קורונה בלונדוןמדוע ה"דיילי מייל" הבריטי מקנא בישראל?אלי דן10
הדיילי מייל הבריטי מתלונן "קצב החיסונים הישראלי מבייש אותנו", ומציין, את הקומבינה הישראלית, שבזכותה רבים מהצעירים מתחסנים, בשונה ממה שקורה בבריטניה (בעולם)
דונלד טראמפ נשיא ארה"בכך מנסים למנוע מטראמפ להיבחר ב-2024אלי דן6
בעקבות המהומות בגבעת הקפיטול, הדמוקרטים, מנסים לפתוח בהליך הדחה או השעיה של הנשיא המכהן טראמפ, מה שימנע ממנו להתמודד שוב ב-2024 • זה לוח הזמנים (עולם)
משלוחן של Deliveroo בשטרסבורגתביעה: המשלוחן הפלה מסעדות כשרותיוסי נכטיגל
שתי מסעדות כשרות בעיר שטרסבורג שבצרפת הגישו תלונה במשטרה לאחר ששליח של חברת משלוחי מזון סירב להעניק להן שירות • החברה: "אפס סובלנות לאנטישמיות" (חדשות)
אחרי השעיית טראמפ: מניית טוויטר צונחתאחרי השעיית טראמפ: מניית טוויטר צונחתאלי דן9
קנצלרית גרמניה הצטרפה למגנים את חסימת חשבון הטוויטר של נשיא ארה"ב • עם פתיחת המסחר, המנייה של הרשת החברתית צונחת ועד כה איבדה כבר 11 אחוז מערכה (בעולם)
יד ימינו של בן לאדן יצא לחופשי: "שמן מידי"יד ימינו של בן לאדן יצא לחופשי: "שמן מידי"כיכר השבת12
ארה"ב שחררה את עאדל עבדל-בארי בנימוק כי הוא שמן ובסיכון להידבק בנגיף קורונה. אלא שהוא חזר לבריטניה, שם פורסמו תמונותיו מסתובב בריא, מה שעורר חשש וזעם (עולם)
כיפת ביהכ"נ בברליןיהדות גרמניה חוגגת 1700: 'אנו חשובים פה'יוסי נכטיגל9
בקהילות היהודיות של גרמניה מציינים את קיומן רב-השנים במדינה • החששות: "כיום אין לנו מקום באירופה" - מול התקווה: "חושך מגרשים באור, יש כאן כיום מהפכה" (בעולם)
הונג קונג בקורונה'עם צמיד': כך ניצחו את הקורונה בהונג קונגכיכר השבת17
הונג קונג, היא מדינה עם מספר קטן יותר של תושבים מישראל אך שם יש פחות מתים ונדבקים מהנגיף. ישראלי שנמצא בהונג קונג, מסביר את החוקים הנוקשים במדינה • צפו (עולם)
קים ג'ונג און מחכה לנשיא ביידן - וחוזר לאייםקים ג'ונג און מחכה לנשיא ביידן - וחוזר לאייםאלי דן
"ארצות הברית היא הבעיה המרכזית של האזור", אמר מנהיג צפון קוריאה שנמנע מאיומים כלפי ארה"ב מאז המשא ומתן שניהל מול טראמפ • ולמה מחה הדיקטטור דמעות? (בעולם)
המפגינים והטלאיםזעם: מתנגדי חיסונים מחו עם טלאי צהוביוסי נכטיגל22
תמונות מצ'כיה עוררו את זעמם של יהודים ברשת: מפגינים עטו טלאים צהובים שעליהם נכתב: לא נוסיתי ולא חוסנתי. "יריקה בפני הניצולים והצאצאים", הגיבו יהודים בזעם (בעולם)
המדינה המוסלמית הגרעינית בחושך ואפלההמדינה המוסלמית הגרעינית בחושך ואפלהאלי דן2
תורות ענק משתרכים מחוץ לתחנות הדלק והחנויות של אנשים המבקשים לרכוש גנרטורים אחרי שעות ארוכות בהן המדינה הענקית הייתה שרויה באפילה • מה גרם לזה? (עולם)
הניאו-נאצי והמדבקות, כפי שתועדו בידי עוברי אורח"אנחנו בכל מקום": הניאו-נאצי לא יואשםיוסי נכטיגל2
בן 19 נתפס כשהוא מדביק מדבקות שעליהן צלבי קרס והכתובת 'אנחנו נמצאים בכל מקום' ברחובות העיירה פיירפקס שבמדינת קליפורניה • הסיבה: "לא היו מספיק ראיות" (בעולם)
מייק פנססגן הנשיא מייק פנס ישתתף בהשבעת בייידןדניאל הרץ5
סגן הנשיא מייק פנס ישתתף בטקס ההשבעה של הנשיא הנכנס ג'ו ביידן בניגוד לעמדתו של הנשיא היוצא טראמפ שהכריז כי יחרים את הטקס. ביידן בתגובה: "פנס מוזמן" (עולם)
הנשיא על רקע החשבון שהושעהחשבונו של הנשיא טראמפ נחסם לצמיתותכיכר השבת29
"השעינו לצמיתות את החשבון בשל סכנה להמשך הסתה לאלימות", כך הגיבה חברת טוויטר העולמית לאחר שסגרה לצמיתות את חשבון הטוויטר של הנשיא דונלד טראמפ (עולם)
טראמפ: "הפורעים לא מייצגים את אמריקה"טראמפ: "הפורעים לא מייצגים את אמריקה"דניאל הרץ9
בפנייה לעם האמריקאי בה גינה את האלימות בגבעת הקפיטול, טראמפ הודה לראשונה על הפסדו ועל העברת הממשל לידי אנשי ביידן. "להיות נשיא זה כבוד חיי" (בעולם)
חשבון הנפש של הדמוקרטיה // קובי ברדהחשבון הנפש של הדמוקרטיה // קובי ברדהקובי ברדה7
המאורעות בוושינגטון של המון הפורץ את המחסומים, מנפץ זגוגיות, מטפס על הגדרות ולבסוף חודר לקונגרס האמריקאי היו תמונות שיצרבו לנצח בחיי האומה האמריקאית (בעולם)
גייץ בנאומו בבית הנבחרים'המתפרעים בקפיטול - שמאלנים מחופשים!'יוסי נכטיגל13
לפי חבר בית הנבחרים האמריקני, חברה טכנולוגית שעוסקת בזיהוי פנים סרקה את התמונות מוושינגטון אתמול ומצאה פעילי 'אנטיפה' וארגוני שמאל שהתחפשו לתומכי ימין (בעולם)
אחרי האלימות: ניצחונו של ג'ו ביידן - אושראחרי האלימות: ניצחונו של ג'ו ביידן - אושרכיכר השבת7
אישור הקונגרס, הליך בירוקרטי משמים שהפך לאירוע שכבש את הכותרות הראשיות, הסתיים כצפוי עם ניצחון של ג'ו ביידן, למרות ההתפרעויות האלימות הלילה בגבעת הקפיטול (עולם)
מההפגנה לפריצה: הלילה הסוער - בתמונותמההפגנה לפריצה: הלילה הסוער - בתמונותכיכר השבת6
לילה דרמטי בארה"ב אחרי שתומכי טראמפ פרצו לגבעת הקפיטול והצליחו לעצור את ההצבעה בסנאט לאישור מינוי ג'ו ביידן לנשיאות • תיעוד השעות הסוערות - בתמונות (בעולם)
נשיא רפובליקני מאשים: "היצרים שולהבו"נשיא רפובליקני מאשים: "היצרים שולהבו"כיכר השבת
בודדים אך בכירים במפלגה הרפובליקנית גינו את המתקפה הלילה על גבעת הקפיטול: "רפובליקת בננות" • גל גינויים ברחבי העולם: "להפסיק לרמוס את הדמוקרטיה" (אקטואליה)
טוויטר חסמה את חשבונו האישי של טראמפטוויטר חסמה את חשבונו האישי של טראמפיוסי נכטיגל6
הרשתות החברתיות, טוויטר ופייסבוק, הודיעו כי החליטו לחסום למשך 12 שעות את חשבונו האישי של נשיא ארצות הברית היוצא, דונלד טראמפ, שהצדיק את התפרעות תומכיו (בעולם)
ארה"ב, הלילההמהומות בקפיטול: ארבעה מתו, הדיון בניצחון ביידן - חודשיוסי נכטיגל6
המשטרה בוושינגטון סיכמה את המהומות הלילה בבניין הקפיטול ומסרה כי ארבעה בני אדם מתו, 52 מפגינים - תומכי הנשיא המודח - נעצרו • בינתיים, חודש הדיון לאישור ניצחון הנשיא ג'ו ביידן (בעולם)
ג'ו ביידן, הערבביידן לטראמפ: תדרוש את סוף המצור • צפויוסי נכטיגל4
הנשיא הנבחר ג'ו ביידן, עלה בשעה האחרונה לנאום בגין המהומות בגבעת הקפיטול בוושינגטון. במהלך הנאום, הוא קרא לטראמפ שיעלה לשידור וידרוש מתומכיו לחדול. צפו (TV)
תומכי טראמפ פרצו לקפיטול; אחת המפגינות נורתה ומתהתומכי טראמפ פרצו לקפיטול; אחת המפגינות נורתה ומתהכיכר השבת18
דרמה בקפיטול: אוהדיו של דונלד טראמפ, פרצו למבנה במהלך הדיון על אישרור כהונת ג'ו ביידן לנשיא ארה"ב • כוחות הביטחון, ירו באישה למוות • בוושינגטון הכריזו על סגר החל מהשעה 18:00 (בעולם)
התקרית האנטישמיתלונדון: נכה גירש את החסידים עם מקל • צפוכיכר השבת14
קבוצת אברכים חסידיים וילדיהם, שפסעו ברחובות שכונת סטמפורד היל לאחר תפילת שבת, נרדפו בצעקות בידי אנטישמי שבידו מקל • משטרת לונדון פתחה בחקירה (בעולם)
מעצמות אירופה בהצהרה משותפת נגד איראןמעצמות אירופה בהצהרה משותפת נגד איראןאלי דן
צרפת, בריטניה וגרמניה מפרסמות היום הצהרה המגנה את הודעתה של איראן כי היא החלה בהעשרת אורניום ב-20 אחוזים: "הפרה של ההסכם והתפתחות מסוכנת" (בעולם)
האלקטורים יתקבלו, הרפובליקנים חלוקיםהאלקטורים יתקבלו, הרפובליקנים חלוקיםאלי דן1
היום הדרמטי ביותר בפוליטיקה האמריקאית החל בקונגרס עם תחילת קבלת קולות האלקטורים הצפויים לאשר את מינויו של ביידן כנשיא. חשש בבירה האמריקאית למהומות (בעולם)

בעולם

חדשות ואקטואליה מסביב לעולם: אירופה, ארצות הברית המזרח הרחוק ושאר חלקי העולם. סיקור נרחב, כתבות בלעדיות ועדכונים שוטפים על מה שקורה אצל השכנים.

כיכר facebook