יוני Z  אנימציה  מוטי..  נפשי
ארה"ב: מוכנים לוותר על המפגש עם קים ג'ונג אוןארה"ב: מוכנים לוותר על המפגש עם קים ג'ונג אוןכיכר השבת
סגן הנשיא איים על צפון קוריאה כי לא ינסה לשחק בטראמפ וכי האמריקנים מוכנים לוותר על מפגש הפסגה בסינגפור אם יתברר שהצפון קוריאנים לא פתוחים לוויתורים (חדשות בעולם)
פומפיאו בביקורו בישראלתריסר הדרישות של האמריקאים מאיראןדניאל הרץ1
מזכיר המדינה האמריקאי החדש פרסם את הדרישות של הממשל מהאיראנים בין הדרישות הפסקת האיומים בהשמדתה של ישראל. נתניהו: "מדיניות הנשיא טראמפ נכונה" (בעולם)
נדב בן יהודהמטפס ישראלי נפל מצוק בהימלאיה - וחולץכיכר השבת1
מטפס ישראלי נפל מצוק בהרי ההימלאיה שבגבול הודו ונפאל - וחולץ במבצע מיוחד. עדי ראיה שצפו בנפילה היו בטוחים שהמטפס נהרג ורק לאחר כמה שעות נוכחו שניצל (בעולם)
אילוסטרציההחרדי סירב לבדיקת הסמים - בגלל הכשרותיוחנן בלייך5
נהג אוטובוס חרדי פוטר מעבודתו בחברת התחבורה TTC בטורונטו, מכיון שסירב לקחת בדיקה הקובעת אם הנבדק צרך סמים וכוללת ספוגית המכילה חומר מן החי שאינו כשר (בעולם)
מחנה הריכוז אושוויץ-בירקנאוהטלאים הצהובים נרכשו במכירה פומביתכיכר השבת
רכוש של יהודים ממחנות הריכוז, שנאסף על ידי אחד התובעים במשפטי נירנברג, בהם מטבעות מהגטו, עיטורים וכן טלאים צהובים, הוצעו לרכישה במכירה פומבית לאחר 70 שנה (עולם)
שוטר בצרפת. ארכיוןצרפת: בן 20 נעצר בחשד לניסיון פיגוע כימיכיכר השבת1
הסוכנות לביטחון פנים של צרפת עצרה בסוף השבוע סטודנט בן 20, יליד מצרים, שתכנן פיגוע כימי עם החומר הרעיל ריצ'ין. במכשיר הסלולר שלו התגלה כי צפה בסרטוני הדרכה (חדשות)
נתניהו וטראמפבעוד כחודש: תיחשף תוכנית טראמפ לשלוםיוסי נכטיגל6
בעוד כחודש ימים צפוי נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לחשוף את פרטי תוכנית השלום שלו למזרח התיכון. אבו מאזן דחה את האפשרות שארה"ב תשמש כמתווכת עם ישראל (בעולם)
פסטיבל האוכל היהודי בלונדון - כבר לא?פסטיבל האוכל היהודי בלונדון - כבר לא?כיכר השבת1
מארגני פסטיבל האוכל היהודי בלונדון ה"גפילטע-פסט" הודיעו כי לא ייפתחו אותו השנה בשל קשיים תקציביים. המארגן: "יש משמעויות חינוכיות כשחוגגים לאוכל יהודי" (חדשות בעולם)
תחקיר: כך מגדלים רוצחים - בחסות האו"םתחקיר: כך מגדלים רוצחים - בחסות האו"םכיכר השבת6
ילדים עזתים מדברים על הצורך "לכבוש בחזרה" את אדמת ישראל באמצעות פיגועים ופעולות טרור, זאת כחלק מהחינוך שהם סופגים בבתי הספר שמפעיל האו"ם בעזה. צפו (בעולם)
פריז. אילוסטרציהפריז: צעק "אללה הוא אכבר" - ואושפזכיכר השבת
סמוך לבית ספר יהודי בפרבר לבלויס-פרט שבפריז, נעצר אדם שצעק "אללה הוא אכבר" ו"אתם רוצחים ילדים", השוטרים הבינו שאינו שולט בעצמו והעבירו אותו לאשפוז (בעולם)
ארדואן וחמינאיהטורקים קנו מהישראלים ומכרו לאיראניםדניאל הרץ5
האו"ם פתח בחקירה לאחר שהתברר כי הטורקים קנו מישראל ציוד אלקטרוני שאסור להעביר לאיראן בשל הסנקציות ומכרו אותו לאיראנים. החברה הישראלית: "אנחנו בהלם" (בעולם)
בית כנסת בתוניסיה. ארכיוןמפקד המשטרה שמר על בית הכנסת ונדקרכיכר השבת1
מפקד משטרה ששמר על בית הכנסת הגדול של תוניס - נדקר על ידי אדם כבן 45. הדוקר נעצר והמשטרה הגבירה את האבטחה. עוברי אורח: התוקף קרא קריאות נגד ישראל (עולם)
מנהיגי קוריאה ברגעים אופטימיים יותרהפסגה בין ארה"ב לצפון קוריאה בסכנה?דניאל הרץ1
הצפון קוריאנים מאיימים לבטל את הפסגה המתוכננת בין המנהיגים. הסיבה: תמרון צבאי משותף של ארה"ב ודרום קוריאה. הצפון קוריאנים השהו שיחות עם הדרום (בעולם)
קוראןטורקיה: "לא נמחק פסוקים על רצח יהודים"כיכר השבת1
קמפיין עליו חתמו בכירים צרפתים קרא למחוק פסוקי קוראן הקוראים לרצח בני דתות אחרות - בהם בעיקר יהודים. אולם הטורקים סירבו: "פרובוקציה שנועדה לפגוע באיסלאם" (עולם)
הרגע שבו שוטר הציל ילדה מדריסת רכבתהרגע שבו שוטר הציל ילדה מדריסת רכבתכיכר השבת4
מצלמות אבטחה בהודו תיעדו רגע עוצר נשימה במסגרתו שוטר בעל תושיה הציל ילדה שנפלה מידי הוריה מדלת רכבת. "הרכבת היתה בעצירה כשעלינו, ופתאום החלה לנוע" (עולם)
אילוסטרציהשחררה עכברים מול ניצולות שואה מפוחדותאלי רוטמן7
תקרית אכזרית: אישה נכנסה לאולם כינוסים בו נערך מפגש של עשרות קשישות ניצולות שואה, ופיזרה לידן בפתאומיות קבוצת עכברים חיים. ייבדק הרקע הפסיכיאטרי שלה (חדשות)
קים ומזכיר המדינה האמריקאיצפון קוריאה החל בהרס אתר ניסויי הגרעיןדניאל הרץ
מתברר כי בצפון קוריאה לקחו ברצינות את ההבטחה לסגור את אתר ניסויי הגרעין שלה ועל פי צילומי לווין נראה כי הם החלו בהרס המבנים באתר עוד לפני התאריך המיועד (בעולם)
מלניה ודונלד טראמפ. ארכיוןמלניה טראמפ עברה ניתוח בכליות ואושפזהכיכר השבת
הגברת הראשונה של ארצות הברית, מלניה טראמפ, עברה ניתוח לטיפול בבעיה בכליות ותישאר לאשפוז בבית החולים במהלך השבוע הקרוב. טראמפ: "ההליך היה מוצלח" (בעולם)
'יום השחרור וההצלה' נחגג בעצרות בעולם'יום השחרור וההצלה' נחגג בעצרות בעולםכיכר השבת1
אלפים בעצרות תפילה והודיה ברחבי העולם לציון 'יום השחרור וההצלה'; העצרת המרכזית נערכה בכותל המערבי בהשתתפות הראשל"צ הגר"י יוסף ונשיא 'ועידת רבני אירופה' הגר"פ גולדשמידט (בעולם)
סוריה: "מגנה את הטבח המפלצתי בעזה"סוריה: "מגנה את הטבח המפלצתי בעזה"דניאל הרץ16
סוריה שרוצחת את אזרחיה שלה ללא רחם, בחרה לגנות את ישראל על הטיפול בניסיונות המחבלים לפרוץ את הגדר מעזה. טורקיה הודיעה על החזרת השגריר לאנקרה (חדשות בעולם)
שגרירות ארה"בפוליטיקאים באירלנד: להחרים את ישראלכיכר השבת5
בעקבות העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים, נשמעים קולות בפרלמנט של אירלנד הקוראים להחרמת ישראל. "ירושלים?! זה בלתי נתפס", צייצה פוליטקאית אירית (בעולם)
ברלין. אילוסטרציהמשפחה גורשה ממסעדה - בשל יהדותהכיכר השבת15
משפחה יהודית שביקרה במסעדה איטלקית במזרח ברלין, גורשה על ידי המלצרים. אבי המשפחה טען כי זו אנטישמיות שכן חבש לראשו כיפה ואשתו ענדה תכשיטים יהודיים (חדשות)
חילול קבר המהרש"ארוסיה אחראית לחילולי הקברים באוקראינה?כיכר השבת3
תופעת חילול קברי צדיקים באוקראינה צוברת תאוצה. הרב הראשי, הרב יעקב דב בלייך, חושף בשיחה עם "כיכר השבת" כי "יתכן והמעשים הנפשעים בוצעו בשליחות רוסיה" (חדשות)
מעבר השגרירות: דגלי ארה"ב על חומות י-םמעבר השגרירות: דגלי ארה"ב על חומות י-םצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת10
העיר ירושלים לובשת חג לקראת מעבר השגרירות האמריקנית לבירה. חומות העיר העתיקה הוארו בדגלי ארה"ב וישראל וברכות לנשיא האמריקני דונלד טראמפ. צפו בתמונות (בארץ)
אטלנטה: יהודים מגייסים עוגיות לדגל ישראלאטלנטה: יהודים מגייסים עוגיות לדגל ישראלכיכר השבת
הקהילה היהודית באטלנטה יצאה בקמפיין מקורי במיוחד: "עוגיות לישראל". המטרה: לשבור שיא גינס בהרכבת דגל ענק המורכב מפסיפס של עוגיות (חדשות, בעולם)
שוטרים בגרמניההיהודיה שהואשמה בפייק ניוז נדקרה למוותכיכר השבת3
אירנה, צעירה יהודיה שהואשמה בהפצת 'פייק ניוז' נגד ערבים בגרמניה, נמצאה בסוף השבוע כשהיא דקורה למוות, חודש לפני שהייתה אמורה לעלות למסור עדות בעניינה (אקטואליה)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

עדכונים
כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1