בית שמש  פינדרוס  יוסי דייטש  יעקב שוואקי
נציגי החרדים עם ר"ע רמת גן זינגר, בו מתחרה נכטאיש יש עתיד מפחיד 'בעזרת' מרן שר התורהאבי רבינא14
אחרי חולון ואשדוד - גם נציג 'יש עתיד' לראשות העיר רמת גן מצטרף להסתה: מנסה להלך אימים על התושבים המקומיים, שלא יבחרו במועמד שזכה לתמיכת מרן הגר"ח קנייבסקי (ארץ)
אפי נוהנוה מאיים בהשבתת הוועדה למינוי שופטיםדניאל הרץ4
יו"ר לשכת עורכי הדין, מאיים כי אם החקירה נגדו בחשד למרמה לא תסתיים עד יום השני הקרוב הוא לא יופיע לוועדה למינוי שופטים בה הוא חבר ובעצם ייפגע בפעילותה (בארץ)
ניצולת הפיגוע מדברתניצולת הפיגוע: "הדו-קיום במפעל עוד יחזור"אלי רוטמן39
שני חבריה של שרה וטורי הוצאו אתמול להורג בידי חבר שלישי, העובד הערבי אשרף נעלאווה שטרם נתפס, ובתום שחזור הזוועה מול המצלמות היא עדיין מקווה לדו-קיום (בארץ)
זירת האירועטרגדיה בטבריה: גבר נשרף למוות ב'זולה'דניאל הרץ2
כוחות הכיבוי הוזעקו הבוקר לשריפת קוצים בעיר טבריה ולאחר כיבוי השריפה התברר כי במקום ישנה גופת אדם. נסיבות האירוע וזהות ההרוג נחקרות בידי המשטרה (חדשות בארץ)
נוף נשקף מהעיר ביתר עיליתהתחזית: ירידה בטמפרטורות, ייתכן גשם קלכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית ותחול ירידה קלה בטמפרטורות, ייתכן גשם מקומי קל בצפון הארץ ובמרכזה. גם בימים הקרובים ללא שינוי ניכר וייתכן גשם מקומי קל (בארץ)
בעלה של קים בלווייהמאות ליוו את האם שנרצחה; "את יכולה לנוח על משכבך"דניאל הרץ14
מאות בני אדם ליוו בדמעות את קים יחזקאל-לובנגרונד הי"ד, שנרצחה בפיגוע הירי באזור התעשייה בברקן, בהותירה אחריה את בעלה, בנה, הוריה ואחות. אביה ספד: "מצטער שלא הייתי לידך" (ארץ)
המועמדת של 'דגל' וראש מרצהמועמדת תיתן את המועצה הדתית למרצ?אבי רבינא11
תומכי יונה יהב בבחירות לראשות העיר חיפה, יצאו בקמפיין האשמות נגד דגל התורה, לפיו המועמדת בה הם תומכים הבטיחה למרצ את המועצה הדתית. ב'דגל' מכחישים, וחושפים את ההסכם המדובר (בארץ)
העדות המזעזעתהפיגוע בברקן - המחבל הורה למנקה: "קשור את הפקידה"אלי רוטמן34
הולכים ומתבררים פרטי הפיגוע הנורא שאירע הבוקר במפעל בישוב ברקן, בו נרצחו בירי זיו חג'בי וקים לבנגרונד-יחזקאל - שנמצאה כפותה באזיקונים • ההוראה למנקה והסוף המר • צפו בעדות (חדשות)
שרה נתניהו, מגיעה למשפטההחל משפט שרה נתניהו: "תיק של פתיתים"אלי רוטמן24
רעייתו של ראש הממשלה, שרה נתניהו, התייצבה למשפטה שהחל היום, בפרשה המוכרת כ"תיק המעונות". הדיון אמור היה להיות בענין טכני, אך גלש מעבר לכך • צפו (חדשות, ארץ)
הפיגוע בברקן: גבר ואישה נרצחו • צפו בהימלטות המחבלהפיגוע בברקן: גבר ואישה נרצחו • צפו בהימלטות המחבלכיכר השבת23
כוחות גדולים של צה"ל, שב"כ, משטרה ויחידות מיוחדות, עורכים חיפושים אחר הפלסטיני שפצע גבר ואישה באורח אנוש בברקן ונמלט. צפו הימלטות שלו לאחר הירי (אקטואליה)
זירת האירועחשד לפיגוע ירי בברקן: שני פצועים אנוש; פלסטיני נמלטכיכר השבת10
שני פצועים באורח אנוש ופצועה בינוני באירוע ירי באזור התעשייה ברקן בשומרון. הרקע לאירוע עדיין לא ברור וכוחות הביטחון עורכים מצוד נרחב אחר היורה - בן 23 מאזור טול כרם שנמלט (אקטואליה)
ים המלח בשבוע שעברתחזית: ללא שינוי ניכר, בלילה ייתכן גשם קלכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, שקרובות לממוצע. בלילה ייתכן גשם קל ויורגשו עומסי חום במקומות השונים בארץ. מחר התקררות (בארץ)
זמני כניסת ויציאת שבת פרשת בראשיתזמני כניסת ויציאת שבת פרשת בראשיתכיכר השבת
שבת קודש כבר בפתח: להלן זמני כניסת ויציאת השבת, בערים שונות בארץ ובעולם. מערכת אתר "כיכר השבת", מברכת את קהל הגולשים בברכת - שבת שלום ומבורך (חדשות בארץ)
תל אביבהתחזית: היום מתקרר, בשבת קודש מתחמםכיכר השבת
מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם ירידה קלה בטמפרטורות שיהיו קרובות לממוצע העונתי. במהלך השבת צפויה שוב התחממות ובשבוע הבא יהיה מעט חם (בארץ)
מחוץ לזירת האירועזוועה בבקעה: הלהבות כובו ו-2 גופות נחשפואלי רוטמן6
מי רצח היום באכזריות שני בני אדם, אותם כנראה הצית למוות במבנה נטוש על כביש 57 בבקעת הירדן? הגופות קשות לזיהוי, והיחידה המרכזית במשטרה פתחה בחקירה (אקטואליה)
המשטרה ממליצה לסגור אחד מתיקי נתניהוהמשטרה ממליצה לסגור אחד מתיקי נתניהודניאל הרץ5
ממשטרת ישראל נמסר על סיום חקירה בתיק 1270 שעסק בחשד לשחיתות בקשר לטענה על הצעת שוחד שקיבלה השופטת בדימוס הילה גרסטל מאנשי נתניהו (חדשות בארץ)
חבר המועצה אחראי לקמפיין נגד המקוואותחבר המועצה אחראי לקמפיין נגד המקוואותאבי רבינא10
מפלגתו של רמי גרינברג רוצה גם את קולות הציבור הדתי אך מתברר כי אחד מחברי הרשימה פועל באופן אקטיבי כנגד הקמת מקווה טהרה באחת השכונות החדשות בעיר (בארץ)
יוסי דייטש ומשה ליאוןדייטש: 'ליאון לא מסוגל להיבחר לראש העיר'ישי כהן45
המועמדים לראשות העיר י-ם מגיבים לסקר החדש. דייטש: "הסקר מוכיח כי משה ליאון לא יכול ולא מסוגל להיבחר". אלקין: "מוכיח שוב שברקוביץ לא מקבל תמיכה משמעותית" (מקומי)
אילוסטרציההמשטרה חושדת: הנער גרם למות חבירוכיכר השבת11
"אם הנער לא היה מרכיב אותו על האופניים, ארי נשר היה היום בחיים", טענה דוברת המשטרה, מרב לפידות והגנה על החלטת המשטרה לחקור את בעל האופניים הטרגיות (בארץ)
גשר יהודית הצפויעיריית ת"א לבג"ץ: להקים את הגשר בשבתכיכר השבת10
עיריית תל אביב-יפו עתרה לבג"ץ כנגד החלטת שר התחבורה ישראל כץ, שלא לבצע את עבודות הקמת גשר יהודית בשבת קודש. חולדאי: "ההחלטה התקבלה ממניעים פוליטיים" (בארץ)
אילוסטרציהחשד: שיחדו עובדים בתעשייה האוויריתכיכר השבת
אב ובנו נעצרו על ידי המשטרה לחקירה באזהרה בחשד שהעניקו שוחד בהיקפים גדולים למספר עובדים בתעשייה האווירית, בתמורה להטיית מכרזים בהם התמודדו (חדשות)
מעמד החתימהפרסום ראשון: הסכם 'הבית היהודי' עם אלקיןאבי רבינא15
לקדם ולפתח את בית הרב קוק, להקים בתי כנסיות, סגן ראש עיר ושורת תפקידים בעירייה - פרטי ההסכם שנחתם בין סיעת 'הבית היהודי' בי-ם למועמד לראשות העיר השר אלקין (בארץ)
להב 433. ארכיוןבכיר במשרד התחבורה ו-4 חשודים - נעצרוכיכר השבת
בכיר במשרד התחבורה נעצר הבוקר על ידי המשטרה בחשד לקבל שוחד זאת בתמורה להטבות שונות. בנוסף, נעצרו עוד ארבעה חשודים, ושניים נוספים עוכבו לחקירה (חדשות, בארץ)
זירת התאונה בבית שמשערב אחד, שני הרוגים - בבית שמש ובחולוןכיכר השבת3
אישה כבת 70, הולכת רגל, נהרגה אמש (שלישי) מפגיעת רכב בבית שמש; במקביל, רוכב אופנוע בן 33 נהרג בחולון, גם כן מפגיעת רכב. המשטרה חוקרת את שתי התאונות (אקטואליה)
נתניהו. ארכיוןביום שישי: רה"מ נתניהו ייחקר בפעם ה-12כיכר השבת2
ביום שישי הקרוב צפוי ראש הממשלה בנימין נתניהו להיחקר בפעם ה-12 במעונו בירושלים. הפעם, כך נראה, החקירה תעסוק בתיק 1000 - המתנות ובתיק 2000 (חדשות, בארץ)
ההקפה של הפוליטיקאים על 'שמחת תורה'ההקפה של הפוליטיקאים על 'שמחת תורה'אבי רבינא61
פינדרוס ופרוש שרים מזרחית, דייטש ואלקין בציונות הדתית, ליאון בשיחה עם הראשל"צ והרב אזרחי ושוחט בריקוד עם הרב אליהו • כך ניצלו הפוליטיקאים את ההקפות השניות (חדשות)

בארץ

חדשות ואקטואליה מרחבי הארץ. מבזקים, עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - כל מה שקורה במדינת ישראל בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי.

כיכר facebook