קול תורה  הרב אלבז  טראמפ  נתנאל ישראל
הבסיס שהותקף בסוריה - איראן מאיימת: מדינת ישראל תקבל מכהאיראן מאיימת: מדינת ישראל תקבל מכהיוסי נכטיגל3
"ישראל תקבל מכה על מה שעשתה בבסיס T4", כך מאיימים היום במשרד החוץ האיראני, זאת בתגובה לתקיפה בסוריה שיוחסה לישראל, בה נהרגו מספר איראנים (חדשות, בעולם)
אמיר ויסברוד. השגריר החדש - ירדן: השגריר ימסור את כתב האמנה למלךירדן: השגריר ימסור את כתב האמנה למלךיוסי נכטיגל
תשעה חודשים לאחר ששגרירות ישראל בירדן נסגרה, השגריר החדש אמיר ויסברוד נחת הבוקר בעמאן ויחל בעבודתו. השגריר יגיש את כתב האמנה למלך ירדן עבדאללה (חדשות)
העיתונאי שמת.נפל או הופל? - חשף מות לוחמים בסוריה - ו'נפל מהמרפסת'חשף מות לוחמים בסוריה - ו'נפל מהמרפסת'אלי רוטמן
רצח מכוון או נפילה אקראית? עיתונאי שדיווח על כישלונות הלוחמים הרוסים במלחמת האזרחים בסוריה, אותם כנראה שולח מקורב לפוטין, מצא את מותו בנסיבות תמוהות (בעולם)
דונלד טראמפ - ג'יימס קומי: "טראמפ לא כשיר לנשיאות"ג'יימס קומי: "טראמפ לא כשיר לנשיאות"יוסי נכטיגל3
ראש ה-FBI המודח ג'יימס קומי תקף את הנשיא טראמפ ואמר כי הוא אינו ראוי לכהן כנשיא ארה"ב ולא כשיר לכך. טראמפ צייץ בתגובה: "ראש ה-FBI הכושל ביותר בהיסטוריה" (בעולם)
שקי העצמות לצד הקבר הפתוח - קברי נרצחי השואה חוללו בחיפוש אחר זהבקברי נרצחי השואה חוללו בחיפוש אחר זהבכיכר השבת2
קבר אחים של נרצחי השואה בנמירוב שבאוקראינה חולל ועצמות נלקחו מהמקום על ידי שני מקומיים שטענו כי רצו למצוא את הזהב שעל פי האגדה בלעו היהודים (אקטואליה)
לואיז אינסיו לולה דה סילבה - 60 מחברי הקונגרס הברזילאי שינו את שמם60 מחברי הקונגרס הברזילאי שינו את שמםדניאל הרץ2
לחברי הקונגרס הברזילאי חיכתה בסוף השבוע הפתעה, כאשר 60 חברי מפלגת הפועלים הודיעו כי הם משנים את שמם במחאה לשמו של מנהיגם שנכנס לכלא בעוון שוחד (בעולם)
נתניהו. ארכיון - נתניהו: תמיכה מלאה בהחלטה של טראמפנתניהו: תמיכה מלאה בהחלטה של טראמפכיכר השבת4
"לנשיא אסד צריך להיות ברור שמאמציו הבלתי אחראיים להשגת נשק להשמדה המונית והשימוש בו מסכנים את סוריה" כתב נתניהו בתגובה למתקפה המשולבת בסוריה (אקטואליה)
ארכיון - מהאוויר ומהים: המערב שיגר למעלה מ-100 טילים לסוריהמהאוויר ומהים: המערב שיגר למעלה מ-100 טילים לסוריהכיכר השבת12
במסגרת בפעולה הצבאית שבוצעה סמוך לשעה 4 לפנות בוקר, היו שותפות ארה"ב, בריטניה וצרפת. מספר יעדים בדמשק ובסביבתה הותקפו בלמעלה מ-100 טילים. רוסיה: "יהיו השלכות" (אקטואליה)
אילוסטרציה - נחשף בנק המטרות של האמריקאים בסוריהנחשף בנק המטרות של האמריקאים בסוריהדניאל הרץ3
הדיילי מייל הבריטי סוקר את רשימת המטרות האפשריות של האמריקאים על אדמת סוריה החל בשדות התעופה והבסיסים הצבאיים וכלה גם בארמון הנשיאות של בשאר אסד (בעולם)
רוסיה: "לא מוכנים להיות תלויים במצב רוח"רוסיה: "לא מוכנים להיות תלויים במצב רוח"דניאל הרץ2
סגנו של ראש ממשלת רוסיה התייחס בעוקצנות לציוצים של טראמפ ואמר כי לא ייתכן שיחסים בינלאומיים יהיו מושפעים במצב הרוח של אדם אחד כשהוא קם בבוקר (חדשות בעולם)
פגישה גורלית? האמריקאים מכינים תקיפהפגישה גורלית? האמריקאים מכינים תקיפהדניאל הרץ2
על פי דיווחים של גורמים אמריקאים, בפגישה שנערכת בבית הלבן בין הנשיא למזכיר ההגנה ויו"ר המטות המשולבים, דנים באפשרות לתקיפת שמונה מטרות צבאיות בסוריה (בעולם)
חסן אל קונטאר - הסורי שתקוע מעל לחודש בשדה התעופההסורי שתקוע מעל לחודש בשדה התעופהדניאל הרץ4
כבר 37 ימים שהוא תקוע בנמל הבינלאומי בבירת מלזיה, וכמה מדינות סירבו שייכנס אליהן. חסן אל קונטאר סירב להתגייס לצבא אסד ומבוקש במולדתו: "אין פתרון" (חדשות בעולם)
טראמפ - טראמפ מבלבל: "לא אמרתי מתי נתקוף"טראמפ מבלבל: "לא אמרתי מתי נתקוף"כיכר השבת11
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מצליח שוב לבלבל את העולם כאשר צייץ כי מעולם לא אמר מתי תהיה התקיפה בסוריה והוסיף: "יכולה להיות בקרוב מאוד או ממש לא בקרוב" (בעולם)
טראמפ בכותל. ארכיון - טראמפ: "מכבדים את קורבנות הנאצים"טראמפ: "מכבדים את קורבנות הנאצים"יוסי נכטיגל3
בשעה 10:00 בבוקר תשמע צפירה ולאחריה יחלו טקסי יום השואה. הנשיא טראמפ התייחס ואמר כי "אנחנו מתבוננים לאחור על אחת התקופות האפלות בהיסטוריה" (אקטואליה)
פוטין לישראל: "אל תפרו את האיזון בסוריה"פוטין לישראל: "אל תפרו את האיזון בסוריה"כיכר השבת6
נשיא רוסיה ולדימיר פוטין הזהיר היום את ישראל מפעולות נוספות נגד סוריה לאחר הפצצת הבסיס הסורי - שמיוחסת על ידי הרוסים לישראל. "אל תפרו את האיזון בסוריה" (אקטואליה)
היהודיה שתיעדה את הרעב של תושבי הגטוהיהודיה שתיעדה את הרעב של תושבי הגטוכיכר השבת4
לצד ניהול המטבח הציבורי בוורשה, רחל אוירבך הצטרפה לארכיון המחתרתי "עונג שבת" ותיעדה את המראות שפגשה בעבודתה היומיומית ואת הרעב של תושבי הגטו (יום השואה)
טראמפ צייץ לפוטין: "תתכונן, הטילים בדרך"טראמפ צייץ לפוטין: "תתכונן, הטילים בדרך"יוסי נכטיגל43
הנשיא האמריקני הגיב לאיום הרוסים להפיל את הטילים האמריקאים בציוץ עוקצני ועצמתי בחשבון הטוויטר הפופלארי שלו, כשהוא מצהיר כי הטילים יגיעו "חדשים וחכמים" (חדשות)
האנה דיקנסון - התחזתה לחולת סרטן ובזבזה כספי תרומותהתחזתה לחולת סרטן ובזבזה כספי תרומותכיכר השבת6
אין גבול לחוצפה: אשה שהתחזתה לחולה קיבלה תרומות מאנשים רבים ומחולי סרטן שסיפורה האישי נגע להם בלב, אך טעות אחת שלה חשפה את השקר הגדול (חדשות בעולם)
התינוקת שניצלה - תינוקת בת כמה שבועות נמצאה בתוך הביובתינוקת בת כמה שבועות נמצאה בתוך הביובכיכר השבת15
"יד ההשגחה סובבה שאצא לטיול דרך המקום בו הושלכה התינוקת", כך סיפרה האשה שבזכות נביחות הכלב שלה התגלתה התינוקת האומללה בתוך בור הביוב (חדשות בעולם)
פחות אירועים אלימים, עלייה בפגיעה ברשתפחות אירועים אלימים, עלייה בפגיעה ברשתדניאל הרץ
על פי נתוני מרכז קנטור ירד מספר התקריות האנטישמיות באירופה בשנה החולפת עם זאת דווח על עלייה בהצקות בבתי ספר וחשש גובר להזדהות כיהודים במקומות ציבוריים (בעולם)
זירת ההתרסקות - 257 הרוגים בהתרסקות מטוס צבא אלג'יריה257 הרוגים בהתרסקות מטוס צבא אלג'יריהאלי רוטמן1
257 בני אדם נסעו על המטוס שהתרסק היום, ואיש מהם לא שרד. הסיבה לאסון עדיין לא ידועה, ולפי דיווחים של עדי ראייה הוא נצפה עולה באש טרם ההתרסקות (אקטואליה, בעולם)
נתניהו והנשיא אילחאם אלייב בדאבוס - המדינה המוסלמית שקריטית לבטחון ישראלהמדינה המוסלמית שקריטית לבטחון ישראלעו"ד אלי נכט1
היא נמצאת בגבול איראן ומוכרת לישראל כשני שליש מהנפט לו היא נזקקת. מה סוד היחסים בין ירושלים לבאקו בירת אזרבייג'אן, ומה תפקידה של ישראל בתמונה? (טור דעה)
בית כלא. אילוסטרציה - 20 הרוגים בניסיון בריחת אסירים מהכלא20 הרוגים בניסיון בריחת אסירים מהכלאיוסי נכטיגל4
אסירים בכלא סנטה איזבל במחוז פארה שבצפון ברזיל ניסו לארגן מרד ולהימלט אל החופש, אך המקום הפך לזירת קרב עם הסוהרים. 19 אסירים וסוהר אחד - נהרגו בקרבות (בעולם)
עמנואל מקרון. ארכיון - "אם נתקוף את סוריה, נפגע במתקנים כימיים""אם נתקוף את סוריה, נפגע במתקנים כימיים"כיכר השבת1
הנשיא הצרפתי עמנואל מקרון התייחס הערב למתקפה הכימית בסוריה ולתגובה העולמית האפשרית, ואמר כי במידה ויוחלט לתקוף בסוריה, המתקנים הכימיים שלה ייפגעו (חדשות)
אילוסטרציה - יש פחות יהודים בעולם מאשר בערב השואהיש פחות יהודים בעולם מאשר בערב השואהכיכר השבת20
על פי הנתונים, ברחבי העולם חיים כיום 14,511,000 יהודים, זאת לעומת 16,600,000 יהודים שחיו בעולם לפני השואה. רוב היהודים חיים בישראל ובארה"ב. הנתונים המלאים (יהדות)
חלק מההרוגים האיראנים - בכיר באיראן: "נגיב על הפשע של ישראל"בכיר באיראן: "נגיב על הפשע של ישראל"יוסי נכטיגל5
"הפשע הישראלי בתקיפת הבסיס האווירי לא ייוותר ללא תגובה", כך התבטא בצהריים בכיר איראני, זאת בתגובה לארבעת האיראנים שנהרגו בתקיפת הצבאית בסוריה (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1