ישי ריבו  תנובה  שרה אלישיב  ברייטקוף
הרב הראשי רבי דוד לאו והמנכ"ל הרב דוד מלכה - מדוע מנכ"ל בתי הדין לא נפגש עם הרב לאומדוע מנכ"ל בתי הדין לא נפגש עם הרב לאוישי כהן14
המנכ"ל החדש הרב דוד מלכה, טרם הגיע לפגישה עם הרב הראשי הגר"ד לאו שבקרוב יכנס לתפקידו כנשיא בתי הדין, אף שחלפו יותר מחודשיים מאז מינויו - וברבנות זועמים (חדשות)
יהושע אליצור בבית המשפט, היום - ירה בערבי ונמלט: 15 שנות מאסר לאליצורירה בערבי ונמלט: 15 שנות מאסר לאליצוראלי רוטמן9
"הוא חשד שמי שלא יהודי הוא מחבל" - כך תיאר היום השופט את המניע של יהושע אליצור שירה למוות סתם כך בערבי שפגש. בתו העיוורת הגיבה: אני מודה לאלוהים ולצדק (בארץ)
דחסן אשפה, אילוסטרציה - מקרה חריג: עובד נלכד בדחסן אשפה ונהרגמקרה חריג: עובד נלכד בדחסן אשפה ונהרגדניאל הרץ5
תאונת עבודה קשה ברחובות. פועל שנלכד בתוך דחסן אשפה נהרג. כוחות ההצלה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו וכוחות הכיבוי וההצלה מנסים לחלץ את גופתו מהמתקן (בארץ)
עמנואל מקרון, נשיא צרפת - שר החוץ הצרפתי: "הסכם הגרעין לא מת"שר החוץ הצרפתי: "הסכם הגרעין לא מת"דניאל הרץ3
השר ז'אן-איב לה דריאן הודיע כי הנשיא עמנואל מקרון ישוחח במהלך היום עם הנשיא האיראני חסן רוחאני כדי לדון עמו כיצד להמשיך בהסכם הגרעין למרות פרישתה של ארה"ב (בעולם)
תושבי הצפון: "ננצח בסופו של דבר" - מוכנות העורף: כך נערכים בגליל למלחמה שעלולה לפרוץמוכנות העורף: כך נערכים בגליל למלחמה שעלולה לפרוץאלי רוטמן7
על רקע ההערכות כי איראן נחושה לנקום על ההפצצות נגדה בסוריה, המיוחסות לישראל, ולצאת למתקפה צבאית, פתחו התושבים בגולן ובגליל את המרחבים המוגנים • העורף - בכוננות (בארץ)
סקר הליכוד: קרב צמוד בי-ם בין אלקין לליאוןסקר הליכוד: קרב צמוד בי-ם בין אלקין לליאוןאבי רבינא4
חצי שנה לבחירות בעיריית ירושלים ובליכוד מנסים להחליט את מי להעמיד כמועמד המפלגה לראשות העיר במקומו של ניר ברקת. המועמדים: השר זאב אלקין ומשה ליאון (חדשות בארץ)
גלנט חותם על התקנה, אמש - הסוף לתופעת החאפרים בענף השיפוציםהסוף לתופעת החאפרים בענף השיפוציםישי כהן1
שר הבינוי והשיכון יואב גלנט חתם על התקנה שתחייב מעתה כל קבלן שיפוצים שירצה לעבוד בעבודות מעל 45 אלף ש"ח יזדקק לרישיון. המטרה: קידום בטיחות בעבודות (חדשות בארץ)
גשום בהרי ירושלים, ארכיון - התחזית: התחממות עם גשמים מקומייםהתחזית: התחממות עם גשמים מקומייםכיכר השבת
הגשם מסרב לנטוש אותנו וגם היום צפויים גשמים מקומיים בצפון ובמרכז שייפסקו רק בשעות הצהריים. בליל שבת ובשבת צפוי הגשם לחזור שוב בצפון ובמרכז הארץ (חדשות בארץ)
מחלקה ראשונה במטוס. אילוסטרציה - בתוך 4 שנים: רב העיר שהה בחו"ל 718 ימיםבתוך 4 שנים: רב העיר שהה בחו"ל 718 ימיםישי כהן16
שני שליש מרבני הערים בישראל שנבדקו ע"י מבקר המדינה, הרבו בנסיעות לחו"ל גם לצורך גיוס כספים למוסדותיהם או אינטרסים אחרים, תוך שהם לא מדווחים על כך כנדרש (בארץ)
אילוסטרציה - 'ניגוד עניינים': הרבנים מעסיקים בני משפחה'ניגוד עניינים': הרבנים מעסיקים בני משפחהישי כהן18
העסקה מקוממת של בני משפחה על ידי רבני ערים בישראל, או בידי גופים הקשורים אליהם, היא אחת הרעות החולות שזוכה לביקורת קטלנית בדו"ח מבקר המדינה החדש (חדשות)
אחד הלוליינים - בוטל השת"פ עם מסעדות הטרפה בפסטיבלבוטל השת"פ עם מסעדות הטרפה בפסטיבלישראל כהן1
לאחר הפרסום על המחאה הציבורית בנוגע לשיתוף הפעולה של פסטיבל 'ממלכת שן הזהב התיכונה' עם מסעדות טריפה הודיעו בפסטיבל כי תבוטל ההכוונה למסעדות (חדשות בארץ)
מדוע גורש הח"כ לשעבר ליפמן מ'יש עתיד'?מדוע גורש הח"כ לשעבר ליפמן מ'יש עתיד'?ישראל כהן30
דב ליפמן מי שהיה הכסות החרדית של לפיד במפלגת 'יש עתיד' הודח סופית משורות המפלגה בה היה חבר כנסת. מיש עתיד נמסר בתגובה: "ליפמן עזב מסיבות אישיות" (בארץ)
תיעוד הנס - נס מתועד: התלמידות עברו - והחומה קרסהנס מתועד: התלמידות עברו - והחומה קרסהכיכר השבת10
שניות לאחר שקבוצת תלמידות חלפה סמוך לחומת העיר העתיקה ביפו, קרס חלק ממנה. כוחות הביטחון שהוזעקו לזירה לא האמינו למראה עיניהם: אף אחת לא נפגעה • צפו (בארץ)
"ממלכת שן הזהב" שמכעיסה את רבני העיר העתיקה בי-ם"ממלכת שן הזהב" שמכעיסה את רבני העיר העתיקה בי-םישראל כהן23
רבני העיר העתיקה בירושלים זועמים על מופעי פסטיבל 'ממלכת שן הזהב התיכונה' שיחל היום מתחת לביתם, ושאינו מתאים לרוח המקום והתושבים • לדבריהם, אף יוגש שם אוכל טרף (חדשות)
הבוקר סערה בצפון: גשמים עזים במיוחדהבוקר סערה בצפון: גשמים עזים במיוחדכיכר השבת4
מזג האוויר היום יהיה בסימן התקררות קלה. יירדו גשמים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בצפון הארץ ובמרכזה, ובנגב ייתכן גשם מקומי. הגשמיים יייחלשו בצהריים (בארץ)
הכיכר המיועדת - ירושלים תקרא כיכר על שם דונלד טראמפירושלים תקרא כיכר על שם דונלד טראמפדניאל הרץ2
בעיריית ירושלים הוחלט לקרוא לכיכר הסמוכה לשגרירות האמריקאית החדשה "כיכר ארצות הברית - לכבוד הנשיא דונלד טראמפ". הכיכר תחנך בנוכחות נציגים מארה"ב (בארץ)
ההכנות ברמלה לקבלת הפנים לאזריה - הבוקר: החייל אלאור אזריה שוחרר מהכלאהבוקר: החייל אלאור אזריה שוחרר מהכלאב. ניסני40
'החייל היורה' אלאור אזריה שוחרר מהכלא הצבאי לאחר שסיים את תקופת מאסרו. אזריה שהורשע בהריגת המחבל הפצוע שוחרר יומיים מוקדם יותר בשביל חתונת אחיו (חדשות בארץ)
אושר בקריאה ראשונה: כספי מחבלים ינוכואושר בקריאה ראשונה: כספי מחבלים ינוכוישי כהן1
הכנסת אישרה בקריאה ראשונה את הצעת החוק שתאפשר למדינת ישראל לנכות מכספי הרשות הפלסטינית את הכספים שהם מעבירים לידי המחבלים ומשפחותיהם (חדושת בארץ)
ענבל אור לבית המשפט: תנו לי לפתוח עסקענבל אור לבית המשפט: תנו לי לפתוח עסקדניאל הרץ5
אשת הנדל"ן לשעבר, שנכסיה נתפסו בידי כונס נכסים וחברתה פורקה, ביקשה מביהמ"ש רישיון לפתוח עסק וחשבון בנק. כונס הנכסים שלה מתנגד לבקשה בנחרצות (בארץ)
אילוסטרציה - חשד לגניבה: ראש עיר וסגנו בחדר החקירותחשד לגניבה: ראש עיר וסגנו בחדר החקירותאלי רוטמן3
יום לאחר שפרצה פרשת החשדות לשחיתות בעיריית בית שמש, מתפרסמת פרשה חדשה במסגרתה חשודים ראש עיר בצפון הארץ, סגנו ומספר גורמים נוספים, בחשד לגניבה (ארץ)
בשאר אסד. אילוסטרציה - חבר קבינט: 'אם אסד ימשיך כך - דמו בראשו'חבר קבינט: 'אם אסד ימשיך כך - דמו בראשו'אלי רוטמן3
השר יובל שטייניץ, החבר בקבינט הביטחוני, מגלה היום, כי אם נשיא סוריה בשאר אסד לא יחדל מאירוח הכוחות האיראניים בתחומי מדינתו, ישראל תדאג לחסל אותו בהקדם (אקטואליה)
צפו: כך חולצו נערים מבין הגלים הגבוהיםצפו: כך חולצו נערים מבין הגלים הגבוהיםקובי רוזן3
שלושה נערים בני 16 מאשקלון, שחו לשובר הגלים, ובשל הסחף החזק והגלים הגבוהים לא הצליחו לחזור לחוף. צוות שיטור ימי שקיבל את הקריאה והוזנק למקום, חילץ אותם (ארץ)
סופר פארם, ארכיון - הפער האדיר בין מחירי 'סופר פארם' לאונלייןהפער האדיר בין מחירי 'סופר פארם' לאונלייןכיכר השבת6
בדיקה אקראית של "דה מרקר" על 18 מוצרי פארם, העלתה פערים של עשרות אחוזים בין המחירים ברשת סופר פארם - לבין מחירי אותם מוצרים בדיוק ברשת האינטרנט (כלכלה, ארץ)
שוב גשום - ברד כבד בגוש דן, חשש משיטפונות בדרוםברד כבד בגוש דן, חשש משיטפונות בדרוםכיכר השבת
מזג האוויר האביבי שוב משנה כיוון: היום יהיה מעונן חלקית וגשמים מקומיים יירדו ברוב חלקי הארץ. ייתכנו סופות רעמים וקיים חשש לשטפונות בנחלי המזרח והדרום (בארץ, התחזית)
הפרויקט ב"שפת אמת" שנחקר - המשטרה: יש 6 פרשות שחיתות בבית שמשהמשטרה: יש 6 פרשות שחיתות בבית שמשאריאל ליבא26
מדיוני הארכות המעצר בעניין החשודים מבית שמש עולה כי ישנן 6 פרשות שחיתות שנחקרות על ידי המשטרה בנוגע להתנהלות בעיר. וגם: החשוד שהתעלף בשעת המעצר (ארץ)
המחבל עומר אבו ג'לאל, רוצח משפחת סלומון - מיליונים לכל רוצח: אלו משכורות המחבליםמיליונים לכל רוצח: אלו משכורות המחבליםכיכר השבת18
12,604,000 ש"ח לרוצח בני משפחת סלומון, ו-11,232,000 ש"ח לרוצח בני הזוג הנקין. משרד הביטחון חשף את משכורות המחבלים הפלסטינים המרצים עונשי מאסר בישראל (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה - אחרי מות קדושים, וטמאים
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12
מתי הורוביץ
מתי הורוביץ
ב-6 צעדים: כך נבער את השחיתות
י"ב באדר תשעח4