעמידה בצל כל קמפיין בחירות, הגעתי למסקנה שצריך לכתוב מדריך קטן - לשולח - על מנת ש'יעשה את זה' כמו שצריך, זלמן שטוב בטור אישי (בארץ)
מפגינים מהפריפריההפערים בין המרכז לפריפריה - עדיין גדוליםדניאל הרץ
דו"ח חדש שמפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מלמד כי המצב הכלכלי בפריפריה - עדיין גרוע יותר מבמרכז כמו גם מצב הבריאות. בחינוך, לעומת זאת, הפריפריה עדיפה (בארץ)
רון קוביטבריה: רון קובי הוזמן לשימוע לפני הדחהיענקי כץ13
תקציב עיריית טבריה לשנת 2019 טרם עבר - למרות ההזדמנות השניה שניתנה לראש העיר רון קובי, מה שמביא לכך שמשרד הפנים מזמין אותו שוב, לשימוע לפני הדחה (ארץ)
נתניהו והצדדים בשימועהשימוע של נתניהו - יצא לדרך; פרקליטיו: 'מאמינים בהליך'כיכר השבת12
בזה אחר זה התייצבו במשרד המשפטים בירושלים בכירי מערכת המשפט, בראשות היועמ"ש ופרקליט המדינה, לצד פרקליטיו של ראש הממשלה נתניהו - שהבהירו כי הסדר טיעון לא על הפרק (אקטואלי)
חתונה. אילוסטרציה.ירידה במספר הנישאים בנישואין אזרחייםבשיתוף צהר4
לאחרונה פורסמו נתוני המשרד לשירותי דת והלמ"ס כי חלה ירידה של 7.5% בכמות הזוגות שנישאו בנישואים אזרחיים. למי שייך ההישג? לרבנות שהתייעלה או לארגון רבני צהר (יהדות)
תחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהתחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום, צום גדליה, יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם ירידה קלה בטמפרטורות. הטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. בהמשך השבוע, צפויה התחממות קלה ויהיה נאה (בארץ)
נתניהו ומנדלבליט10 פרקליטים, 4 ימים, 3 תיקים; השימוע לנתניהו יוצא לדרךכיכר השבת9
לאחר חודשים רבים של המתנה, הבוקר, בשעה 10:00 יתיייצבו בלשכת היועמ"ש מנדלבליט, עשרת פרקליטיו של נתניהו, מול 20 מבכירי הפרקליטות, והשימוע הגורלי יצא לדרכו. כל הפרטים (אקטואלי)
ההפגנה הערברגע לפני השימוע: הפגנת ימין מול היועמ"שיוני גבאי14
יום לפני השימוע, שהיועץ המשפטי לממשלה מתכנן לראש הממשלה, הגיעו, הערב לפתח תקווה, אלפי אנשי ימין, עם חולצות לבנות ודגלי ישראל. ראש הממשלה התרגש. צפו (ארץ)
אילוסטרציהזהירות: לא לפתוח את ה- SMS שנשלח בחגכיכר השבת1
במהלך ראש השנה, נשלח למנויים רבים, הודעת SMS המבשרת שנפח הגלישה נגמר ואם תרצו עוד במחיר מוזל לחצו על הקישור. המשטרה מסרה: "זו הודעת פישינג" (בארץ)
מוחמד סעודלפני השימוע; מוחמד סעוד שר לבנימין נתניהומישאל לוי20
אחרי שסיפק שירים לאשכנזים ולספרדים, מוחמד סעוד עבר לשיר לראש הממשלה - "אבינו מלכנו". בפוסט שכתב הוא הבהיר כי לרגל יום כיפור הוא סולח ליהודים שקיללו אותו (ארץ)
שי ניצן ומנדבליטאלה שומרי הסף בתיקי נתניהו? / דוד רוזנטלדוד רוזנטל18
בתיקי נתניהו אין אפילו מראית עין של הליך משפטי הוגן, ההדלפות השיטתיות מהחקירות, מעוררות שאלות קשות על שלטון החוק. האם מתקיים צייד מכשפות ידוע מראש? (דעה)
כחול לבן ביטלו את הפגישה; ובליכוד מאשימים: בגלל לפידכחול לבן ביטלו את הפגישה; ובליכוד מאשימים: בגלל לפידכיכר השבת24
הפגישה המתוכננת מחר, בין צוותי המשא ומתן של הליכוד וכחול לבן - בוטלה על ידי כחול לבן. בהליכוד הבהירו כי מי שאשם בביטול הוא - יאיר לפיד, ש"מחבל בממשלת האחדות" (אקטואליה)
אילוסטרציהנס בתפילה: נמנע פיגוע במערת המכפלהכיכר השבת5
במהלך תפילות ראש השנה במערת המכפלה, ניסה נער פלסטיני מחברון, להיכנס למתחם התפילה של היהודים, כשברשותו סכין. לאחר הבידוק הוא נתס ועוכב לחקירה (בארץ)
אלו זמני הדלקת הנרות בראש השנה תש"פאלו זמני הדלקת הנרות בראש השנה תש"פכיכר השבת
ראש השנה כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת החג, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שנה טובה ומתוקה (חדשות בארץ)
מזג האוויר בר"ה יהיה נעים, ללא שינוי ניכרמזג האוויר בר"ה יהיה נעים, ללא שינוי ניכרכיכר השבת
מזג האוויר היום, ערב ראש השנה, יהיה מעונן חלקית עד בהיר ויהיה נעים. ללא שינוי של ממש בטמפרטורות, במהלך ימי ראש השנה לא צפוי שינוי ניכר בטמפרטורות (חדשות באוויר)
רסיסי פגז ממצרים נחתו סמוך לבית הכנסתרסיסי פגז ממצרים נחתו סמוך לבית הכנסתקובי רוזן
בישוב בני נצרים הסמוך לגבול מצרים, נחתו בבוקרו של יום השבת חלקי פגז שחצו בטעות את הגבול ממצרים, ופגעו קלות בבית הכנסת המקומי. בחסדי שמים, אין נפגעים (חדשות,ארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת ניצבים תשע"טזמני כניסת ויציאת שבת ניצבים תשע"טכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook