ישראל..  מענין מה..  משה סילבר  ניסה לתקוף..
בשורה לגלבך: פוצץ המו"מ בין ש"ס לאוחנהבשורה לגלבך: פוצץ המו"מ בין ש"ס לאוחנהאבי רבינא16
מה גרם לפיצוץ הסיכומים בין ש"ס המקומית לבין מועמד הליכוד לראשות עיריית צפת שוקי אוחנה, בדרך להתלכדות חרדית סביבו במערכת הבחירות בסיבוב השני? (חדשות, בארץ)
חרדים עוכבו בחשד להשחתת 'עוצבת ראם'חרדים עוכבו בחשד להשחתת 'עוצבת ראם'קובי רוזן1
המשטרה עכבה היום (ראשון) לחקירה שני חרדים, בני 20, תושב בריטניה ותושב בית שמש, בחשד להשחתת אנטרדת "עוצבת ראם", שנמצאת סמוך לישוב קדיתא (חדשות, בארץ)
הסטייה וההתנגשות: תיעוד התאונה הקשההסטייה וההתנגשות: תיעוד התאונה הקשהכיכר השבת39
שישה בני אדם נהרגו הבוקר (ראשון) בהתנגשות חזיתית בין משאית למיניבוס הסעות בכביש 90 ליד פצאל. התאונה תועדה במצלמת אבטחה של מוקד הבקעה. צפו (אקטואליה)
גל הגשמים הקודם בצפתהתחזית: ירידה בטמפרטורות וגשם מקומיכיכר השבת1
מזג האוויר היום יהיה עם ירידה קלה בטמפרטורות, יהיה עדיין מעט חם לעונה. החל מהצהריים יתחיל לרדת גשם מקומי שייתחזק בלילה, יימשך מחר וילווה בסופות רעמים (בארץ)
הרמטכ"ל איזנקוטמה אמר הרמטכ"ל למשפחות החטופים?כיכר השבת1
לטענת משפחת גודלין, הרמטכ"ל אמר להם ביום שישי כי במידה והמערכת הפוליטית תרצה - ניתן להשיב את הבנים בתוך שבוע ימים. אלא שבדובר צה"ל הכחישו זאת (אקטואליה)
זירת התאונהשישה הרוגים בתאונה בין משאית למיניבוסכיכר השבת12
שישה בני אדם נהרגו וארבעה נוספים נפצעו באורח קשה, הבוקר (ראשון) בתאונת דרכים קשה בין משאית למיניבוס הסעות, בכביש הבקעה, כביש 90, סמוך לפצאל (אקטואליה)
האלפים בעצרתצחי הנגבי נאם בעצרת לזכר רבין וחטף "בוז"כיכר השבת2
אלפים התכנסו בכיכר רבין בתל אביב לעצרת זיכרון במלאות 23 לרצח רבין. נאומיהם של ח"כ יאיר לפיד והשר צחי הנגבי לוו בחצוצרות ובשריקות בוז, שזכו לגינוי במערכת הפוליטית (ארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת חיי שרהזמני כניסת ויציאת שבת פרשת חיי שרהכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
היועמ"ש: אין מניעה להמשיך במינוי מפכ"להיועמ"ש: אין מניעה להמשיך במינוי מפכ"לדניאל הרץ1
היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, מסר כי למרות מכתב הטינופים של רוני אלשיך על המועמדים האפשריים לתפקיד אין בו מעבר לתוכן רכילותי חסר ערך (חדשות בארץ)
כבשים של מאהל בדואי במדבר יהודה, השבועתחזית: חם מהרגיל לעונה ברוב חלקי הארץכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל לעונה ויבש ברוב אזורי הארץ, למעט בהרים. בצפון הארץ ובהרים יוסיפו לנשב רוחות מזרחיות ערות. בשבת ייתכן גשם מקומי בעיקר בדרום (בארץ)
ארכיוןהושגה שליטה על השריפה ביער ירושליםדניאל הרץ
שמונה צוותי כיבוי נאבקו הלילה בלהבות שפרצו ביער ירושלים סמוך למרכז ציפורי שתושביו פונו. עם בוקר הצטרפו מטוסי הכיבוי למאמצים והושגה שליטה על הלהבות (חדשות בארץ)
המפכ"ל 'טינף' במכתב על מחליפיו בתפקידהמפכ"ל 'טינף' במכתב על מחליפיו בתפקידדניאל הרץ13
רוני אלשיך הצפוי לסיים את תפקידו בעוד חודש, העביר ליועמ"ש מסמך ובו מידע מביך ומכפיש על המועמדים האפשריים להחלפתו, כך נחשף על ידי חברת החדשות (בארץ)
בלוך ל'כיכר': החרדים יהיו חלק מהקואליציהבלוך ל'כיכר': החרדים יהיו חלק מהקואליציהאריאל ליבא51
דקות לאחר ניצחונה את משה אבוטבול, שוחחה עליזה בלוך, ראש העיר בית שמש, עם "כיכר השבת" והבטיחה כי החרדים יהיו חלק מהקואליציה אך סירבה לומר אלו תיקים יקבלו (בארץ)
נהג נתקע על מסילת הרכבת בגלל הטלפוןנהג נתקע על מסילת הרכבת בגלל הטלפוןכיכר השבת11
נהג שככל הנראה היה שקוע בטלפון הסלולרי, ניצל מתאונה, לאחר שעצר על פסי הרכבת. עובד הרכבת שהיה בסמוך הרים את המחסום בידיו ואפשר לנהג להתרחק מהסכנה. צפו (ארץ)
המהומות בדיר חנאצפו: התפרעויות על רקע תוצאות הבחירותכיכר השבת5
במספר ישובים בחברה הערבית - כפר מנדא, סחנין ודיר חנא, התפתחו מהומות זאת על רקע תוצאות הבחירות. במהלכן נורו זיקוקים, הושלכו אבנים ונגרמו נזקים. 18 נעצרו (אקטואליה)
הנחש נלכדנחש הזעמן הציץ מעל ראשי המתפללות בכותלאלי רוטמן37
מתפללות בעזרת הנשים ברחבת הכותל המערבי, שהסתכלו למעלה, הבחינו לפתע בנחש מעל ראשן, והזעיקו סדרנים. לוכד מיומן שהגיע למקום הצליח לתפוס את הנחש • צפו (ארץ)
שוקי אוחנהסוער בצפת: הקרב על קולות ש"ס - הוכרעאבי רבינא29
לאחר שגם גלבך מאגודת ישראל וגם אוחנה מהליכוד לא עברו אמש את רף 40 האחוזים, הם כבר נערכים לסיבוב השני. ש"ס, כך נודע ל'כיכר השבת', עם אוחנה. שוחט תומך בלזר (בארץ)
עליזה בלוך, בראיון ל'כיכר השבת'עליזה בלוך לאולפן 'כיכר': "זו אחרית הימים"כיכר השבת4
"חרדים וחילונים רקדו פה במעגל. בעזרת השם יהיה בסדר", כך אמרה עליזה בלוך שמאיימת כעת על כסאו של ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, בראיון לאולפן 'כיכר השבת' (חדשות)
ליאון וברקוביץ', אמשמיוחד: אלו התוצאות בשכונות הירושלמיותכיכר השבת51
בבחירות לראשות עיריית ירושלים, טרם הושגה הכרעה. ליאון וברקוביץ' יתמודדו בסיבוב שני. בנתיים, "כיכר השבת" ליקט את נתוני ההצבעה בשכונות העיר המעוררות עניין רב (בארץ)
הרכב השרוף של משפחת עטראסון משפ' עטר: הנהג חשוד בשימוש בסםדניאל הרץ8
הנהג שפגע ברכבם של משפחת עטר מפסגות והביא למות שמונת בני המשפחה הובא הבוקר לבית המשפט שם הוארך מעצרו וישנו חשד כי עשה שימוש בסם בעת הנהיגה (בארץ)
מדבר יהודה השבועהתחזית: חם מהרגיל לעונה ברוב אזורי הארץכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל לעונה ברוב האזורים למעט בהרים. ייתכן אובך. מזג האוויר הנוח יימשך בימים הקרובים ובסוף השבוע צפוי גם להיות חם מהרגיל לעונה (בארץ)
שבועיים של מתח: אלו ערי הסיבוב השנישבועיים של מתח: אלו ערי הסיבוב השנידניאל הרץ30
בכמה ערים אף מועמד לא חצה את קו ה-40% והמועמדים המובילים ייגשו לסיבוב שני שיתקיים בעוד שבועיים. המתח הגדול הוא בעיר ירושלים בה יתמודדו ליאון וברקוביץ' (חרדים)
לסרי עם דרעי. שני המנצחים באשדודאחרי תמיכת החרדים: יחיאל לסרי נבחר שובאלי רוטמן9
יחיאל לסרי ניצח באופן סופי את יריביו במירוץ לקדנציה נוספת כראש עיר, לאחר שאגודת ישראל צירפה את תמיכתה בו לזו של ש"ס - שהפכה למפלגה הגדולה ביותר באשדוד (חדשות)
ליאון וברקוביץ'. המועמדים המובילים ברגע זההמירוץ בירושלים: משה ליאון במקום ראשוןאלי רוטמן61
ספירה של כ-80 אחוזים מקולות הבוחרים, מורה על הובלה של משה ליאון, כשאחריו ברקוביץ', אלקין ודייטש. אם אלו יישארו התוצאות - הסיבוב השני יתקיים בין ליאון לברקוביץ' (חדשות)
מדגם בחיפה: עינת קליש המנצחת בבחירותמדגם בחיפה: עינת קליש המנצחת בבחירותדניאל הרץ42
על פי המדגם שנערך ברדיו חיפה, ניצחה עינת קליש בפער גדול את ראש העיר המכהן יונה יהב. קליש נהנתה מתמיכת מפלגת דגל התורה בעיר • צפו בחגיגות בעיר (חדשות בארץ)
בני משפחת עטר, זכרם לברכהיריב, שושי ו-6 ילדיהם עלו בלהבות השמימהאלי רוטמן42
האסון שמטלטל את המדינה: המשפחה שנמחקה ברגע אחד, כשברכבם פרצה להבה אדירה וכילתה הכל, בתאונה בכביש 90 - משפחת עטר מהישוב פסגות • "האבא ירא שמים" (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
יהושע מנדל
יהושע מנדל
זוהי שעת מבחן! // יהושע מנדל
י"ג בחשוון תשעט10
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
הרב אברהם קריגר
נתניהו מכחיש שואה // הרב אברהם קריגר
כ"ב בתמוז תשעח10