ליברמן  אנימציה  הרב יגאל..  ישיבות
שגריר ישראל בארה"ב רון דרמרהפגנה פרו פלסטינית: עובדי השגרירות מתרחקיםיוחנן בלייך
לקראת הפגנה פרו-פלסטינית הצפויה להתקיים ביום שישי מול קונסוליית ישראל בארה"ב, הונחו העובדים להתרחק מן המבנה עד חצי שעה לפני ההפגנה (חדשות, בעולם)
מחפש דירה. זאב אלקיןמשכירים דירה? אלקין מחפש בית בירושליםיאיר טוקר1
יש לכם דירה/ קוטג׳ 6-7 חדרים ואתם רוצים להשכיר אותה? חייגו לשר זאב אלקין. השר המתמודד על ראשות העיר ירושלים מחפש דירה בעיר הבירה, עד אז יתגורר בבית אמו (אקטואליה)
כלב אמסטף. אילוסטרציהמזרח ירושלים: בן 3 מת מתקיפת כלבכיכר השבת6
פעוט, תושב מחנה שועפט, שננשך לפני עשרה ימים כתוצאה מנשיכת כלב, נפטר בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים. המשטרה פתחה בחקירה (בארץ)
יסמין וינטה ז"לאכזריות בלתי נתפסת: כך גננת הרגה פעוטהכיכר השבת79
סייעת בגן בפתח תקווה גרמה למותה האכזרי של תינוקת בת 14 חודשים, כשנשכבה עליה לזמן רב - והמשיכה לצפות בטלפון הנייד שלה • הסייעת: "רק ניסיתי להרדים אותה" (ארץ)
הגרי" יוסף, הרב מלכה והשר שטייניץמסתמן: הסכמה לכינוס הוועדה למינוי דייניםישי כהן1
מסתמנת הסכמה שתאפשר את כינוס הוועדה למינוי דיינים, לפיה במהלכו ימונו רק 6 דיינים, כשאי ההסכמות יידחו לכינוס הוועדה בסבב הבא של מינויי הדיינים • פרסום ראשון (בארץ)
אילוסטרציהנהג טרקטור פלסטיני נחשד כמחבל ונוטרלאלי רוטמן4
פלסטיני שנהג בטרקטור בכניסה לישוב החרדי עמנואל שבשומרון, נחשד כי מתכוין לבצע באמצעות הכלי הכבד פיגוע דריסה נגד יהודים, ונוטרל באופן מיידי בידי שוטר (אקטואליה)
אילוסטרציהמטורף: 2100 ישראלים מתים מזיהום אווירישי כהן2
2100 ישראלים מוצאים את מותם, מידי שנה, בשל זיהום אוויר. עם זאת, מדובר בירידה של 16%. רובם נפטרו בשל זיהום אוויר כתוצאה מכלי תחבורה: "בלי כוח אדם אי אפשר לאכוף" (בארץ)
התחזית: תחל התחממות, יהיה חם מהרגילהתחזית: תחל התחממות, יהיה חם מהרגילכיכר השבת
מזג האוויר יהיה בסימן התחממות והטמפרטורות יהיו גבוהות מהרגיל לעונה. בהמשך השבוע צפויה התחממות נוספת ומזג האוויר ייעשה חם מהרגיל עד שרבי. בשבת יהיה שרב (בארץ)
ליונל מסיהשבת ניצחה: משחק הראווה בבירה - יבוטלכיכר השבת16
הנבחרת הפופולרית החליטה לבטל את משחק הראווה שתוכנן להתקיים בישראל והיה עלול לגרום לחילולי שבת - זאת בשל לחצים פוליטיים שהפעילו פעילים פלסטינים (חדשות, בעולם)
בת 10 טבעה בבריכה בקריות, בן 70 נפטרבת 10 טבעה בבריכה בקריות, בן 70 נפטרכיכר השבת1
ילדה כבת עשר טבעה בבריכה באזור הקריות ומצבה בינוני. מוקדם יותר היום נקבע מותו של גבר כבן 70 שטבע בבריכה ברחובות (חדשות)
האחות הפלסטינית שנהרגהלא בוצע ירי לעבר האחות הפלסטינית שנהרגהכיכר השבת
לאחר שנשמעו טענות על כך שאחות רפואית פלסטינית נהרגה מאש צה"ל במהלך האלימות בגבול עזה, כעת מתברר כי ישראל לא אשמה (חדשות)
הפגנה נגד הגירוש, ארכיוןקטטת מבקשי המקלט בת"א: פצועים ועצוריםכיכר השבת3
בקטטה האלימה בין מבקשי המקלט בדרום תל אביב, חמישה נפצעו, אחד מהם קשה מדקירות. אחד עשר אזרחים זרים נעצרו (חדשות)
סמים, ארכיוןסוכל ניסיון לשחד סוהר ולהבריח סמים לכלאכיכר השבת1
בלש החרים סכום כסף וסמים מסוכנים שהיו בדרכם לבית הסוהר "אשל". שני החשודים, בני מיעוטים, נעצרו (חדשות)
יאיר נתניהו בבית המשפט, ברקע דבריו של הנתבעיאיר, בנו של ראש הממשלה, בבית המשפטאלי רוטמן18
ניסיונותיו של השופט לשכנע את יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, כי פעיל השמאל אותו הוא תובע בגין לשון הרע כבר התנצל דיו על פרסומים שקריים נגדו, לא התקבלו • צפו (ארץ)
שריפת הענק ליד מכללת ספיר"טרור העפיפונים" בשיאו: אש - ללא הפסקהאלי רוטמן9
צעירי עזה מרגישים שגילו את הדרך הקלה ביותר לשבש ולסכן את חייהם של היהודים מעבר לגבול, ואינם מפסיקים לרגע את שיגור עפיפוני התבערה, שבינתיים פגעו רק ברכוש. צפו (ארץ)
הרב יחיאל אילוז, הדיין שנורה בידי המחבלהורשע המחבל שירה בדיין החרדי ורצח אדםאלי רוטמן
מוחמד שינאווי, הערבי-הישראלי שביצע מסע רצח לפני שנה וחצי בחיפה, במהלכו רצח את גיא כפרי ופצע את הדיין הרב יחיאל אילוז, הורשע היום בביהמ"ש - שחשף את מניעיו (בארץ)
אילוסטרציה. המונים צובאים על כספומטים בעזהישראל תזרים לעזה מטבעות של חצאי שקלאלי רוטמן1
בברכת שר הביטחון אביגדור ליברמן, תחל מדינת ישראל בהכנסת כמויות של מטבעות חצי שקל, כמו גם החלפת שטרות בלויים בעזה, כדי להקל על הפלסטינים שם (חדשות)
לוי בבית המשפטהקבלן העצור בפרשה בעיר חדרה: סמי לויאלי רוטמן13
מ"מ ראש העיר חדרה לשעבר סמי לוי, הוא איש העסקים שנעצר אמש בנוסף לראש העיר גנדלמן ומקורביו, בחשד לפרשת שחיתות שמטלטלת את העיר בפעם השלישית (ארץ)
טבחה, המפל הנסתרהתחזית: התחממות קלה, עדיין ייתכן גשמיםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בסימן התחממות קלה והטמפרטורות יהיו רגילות לעונה, אך למרות זאת ייתכן מהצהריים גשם מקומי בהרים ובמזרח הארץ. בהמשך תחול התחממות נוספת (בארץ)
גטאס קיבל עשרות אגורות, ביהמ"ש לא התערבגטאס קיבל עשרות אגורות, ביהמ"ש לא התערבקובי רוזן5
בית המשפט הורה לפעילי ימין לפצות את חבר הכנסת לשעבר, והם בחרו לעשות זאת במטבעות של עשרות אגורות. כעת דחה ביהמ"ש בקשה של הח"כ נגד אופן התשלום (חדשות)
"לוחם מצטיין": אלאור אזריה רוצה שוב נשק"לוחם מצטיין": אלאור אזריה רוצה שוב נשקקובי רוזן10
ח"כ נאוה בוקר פנתה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן בבקשה לאפשר לאלאור אזריה לשאת נשק, למרות שהורשע בהריגת מחבל בחברון, זאת בשל איומים לכאורה על חייו (חדשות,בארץ)
אוטובוס. ארכיוןהורים שכחו תינוקת באוטובוס: "רשלנות"ריבה רפפורט9
"זו רשלנות פושעת לעזוב ככה תינוקת": נוסעים שירדו מאוטובוס בשכונת תלפיות בירושלים, הבחינו בעגלת תינוק עזובה שהייתה קשורה לעמוד באוטובוס הריק. המשטרה איתרה את ההורים (חדשות)
נתניהו. ארכיוןנתניהו הפתיע: אני המועמד לראשות העירישי כהן1
במהלך תדרוך כתבים מדיניים בגרמניה, נשאל נתניהו במי הוא תומך לראשות העיר והגיב בהומור לכתבת "הארץ": "תומך בי, אני ארוץ לראשות העירייה. נתניהו לראשות ירושלים" (פוליטי)
דבריו המקוממים של הילדהילד היהודי שבטוח: "אנחנו מתעללים בעזה". צפואלי רוטמן42
העיתונאי הבכיר שהסתובב עם מיקרופון בין הילדים בקיבוצים ליד עזה, הופתע מהביטחון בו אחד מהם ענה לשאלתו "למה הם עושים לנו את זה", את הטרור מכיוון הרצועה • צפו (בארץ)
שיטפונות פתע במצוקי דרגות • צפו בתיעודשיטפונות פתע במצוקי דרגות • צפו בתיעודכיכר השבת
שיטפונות פתע כעת באזור מצוקי דרגות. צוותי יחידת החילוץ מגילות בכוננות ונמצאים בקשר רצוף עם רשות הטבע והגנים ומשטרת ישראל למקרה של צורך בחילוץ מהמקום (בארץ)
מקורבי קובי כחלון: נערך לריצה עם החרדיםמקורבי קובי כחלון: נערך לריצה עם החרדיםאבי רבינא2
לאחר הפרסום הראשוני על כוונתו של כחלון להתמודד על ראשות עיריית ירושלים. מקורביו של קובי כחלון מצהירים ל'כיכר השבת': "הוא נערך לריצה בתמיכת 'כולנו' והחרדים" (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook
אילוסטרציה
נח טוניק
אחרי מות קדושים, וטמאים
ג' באייר תשעח12