מאיר גרין  תנובה  חתונה  יואלי דיקמן
ישיבת הממשלה, הבוקר - אושרו 200 מיליון שקל להקמת רכבל בירושליםאושרו 200 מיליון שקל להקמת רכבל בירושליםישי כהן1
לרגל יום ירושלים אישרה הבוקר הממשלה את הצעת שר התיירות להקצות 200 מיליון שקלים להקמת רכבל תיירותי לעיר העתיקה בבירה, לחיזוק מעמדה התיירותי (אקטואליה)
דוד בר קפרא הי"ד - בית המשפט הרשיע את רוצח דוד בר קפראבית המשפט הרשיע את רוצח דוד בר קפראדניאל הרץ3
לאחר שהרוצח הראשון הורשע רק בהריגה, הרשיע הבוקר בית המשפט ברצח את הרוצח השני של החקלאי דוד בר קפרא הי"ד • בנו: "זו רק נחמה פעוטה למשפחה" (חדשות, בארץ)
הנחש אחר שנהרג בידי התושבים - בן 40 הוכש מנחש בגליל התחתון ומתבן 40 הוכש מנחש בגליל התחתון ומתדניאל הרץ1
גבר בן 40 מעילוט הוכש ביום שישי בגליל התחתון על ידי נחש צפע והובהל לבית החולים רמב"ם במצב אנוש. למרות מאמצי הרופאים הוא מת הלילה מפצעיו בבית החולים (חדשות בארץ)
התחזית: קר מהרגיל לעונה, יירד גשם מקומיהתחזית: קר מהרגיל לעונה, יירד גשם מקומיכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה עדיין חריג מהרגיל לעונה, עם טמפרטורות נמוכות יחסית וגשם מקומי שיירד בצפון הארץ ובמרכזה. גם מחר בשעות הבוקר ייתכן עדיין טפטוף (בארץ)
סמוך לצאת השבת: צה"ל הפציץ מנהרת טרור של החמאססמוך לצאת השבת: צה"ל הפציץ מנהרת טרור של החמאסכיכר השבת5
צה"ל איתר מנהרת טרור התקפית בשלבי חפירה מטרים ספורים משטח ישראל והפציץ אותה מהאוויר דקות ספורות לפני צאת השבת. צה"ל: "זו עוד הוכחה לציניות של חמאס כלפי אזרחי עזה" (חדשות)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת בחוקותיזמני כניסת ויציאת שבת פרשת בחוקותיכיכר השבת1
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
בנין הדולפינריום בתל אביב שעומד להיהרס - התחזית: חם מהרגיל לעונה, עם גשם מקומיהתחזית: חם מהרגיל לעונה, עם גשם מקומיכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה עדיין חם מהרגיל לעונה אך הלחות תעלה ובצהריים יתחיל גשם מקומי שיתפשט בליל שבת גם למרכז. הגשמים צפויים להיות איתנו גם בתחילת שבוע (בארץ)
אלפים בכניסה גדולה לקבר יוסף  בשכם •צפואלפים בכניסה גדולה לקבר יוסף בשכם •צפוכיכר השבת1
מעל 4000 איש נכנסו הלילה בכניסה הגדולה בשנה לקבר יוסף הצדיק בשכם לרגל היום המיוחס ליוסף בקבלה בספירת העומר. צלם 'כיכר השבת' תיעד את המראות (חדשות בארץ)
הרה"ר אמר למנהיגים: 'שנכדיכם יתגאו בכם'הרה"ר אמר למנהיגים: 'שנכדיכם יתגאו בכם'ישראל כהן
הימים המועטים בהם ביקר הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו בקהילות היהודיות בקנדה, הותירו רושם עז • ומי כובד בהדלקה המרכזית של חסידי בעלזא בראשות האדמו"ר (עולם)
חיבורים תורניים. מפעל הפיס. - בפעם השמינית: מיזר חיבורים תורניים של מפעל הפיסבפעם השמינית: מיזר חיבורים תורניים של מפעל הפיסkikar.co.il בשיתוף מפעל הפיס
תחרות החיבורים התורניים של מפעל הפיס חוזרת בפעם השמינית. נושא התחרות: "מוצא שפתיך תשמור" בגדרי נדרים ושבועות בהלכה". הפרס הראשון 25,000 ש"ח (בארץ, שיווקי)
משה ליאון, ארכיון - ההתבטאות שתסבך את ליאון מול החרדים?ההתבטאות שתסבך את ליאון מול החרדים?אבי רבינא9
כשברקע קמפיין חילוני שקורא לו 'לא לברוח' מההחלטה, משה ליאון הודיע לגולשיו בפייסבוק כי הוא לא רואה סיבה לסגור את מתחם התחנה - סמל המאבק החילוני - בשבתות (כיכר העיר)
הרב הראשי רבי דוד לאו והמנכ"ל הרב דוד מלכה - מדוע מנכ"ל בתי הדין לא נפגש עם הרב לאומדוע מנכ"ל בתי הדין לא נפגש עם הרב לאוישי כהן14
המנכ"ל החדש הרב דוד מלכה, טרם הגיע לפגישה עם הרב הראשי הגר"ד לאו שבקרוב יכנס לתפקידו כנשיא בתי הדין, אף שחלפו יותר מחודשיים מאז מינויו - וברבנות זועמים (חדשות)
יהושע אליצור בבית המשפט, היום - ירה בערבי ונמלט: 15 שנות מאסר לאליצורירה בערבי ונמלט: 15 שנות מאסר לאליצוראלי רוטמן9
"הוא חשד שמי שלא יהודי הוא מחבל" - כך תיאר היום השופט את המניע של יהושע אליצור שירה למוות סתם כך בערבי שפגש. בתו העיוורת הגיבה: אני מודה לאלוהים ולצדק (בארץ)
דחסן אשפה, אילוסטרציה - מקרה חריג: עובד נלכד בדחסן אשפה ונהרגמקרה חריג: עובד נלכד בדחסן אשפה ונהרגדניאל הרץ5
תאונת עבודה קשה ברחובות. פועל שנלכד בתוך דחסן אשפה נהרג. כוחות ההצלה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו וכוחות הכיבוי וההצלה מנסים לחלץ את גופתו מהמתקן (בארץ)
עמנואל מקרון, נשיא צרפת - שר החוץ הצרפתי: "הסכם הגרעין לא מת"שר החוץ הצרפתי: "הסכם הגרעין לא מת"דניאל הרץ3
השר ז'אן-איב לה דריאן הודיע כי הנשיא עמנואל מקרון ישוחח במהלך היום עם הנשיא האיראני חסן רוחאני כדי לדון עמו כיצד להמשיך בהסכם הגרעין למרות פרישתה של ארה"ב (בעולם)
תושבי הצפון: "ננצח בסופו של דבר" - מוכנות העורף: כך נערכים בגליל למלחמה שעלולה לפרוץמוכנות העורף: כך נערכים בגליל למלחמה שעלולה לפרוץאלי רוטמן7
על רקע ההערכות כי איראן נחושה לנקום על ההפצצות נגדה בסוריה, המיוחסות לישראל, ולצאת למתקפה צבאית, פתחו התושבים בגולן ובגליל את המרחבים המוגנים • העורף - בכוננות (בארץ)
סקר הליכוד: קרב צמוד בי-ם בין אלקין לליאוןסקר הליכוד: קרב צמוד בי-ם בין אלקין לליאוןאבי רבינא4
חצי שנה לבחירות בעיריית ירושלים ובליכוד מנסים להחליט את מי להעמיד כמועמד המפלגה לראשות העיר במקומו של ניר ברקת. המועמדים: השר זאב אלקין ומשה ליאון (חדשות בארץ)
גלנט חותם על התקנה, אמש - הסוף לתופעת החאפרים בענף השיפוציםהסוף לתופעת החאפרים בענף השיפוציםישי כהן1
שר הבינוי והשיכון יואב גלנט חתם על התקנה שתחייב מעתה כל קבלן שיפוצים שירצה לעבוד בעבודות מעל 45 אלף ש"ח יזדקק לרישיון. המטרה: קידום בטיחות בעבודות (חדשות בארץ)
גשום בהרי ירושלים, ארכיון - התחזית: התחממות עם גשמים מקומייםהתחזית: התחממות עם גשמים מקומייםכיכר השבת
הגשם מסרב לנטוש אותנו וגם היום צפויים גשמים מקומיים בצפון ובמרכז שייפסקו רק בשעות הצהריים. בליל שבת ובשבת צפוי הגשם לחזור שוב בצפון ובמרכז הארץ (חדשות בארץ)
מחלקה ראשונה במטוס. אילוסטרציה - בתוך 4 שנים: רב העיר שהה בחו"ל 718 ימיםבתוך 4 שנים: רב העיר שהה בחו"ל 718 ימיםישי כהן16
שני שליש מרבני הערים בישראל שנבדקו ע"י מבקר המדינה, הרבו בנסיעות לחו"ל גם לצורך גיוס כספים למוסדותיהם או אינטרסים אחרים, תוך שהם לא מדווחים על כך כנדרש (בארץ)
אילוסטרציה - 'ניגוד עניינים': הרבנים מעסיקים בני משפחה'ניגוד עניינים': הרבנים מעסיקים בני משפחהישי כהן18
העסקה מקוממת של בני משפחה על ידי רבני ערים בישראל, או בידי גופים הקשורים אליהם, היא אחת הרעות החולות שזוכה לביקורת קטלנית בדו"ח מבקר המדינה החדש (חדשות)
אחד הלוליינים - בוטל השת"פ עם מסעדות הטרפה בפסטיבלבוטל השת"פ עם מסעדות הטרפה בפסטיבלישראל כהן1
לאחר הפרסום על המחאה הציבורית בנוגע לשיתוף הפעולה של פסטיבל 'ממלכת שן הזהב התיכונה' עם מסעדות טריפה הודיעו בפסטיבל כי תבוטל ההכוונה למסעדות (חדשות בארץ)
מדוע גורש הח"כ לשעבר ליפמן מ'יש עתיד'?מדוע גורש הח"כ לשעבר ליפמן מ'יש עתיד'?ישראל כהן30
דב ליפמן מי שהיה הכסות החרדית של לפיד במפלגת 'יש עתיד' הודח סופית משורות המפלגה בה היה חבר כנסת. מיש עתיד נמסר בתגובה: "ליפמן עזב מסיבות אישיות" (בארץ)
תיעוד הנס - נס מתועד: התלמידות עברו - והחומה קרסהנס מתועד: התלמידות עברו - והחומה קרסהכיכר השבת10
שניות לאחר שקבוצת תלמידות חלפה סמוך לחומת העיר העתיקה ביפו, קרס חלק ממנה. כוחות הביטחון שהוזעקו לזירה לא האמינו למראה עיניהם: אף אחת לא נפגעה • צפו (בארץ)
"ממלכת שן הזהב" שמכעיסה את רבני העיר העתיקה בי-ם"ממלכת שן הזהב" שמכעיסה את רבני העיר העתיקה בי-םישראל כהן23
רבני העיר העתיקה בירושלים זועמים על מופעי פסטיבל 'ממלכת שן הזהב התיכונה' שיחל היום מתחת לביתם, ושאינו מתאים לרוח המקום והתושבים • לדבריהם, אף יוגש שם אוכל טרף (חדשות)
הבוקר סערה בצפון: גשמים עזים במיוחדהבוקר סערה בצפון: גשמים עזים במיוחדכיכר השבת4
מזג האוויר היום יהיה בסימן התקררות קלה. יירדו גשמים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בצפון הארץ ובמרכזה, ובנגב ייתכן גשם מקומי. הגשמיים יייחלשו בצהריים (בארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4