ישי ריבו  מוטי..  www..  שרה אלישיב
נתניהו ופוטין - לראשונה מאז התקיפה: נתניהו ייפגש  עם נשיא רוסיה פוטיןלראשונה מאז התקיפה: נתניהו ייפגש עם נשיא רוסיה פוטיןיוסי נכטיגל
בפעם השמינית בתוך שנתיים ייפגש רוה"מ נתניהו עם נשיא רוסיה • השניים ידונו "בהתפתחויות במזרח התיכון"• מדובר בפגישה הראשונה מאז האשימה רוסיה את ישראל בתקיפה בסוריה (בעולם)
ל"ג בעומר בבית הלבן: "אהבה להשם" • צפול"ג בעומר בבית הלבן: "אהבה להשם" • צפואריאל ליבא9
בנוכחות "נציגי כל הדתות", ובטקס מיוחד בהשתתפות הנשיא טראמפ ובכירי ממשלו, הוזכרו בבית הלבן מעלותיו המיוחדות של יום ל"ג בעומר שצוין בכל רחבי העולם היהודי (אקטואליה)
הרבנים ביכו את ההתבוללות והתייחדו עם נספי השואההרבנים ביכו את ההתבוללות והתייחדו עם נספי השואהאלי רוטמן
בכירי הרבנים באירופה התריעו מפני ממדי ההתבוללות, והגיור הליברלי הגורם לה, בכינוס מיוחד - שהסתיים בטקס אזכרה מרגש לקדושי השואה, על הריסות בית כנסת שחרב בה. צפו (בעולם)
גוטרש: "פרישה מההסכם - סיכון למלחמה"גוטרש: "פרישה מההסכם - סיכון למלחמה"דניאל הרץ2
מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש קרא לנשיא האמריקאי דונלד טראמפ שלא לנטוש את הסכם הגרעין עם איראן מחשש שהדבר יגרום למלחמה. "אסור לנו לבטל את ההסכם" (בעולם)
תיעוד דרמטי: כך פרצו השוטרים לחדר היורהתיעוד דרמטי: כך פרצו השוטרים לחדר היורהכיכר השבת6
משטרת לאס וגאס פרסמה תיעוד ממצלמות גוף של השוטרים של הרגעים הדרמטיים בפשיטה על החדר במלון בו שהה הרוצח סטיבן פאדוק וממנו ביצע את הטבח המחריד (חדשות)
מהנדס החמאס, לצד הרכב שבו חוסל - תוניסיה: חשפנו את מחסלי מהנדס החמאסתוניסיה: חשפנו את מחסלי מהנדס החמאסאלי רוטמן7
"מבצעי ההתנקשות בחיי א-זווארי, אזרחי בוסניה, זוהו על ידינו. אחד מהם אף נעצר לפני כ-3 שבועות" - כך חושפים הרשויות בתוניסיה, שחקרו את ההתנקשות שיוחסה לישראל (בעולם)
השריפה - והקריסה - מול המצלמות: מגדל עצום קרס בברזיל. צפומול המצלמות: מגדל עצום קרס בברזיל. צפואלי רוטמן5
כמה בני אדם נהרגו ואחרים נפצעו בקריסת מגדל בן 26 דירות בסאו פאולו שבברזיל. הקריסה אירעה כתוצאה משריפת ענק שפרצה באחת מקומות הבנין והתפשטה הלאה • צפו (בעולם)
'ארכיון הגרעין': כך סיקרו בעולם את הנאום'ארכיון הגרעין': כך סיקרו בעולם את הנאוםדניאל הרץ2
נאומו הדרמטי של רה"מ נתניהו על תכנית הגרעין האיראנית וחשיפת ארכיון הגרעין בצורה של חצי טון מסמכים שהועברו בחשאי מאיראן, מעורר עניין רב בעולם כולו (חדשות, בעולם)
טראמפ עם הנשיא מון בביקורו בדרום קוריאה - נשיא דרום קוריאה: לטראמפ מגיע פרס נובלנשיא דרום קוריאה: לטראמפ מגיע פרס נובלדניאל הרץ2
הנשיא מון ג'יאה אין אמר לבכירי ממשלו כי הנשיא האמריקאי, דונלד טראמפ, ראוי לקבל פרס נובל לשלום על מאמציו בנושא צפון קוריאה שהביאו לפסגה המשותפת והמוצלחת (בעולם)
תמונתו של חמנאי, בהפגנת המונים באיראן - מנהיג איראן באיום ברור: תם עידן 'פגע וברח'מנהיג איראן באיום ברור: תם עידן 'פגע וברח'אלי רוטמן11
בתגובה לתקיפת יעדים איראנים וסורים, המיוחסת לישראל, יוצאים מנהיגי איראן וסוריה בשורת הצהרות ואיומים חד משמעיים. בישראל הסתיימה ישיבת הקבינט הדחופה (חדשות)
דיווח: "מחסנים חשובים" של איראן - הותקפודיווח: "מחסנים חשובים" של איראן - הותקפוב. ניסני1
שני יעדים הותקפו הלילה בסוריה, בהם שוכנים "מחסנים חשובים" של משמרות המהפכה. התקיפה גרמה לרעידת אדמה. באיראן דווח כי 18 איראנים, בהם בכיר, נהרגו (חדשות)
קים ג'ונג און - התנאי של צפון קוריאה להתפרקות מהנשקהתנאי של צפון קוריאה להתפרקות מהנשקדניאל הרץ1
על פי גורמים בכירים בדרום קוריאה לעיתון האמריקאי ה"ניו יורק טיימס", הדיקטטור קים ג'ונג און, מוכן להתפרק מנשקו הגרעיני רק אם ארה"ב תתחייב שלא לפלוש לארצו (בעולם)
מזכיר המדינה החדש בביקורו בסעודיה - קולות בארה"ב: "להטיל שוב סנקציות על איראן"קולות בארה"ב: "להטיל שוב סנקציות על איראן"דניאל הרץ
יועצו הבכיר של מזכיר המדינה האמריקאי החדש, מייק פומפאו, אמר כי על העולם לרסם את תכנית הטילים של האיראנים שמסכנת במיוחד את סעודיה ואת ישראל (חדשות בעולם)
המפגש ההיסטורי - לעיני העולם: קים יסגור את אתר הגרעיןלעיני העולם: קים יסגור את אתר הגרעיןדניאל הרץ1
הרודן הצפון קוריאני הודיע כי יסגור את אתר הניסויים הגרעיניים שלו לעיני העולם והתקשורת וכי יזמין לאירוע הסגירה שייערך כבר בחודש הבא מומחים ועיתונאים (בעולם)
נתניהו טוראמפ. ארכיון - טראמפ: יתכן ואגיע לפתיחת השגרירות בי-םטראמפ: יתכן ואגיע לפתיחת השגרירות בי-םיוסי נכטיגל
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ התייחס לפתיחת שגירות ארה"ב בירושלים ואמר כי עדיין יתכן ויגיע לטקס הפתיחה החגיגי ב-14 במאי והצהיר: "איראן לא תמשיך ליצור נשק גרעיני" (בעולם)
היום שאחרי מפגן הכיפות בברלין: "קיבלנו תמיכה אדירה״היום שאחרי מפגן הכיפות בברלין: "קיבלנו תמיכה אדירה״דניאל הרץ3
ביום שאחרי 'מפגן הכיפות', ברלין היהודית התרגשה מהתמיכה חוצת מגזרים ומפלגות. יהודי העיר, כמו גם כלי התקשורת, הופתעו והתרגשו לראות גם מקומיים שבאו להזדהות (בעולם)
שני המנהיגים נפגשים לראשונה - פגישה היסטורית בין מנהיגי שתי הקוריאותפגישה היסטורית בין מנהיגי שתי הקוריאותדניאל הרץ
נשיא צפון קוריאה ונשיא דרום קוריאה נפגשו לראשונה מאז המלחמה ביניהם לפגישה שפתחה וועידת שלום על גבול שתי המדינות כשהם מביעים ידידות רבה ביניהם (חדשות בעולם)
מישל נואם בבית הכנסת הגדול בבריסל - ר"מ בלגיה: "בלי יהודים אנחנו לא אותו דבר"ר"מ בלגיה: "בלי יהודים אנחנו לא אותו דבר"דניאל הרץ1
ראש ממשלת בלגיה, שארל מישל, נשא דברים בבית הכנסת המרכזי בבריסל לציון 70 שנה לישראל והתייחס לאנטישמיות בבלגיה ובאירופה והצהיר כי יילחם בתופעה הבזויה (בעולם)
המחבל פאדי אל בטש וזירת החיסול - פרטים חדשים: המוסד חיסל "מתווך נשק"פרטים חדשים: המוסד חיסל "מתווך נשק"דניאל הרץ
על פי דיווחים בעיתון הניו יורק טיימס, מהנדס חמאס שחוסל בסוף השבוע תיווך עסקאות נשק עם צפון קוריאה בתחום המל"טים. לדברי העיתון הוא חוסל על ידי 'המוסד' (בעולם)
אתר הגרעין הצפון קוריאני - הסיבה האמתית להפסקת הגרעין הקוריאני?הסיבה האמתית להפסקת הגרעין הקוריאני?דניאל הרץ3
האם התגלתה הסיבה האמיתית להודעתו המפתיעה של הרודן הצפון קוריאני כי ארצו תפסיק את הניסויים הגרעיניים? לדברי המומחים אתר הגרעין שלהם קרס ויצא מכלל שימוש (בעולם)
טילי S-300 במצעד צבאי ברוסיה - רוסיה תעביר טילים מתקדמים לידי סוריהרוסיה תעביר טילים מתקדמים לידי סוריהדניאל הרץ
הרוסים הודיעו כ יעבירו בקרוב לסוריה מערכות הגנה אוויריות חדשות לאור התקיפה האמריקאית על משטרו של בשאר אסד. ישראל חוששת מפני טילי ה-S-300 המתקדמים (בעולם)
ברית מילה. אילוסטרציה - באיסלנד מודים: חוק איסור ברית המילה - רעבאיסלנד מודים: חוק איסור ברית המילה - רעאלי רוטמן1
משרד החוץ באיסלנד מציג חוות דעת ראשונית ומפתיעה, לפיה החוק שמבקש לאסור קיום ברית מילה, מזיק למדינה ואף נוגד את אמנת זכויות הילד של האו"ם וחופש הדת (אקטואליה)
אלג'יריה - עונשי מוות ומאסר ל"מרגלים ישראלים"עונשי מוות ומאסר ל"מרגלים ישראלים"יוסי נכטיגל1
בית המשפט באלג'יריה גזר עונש מוות ועונשי מאסר על נאשמים בריגול לטובת ישראל. "ראש החולייה" נידון למוות ועל שישה מורשעים נוספים נגזר עשר שנות מאסר (אקטואליה)
מפקד המשטרה עם התמונה החדשה - מלזיה מציגה: תמונה חדשה של "המחסל"מלזיה מציגה: תמונה חדשה של "המחסל"כיכר השבת3
משטרת מלזיה הפיצה במסיבת עיתונאים שערכה, תמונה חדשה של אחד החשודים בחיסולו של מהנדס חמאס, פאדי אל-בטש בסוף השבוע. הלווייתו תיערך בעזה הערב (בעולם)
טראמפ מפרגן לקים ג'ונג און: "איש מכובד"טראמפ מפרגן לקים ג'ונג און: "איש מכובד"יוסי נכטיגל2
נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ מפרגן לשליט צפון קוריאה קים ג'ונג און ואומר כי מדובר באיש מכובד מאוד. וזה לאחר שבעבר כינה אותו, בין היתר: "איש הטילים הקטן" (חדשות)
טראמפ ומקרון, הערב - "איראן תאיים? היא תשלם מחיר כבד ביותר""איראן תאיים? היא תשלם מחיר כבד ביותר"יוני גבאי3
במסיבת עיתונאים עם נשיא צרפת עמנואל מקרון, איים דונלד טראמפ כי אם איראן תאיים על ארצות הברית, היא תשלם מחיר "שרק מדינות בודדות ברחבי העולם שילמו בעבר" (אקטואליה)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
עו"ד דוד דרור
קלינטון מתעקשת בלי סיבה / פרשנות
כ"ט בחשוון תשעז1