vkc akh  vupgv..  vurho..  www..
נתניהו והצדדים בשימועהשימוע של נתניהו - יצא לדרך; פרקליטיו: 'מאמינים בהליך'כיכר השבת12
בזה אחר זה התייצבו במשרד המשפטים בירושלים בכירי מערכת המשפט, בראשות היועמ"ש ופרקליט המדינה, לצד פרקליטיו של ראש הממשלה נתניהו - שהבהירו כי הסדר טיעון לא על הפרק (אקטואלי)
חתונה. אילוסטרציה.ירידה במספר הנישאים בנישואין אזרחייםבשיתוף צהר4
לאחרונה פורסמו נתוני המשרד לשירותי דת והלמ"ס כי חלה ירידה של 7.5% בכמות הזוגות שנישאו בנישואים אזרחיים. למי שייך ההישג? לרבנות שהתייעלה או לארגון רבני צהר (יהדות)
תחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהתחזית: ירידה קלה בטמפרטורות, רגיל לעונהכיכר השבת
מזג האוויר היום, צום גדליה, יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם ירידה קלה בטמפרטורות. הטמפרטורות יהיו רגילות לעונה. בהמשך השבוע, צפויה התחממות קלה ויהיה נאה (בארץ)
נתניהו ומנדלבליט10 פרקליטים, 4 ימים, 3 תיקים; השימוע לנתניהו יוצא לדרךכיכר השבת9
לאחר חודשים רבים של המתנה, הבוקר, בשעה 10:00 יתיייצבו בלשכת היועמ"ש מנדלבליט, עשרת פרקליטיו של נתניהו, מול 20 מבכירי הפרקליטות, והשימוע הגורלי יצא לדרכו. כל הפרטים (אקטואלי)
ההפגנה הערברגע לפני השימוע: הפגנת ימין מול היועמ"שיוני גבאי14
יום לפני השימוע, שהיועץ המשפטי לממשלה מתכנן לראש הממשלה, הגיעו, הערב לפתח תקווה, אלפי אנשי ימין, עם חולצות לבנות ודגלי ישראל. ראש הממשלה התרגש. צפו (ארץ)
אילוסטרציהזהירות: לא לפתוח את ה- SMS שנשלח בחגכיכר השבת1
במהלך ראש השנה, נשלח למנויים רבים, הודעת SMS המבשרת שנפח הגלישה נגמר ואם תרצו עוד במחיר מוזל לחצו על הקישור. המשטרה מסרה: "זו הודעת פישינג" (בארץ)
מוחמד סעודלפני השימוע; מוחמד סעוד שר לבנימין נתניהומישאל לוי20
אחרי שסיפק שירים לאשכנזים ולספרדים, מוחמד סעוד עבר לשיר לראש הממשלה - "אבינו מלכנו". בפוסט שכתב הוא הבהיר כי לרגל יום כיפור הוא סולח ליהודים שקיללו אותו (ארץ)
שי ניצן ומנדבליטאלה שומרי הסף בתיקי נתניהו? / דוד רוזנטלדוד רוזנטל18
בתיקי נתניהו אין אפילו מראית עין של הליך משפטי הוגן, ההדלפות השיטתיות מהחקירות, מעוררות שאלות קשות על שלטון החוק. האם מתקיים צייד מכשפות ידוע מראש? (דעה)
כחול לבן ביטלו את הפגישה; ובליכוד מאשימים: בגלל לפידכחול לבן ביטלו את הפגישה; ובליכוד מאשימים: בגלל לפידכיכר השבת24
הפגישה המתוכננת מחר, בין צוותי המשא ומתן של הליכוד וכחול לבן - בוטלה על ידי כחול לבן. בהליכוד הבהירו כי מי שאשם בביטול הוא - יאיר לפיד, ש"מחבל בממשלת האחדות" (אקטואליה)
אילוסטרציהנס בתפילה: נמנע פיגוע במערת המכפלהכיכר השבת5
במהלך תפילות ראש השנה במערת המכפלה, ניסה נער פלסטיני מחברון, להיכנס למתחם התפילה של היהודים, כשברשותו סכין. לאחר הבידוק הוא נתס ועוכב לחקירה (בארץ)
אלו זמני הדלקת הנרות בראש השנה תש"פאלו זמני הדלקת הנרות בראש השנה תש"פכיכר השבת
ראש השנה כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת החג, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שנה טובה ומתוקה (חדשות בארץ)
מזג האוויר בר"ה יהיה נעים, ללא שינוי ניכרמזג האוויר בר"ה יהיה נעים, ללא שינוי ניכרכיכר השבת
מזג האוויר היום, ערב ראש השנה, יהיה מעונן חלקית עד בהיר ויהיה נעים. ללא שינוי של ממש בטמפרטורות, במהלך ימי ראש השנה לא צפוי שינוי ניכר בטמפרטורות (חדשות באוויר)
רסיסי פגז ממצרים נחתו סמוך לבית הכנסתרסיסי פגז ממצרים נחתו סמוך לבית הכנסתקובי רוזן
בישוב בני נצרים הסמוך לגבול מצרים, נחתו בבוקרו של יום השבת חלקי פגז שחצו בטעות את הגבול ממצרים, ופגעו קלות בבית הכנסת המקומי. בחסדי שמים, אין נפגעים (חדשות,ארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת ניצבים תשע"טזמני כניסת ויציאת שבת ניצבים תשע"טכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
חוף דור ליד חיפההתחזית: בהיר בדרך כלל עם התחממות קלהכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה בהיר בדרך כלל. תחול עליה קלה נוספת בטמפרטורות בעיקר בהרים. הטמפרטורות תהיינה גבוהות מהרגיל בהרים ובפנים הארץ. בשבת התקררות קלה (בארץ)
נתניהו ומנדלבליט. ארכיוןהיועמ"ש סירב לביבי וכינה את בקשתו 'סרק'יוני גבאי29
בקשתו חסרת התקדים של ראש הממשלה כי השימוע בעניינו ייערך בשבוע בשידור חי, נדחתה על הסף על ידי היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, שקינח בעקיצה (חדשות)
שוטרת נפצעה קל בניסיון פיגוע דקירה בי-םשוטרת נפצעה קל בניסיון פיגוע דקירה בי-םכיכר השבת11
שוטרת נפצעה בצהריים (חמישי) בניסיון לפיגוע דקירה, סמוך לשער השלשלת בירושלים, ליד הכותל המערבי. שוטרים לכדו את המחבל ועצרו אותו. מצבה של השוטרת קל (חדשות בארץ)
עלי גתמלכודת הגת: חרדים ישהו בכלא בחו"ל בחגדוד הכהן14
לפחות 14 צעירים ישראלים, בהם אברכים ובחורים חרדים, שהתפתו להעביר גת לחו"ל, ייאלצו לבלות את ימי ראש השנה בעודם בבתי כלא ברחבי אירופה • כך פועלת השיטה (חדשות)
תמונת אילוסטרציהעליית מחירי המעון: ניצול תקופת הבחירות?כיכר השבת5
האם ההתייקרות המשמעותית במחירי השתתפות ההורים במעונות היום, אירעה כתוצאה ממחטף בתקופת בחירות? ח"כ יעקב אשר ממשיך במאבק: "פגיעה כלכלית במשפחות" (ארץ)
איווט התנגד למבצע נגד מנהרות חיזבאללהאיווט התנגד למבצע נגד מנהרות חיזבאללהכיכר השבת6
ליברמן, שדיבר על הצורך במיטוט הטרור, התנגד בעת שהיה שר הביטחון למבצע מגן צפוני, במסגרתו הצליח צה"ל למוטט את מנהרות הטרור של חיזבאללה, שחצו מלבנון לישראל (ארץ)
"פסיכופטית": עובדות המעון על שרה נתניהו"פסיכופטית": עובדות המעון על שרה נתניהוכיכר השבת39
עדויות חדשות של עובדות במעון ראש הממשלה חושפות כי גם בימים אלו, לטענתן, ממשיכה נתניהו לדרוש מעובדיה. אחת העובדות מספרת כי בערב פסח לא שוחררה לביתה (חדשות)
התחזית: תחול עליה קלה בטמפרטורותהתחזית: תחול עליה קלה בטמפרטורותכיכר השבת
היום ומחר תחול עליה במידות החום, ובשבת תורגש ירידה בטמפרטורות. בתחילת השבוע, לקראת השנה החדשה הבעל"ט, יהיה דומה ללא שינוי ניכר במידות החום (בארץ)
50% מהעם רוצים את ביבי כראש ממשלה50% מהעם רוצים את ביבי כראש ממשלהכיכר השבת11
על פי סקר 'חדשות 13', 50% מהעם מעוניינים כי במידה ותהיה רוטציה בין נתניהו לגנץ, נתניהו יכהן כראש הממשלה הראשון.49% אמרו כי לא לגיטימי לשבת עם הערבים (חדשות)
לפיד שם וטו: "ביבי ילך לטפל בתיקים שלו"לפיד שם וטו: "ביבי ילך לטפל בתיקים שלו"יוני גבאי13
צוותי המשא ומתן של כחול לבן לבן והליכוד הודיעו כי הגיעו למבוי סתום. לפיד: בני גנץ יהיה ראש ממשלה. הניסיונות השקופים של הליכוד לסכסך לא מרשימים אף אחד אצלנו (פוליטי)
עבודות שיפוץ גדולות החלו בהר המנוחותעבודות שיפוץ גדולות החלו בהר המנוחותאבי רבינא1
עיריית ירושלים החלה באמצעות חברת מוריה בעבודות שיפוץ ושיקום בית העלמין הר המנוחות בעלות של 7 מיליון שקל. מוערך כי השיפוץ עלול להגביר את הפקקים הקיימים (ארץ)
אילוסטרציהנהג השאיר את האם וברח עם שלושת ילדיהקובי רוזן28
נהג של חברת נתיב אקספרס, עצר בתחנת דלק בדרך ממירון לירושלים והודיע על הפסקה של 10 דקות. לפי עדות הנוסעים, אחרי 11 דקות נסע מהמקום, והשאיר מאחור את האמא (ארץ)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook