ישי ריבו  טראמפ  הרב אלבז  www..
טראמפ צייץ לפוטין: "תתכונן, הטילים בדרך"טראמפ צייץ לפוטין: "תתכונן, הטילים בדרך"יוסי נכטיגל43
הנשיא האמריקני הגיב לאיום הרוסים להפיל את הטילים האמריקאים בציוץ עוקצני ועצמתי בחשבון הטוויטר הפופלארי שלו, כשהוא מצהיר כי הטילים יגיעו "חדשים וחכמים" (חדשות)
האנה דיקנסון - התחזתה לחולת סרטן ובזבזה כספי תרומותהתחזתה לחולת סרטן ובזבזה כספי תרומותכיכר השבת6
אין גבול לחוצפה: אשה שהתחזתה לחולה קיבלה תרומות מאנשים רבים ומחולי סרטן שסיפורה האישי נגע להם בלב, אך טעות אחת שלה חשפה את השקר הגדול (חדשות בעולם)
התינוקת שניצלה - תינוקת בת כמה שבועות נמצאה בתוך הביובתינוקת בת כמה שבועות נמצאה בתוך הביובכיכר השבת15
"יד ההשגחה סובבה שאצא לטיול דרך המקום בו הושלכה התינוקת", כך סיפרה האשה שבזכות נביחות הכלב שלה התגלתה התינוקת האומללה בתוך בור הביוב (חדשות בעולם)
פחות אירועים אלימים, עלייה בפגיעה ברשתפחות אירועים אלימים, עלייה בפגיעה ברשתדניאל הרץ
על פי נתוני מרכז קנטור ירד מספר התקריות האנטישמיות באירופה בשנה החולפת עם זאת דווח על עלייה בהצקות בבתי ספר וחשש גובר להזדהות כיהודים במקומות ציבוריים (בעולם)
זירת ההתרסקות - 257 הרוגים בהתרסקות מטוס צבא אלג'יריה257 הרוגים בהתרסקות מטוס צבא אלג'יריהאלי רוטמן1
257 בני אדם נסעו על המטוס שהתרסק היום, ואיש מהם לא שרד. הסיבה לאסון עדיין לא ידועה, ולפי דיווחים של עדי ראייה הוא נצפה עולה באש טרם ההתרסקות (אקטואליה, בעולם)
נתניהו והנשיא אילחאם אלייב בדאבוס - המדינה המוסלמית שקריטית לבטחון ישראלהמדינה המוסלמית שקריטית לבטחון ישראלעו"ד אלי נכט1
היא נמצאת בגבול איראן ומוכרת לישראל כשני שליש מהנפט לו היא נזקקת. מה סוד היחסים בין ירושלים לבאקו בירת אזרבייג'אן, ומה תפקידה של ישראל בתמונה? (טור דעה)
בית כלא. אילוסטרציה - 20 הרוגים בניסיון בריחת אסירים מהכלא20 הרוגים בניסיון בריחת אסירים מהכלאיוסי נכטיגל4
אסירים בכלא סנטה איזבל במחוז פארה שבצפון ברזיל ניסו לארגן מרד ולהימלט אל החופש, אך המקום הפך לזירת קרב עם הסוהרים. 19 אסירים וסוהר אחד - נהרגו בקרבות (בעולם)
עמנואל מקרון. ארכיון - "אם נתקוף את סוריה, נפגע במתקנים כימיים""אם נתקוף את סוריה, נפגע במתקנים כימיים"כיכר השבת1
הנשיא הצרפתי עמנואל מקרון התייחס הערב למתקפה הכימית בסוריה ולתגובה העולמית האפשרית, ואמר כי במידה ויוחלט לתקוף בסוריה, המתקנים הכימיים שלה ייפגעו (חדשות)
אילוסטרציה - יש פחות יהודים בעולם מאשר בערב השואהיש פחות יהודים בעולם מאשר בערב השואהכיכר השבת20
על פי הנתונים, ברחבי העולם חיים כיום 14,511,000 יהודים, זאת לעומת 16,600,000 יהודים שחיו בעולם לפני השואה. רוב היהודים חיים בישראל ובארה"ב. הנתונים המלאים (יהדות)
חלק מההרוגים האיראנים - בכיר באיראן: "נגיב על הפשע של ישראל"בכיר באיראן: "נגיב על הפשע של ישראל"יוסי נכטיגל5
"הפשע הישראלי בתקיפת הבסיס האווירי לא ייוותר ללא תגובה", כך התבטא בצהריים בכיר איראני, זאת בתגובה לארבעת האיראנים שנהרגו בתקיפת הצבאית בסוריה (בעולם)
יוליה עם אביה סרגיי סקריפל - בת המרגל הרוסי שהורעלה שוחררה לביתהבת המרגל הרוסי שהורעלה שוחררה לביתהדניאל הרץ1
כחודש לאחר שהורעלה באמצעות גז עצבים מסוכן שהוכנס לרכב יחד עם אביה, מרגל רוסי לשעבר בשם סרגיי סקריפל, שוחררה יוליה סקריפל מבית החולים בבריטניה (בעולם)
שם רשעים ירקב: מת מכחיש השואה הונזיקשם רשעים ירקב: מת מכחיש השואה הונזיקיוסי נכטיגל9
מכחיש השואה האוסטרי הנודע, גרד הונזיק מצא את מותו במהלך סוף השבוע האחרון בביתו. הונזיק פרסם בעבר ספר לטובת היטלר והורשע כמה פעמים בהכחשת שואה (בעולם)
הנשיא טראמפ: אפגש עם קים בחודש הבאהנשיא טראמפ: אפגש עם קים בחודש הבאיוסי נכטיגל2
נשיא ארה"ב התייחס לפגישה המתוכננת עם מנהיגה של צפון קוריאה ואמר כי היא תתקיים ככל הנראה בחודש הבא אך לא ציין תאריך מדויק. הרודן הצפון קוריאני הודה במגעים (בעולם)
פוטין, אסד וטראמפ - ארה"ב מאשימה: "ידיה של רוסיה מגואלות בדם של ילדים"ארה"ב מאשימה: "ידיה של רוסיה מגואלות בדם של ילדים"כיכר השבת2
משרד החוץ גינה את המתקפה הכימית של אסד, שגרירת ארה"ב באו"ם האשימה את רוסיה כי ידיה מגואלות בדם והבטיחה כי ארה"ב בכל מקרה תגיב אך שגריר רוסיה טען: לא היה נשק כימי (בעולם)
פינוי פצועי נשק כימי, ארכיון - מי עשה שימוש בנשק כימי בסוריה?  מחלוקתמי עשה שימוש בנשק כימי בסוריה? מחלוקתדניאל הרץ3
הרוסים טוענים כי מהבדיקות שערכו אסד לא עשה כלל שימוש בנשק כימי מנגד טוענים האמריקאים בתוקף כי זהו דפוס הפעולה הרגיל של הדיקטטור הסורי הידוע באכזריותו (בעולם)
טראמפ מאיים לתקוף בסוריה "עד סוף היום"טראמפ מאיים לתקוף בסוריה "עד סוף היום"דניאל הרץ15
הנשיא האמריקני מאיים לתקוף אף הוא את משטר אסד בשל השימוש הקטלני בנשק כימי. ישראל ממשיכה להכחיש. נתניהו רומז: "יש לנו כלל פשוט: הבא להורגך השכם להורגו" (בעולם)
גורמים אמריקאים בכירים: ישראל זו שתקפהגורמים אמריקאים בכירים: ישראל זו שתקפהדניאל הרץ
דיווחים בתקשורת האמריקאית מצטטים בכירים אמריקאים שמצביעים על ישראל כזו שתקפה הלילה בסוריה בסיס צבאי. על פי הרוסים, הם לא היו מודעים לתקיפה קודם לכן (בעולם)
שר החוץ הרוסי סרגיי לברוב - שר החוץ של רוסיה: "התפתחות מסוכנת"שר החוץ של רוסיה: "התפתחות מסוכנת"כיכר השבת3
לאחר שרוסיה ייחסה את תקיפת הבסיס הצבאי בסוריה לישראל, שר החוץ הרוסי סרגיי לברוב אמר כי מדובר ב"התפתחות מסוכנת" • בישראל שומרים על שתיקה (בעולם)
שדה התעופה שהותקף בפברואר על-ידי ישראל - סוריה: 14 הרוגים בתקיפת שדה תעופה צבאי; 'טילים יורטו'סוריה: 14 הרוגים בתקיפת שדה תעופה צבאי; 'טילים יורטו'כיכר השבת2
לאחר הטבח הכימי המזעזע שביצע צבא אסד, הותקף הלילה שדה תעופה צבאי בירי טילים • סוריה האשימה את ארה"ב וכעת את ישראל • 14 הרוגים בתקיפה, ולפי סוריה - 8 טילים יורטו (אקטואליה)
השריפה בבניין - הרוג ושישה פצועים בשריפה במגדל טראמפהרוג ושישה פצועים בשריפה במגדל טראמפדניאל הרץ1
שריפה שפרצה במגדל המפורסם של הנשיא הביאה למותו של אחד מדיירי הבניין, טוד ברסנר בן ה-67 שהתגורר בקומה ה-50. שישה כבאים נפצעו במהלך כיבוי ופינוי הבניין (בעולם)
הגר"י יוסף וילד שנפגע בסוריה - הראשון לציון: "חובתנו - להפסיק את הטבח"הראשון לציון: "חובתנו - להפסיק את הטבח"ישי כהן26
"קיימת חובה מוסרית שלא לשתוק ולנסות להפסיק את הטבח", כך פוסק הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף בעקבות המתקפה הכימית בסוריה המיוחסת למשטר אסד (אקטואליה)
אחד הילדים שנפגעו - זוועה בסוריה: כ-150 הרוגים במתקפה כימיתזוועה בסוריה: כ-150 הרוגים במתקפה כימיתכיכר השבת14
כ-150 בני אדם - רובם ילדים ונשים, נהרגו ומאות נפצעו וסובלים מחנק בעקבות מתקפה כימית של צבא אסד, בעיר דומא • ארה"ב אמרה כי "רוסיה תישא באחריות" (אקטואליה)
זירת הפיגוע - גרמניה: הרוגים ופצועים בחשד לפיגוע טרורגרמניה: הרוגים ופצועים בחשד לפיגוע טרוריוסי נכטיגל
שלושה הרוגים וחמישים פצועים במה שנראה כפיגוע דריסה בעיר מינסטר שבמערב גרמניה • המחבל התאבד בירייה • עדי ראייה שחזרו: "רכב מסחרי נסע לתוך קהל האנשים" (בעולם)
מיכאל וורבסקוי - ישראלי נרצח ברוסיה; נבדק חשד אנטישמיישראלי נרצח ברוסיה; נבדק חשד אנטישמייוסי נכטיגל1
משטרת רוסיה פתחה בחקירה סביב רצח אזרח ישראלי בן 27, מיכאל וורבסקוי, שהוכה באכזריות בעת שעשה את דרכו לביתו בסנט פטרבורג שברוסיה. נבדק חשד לאנטישמיות (חדשות)
ירתה במטה יוטיוב והתאבדה: מצנזרים אותיירתה במטה יוטיוב והתאבדה: מצנזרים אותייוסי נכטיגל2
נאסים אקגדאם, הגיעה אמש (שלישי), למטה יוטיוב בקליפורניה וירתה לעבר עובדי האתר הפופולרי. שלושה מהם נפגעו באורח קשה ולאחר מכן היא שמה קץ לחייה (חדשות)
ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו - ראש ממשלת קנדה ברך את היהודים והובךראש ממשלת קנדה ברך את היהודים והובךיוסי נכטיגל11
ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו שיגר ברכה מיוחדת לעם היהודי לרגל חג הפסח אך הובך כשפרסם זאת לצד תמונת חלות של שבת וכשכתב כי מדובר בשמונה ימים של חג (עולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1