ישי ריבו  קינדרלעך  מוטי..  רוטמן
הנשיא טראמפ והשבויים, אתמול - טראמפ: "לא שילמנו על שבויים כמו אובמה"טראמפ: "לא שילמנו על שבויים כמו אובמה"יוסי נכטיגל8
הנשיא האמריקני עקץ שוב את קודמו בתפקיד, ברק אובמה ואמר כי בניגוד ל-1.8 מיליארד דולר ששולמו על ידי אובמה, 3 השבויים ששוחררו על ידי צפון קוריאה שוחררו בחינם (בעולם)
אילוסטרציה - עוקץ מבריק: כך נלכדו מחבלי דאעש בכיריםעוקץ מבריק: כך נלכדו מחבלי דאעש בכיריםיוסי נכטיגל11
המנהיגים הבכירים מקרב שורות ארגון 'המדינה האסלאמית' שנלכדו היום, נפלו בקלות לפתיון הטלפוני שהוצב תחילה לעוזרו הבכיר של המנהיג הרצחני אבו בכר אל בגדדי (חדשות)
לוחמי דאע"ש. אילוסטרציה - טראמפ: נתפסו מנהיגי דאעש הכי מבוקשיםטראמפ: נתפסו מנהיגי דאעש הכי מבוקשיםיוסי נכטיגל3
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ גילה לפני זמן קצר בציוץ בחשבון הטוויטר שלו, כי כי חמשת המנהיגים המבוקשים ביותר בארגון "המדינה האסלאמית" (דאע"ש) נתפסו (חדשות, עולם)
כך טראמפ קיבל את פני העצורים מקוריאהכך טראמפ קיבל את פני העצורים מקוריאהיוסי נכטיגל4
נשיא ארה"ב הגיע הלילה לקבל את פניהם של שלושת השבויים האמריקנים ששוחררו מצפון קוריאה לאחר פגישת מזכיר המדינה עם קים ג'ונג-און • צפו בוידאו (חדשות, בעולם)
ארה"ב לאיראן: אם ישראל תפגע  אנחנו נגיבארה"ב לאיראן: אם ישראל תפגע אנחנו נגיביוסי נכטיגל6
ממשל טראמפ העביר לאיראנים מסר ברור: אם מדינת ישראל תיפגע - ארצות הברית תגיב • דוברת הבית הלבן: "אנחנו תומכים בישראל בכל המאמצים להגנה על עצמה" (בעולם)
שליט צפון קוריאה עם פומפאו - "אל תחזרו על הטעות הזו": החנינה של קים"אל תחזרו על הטעות הזו": החנינה של קיםכיכר השבת1
"אנו מעניקים חנינה לשלושה אסירים אמריקנים. עליך לדאוג לכך שהם לא ישובו על טעות זו פעם נוספת" נכתב במכתב החנינה של צפון קוריאה לעצורים האמריקנים (חדשות,בעולם)
רוחאני מבין שהוא בצרות - הסכם הגרעין: הצד שבאמת מפריע לאיראןהסכם הגרעין: הצד שבאמת מפריע לאיראןדניאל הרץ
עסקאות ענק שנחתמו בין איראן לחברות באירופה ובארה"ב הן הדבר שבאמת מטריד את האיראנים אפילו יותר מתכנית הגרעין שלהם. חברות רבות חוששות לגורלן (חדשות בעולם)
מיליון טורקים כבר מחו מול ארדואן: 'מספיק'מיליון טורקים כבר מחו מול ארדואן: 'מספיק'כיכר השבת3
הנשיא הטורקי טען שיוותר על כסאו אם האומה הטורקית תאמר לו "מספיק" והדברים עוררו מחאת רשת בה השתתפו עד עתה מעל למיליון טורקים שכתבו "מספיק" (חדשות בעולם)
מנהיגה הרוחני של איראן: "טראמפ שיקר"מנהיגה הרוחני של איראן: "טראמפ שיקר"דניאל הרץ4
המנהיג העליון של איראן עלי חמינאי, אמר בתגובה לנאום הפרישה של הנשיא האמריקני מהסכם הגרעין כי טראמפ שיקר בדבריו עשרה פעמים וכי נאומו היה "טיפשי ושטוח" (בעולם)
נתניהו במצעד הרוסי - מנהיג זר יחיד ב"מצעד האדום": נתניהו • צפומנהיג זר יחיד ב"מצעד האדום": נתניהו • צפוכיכר השבת42
ראש הממשלה נתניהו שנחת הבוקר ברוסיה לפגישה דחופה עם פוטין על רקע המתיחות מול האיראנים, השתתף במצעד הניצחון המרשים של רוסיה על הנאצים • תיעוד (אקטואליה)
בפרלמנט האיראני שרפו את דגלי ארה"בבפרלמנט האיראני שרפו את דגלי ארה"ביוסי נכטיגל30
האיראנים הזועמים על החלטתו של הנשיא האמריקני לפרוש מהסכם הגרעין, שרפו בבניין הפרלמנט את דגלי ארה"ב לצד עותקים של ההסכם. יו"ר הפרלמנט: טראמפ לא כשיר (בעולם)
צפו: הודעת הפרישה של טראמפ מההסכםצפו: הודעת הפרישה של טראמפ מההסכםכיכר השבת10
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הודיע על פרישתו מהסכם הגרעין עם איראן ועל הטלת סנקציות חדשות "שלא היו עד כה" נגדה. "הבאתי מסר קריטי. מה שאני מבטיח - אני מקיים" (חדשות)
רבנים: 'מוסלמים פרגמטיים - פרטנרים שלנו'רבנים: 'מוסלמים פרגמטיים - פרטנרים שלנו'כיכר השבת4
הרבנים השתתפו בקבלת פנים שערך המופתי הראשי של תוניסיה בוועידה בינלאומית נגד הקיצוניות והטרור, וסיפקו אמירות מעניינות בנושאים העומדים על סדר היום (אקטואליה)
תיעוד מרגש: הניח תפילין לראשונה בגיל 93תיעוד מרגש: הניח תפילין לראשונה בגיל 93יוסי נכטיגל2
רבה של רוסיה הניח הבוקר תפילין ליעקב ווידרמן בן ה-93 בפעם הראשונה בחייו. ווידרמן שלחם בנאצים כשהיה בצבא האדום היה במשך שנים מראשי הקומוניסטים ברוסיה (בארץ)
טראמפ על קרי: "הוא זה שיצר את הבלגן"טראמפ על קרי: "הוא זה שיצר את הבלגן"דניאל הרץ2
הנשיא תקף בחשבון הטוויטר שלו את מזכיר המדינה לשעבר ג'ון קרי שנפגש לאחרונה עם שר החוץ האיראני בניסיון להציל את הסכם הגרעין. "התנהלותו ספק חוקית" (חדשות בעולם)
רוצים לבשל למלכה? הכינו את קורות החייםרוצים לבשל למלכה? הכינו את קורות החייםדניאל הרץ
ארמון בקינגהאם פרסם שורה ארוכה של משרות בארמון ביניהם גם תפקיד שף במשרה מלאה. השכר לא מלהיב במיוחד אך בארמון מקווים שהתפקיד הנוצץ יחטף (בעולם)
בצפון קוריאה "נעלבו" מדבריו של טראמפבצפון קוריאה "נעלבו" מדבריו של טראמפדניאל הרץ
הצפון קוריאנים מדגישים כי לא איומיו של טראמפ הם אלו שהביאו אותם לשולחן הדיונים ומאשימים את הבית הלבן בניסיון להרוס את הרגיעה שחלה בחצי האי הקוריאני (בעולם)
הצרפתים זועמים על הנשיא דונלד טראמפהצרפתים זועמים על הנשיא דונלד טראמפדניאל הרץ3
לאחר שהאשים את צרפת שיכלה למנוע את פיגועי הטרור בפריז לו היה לאזרחים נשק ותיאר את הפיגועים כ"בום! בוא הנה", הצרפתים זועמים על הנשיא האמריקני (חדשות בעולם)
טראמפ ואובמה - דיווח: אנשי טראמפ פעלו להכפשת אובמהדיווח: אנשי טראמפ פעלו להכפשת אובמהיוסי נכטיגל2
המגזין הבריטי "אובזרבר" חושף, כי יועציו של טראמפ שכרו חברת ריגול ישראלית כדי שתאסוף מידע מביך על בכירים בממשל אובמה שהיו קשורים בהסכם הגרעין האיראני (בעולם)
תמונת ארכיון - אנטישמיות: הושחתו מצבות יהודים באתונהאנטישמיות: הושחתו מצבות יהודים באתונהיוסי נכטיגל
משטרת אתונה פתחה בחקירה בעקבות אירוע בו אלמונים השחיתו מצבות בבית העלמין היהודי. דובר המשטרה: מצבות שיש נפגעו בחלק היהודי בבית הקברות ניקאיה בעיר (בעולם)
נתניהו ופוטין - לראשונה מאז התקיפה: נתניהו ייפגש  עם נשיא רוסיה פוטיןלראשונה מאז התקיפה: נתניהו ייפגש עם נשיא רוסיה פוטיןיוסי נכטיגל
בפעם השמינית בתוך שנתיים ייפגש רוה"מ נתניהו עם נשיא רוסיה • השניים ידונו "בהתפתחויות במזרח התיכון"• מדובר בפגישה הראשונה מאז האשימה רוסיה את ישראל בתקיפה בסוריה (בעולם)
ל"ג בעומר בבית הלבן: "אהבה להשם" • צפול"ג בעומר בבית הלבן: "אהבה להשם" • צפואריאל ליבא9
בנוכחות "נציגי כל הדתות", ובטקס מיוחד בהשתתפות הנשיא טראמפ ובכירי ממשלו, הוזכרו בבית הלבן מעלותיו המיוחדות של יום ל"ג בעומר שצוין בכל רחבי העולם היהודי (אקטואליה)
הרבנים ביכו את ההתבוללות והתייחדו עם נספי השואההרבנים ביכו את ההתבוללות והתייחדו עם נספי השואהאלי רוטמן
בכירי הרבנים באירופה התריעו מפני ממדי ההתבוללות, והגיור הליברלי הגורם לה, בכינוס מיוחד - שהסתיים בטקס אזכרה מרגש לקדושי השואה, על הריסות בית כנסת שחרב בה. צפו (בעולם)
גוטרש: "פרישה מההסכם - סיכון למלחמה"גוטרש: "פרישה מההסכם - סיכון למלחמה"דניאל הרץ2
מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש קרא לנשיא האמריקאי דונלד טראמפ שלא לנטוש את הסכם הגרעין עם איראן מחשש שהדבר יגרום למלחמה. "אסור לנו לבטל את ההסכם" (בעולם)
תיעוד דרמטי: כך פרצו השוטרים לחדר היורהתיעוד דרמטי: כך פרצו השוטרים לחדר היורהכיכר השבת6
משטרת לאס וגאס פרסמה תיעוד ממצלמות גוף של השוטרים של הרגעים הדרמטיים בפשיטה על החדר במלון בו שהה הרוצח סטיבן פאדוק וממנו ביצע את הטבח המחריד (חדשות)
מהנדס החמאס, לצד הרכב שבו חוסל - תוניסיה: חשפנו את מחסלי מהנדס החמאסתוניסיה: חשפנו את מחסלי מהנדס החמאסאלי רוטמן7
"מבצעי ההתנקשות בחיי א-זווארי, אזרחי בוסניה, זוהו על ידינו. אחד מהם אף נעצר לפני כ-3 שבועות" - כך חושפים הרשויות בתוניסיה, שחקרו את ההתנקשות שיוחסה לישראל (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1